Listen to KPOP, It feels good


Prosinec 2013

Šťastný nový rok ! ^-^

31. prosince 2013 v 19:14 | beepinka |  News

Konnichiwa-minna!^^...
Chci vám jen popřát všechno nejlepší do nového roku!:3 Doufám,že se vám bude dařit. A ať vám vyjde vše,co si přejete a o co se snažíte :3! Já jsem teď s přítelem. Večer se půjdeme projít. No a od zítřka se začnu pomalu učit. Vůbec se mi nechce. Proč to volno uteklo tak rychle...bože to mě killne.-.-" Celkově jsem dneska přemýšlela nad tím,jak ten čas-život letí. Za chvilku mi bude 18 ..a pro mě je to prostě takové...divné ..i když ono vlastně o nic nejde. Škoda,že mi to dětství tak rychle uteklo. Mrzí mě,že z Vánoc,Silvestra,Mikuláše a tak nemám už takovou radost,jako jsem měla když jsem byla menší..prostě už to není takové kouzelné. Je to prostě už dospělácké. Nejsem s tím moc spokojena no xD. No co se dá dělat. -.- xD No nic..nebudu tu depčit.
Ještě nejlepší vám přeji všechno nejlepší do nového roku! A pokud dneska hodláte pít,tak to nepřežeňte ;3.

beepinka*

Day 06 - Anime character you would like to cosplay as

31. prosince 2013 v 12:20 | beepinka

No..já jsem o tom,že bych cosplayovala nějakou postavu uvažovala,ale nevím vůbec,jestli se tomu tak někdy stane. Nemám na to postavu a celkově ani trpělivost na výrobu kostýmu. Zručná nejsem totiž úž vůbec,takže to by byl asi problém. xD
Nicméně když už by mě jednoho dne osvítila neskonalá touha někoho cosplayovat a dát si práci s výrobou cosplaye,tak by to byla asi Nagisa (Clannad) a nebo Misaki (Kaichou wa maid-sama).

U Nagisy bych si vybrala její školní uniformu a u Misaki její Maid uniformu :3beepinka*

Koisuru Boukun - Recenze + Odkazy ke shlédnutí*

30. prosince 2013 v 10:36 | beepinka |  Yaoi online

Koisuru Boukun


Počet epizod: 2 OVA
Žánr: YAOI,Comedy,Romance
Rok vydání: 2010


OVA 1 - online s českými titulky ZDE!
OVA 2 - ke stažení s anglickými titulky ZDE!

Poznámka: Odkazy zatím nefungují,vymazali se,ale co nejdíve to napravím :3!

INFO

Tetsuhiro, student na vysoké se bláznivě zamiluje do svého učitele. A co si budeme povídat, milovat svého učitele, ke všemu heterosexuála není nic lehkého. Ale milovat heterosexuálního, tyranského homofoba, je opravdu k zbláznění. A přesně to Tetsuhiro zažívá na vlastní kůži. Senpai o jeho citech sice ví, ale podle všech náznaků nemá nejmenší chuť to nějak dávat najevo. Tetsuhirovi stačí, když jeho senpai chytá záchvaty vzteku, když se dozví, že jeho mladší bratr má v plánu vzít si svého milence.
Vypadá to, že náš student nemá šanci, ale co by to bylo za yaoi, kdyby se nezapíjel smutek (nad homosexuální svatbou bratra) ve dvou. Alkohol došel a Tetsuhiro musel dojít koupit nové zásoby. A co je to za štěstí všech yaoi fanynek, že senpai zatím najde v Tetsuhirově bytě láhev s jakýmsi dryákem, který Tetsuhirův kamarád popsal slovy "A little drug, that will make even the most sexualy frigid drinker horny!" Po návratu našeho studentíčka, ještě chvíli popíjejí, a jde se spát. Senpai se v noci vzbudí, a začne na sobě pociťovat účinky kokteju, který si sám namíchal. A nebylo by to yaoi anime, kdyby po cestě do koupelny neupadl a nevzbudil Tetsuhira. A začíná dlouhé a sakra rajcovní přemlouvání k akci. A že, když už k ní dojde, je to děsně dobře nakreslená scéna. (zdroj:http://shonenai.blog.cz/)


Můj názor:


Moc pěkné YAOI. Furt jsem na něj narážela v různých AMVéčkách a u jiných blogerů,tak jsem se k němu pak když jsem ho viděla u Ryunky konečně dokopala :3. Velmi se mi líbí to,že Shouichi,kterého bych typovala podle vzhledu na Semeho, byl pravým opakem x). To samé i Tetsuhiro ..toho jsem zase odhadovala na Ukeho..no nakonec on byl ten dominantní xD. A když byly Shouichimu sundány brýle,tak byl fakt roztomilý ^^! :D.


No...pro yaoistky....Mohu vás ujistit,že pěkné scénky tam byly ;D
..Hlavně je to takové ...mmmmm ...Omámený Shouichi xD!


Taky ještě bylo pěkné,jak si Shouichi uvědomoval,jak moc mu Tetsuhiro schází a že v tom je prostě něco ví....No nebudu dále prozrazovat ;3


...Opravdu se mi tohle yaoi líbilo. =) Škoda,že to byly jenom 2 OVA. Myslím,že by se ten příběh dal více rozvinout,ale tak hlavně,že vůbec ty dvě OVA tu jsou *-*'! :)


beepinka*

Vánoční dárečky!*-*

27. prosince 2013 v 14:15 | beepinka |  Nové dárečky od vás

Na Vánoce si plno z vás připravilo překvapení pro svá SB v podobě nějakého přáníčka,zveřejňování článků celý den nebo třeba také v překladu hodně mang apod. Děkuju vám moc ! :3 Je to strašně hezké,jak na své návštěvníky,tudíž i na mě,myslíte.^^ ....No a někteří jste mě zase potěšili dárkem přímo pro mě. Tady jsou ty krásné výtvory :3!Sandra mi udělala radost obrázky z K-Projectu. :3!
Mikoto ..>< wááááá ^^ Děkuju ti moc!
Tímhle přáníčkem mi popřála Ninisisinka,Zatoko a Tess.
Je krásné,děkuju moc!:3


A Penny mi zase nakreslila tohohle strašně roztomilého chibíka^^!
I když jsem se nezapsala do seznamu lidí,co od ní chtěli potěšit
nějakým dárečkem,tak ona mi ho i tak nakreslila.
Jsi moc hodná,moc ti děkuji!Děkuji vám ještě jednou všem!

beepinka*


Jdu se pochlubit ^^ ;D

25. prosince 2013 v 12:42 | beepinka |  News
Konnichiwa-minna!^^
Téda musim říct,že Ježíšek byl velmi štědrý! o.o Dostala jsem tolik nádherných dárků! Zdokumentovala jsem to vše xD,takže se o to jdu s vámi podělit. =3

Jinak včerejšek probíhal v poklidu. Ráno v půl 10 jsme vyrazili k babičce a dědovi. Chvíli jsme u nich poseděli,pak vzali dědu na hřbitov. Poté se děda vrátit domů a my jsme se jeli na chvilku podívat do centra ve městě,kde žijí - Kolín. Bylo tam pusto prázdno na náměstí xD. Přijeli jsme k babičce domů a začala jsem mamce pomáhat s chystáním našeho štědrovečerního oběda. Já s tátou jsem měla řízek a bramborový salát. Brácha,mamka a babička s dědou si dali tradičně kapra. Eh..-.- to bych fakt nemohla. Ryby..fujky ;D! No a pak jsme se dali do rozbalování dárků pro babičku a dědu. =) Měli radost,tak jsem ráda. Já dostala peníze,tak si je budu šetřit. ;3
Nějak okolo půl 5 jsme se sebrali a jeli domů no a já jsem ihned po příjezdu začala tajně lifrovat dárečky pod náš stromec xD. Pak jsem na chvílku ještě skejsla ve svém pokoji no a najednou slyším,jak táta zvoní na rolničku :D. Přiběhla jsem do obýváku..tam bylo dárečků xD! Úplně mě to uchvátilo. xDD! No začali jsme rozbalovat. Rodičům i bráchovi jsem udělala velkou radost,za což jsem velmi ráda! Brácha byl taky rád za knížku Dextera,tak super. =) No a já jsem ze svých dárků naprosto odvařená.

Na fotkách jsou dárečky od rodičů a od přítele. So Here we go ;D :


Ah rozplývám se pořád z té podložky pod myš..ten Titán tam je tak boží...wáááá! >.< Kalendář SnK je též luxusní a co teprve B.A.P mini kalendář...! Ten mi udělal tak velkou radost >< Jsou tam fotky z Coffee shopu,jejich Warrior doby atd.


Dále jak můžete vidět krásně voňavé svíčky,takové ty vonné tyčinky :3,2 náhrdelníky se sovičkou a i svíčka se sovičkou (sovičky jsou skvělé!),ta růžová pixla to je thaiský čaj ^^. Jinak mám první yaoi buttonku ^^!!!! :D Misaki x Usagi ..very nice a 3 buttonky " I love anime" do zásoby :D! Na SnK podložce je ještě v pytlíčku andělíček,který slouží na uklidňování a posilování imunity. Krásný dárek od mamky.
Tady jsem vám ty drobnůstky ještě přiblížila ;D ;3! :


Z těchto plakátů jsem naprosto mimo. Jsou dokonalé! *-* Dneska je půjdu umístit na stěnu...muhehehe xD!


A tady je neskutečně roztomilé pyžamko se sovičkama a botičky k tomu. Tak rozkošné :D! A to tričko...very nice *-* prostě mám takové soví vánoce :D! :3 A ještě jsem vyfotitla i kalhotky s kočičkama :3 xDDD ^^!!!!..


Tak to jsou Vánoce,teď ještě sváteček! :3 :

Ten organizér v levo je skvělá věc. Už mi visí na zdi :3. Hned to tu mám takové uklizenější xD. Jinak tu kytičku jsem dostala od babičky včera a o tom šátku a buttonkách VK a CLANNAD jsem vám již říkala. Jsou úžasné! Když jsem viděla tu CLANNAD,chtělo se mi tolik brečet. Clannad pro mě znamená hodně. Hlavně Nagisa. Měla jsem dostat k Vánocům ještě plakát s Nagisou,ale rodiče ho někam prý zašantročili,tak budu doufat,že ho najdou ;D a dostanu ho k narozkám,které mám v lednu :3 ..snad jo. Ten pro mě totiž znamená tak moc >


No a tady jsem vám už jenom vyfotila mojí manga knihovničku a celou sbírku mých buttonek. K Vánocům jsem dostala 5 mang - Líbání zakázáno 2,Polibek katany a Fly High 1 (od přítele) a 2 + 3 od bráchy :3. To mám teď čtení ;D!


_________________________________________

Tak toto jsou moje sugoi dárečky :3 ^^. Jsem opravdu nadšená a vděčná rodině a přítelovi,že na mě takhle mysleli.
No nic letím si dát zase kuřecí řízek a bramborový salát. Druhý štědrovečerní oběd. xD
A ještě chci poděkovat za přání k hezky prožitým Vánocům! Doufám,že jste se měli taky dobře a dostali to,co jste si přáli =3.

beepinka*

Veselé Vánoce! ^^

24. prosince 2013 v 8:58 | beepinka |  News


Konnichiwa minna^^...Jenom vám všem chci popřát příjemně prožité svátky! Hlavně ať probíhají v klidu. A ať pod stromečkem najdete to,co si přejete. Během prázdnin si taky trochu odpočiňte od školy,od práce..prostě zkuste vydechnout. Já udělám totéž. Aspoň část prázdnin^^.


V sobotu jsem slavila svátek a s přítelem jsme si již udělali Vánoce^^.Dostala jsem od něj k Vánocům kalendář a podložku pod myšku Shingeki no kyojin,plakát Vampire knight,mangu Fly High a svíčku s vůní japonské zahrady. Doma od rodičů jsem dostala k svátečku placku VK,placku CLANNAD..♥!!!,šátek černý s hvězdičkama,lak na nehty stříbrný a takovej organizér na náramky. Určitě přidám fotku,ale to až někdy po Štědrém dni ;D.Jsem šťastná,tolik krásných věcí.
Dneska vyrážíme k babičce předat dárky a strávit s nimi část dne. Dáme si tam štědrovečerní oběd ;D a pak večer si uděláme nadílku ještě doma. =) Na to se těším nejvíc ;D. Mamka nekoupila vanilkové rohlíčky,tak spoléhám na babičku,že je upekla ;D ....snad jo ;D. Jí to tam s bráchou sníme. xD Bude Attack on vanila rohlíčky :D! ;D

Takže si to dneska opravdu moc užijte ^^!! Mějte krásné Vánoce :3!


beepinka*

Vánoční MVs 0.2

23. prosince 2013 v 13:28 | beepinka |  K-POP
1) SHINee - Colorful MV


Kluci jsou tu fakt sladcí.^^ Tohle MV je takovým shrnutím jejich práce.
Udělali toho fakt hodně,jsem pyšná.*-* Jinak Minho to na konci zabil,že?;D


2) BIG HIT - Perfect Christmas


Moc pěkná písnička ^^


3) Jellyfish Entertainment (VIXX, Seo In Guk) - Winter Confession


Příjemná písnička ^^ ..Líbí se mi,jak je klip pojat..je to zajímavé *-*Tak co,naladila vás vánočně aspoň jedna z písniček?:3

beepinka*


Free Grafika - Ikonky FREE! :3

22. prosince 2013 v 11:33 | beepinka |  Free Grafika

Doufám,že se vám bude nějaká líbit ^^
Třeba je někdo využije,to jedině potěší
Jen prosím uveďte zdroj ;)

Nazačátek hned jedna vánoční ;D

beepinka*

Day 04 - Which anime character(s) would you want as a best friend?

20. prosince 2013 v 21:35 | beepinka

Jako nejlepší kamarádku bych chtěla Erzu z anime Fairy Tail. I když jsem to anime nedokoukala celé a sekla jsem se u 35. dílu (zabte mě :D!) ,tak jsem si jí velmi oblíbila. Obdivuju jí. Je to silná statečná žena! Takovou kamarádku bych chtěla mít určitě.


A kamaráda nějakého vtipálka :D! Aby s ním byla sranda. Takže bych ráda kamarádila třeba se Sunoharou z Clannadu.


beepinka*