PO ZKOUŠKOVÉM JSEM ZPĚT

AKTUÁLNĚ

#behappy

Listen to KPOP, It feels good


Amsterodam :3

23. června 2013 v 23:51 | beepinka |  News

-Amsterodam-


Konnichiwa-minna!
Tak...dneska jsem se vrátila z Amsterodamu. Nějak nevím,kde začít...No......jaksi se to nevydařilo úplně podle mých představ. Chvílema jsem se už i těšila domů. Počasí se nám nevydařilo..neustále pršelo a foukal děsně ledový vítr. Na mě něco leze,takže mi vůbec ale vůbec v tomhle počasí nebylo dobře...a teď v tom chodit..no hrůza a děs! Proto také na fotkách vypadám jako zombie :D! Pech je,že jsem se koukala ještě v pátek na předpověď počasí no a rozhodně nikde nebylo,že by mělo pršet celý den...to bych se také i jinak oblékla...No takže nakonec to dopadlo tak,že mi celý den neuvěřitelně mrzly nohy..a jak mám problémy s koleny,tak žádná sláva. x.x A rozbil se nám taky děstník,takže jsme museli kupovat nový.
Průvodce byl taky takový divný maník xD ...furt se přeříkával a jeho ájina nic moc,ale tak aspoň byla sranda :3 :D...
No ale organizace byla taky úplně na nic. ...To mi to taktéž znechutilo. :o/
No..ke všemu ještě nás ( mně,přítele a mou mamku) potkal opravdu nepříjemný zážitek a to již v pátek po té,co do autobusu na posledním stanovišti nastoupili poslední lidé. Byli to nějací bulhaři...,ale tak nevychovaní!!! ..Já jsem seděla s přítelem a před námi seděla máma,která vedle sebe měla ještě jedno volné místo. Pak byla ještě dvě volná místa ve předu a jedno ještě volné vzadu. No a tito 4 idioti nalezli do autobusu a teď zjistili,že jakože dva z nich nemůžou sedět spolu. A tak jeden z nich na mamku začal kérovat s tím,že jsou rodina a jestli nemůže jít na místo do zadu. No ten způsob,jakým s matkou mluvil..děs! x.x Bylo mi z toho na nic. No...jako..dobrý argument " jsme rodina " fakt super kámo -.-" my taky. .a chtěli jsme sedět takhle pohromadě. Mamka zůstala sedět no a jeden si tedy sednul vedle ní a druhý šel úplně do zadu na to poslední volné místo. No a ten idiot,který seděl vedle matky se rozhodl,že ji odtamtud prostě vyšoupe a začal se neskutečně rotahovat. To je prostě nevychovanost! x.x No..takže takto mamka jela utlačovaná až do první zastávky. No a teď už se pomalu dostávám k té nejvíce nepříjemné části. Všichni tři jsme o pauze stáli před busem a povídali si a najednou se k nám přiřítili ti dva hysterický idioti a začali na nás řvát. To bylo hrozné. Začala jsem se klepat....chytla jsem se přítele za ruku..bylo mi šíleně. Chtělo se mi brečet. Já....na tohle nejsem zvyklá.....Já bych se takhle k nikomu nechovala. Nikdy! ......No tak jsme odešli potom do busu s tím,že se mamka přesune na to místo dozadu...,aby dali konečně pokoj.*Moudřejší ustoupí.* Fakt...hrozný zážitek! Nevychovaný idioti. Tak jako....nabírali jsme je jako poslední,tak jim asi mohlo dojít,že na ně možná místa nevyzbydou..tak si je mohli jednoduše zabookovat. Fakt kreténi. Opravdu mi z toho nebylo nejlíp,ale přenesla jsem se přes to.
Jej koukám,že jsem se tu o tom moc rozepsala....a taky..napsala jsem zatím samé negativní věci ..ach jo. :/ :D
Teď bych to mohla zkusit *aspoň trochu:D* více pozitivněji.......so..
Amsterodam je pěkné město. Zaujala mě architekrura domů a taky větrné mlýny,které vám za chvíli ukážu na fotografíích. Jinak ale musím říct,že žít bych tam nemohla. Je to na mě moc chaotické město. o.o Moc velký ruch. Z jedné strany jede cyklista,z druhé auto ..tramvaj :D do toho zhulený a opilý dav...no..je to síla :D
Líbila se mi Čtvrť červených luceren......Ta je známá výlohami s prostitutkami. Bohužel se nesměli fotit...,takže to zdokumentované nemám :D V této části Amsterodamu to opravdu žilo :D! Narvené hospody fanoušky fotbalu. Narvané kavárny....Všude byla cítit marihuana :D * i když já to moc nepoznám..mám blbý čich asi :D...,ale tak mamka s přítelem říkali xD* ...No a ty ulice byly celkem úzké na to,že tam jezdili lidi na kolech mezi davem turistů ...a do toho sem tam nějaké to auto nebo dokonce koně o.o! fakt síla.
No....ještě bych mohla zkusit shrnout,jak celá výprava do Amsterodamu vypadala od začátku:
V pátek v 8 večer jsme vyjížděli z Prahy. Pak jsme stavěli v Plzni a jeli přes Německo do Amsterodamu. Noc byla úděsná :D Bylo tam tak málo místa na nohy x.x! grrr......s přítelem jsme se během noci furt tak nějak střídali. Chvíli měl on na mě položenou hlavu a chvíli mi natahoval nohy přes něj :D .....Takový ten trhaný spánek no :D
Ráno nějak okolo 7:45 byla první pauza na benzínce již v Amsterodamu. Jistě všichni hned po dlouhé noci začali okupovat toalety. Problémem bylo,že záchod tam byl jen jeden..a lidí,co potřebovalo,hodně. Áno..byla jsem mezi nimi xD Bylo těžké to vydržet. Stála jsem frontu asi 25 minut :D Odjezd byl domluven v 8:15,ale nakonec se to kvůli tomuto problému trošičku protáhlo a odjížděli jsme až v 9 něco xD ou.
První zastávkou byly větrné mlíny!:3 Tam se mi to hodně líbilo.....no.......ještě nepršelo ..so xD
Nejprve jsme tam navšívili sýrárnu,kde nám říkali o tom,jak se ty sýry vyrábí a jak dlouho vydrží.
Zde jsem se trochu pousmála nad průvodcovou angličtinou x) :D.
...Bože na té fotce vypadám divně.....no comment O.o :D
Krásné..jen neskutečně foukal vítr a už se to sbíralo k dešti o.o
Stále jsem však žila v naději :D.
Tato soška*Budha,že?:3*mě neskutečně dostala:3
Hezky na zahráce ji tam měli :3
No..pak už začalo pršet a tak jsme v areálu větrných mlýnů lezli různě do
obchůdků apod. Jeden obchod mě dostal!:3 Ve výloze měli takovéhle
roztomilé králíčky a uvnitř to vypadalo jak v pokoji pro lolity!
Bohužel to jsem nezdokumentovala. *BAKA!!-.-*
Ty králíčky jsme si chtěla koupit,ale byli strašně drahý,tak jsem se jich
musela vzdát :/ :D .
....
Pak jsme se *již za deště :D -.-* přesunuli do Amsterodamu.
Bohužel moc fotek nemám. Věřím,že kdyby bylo pěkně a mě nebylo zle,tak fotím jako divá.
Ale tak nějak na to nebyla nálada..nebylo to k tomu,ale něco málo mám.
Bože já na té fotce vypadám jako smažkaO.O...Je vidět,že mi fakt
nejlíp nebylo no :D.
Ta kola..to bylo neskutečný,kolich jich všude bylo. o.o :3
Nejpoužívanější dopravní prostředek tam :3
....V Amsterodamu jsme to prošli. Měli jsme mezi tím asi 3
rozchody,takže jsme vždy zalezli na pizzu,na čaj..a tak :3 Hlavně někam do tepla!:3 Poté byla projížka na lodi a pak jsme měli 5 hodin volno do odjezdu busu zpět do Prahy. No...absolutně jsme nevěděli,co tu v tomto počasí těch zbývajích pět hodin budeme dělat,ale tak nás napadlo jít do asijské čtvrti ...a udělali jsme dobře. Mně to velmi zvedlo náladu!!!!
Ano....beepinka se pomalu dostává k nejsuprovějšímu zážitku *ano už to tak bude :D* z Amsterodamu.
Asijská čtvrť byla plná čínských restaurací. Bohužel jsme vlezli do nějaké,kde jídlo stálo pěkně za prd,takže jsme dali dost peněz za něco,co bylo opravdu dost...nechutné. Maso nedovařený..no prostě hnus! Zlatá Panda
v Praze na Andělu! Tam vaří výborně! :3 No...pak jsme se tam tou asijskou čtvrtí dále procházeli *v dešti -.- :D*
a narazili jsme na takový roztomilý obchod...kde jsem byla v ráji!:3 Tolik roztomilých propisek,plyšáků,bločků,gum,sešítků,hrníčků a já nevím,čeho ještě. No..bylo to nádherné. Mamka s přítelem mi udělali radost a každý mi něco koupil :3.
Vybrala jsem si propisku s Pikachuem!!:3 ^^ a krásný bloček,ve kterém
je každá stránka jiná:3 Je dokonalý. Nebudu do něj psát :D Byla by to škoda :D!

Vedle tohoto obchodu jsme ještě narazili na jeden úžasný obchod. Přítel do něj vlezl,protože si všiml různých komisků s Marvel hrdiny :D ...no...šla jsem tam za ním a co nevidím.............nejlepší zážitek......Lidi já jsem stála v MANGA SHOPU! Tolik mang okolo mě. Byla jsem úplně mimo. Neskutečný zážitek...NESKUTEČNÝ!
Musela jsem to zdokumentovat !:3 :
Kuroshistsuji manga...a plno dalších ...wááááá ...to byl fakt ráj ^^!♥
Ouran set...to mě dostalo :D!! tyjo ta cena :D o.o
Fairy Tail manga....tu jsem viděla poprvé ...jako většinu mang,co tam byly :3!
I YAOI tam bylo....Nezklamali mě :D! ^^
Opravdu tohle bylo pro mě něco dokonalého...nenahraditelný pocit♥
...
Pak během následujících hodin jsme se tak různě chodili schovat před deštěm a zimou do obchodů a za zbývající peníze ještě zašli na čaj. Poté jsme se ve 22:00 dostavili na domluvené místo. *Čekali asi půl hodiny na náš autobus v
té nehorázné kose -.- fakt debilní organizace.* No a pak už celý zrmzlý jsme jeli zpět do Prahy.
Závěrem bych řekla,že jsem ráda,že jsem se do tohoto města podívala. Nicméně znovu bych tam asi nejspíše nejela. I když...za hezkého počasí procházka po Amsterodamu může být úplně něco jiného. Popravdě věřím,že můj trochu negativní pohled na tento výlet je ovlivněn špatným počasím a tím,že jsem se necítila dobře.

No a ještě....^^...
nakonec se moje přání vlastnit plyšového králíčka,kterého jsem viděla v komplexu větrných mlýnů,vyplnilo.^^!


Bylo to fajn.*
beepinka*

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Niké Niké | E-mail | Web | 24. června 2013 v 12:02 | Reagovat

Jééj! To je škoda, že sis to nemohla užít líp. Já jsem taková, že jsem vždycky nadšená ze všeho, takže ani déšť ani otravní Bulhaři by mě nerozházeli. Si vždycky stojím za svým, neuhnu a jsem spíš k nim tak protivná, že přestanou oxidovat oni xDD No! Já bych tam teda jela! ^^ Snad ti bude líp ;)) A ty dárečky jsou moc krásné :))

2 Yasuko-chán Yasuko-chán | Web | 24. června 2013 v 12:54 | Reagovat

Ježiš to je boží *//*
A všude tit o sluší, tak nemel!:DD
To je mi líto, že pršelo:/ ale i tak tam muselo bejt krásně:D
taky tam chciii */* ale spíš víc do Anglie:'D a tak..:33
Ta manga!!!!!!!! */////////////*
MUST HAVE.

3 j-vip j-vip | Web | 24. června 2013 v 13:08 | Reagovat

ako vidím, tak si si to užila,.. no aj ja keď som tam bola tak pršalo :D :D ale ten manga shop som nenašla :/ o niečom takom tu u nás môžme akurát tak snívať, možno tak naša ďalšia generácia bude mať na výber z takejto hromady mangy,... nádhera :3 toto by som raz chcela vlastniť, ale v češtine :D :D :D a ten zajko je kawaii :3

4 Coco Cherry Coco Cherry | Web | 24. června 2013 v 15:18 | Reagovat

vyzera to tam skoro ako z rozpravky *O* nemozem uverit ake je to tam super obchod co vyzera ako izba pre lolitky to je *.* nemam na to slov sakra a ten manga shop.. az sa mi chce plakat normalne tam predavaju yaoi?! to kecas *_* ved to je dokonalost :D myslim ze aj napriek tomu velmi negativnemu zazitku to muselo stat za to ked tak pozeram na tie fotky jak ja ti zavidim TOT

5 Kira*Yume Kira*Yume | E-mail | Web | 24. června 2013 v 15:22 | Reagovat

:OO Žůůůžo! Ale pěkně mě naštvali ti bulhaři (i když jsem tam nebyla xDD), chudák tvoje mamka. Navíc na fotkách nevypadáš vůbec příšerně, vypadáš tam dost stylově u těch sejrů :D, ale asi nejvíc mě dostal manga shop :33, já bych si tam musela něco koupit. :D, škoda že ti nebylo líp :/, no až na to počasí a na ty kretény, celkem povedený výlet ^^.

6 Naomi Kagane Naomi Kagane | Web | 24. června 2013 v 15:40 | Reagovat

Božé!!! to sis tam musela bombově užít ! :3 jako z pohádky si to popsala, víš co je divné? že kdekoliv v zahraničních obchodech s knihami mají mangu, ale v Dánsku, tam jsem vůbec nic nenašla, to mě celkem namíchlo. je super že sis to užila, taky bych se tam chtěla někdy juknout, vypadá to tam nádherně! Tan bloček a králíček je sugoi ^^

7 Penny Yuzuki Mizu Daiyamondo Penny Yuzuki Mizu Daiyamondo | Web | 24. června 2013 v 15:41 | Reagovat

Ja ti tak zavidim hlavne ten manga shop :33 Raj na zemi pro Otaku :D Ale ty magori to jsou ale *zacina to na k* Vazne to neni mozny ze existujou takovy lidi :// Ale i kdyz foukalo musel to byt uzansy zazitek

8 Kira*Yume Kira*Yume | E-mail | Web | 24. června 2013 v 15:48 | Reagovat

Přesně, úplný ráj :33
No jo, typičtí asiati. Vsadím se že měli prostředníček a ukazováček zvednutý xDDD

9 ČiČi x) ČiČi x) | E-mail | Web | 24. června 2013 v 15:51 | Reagovat

MANGAAA SHOP !!! to ti závidím.
Vážne škoda, že ti bolo zle a že nebolo lepšie počasie potom by si si to všetko určite viac užila ... počasie niekedy dokáže by´t riadna sviňa darmo no. Ale tak aspoň máš zážitok a videla si ako tak Amsterdam :)

10 Alliade Chiaki Sheppetsu Alliade Chiaki Sheppetsu | Web | 24. června 2013 v 16:09 | Reagovat

jé <3 v amsterdamu jsme taky byly xD tak minulý prázky <3 :DD a docela jsem si to užila xD no, byli jsme tam taky se známými táty a všude se procházeli xD tak nějak jsme tam prošli červenou čtvrť, nebo jak se tomu říká xD :DD ale užila jsem si to tam xD :DD

11 Naomi Kagane Naomi Kagane | Web | 24. června 2013 v 16:19 | Reagovat

[6]: já Hynka nemám ráda, já ho miluju :D

12 Naomi Kagane Naomi Kagane | Web | 24. června 2013 v 16:31 | Reagovat

Kéžby, ale holky říkaj že mě taky miluje, víš kvůli té párty x3 já bych to osobně chtěla ale, já nejsem na něco takového :D mě jsou kluci ukradení ale on ne :D

13 Lairai Lairai | E-mail | Web | 24. června 2013 v 16:43 | Reagovat

Všichni někam pořád jezdíte,a my nic -3- Nom tak to musela být sranda,až na ten déšť a ty nevychované...bulhary? Bych je poslala někam :D

14 Yumi-chan15 Yumi-chan15 | Web | 24. června 2013 v 17:20 | Reagovat

Tak to ti závidím takový výlet, já si šetřím na Prahu, mám v plánu koupit si tolik mangy abych už konečně pochopila kreslení děje.
Ale určitě ikdyž bylo hnusně deštivo tak to tam muselo být krásné :D V Amsterdamu jsem nikdy nebyla, nejblíže jen v Liberci pokud mám brát směr jízdy :D *Na to že jsem z konce Slezka celkem výkon xD*

15 Reita Reita | 24. června 2013 v 18:45 | Reagovat

takže na začiatok tí cudzinci boli fakt drzíííí :/ no aj napriek zlému počasiu si si to tam užila gratulujem :D a ten Manga shop normálne ti závidím že si tam mohla vôbec vstúpiť pre mňa dosť posvätné miesto XD XD :)

16 Aya Evans Aya Evans | 24. června 2013 v 19:44 | Reagovat

Vítej zpátky, Beep! ^^ :3
Týjo, tak to mě docela mrzí, že jsi se tam neměla nejlíp. :/ To třesný cestování si dokážu představit, loni jsme měli školní zájezd do Anglie, takže asi 2x delší cesta :DDD *nesnáší autobusy*
Ej, a ti Bulhaři, nebo kdo to byl.... WTF? Jako jak si můžou něco takovýho dovlit? Bych na ně asi taky začala řvát nebo nevím! :DD *kecá, má strašnej problém mluvit s cizími lidmi i jenom v obchodě nebo se na něco zeptat učitelky......* :'D
Docela mě překvapilo, že jste měli anglicky mluvícího průvodce.. Nevím, jestli bych z toho něco měla.. :D Ale ráda bych se do AMsterodamu někdy podívala, moje ségra tam myslím loni byla. :3
A ... t-ten ... mangashop... O_O
S-sugoi! Ani se nedivím, že jsi byla v ráji, protože já bych byla taky, to by pro mě bylo úplný nebe!!! Bože! Já jsem úplně blahem bez sebe, ikdyž jsem třeba v normálním knihkupectví někde ... třeba v Brně (to mám nejblíž), protože tam se česká manga střídmě vyskytuje.. Ale tohle!! :OOOO♥ Tam bych všecko vykoupila! :D V jakým to bylo jazyku? Anglicky? Jak se vlastně mluví v Nizozemsku... ettoooo... :D A ten králíčeeek (usagi-san ^^), kawaiii, závidím! :3
Když nad tím tak přemýšlím, tak v Londýně, když jsme byli na Oxford Street, kde je spousta těch obchodů, tak jsem hledala takovej podobnej obchod, ale bohužel jsem tam na nic takovýho nenarazila, a to mě dost mrzí.:((

17 Ame Ame | E-mail | Web | 24. června 2013 v 19:47 | Reagovat

Ty lidi, co vyštvali tvou mamku bych nejraději zfackovala... takhle se chovat!
Je vážně škoda, že tolik pršelo a nebylo ti nejlíp :/  Ale i tak sis to alespoň trochu užila, ne? Navíc manga shop musel být dokonalý ;) Z té Fairy Tail mangy bych se zbláznila štěstím O.o Kdyby byla v angličtině, tak bych si určitě koupila Galuna Arc *zbožňuje ho, protože je v něm hooodně Graye*

18 Yumi-chan15 Yumi-chan15 | Web | 24. června 2013 v 20:52 | Reagovat

Nene, na Advík ne :D Ikdyž možná někdy, ale za tu dálku mi to nestojí, to raději na Animefest v Brně ;)

19 Aya Evans Aya Evans | 24. června 2013 v 21:36 | Reagovat

Děsně dlouhej koment, jsem se divila, když jsem to odeslala. :DD Heh, tak to u té cesty aspoň že tak, já jsem se totiž vůbec nevyspala. :D To byla strašná noc. :D A prostě ti Bulhaři fakt kreténi. -.-
Jasně "anglicky mluvící", je mi to jasný :DDD
Ten mangashop by pro mě byl taky nejlepší !! :DDD Kdybych neměla peníze jak ty, tak bych byla fat naštvaná, ale nějak bych to usmlouvala, nebo nevím! :D Musela bych je mít! :D aspoň jednu T^T
Nakonec máš na ten výlet krásný vzpomínky, myslím.. :D

20 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 24. června 2013 v 22:00 | Reagovat

Hej, já být tebou, tak je z toho autobusu vyhodím xD ... Vážně, měli by se naučit chovat!!
Ale já jsem ten typ, kterýho nic nerozhází a dokáže si všechno užít na maximum xD
Ale ... MANGA SHOP!! ... Já chci taký!!! Tohle ti opravdu závidím ... mě by z toho obchodu už nikdo nedostal xD
Ten deníček a ten králíček jsou kawaii :3 a fotečky taky pěkný :3

21 wejomin-chan wejomin-chan | Web | 24. června 2013 v 22:23 | Reagovat

wau! si bola v amsterdame? :) teraz nemám as si to prečítať, takže sorry odkladám...  vyypadá to tam skvelo :3 *sorrkyy že sem teraz tak málo  chodím, vážne netíham :/*

22 Saku-chan Saku-chan | E-mail | Web | 25. června 2013 v 6:21 | Reagovat

To počasí ti opravdu  nezávidím hele =.=" I když mám ráda déšť,tak je fakt někdy otravnej XDD Ale je to fakt krásný město *w* Chci se tam někdy určitě podívat! :3 Ale fakt nejlepší jsou tam ty manga! XD To byla třešnička na dort! :3

23 Green Green | Web | 25. června 2013 v 12:10 | Reagovat

aj ja by som tam chcela ísť :D tvojej mamy je mi ľúto ja by som im asi vyškriabala oči...ˇˇ" ..no a tie mangy ti budem ešte dlho závidieť....keď ja tak niekde pôjdem asi prvo čo budem hľadať je obchod z mangami :D :D inak super výlet len to počasie si fakt mohla mať lepšie :D

24 ~//:☢ ❝ Y U U C H I ❞ ~//:☢ ❝ Y U U C H I ❞ | Web | 25. června 2013 v 12:40 | Reagovat

Jééé! Tady se někdo má! :3
To s tím počasím je na houby.. My zase zítra jedeme do Prahy... snad nebudou povodně o.O'
Taky mám problémy s koleny... T.T
Nový deštník bych taky potřebovala -.-
Lidi jsou neskutečný hovada, no T______T
Heeej! Taky bych chtěla T3T do mangashopu T.T Ty šťastlivče -3-

25 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 25. června 2013 v 14:16 | Reagovat

Bože můj já tam chci!!!:DDD Okamžitě mě tam někdo vemte!!xD Hlavně do toho obchodu s mangou!!:DDD Musím mít!xD

26 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 25. června 2013 v 15:01 | Reagovat

Připomnělo mi to, když jsem byla před lety ve Francii, v Belfortu zrovna pršelo a tak jsme s kamarádkou zalezly do obřího knihkupectví, kde bylo jedno celý oddělení jenom manga. Připadala jsem si jak v ráji a musela jsem si přitáhnout aspoň něco, takže mam druhej díl Blood+ mangy, sice francouzsky umim maximálně tak nadávat, ale už jenom pro ten pocit :3

27 (•ᴥ•)✿¨chiyo.sama (•ᴥ•)✿¨chiyo.sama | Web | 25. června 2013 v 15:54 | Reagovat

Děkuji ti, vidiš ... nebyt tebe bych toho ani nevšimla jdu to opravit děkuji :D jinak moc pěkný fotky a hlavně to dole:D anime

28 (•ᴥ•)✿¨chiyo.sama (•ᴥ•)✿¨chiyo.sama | Web | 25. června 2013 v 16:15 | Reagovat

Huuhu, opraveno ono tam bylo jen .. e mrcha nechtěj objevit. Mimochodem ze školou jsi byla nebo s rodinou moc dlouhy text:D ... jsem líná jsi čist:D akorát mnězaujaly fotky:D

29 Yui-chan Yui-chan | Web | 25. června 2013 v 18:09 | Reagovat

Super, že jsi zpátky :D A gomen, že komentuju až dnes xD

Nom, je fakt škoda, že pršelo a nebylo ti dobře, to dovede zkazit celej vejlet :/ A cesta busem.. mno, mně vždycky stačí pár hodin cesty na ŠvP a jsem polomrtvá xD

Ti Bulhaři.. jsou fakt strašný svině >.< Mohla jsi je zkusit vyhodit oknem :D Kdyby tam byly otevírací.. Ale je fakt, že bych se tam asi zhroutila ^^

Nedomyšlenej program :D Mno, kdybys byla s náma v Německu, byla bys vděčná za cokoliv xD Nebohý Čechy vysadili v Drážďanech pod nějakym mostem a řekli, v kolik je kde sraz :D

Ježiši, je to tam chaotičtější než Praha, když na křižovatce vypnou semafory xD Čtvrť červených luceren xDD

Asijská čtvrť.. whoa~ n_n To s tim jídlem je škoda, no :D Hej moment, kde přesně na Andělu je Panda?? :O Sice to mám slušně daleko (bydlim blízko vězení na Pankráci xDD), ale i tak :D Jinak, ta propiska s Pikachuem a ten bloček jsou tááák kawaii *w*

Nom, manga všechno zachrání xD ... tolik mangy :O *Q* Must have! :D Nom, mě by z toho obchodu dostala až zavírací doba xD

A ten plyšášek je strašně moc kawaiiózní :33

Mno, je super, že sis to tam užila :)) A ty fotky jsou fakt úžasný x3 a náhodou, sluší ti to tam, žádnej zombie ! >.< Tak snad jsem něco z toho nezapomněla okomentovat xD

30 Yui-chan Yui-chan | Web | 25. června 2013 v 18:10 | Reagovat

[29]: Bože.. trochu dlouhý :D Gomenne xD

31 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 26. června 2013 v 13:21 | Reagovat

Tak trochu závidím :3...dobře hodně ti závidím!
Hlavně, že sis to tam nakonec užila ( i přes to počasí :3
Závidím ten obchod s mangou a že jste měli tolik rozchodů, hlavně.
Snad se mi někdy podaří se tam podívat :3
Je škoda, že u nás se takový věci (jako manga atd..) špatně shánějí, snad se ten náš trh umoudří a seženeme takový věci i tady(jednou) ...
No jsem trochu odbočila, ale fakt závidím :3
MĚJ SE :D

32 Katie Katie | Web | 30. června 2013 v 21:46 | Reagovat

ten obchod s mangou :3 bože ja by som sa tam asi nasťahovala a nikto by ma odtiaľ už nikdy nedostal :3 :D
ale určite keby bolo lepšie počasie aj ten výlet by bol lepší... :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama