Listen to KPOP, It feels good


Červen 2013

Kresby od Ryuu :3

30. června 2013 v 13:18 | beepinka |  Nové dárečky od vás
Před nějakou dobou mi Ryuu věnovala nádherné kresby :3

Ano..toto je skvost.Jak to jenom děláš....máš neskutečný talent!
Velmi ti za Himchana děkuji!^^

...

Tohle je taky tak pěkné *-*!


Věnované mně a Momo-chan!:3 Opravdu ještě jednou děkuji :3!


Fakt krásné :3!
beepinka*

Ikonka od Lucíka :3

29. června 2013 v 20:54 | beepinka |  Nové dárečky od vás

Za spřátelení jsem dostala od Lucíka krásnou ikonku,děkuji^^
Tobě diplomek dovalím snad v nejbližší době. :3!
+ještě diplomek pro Masuke a Naoki-Keiko.
Mimochodem,všem vám děkuji za spřátelení ^^:)!
beepinka*

B.A.P - Coffee Shop MV (+ nějaké ty řeči)

29. června 2013 v 6:31 | beepinka |  BAP

Konnichiwa-minna!


Whoah! Včera vyšlo nové MV od B.A.P :3! Přesně jsem odhadla,že to
bude takové pomalejší. No je to krásné. Velmi pohodová a uklidňující
píseň♥.Zelova část,kde zpívá,je přímo andělská. Je neskutečně
sladký. Furt tak přemýšlím nad tím,že je vlastně stejně starý jako já xD
Klip je opravdu pěkný...krásná příjemná atmosféra. Youngjae má
zajímavý clobrc xD

Můžete zčeknout:
Monday,Tuesday,Everyday♥*
________
Včera jsem měla nějakou zvláštní náladu,pouštěla jsem si videa B.A.P,
konkrétně z živáku v New Jersey..no a tak si u toho trošku pobrečela -.-"
...jsem hrozná :D ..když oni byli tak sladcí a tak vděčný,že tam Babyz přišly.
Závididěla jsem všem,co tam byli. o.o :3 No jo..je to holt tak.

Jinak co bych vám ještě tak řekla...o.o mmmmmm no..
vysvědčení dopadlo skvěle^^ lepší,než v pololetí. Nebýt jedné 3
z informatiky a mít místo ní 2,tak mám dvě 2 a jinak samé. No,ale i tak
jsem moc ráda. =)!! Prvák se mi povedl suprově.

Včera jsem šla se dvěma kámoškama a s kamarádem na
zmrkzku za dáčo,akce kvůli výzu...xD!super! no a pak
jsme tak různě courali po Náplavce a na Petříně.
Bylo to moc fajn =)!

Mám pro vás přichystané 2 recenze na anime,které jsem nedávno
zkoukla. No..jedno je spíš anime film :).
A pro Loraiine mám už hotovou objednávku,tak ji pak někdy zveřejním,
uvidím,jak bude čas. :3 A ještě vám tu pak taky ukážu výkresy,
které jsem dostala od Ryuu ^^.

To je asi vše,co jsme měla na srdci.
Užívejte si prázdniny!!:)
beepinka*


Earl and Fairy - Recenze + odkazy ke zhlédnutí*

27. června 2013 v 18:59 | beepinka |  Anime online

Earl and FairyPočet epizod: 12
Žánr: Romantické,Fantasy

-Ke stažení s českými titulky:


INFO

Lydia je jedna z posledních "Fairy Doctor," lidí, kteří vidí víly, dokáží se s nimi bavit a tak pomáhat jiným lidem. Jenže lidé už dáno na existeci víl zapomněli, téměř nikdo je nevidí, a tak Lydii moc lidí nevěří. Myslí si o ní, že je mírně bláznivá, obzvlášť když se baví se svoji vílí kočkou.
Nicméně nyní se chystá v Londýně navštívit otce, přičemž všude kolují fámy o krásném blonďatém zabijákovi s fialovýma očima. A právě v Londýně ve svém hotelovém pokoji si ji najde pochybně vypadající chlápek, prosíc, aby ho zachránila. S ještě pochybnější historkou, než je muž sám, něco o tom, že ho zajali, snad i mučili a že jen ona mu může pomoc z hotelu zdrhnout. Když mu nepomůže, zabijí ho. Ale i přes mírně zkrvavenou košili a neoholenou tvář je to chlapík dobrých návyků a rozhodně ví, jak vypadat dobře před dámou.
No a zdrhnou na nějakou loď. Tam si Lydia na chvíli zdřímne a když se probere, náš chlapík má najednou blond vlásky a přesně sedí na popis zločince. To si ale naše hlaní postava poskládat nedokáže. No a ano, máme tu podiného sluhu a náš druhý maník se představí jako hrabě Edgar. Navíc loď už odplouvá a Lydia je najednou v pasti. Oblečou jí do krásných šatů a zavedou do vyšší společnosti... A tak přestává chápat, co se vlastně děje. Edgar jí v podstatě všem představuje jako svoji budoucí milenku a sám sebe jako potomka mystického "Modrého rytíře". A zde konečně věci začínají dávat smysl - Modrý rytíř je totiž postavou ze starých vílích pověstí a aby prokázal svoji totožnost všem nevěřícím, musí získat meč Merrrow, k čemuž Lydii potřebuje. Nevidí totiž víly a téměř nic o nich neví. A jako Fairy Doctor mu může pomoci právě jen naše rudovlasá hlavní postava.
Přestože mu Lydia moc nevěří, rozhodne se mu pomoci. Možná kvůli jeho okouzlujícím slovům, nebo snad očím... Ale spíš že nemá jinou možnost. A právě tak začíná příběh plný víl, tajemství, nebezpečí, ale i nekonečné romantiky.


Můj názor:
Včera večer jsem dostala neskutečnou chuť zkouknout nějaké romantické anime,tak jsem začala hledat a narazila na Earl and Fairy. Přečetla jsem si recenzi,zčekla pár obrázků a jelikož mě příběh (a samozřejmě i krasavec Edgar :D) zaujal,šla jsem na to. No..a dneska jsem to dokoukala. 12 dílů opravdu není hodně. x)
K příběhu...no..čekala jsem možná něco trochu víc záživnějšího..nevím....co se příběhu týče to zas taková pecka nebyla,
ale tak zase rozhodně špatné to nebylo. Přeci jen..já jsem se na to koukla hlavně kvůli té romantice *like always x) :D* a ta tam celkem byla,takže jsem spokojená :D! *Nejlepší DLOUHÝ romantický moment,který jsem si pustila několikrát za sebou :D, je v epizodě 9 ..ke konci :D!* - takový typ xD
Jinak musim říct,že chvílema mě hlavní hrdinka Lydie už trošinku štvala,jelikož pořád odmítala Edgarovy city :D! Zabít-.- ! takový krasavec! x.x Je nadmíru jasné,že je do něj také zamilovaná...nicméně nebyla schopna své pocity k němu nějak vyjádřit.
Ale zase musim vyzdvyhnout to,že to nebyla taková ta klasická hloupá dívenka. Jak v anime často bývá. Jen co se týče
lásky trochu zabedněná. :D ale tak cajk :D.
Jinak objevily se tam různé postavy. Já osobně jsem si celkem oblíbila Ravena a vodního koně Kelpie(to jméno mi přijde strašně roztomilé^^)...I toho kočičího gentlemana xD
No...jinak....zkončilo to tak jakoby otevřeně..přijde mi. Nevím...třeba někdy bude pokračování. A možná Lydie přemůže sama sebe a konečně vstoupí s Edgarem do sňatku. :D! (chudáček se tak snažil..:D ..ostatně to i Kelpie :D.)
Jinak..teď mi tak dochází....po dlouhé době anime,u kterého jsem nebrečela. o.o STRANGE! :D ........Vlatně ne!! Jedna událost ve 12.dílu mi přeci jenom vehnala slzy do očí......ale pozor..zase jsem je rychle zahnala,takže z toho nic nebylo :D! yeah! :D

No..tak to bude asi všechno,co bych vám k tomuto anime řekla. Neni to prostě nějaký odvar,ale pro romantické duše,které se moc nepídí po příběhu a spíš si u toho anime chtějí oddechnout je to v pohodě.
Je dobré tomu dát šanci,i když si myslím,že né každého tohle anime chytne. No...mě donutily vytrvat,zvlášt když jsem měla krizi "moc mě to nebavčí" asi v dílech 5.-8. :DDD,Edgarovy oči ..a on celý prostě ^^ :D!

beepinka*

B.A.P - No Mercy (Live)*

26. června 2013 v 21:49 | beepinka |  BAP

Ohoho super!
Miluju tahle videa,protože tu jsou dokonale slyšet jejich hlasy:3!
Deahyun mi svým hlasem způsobuje až husinu :D!
Dokonalý..
Z toho Banga padnu


beepinka*


Hotová Objednávka pro Carter :3!

25. června 2013 v 21:47 | beepinka |  Grafika na přání
Tak a mám tu hotový bannerek pro Carter
Chtěla jsem tě překvapit a tak jsem ti
udělala pohyblivý bannerek
Snad se ti líbí =^^=


Doufám,že se pohybuje a nezasekl se!
Když tak ho zkus otevřít v jiném okně.
Mně se totiž seká,tak kdyby byl problém,
udělám ti jiný.

beepinka*

Diplomek od Baka-chan&Goshi-sama :3

25. června 2013 v 16:58 | beepinka |  Diplomky
Dostala jsem moc pěkný diplomek za spřátelení.
Arigato ^^!

beepinka*


Amsterodam :3

23. června 2013 v 23:51 | beepinka |  News

-Amsterodam-


Konnichiwa-minna!
Tak...dneska jsem se vrátila z Amsterodamu. Nějak nevím,kde začít...No......jaksi se to nevydařilo úplně podle mých představ. Chvílema jsem se už i těšila domů. Počasí se nám nevydařilo..neustále pršelo a foukal děsně ledový vítr. Na mě něco leze,takže mi vůbec ale vůbec v tomhle počasí nebylo dobře...a teď v tom chodit..no hrůza a děs! Proto také na fotkách vypadám jako zombie :D! Pech je,že jsem se koukala ještě v pátek na předpověď počasí no a rozhodně nikde nebylo,že by mělo pršet celý den...to bych se také i jinak oblékla...No takže nakonec to dopadlo tak,že mi celý den neuvěřitelně mrzly nohy..a jak mám problémy s koleny,tak žádná sláva. x.x A rozbil se nám taky děstník,takže jsme museli kupovat nový.
Průvodce byl taky takový divný maník xD ...furt se přeříkával a jeho ájina nic moc,ale tak aspoň byla sranda :3 :D...
No ale organizace byla taky úplně na nic. ...To mi to taktéž znechutilo. :o/
No..ke všemu ještě nás ( mně,přítele a mou mamku) potkal opravdu nepříjemný zážitek a to již v pátek po té,co do autobusu na posledním stanovišti nastoupili poslední lidé. Byli to nějací bulhaři...,ale tak nevychovaní!!! ..Já jsem seděla s přítelem a před námi seděla máma,která vedle sebe měla ještě jedno volné místo. Pak byla ještě dvě volná místa ve předu a jedno ještě volné vzadu. No a tito 4 idioti nalezli do autobusu a teď zjistili,že jakože dva z nich nemůžou sedět spolu. A tak jeden z nich na mamku začal kérovat s tím,že jsou rodina a jestli nemůže jít na místo do zadu. No ten způsob,jakým s matkou mluvil..děs! x.x Bylo mi z toho na nic. No...jako..dobrý argument " jsme rodina " fakt super kámo -.-" my taky. .a chtěli jsme sedět takhle pohromadě. Mamka zůstala sedět no a jeden si tedy sednul vedle ní a druhý šel úplně do zadu na to poslední volné místo. No a ten idiot,který seděl vedle matky se rozhodl,že ji odtamtud prostě vyšoupe a začal se neskutečně rotahovat. To je prostě nevychovanost! x.x No..takže takto mamka jela utlačovaná až do první zastávky. No a teď už se pomalu dostávám k té nejvíce nepříjemné části. Všichni tři jsme o pauze stáli před busem a povídali si a najednou se k nám přiřítili ti dva hysterický idioti a začali na nás řvát. To bylo hrozné. Začala jsem se klepat....chytla jsem se přítele za ruku..bylo mi šíleně. Chtělo se mi brečet. Já....na tohle nejsem zvyklá.....Já bych se takhle k nikomu nechovala. Nikdy! ......No tak jsme odešli potom do busu s tím,že se mamka přesune na to místo dozadu...,aby dali konečně pokoj.*Moudřejší ustoupí.* Fakt...hrozný zážitek! Nevychovaný idioti. Tak jako....nabírali jsme je jako poslední,tak jim asi mohlo dojít,že na ně možná místa nevyzbydou..tak si je mohli jednoduše zabookovat. Fakt kreténi. Opravdu mi z toho nebylo nejlíp,ale přenesla jsem se přes to.
Jej koukám,že jsem se tu o tom moc rozepsala....a taky..napsala jsem zatím samé negativní věci ..ach jo. :/ :D
Teď bych to mohla zkusit *aspoň trochu:D* více pozitivněji.......so..
Amsterodam je pěkné město. Zaujala mě architekrura domů a taky větrné mlýny,které vám za chvíli ukážu na fotografíích. Jinak ale musím říct,že žít bych tam nemohla. Je to na mě moc chaotické město. o.o Moc velký ruch. Z jedné strany jede cyklista,z druhé auto ..tramvaj :D do toho zhulený a opilý dav...no..je to síla :D
Líbila se mi Čtvrť červených luceren......Ta je známá výlohami s prostitutkami. Bohužel se nesměli fotit...,takže to zdokumentované nemám :D V této části Amsterodamu to opravdu žilo :D! Narvené hospody fanoušky fotbalu. Narvané kavárny....Všude byla cítit marihuana :D * i když já to moc nepoznám..mám blbý čich asi :D...,ale tak mamka s přítelem říkali xD* ...No a ty ulice byly celkem úzké na to,že tam jezdili lidi na kolech mezi davem turistů ...a do toho sem tam nějaké to auto nebo dokonce koně o.o! fakt síla.
No....ještě bych mohla zkusit shrnout,jak celá výprava do Amsterodamu vypadala od začátku:
V pátek v 8 večer jsme vyjížděli z Prahy. Pak jsme stavěli v Plzni a jeli přes Německo do Amsterodamu. Noc byla úděsná :D Bylo tam tak málo místa na nohy x.x! grrr......s přítelem jsme se během noci furt tak nějak střídali. Chvíli měl on na mě položenou hlavu a chvíli mi natahoval nohy přes něj :D .....Takový ten trhaný spánek no :D
Ráno nějak okolo 7:45 byla první pauza na benzínce již v Amsterodamu. Jistě všichni hned po dlouhé noci začali okupovat toalety. Problémem bylo,že záchod tam byl jen jeden..a lidí,co potřebovalo,hodně. Áno..byla jsem mezi nimi xD Bylo těžké to vydržet. Stála jsem frontu asi 25 minut :D Odjezd byl domluven v 8:15,ale nakonec se to kvůli tomuto problému trošičku protáhlo a odjížděli jsme až v 9 něco xD ou.
První zastávkou byly větrné mlíny!:3 Tam se mi to hodně líbilo.....no.......ještě nepršelo ..so xD
Nejprve jsme tam navšívili sýrárnu,kde nám říkali o tom,jak se ty sýry vyrábí a jak dlouho vydrží.
Zde jsem se trochu pousmála nad průvodcovou angličtinou x) :D.
...Bože na té fotce vypadám divně.....no comment O.o :D
Krásné..jen neskutečně foukal vítr a už se to sbíralo k dešti o.o
Stále jsem však žila v naději :D.
Tato soška*Budha,že?:3*mě neskutečně dostala:3
Hezky na zahráce ji tam měli :3
No..pak už začalo pršet a tak jsme v areálu větrných mlýnů lezli různě do
obchůdků apod. Jeden obchod mě dostal!:3 Ve výloze měli takovéhle
roztomilé králíčky a uvnitř to vypadalo jak v pokoji pro lolity!
Bohužel to jsem nezdokumentovala. *BAKA!!-.-*
Ty králíčky jsme si chtěla koupit,ale byli strašně drahý,tak jsem se jich
musela vzdát :/ :D .
....
Pak jsme se *již za deště :D -.-* přesunuli do Amsterodamu.
Bohužel moc fotek nemám. Věřím,že kdyby bylo pěkně a mě nebylo zle,tak fotím jako divá.
Ale tak nějak na to nebyla nálada..nebylo to k tomu,ale něco málo mám.
Bože já na té fotce vypadám jako smažkaO.O...Je vidět,že mi fakt
nejlíp nebylo no :D.
Ta kola..to bylo neskutečný,kolich jich všude bylo. o.o :3
Nejpoužívanější dopravní prostředek tam :3
....V Amsterodamu jsme to prošli. Měli jsme mezi tím asi 3
rozchody,takže jsme vždy zalezli na pizzu,na čaj..a tak :3 Hlavně někam do tepla!:3 Poté byla projížka na lodi a pak jsme měli 5 hodin volno do odjezdu busu zpět do Prahy. No...absolutně jsme nevěděli,co tu v tomto počasí těch zbývajích pět hodin budeme dělat,ale tak nás napadlo jít do asijské čtvrti ...a udělali jsme dobře. Mně to velmi zvedlo náladu!!!!
Ano....beepinka se pomalu dostává k nejsuprovějšímu zážitku *ano už to tak bude :D* z Amsterodamu.
Asijská čtvrť byla plná čínských restaurací. Bohužel jsme vlezli do nějaké,kde jídlo stálo pěkně za prd,takže jsme dali dost peněz za něco,co bylo opravdu dost...nechutné. Maso nedovařený..no prostě hnus! Zlatá Panda
v Praze na Andělu! Tam vaří výborně! :3 No...pak jsme se tam tou asijskou čtvrtí dále procházeli *v dešti -.- :D*
a narazili jsme na takový roztomilý obchod...kde jsem byla v ráji!:3 Tolik roztomilých propisek,plyšáků,bločků,gum,sešítků,hrníčků a já nevím,čeho ještě. No..bylo to nádherné. Mamka s přítelem mi udělali radost a každý mi něco koupil :3.
Vybrala jsem si propisku s Pikachuem!!:3 ^^ a krásný bloček,ve kterém
je každá stránka jiná:3 Je dokonalý. Nebudu do něj psát :D Byla by to škoda :D!

Vedle tohoto obchodu jsme ještě narazili na jeden úžasný obchod. Přítel do něj vlezl,protože si všiml různých komisků s Marvel hrdiny :D ...no...šla jsem tam za ním a co nevidím.............nejlepší zážitek......Lidi já jsem stála v MANGA SHOPU! Tolik mang okolo mě. Byla jsem úplně mimo. Neskutečný zážitek...NESKUTEČNÝ!
Musela jsem to zdokumentovat !:3 :
Kuroshistsuji manga...a plno dalších ...wááááá ...to byl fakt ráj ^^!♥
Ouran set...to mě dostalo :D!! tyjo ta cena :D o.o
Fairy Tail manga....tu jsem viděla poprvé ...jako většinu mang,co tam byly :3!
I YAOI tam bylo....Nezklamali mě :D! ^^
Opravdu tohle bylo pro mě něco dokonalého...nenahraditelný pocit♥
...
Pak během následujících hodin jsme se tak různě chodili schovat před deštěm a zimou do obchodů a za zbývající peníze ještě zašli na čaj. Poté jsme se ve 22:00 dostavili na domluvené místo. *Čekali asi půl hodiny na náš autobus v
té nehorázné kose -.- fakt debilní organizace.* No a pak už celý zrmzlý jsme jeli zpět do Prahy.
Závěrem bych řekla,že jsem ráda,že jsem se do tohoto města podívala. Nicméně znovu bych tam asi nejspíše nejela. I když...za hezkého počasí procházka po Amsterodamu může být úplně něco jiného. Popravdě věřím,že můj trochu negativní pohled na tento výlet je ovlivněn špatným počasím a tím,že jsem se necítila dobře.

No a ještě....^^...
nakonec se moje přání vlastnit plyšového králíčka,kterého jsem viděla v komplexu větrných mlýnů,vyplnilo.^^!


Bylo to fajn.*
beepinka*


Prince&Princess :3

23. června 2013 v 7:00 | beepinka |  BAP

Jop..přesně jak hovoří nadpis :D!♥
Himchan je zde neskutečně nádherný! Opravdu taková princezna
Velmi mu to takhle slušelo*-*
Nicméně teď mu to sluší taky šíleně. Krásný furt*!Diplomek pro Baka Kamaru&Goshida Rikyu :3!

22. června 2013 v 7:45 | beepinka |  Diplomky

Mám nové SB a tím jsou dva milí admini Baka a Goshida :3!
Děkuju,že jste se mnou spřátelili^^
Tady je diplomek pro vás,doufám,že se líbí.
Koukala jsem,že oba máte rádi Kuroko no Basuke ..a dokonce máte i s tímto
anime dess,takže doufám,že jsem se trefila :3 a potěšila vás.
beepinka*