Listen to KPOP, It feels good


Únor 2014

GOT7 - Girls Girls Girls MV! *-*

26. února 2014 v 20:31 | beepinka |  GOT7


GOT7 je nová klučičí skupina,která debutovala 15. ledna se songem Girls Girls Girls. Musim říct,že jsem si je oblíbila. Hlavně Marka a Bambama. Mark mě dostal jeho rapem (4:12) ..a samozřejmě je fakt pěkný ;D ...No a Bambam..to je roztomilost sama..to musíte uznat ^^) :D! Abych byla ale upřímná,tak když jsem MV viděla poprvé,tak jsem ohromená nějak extrémně nebyla..Můj názor byl,že je to v pohodě song,který se dobře poslouchá a má vcelku chytlavou melodii. To jsem ještě netušila,že ta melodie je až tak chytlavá :D!!! Nutilo mě to totiž si ten song postupně pouštět znovu a znovu..no a během pár dní jsem si ho už pouštěla každý den a propadla jsem tomu úplně. Velmi se mi líbí :D! Už se těším,s čím kluci přijdou příště. Mají skoro 3 mliony shlédnutí..to jim moc přeju :3!!! A nedivím se ;D. Co na ně říkáte vy?:3

GOT7 - Girsl Girls Girls MV!beepinka*

Tohle je tak CUTE >3< ♥!

26. února 2014 v 5:52 | beepinka |  anime


beepinka*

Škola volá -.-" :D

24. února 2014 v 6:45 | beepinka |  News

Konnichiwa-minna^^)/
Pokud dneska jdete do školy,tak jako já,tak ať vám to jde ^^ :D! Pokud máte prázdniny,závidím vám xD Bože proč mi ty prázky utekly tak rychle O.o...-.-" Dneska bychom ve škole měli psát 2 testy,tak uvidíme...snad to bude ok. Nestihla jsem se učit na právo...Zkouší z něj,ale tak snad mě nechá. Chyběla jsem tam před prázdninama totiž 7 dní. Měla jsem angínu a o prázdninách jsem se z toho hrabala -.- fakt super no :D. A prostě jsem nestihla všechno učení za těch 7 dní dohnat,tak snad to přežiju a nebudou mě tenhle týden tasit x.x. Zítra bychom měli psát biologii a já budu dopisovat zemák...gosh to jsem taky nestihla...jediné,na co jsem se koukla jsou otázky,které tam údajně byly,tak snad mi dá stejné zadání. Doufám!* Opravdu se nedá stihnout vše..to bych se z toho fakt už zbláznila :/ ...Včera jsem šla spát dřív,abych byla dneska schopná vstát. Zkoukla jsem část Smrtonosné pasti *skvělej film ..skvělej herec..xD ..asijská číča s auťákem v zadeli xD ...
Naštěstí jsem se fakt vyspala dobře xD. Jsem full of energy. xDD Dneska bude venku nádherně ^^)/ Včera taky bylo!:) Vylezla jsem na chvíli ven mezi tím vším učením xD ...Bože všem se za tohle omlouvám,ale potřebovala jsem se vykecat. Pravdou je,že jsem z toho dneška trošku nervní..přeci jenom do školy po dvou týdnech je takovej divnej pocit O.o.
No chci se předem omluvit,kdybych náhodou nebyla moc aktivní,tak je to z důvodu školy a dohánění. Doufám,že se máte všichni pěkně!:3 No...letím se chystat ^^)///

beepinka*

FREE Graphics - Miku&Luka banners :3!

22. února 2014 v 19:45 | beepinka |  Free Grafika

Mám tu zase nějaké své výtvory,které můžete libovolně používat ;).
Snad se někomu budou hodit.
Jen prosím uveďte zdroj,arigato ^^
*Celá rubrika s FREE Grafikou KLIK!

beepinka*

After School Club with B.A.P ♥ (19.2.2014)

20. února 2014 v 9:27 | beepinka |  BAP

Včera ráno v 9 hodin našeho času začal ASC s B.A.P. Věděla jsem o tom a tak jsem koukala LIVE.*-* Je to nádherný pocit vidět je na živo ♥!!!
Tady se na to můžete podívat,kdo neviděl ;3 :


Hned zezačátku jsem měla první heart attack,když kluci začali zpívat With you
a .....najednou vidím,že Youngjae klečí před Zelem a drží ho za ruku.
To mě sťalo ;D!♥


Gosh ♥_________♥
A další Zelo x Youngjae moment!


Další heart attacky následovaly,když Bang dělal jeho aegyo !<3

On je opravdu neskutečně roztomilý♥

Dokonalý xDDDDDDDDDDDDDD boooože xD

Jak toho Himchana odstrčil xDD A pak ta pozička xD


Zelo se raduje xD Pozor na hlavu :D!


Jak ho Zelo kopčí xD
And ...Dae is very happy xD!


Tohle mi prostě přijde sexy xD !! O__O ♥


Gosh..kluci xD♥

Sexy Jongup *____*


Opravdu nemohu z jeho roztmilosti!!


Já jsem se u toho hodně pobavila. xD♥ Co vy? Bylo super,když jsem na ně koukala živě. Pak mi bylo až líto,že už to končí a hodinu jsem se z toho ještě vzpamatovávala :D! Brzy kluci mají být ve Weekly Idol,tak to taky musím vidět :D!

beepinka*


Day 09 - Your first anime crush

18. února 2014 v 10:34 | beepinka

No..kdo sleduje mojí anime výzvu tak ví,že jako první jsem viděla anime Chobits :3,kde mě okouzlil Hideki :3! Ale můj úplně první obrovský CRUSH nebyl nikdo jiný než ^^ ....


Sukitte Ii na yo (Say "I love you") - Recenze + odkazy ke zhlédnutí*

16. února 2014 v 16:39 | beepinka |  Anime online


Počet epizod: 13
Žánr: Romantika,školní život,shoujo,podle mangy
Rok vydání: 2012ZDE jsou ke stažení všechny díly s českými titulky.
Online funkční díl s českými titulky jsem našla bohužel jenom
první ,který můžete shlédnou ZDE.


INFO

Tichá a skromná 16letá Tachibana Mei chodí do školy bez toho, aby si udělala kamarády nebo si našla přítele kvůli události z dětství, kdy začala věřit tomu, že všichni lidé se dříve či později stejně jen zrazují a podvádějí navzájem. Jednoho dne však potká kluka jménem Kurosawa Yamato, který o ni začne mít zájem, a právě díky jejich opatrnému přátelství a postupně se rozvíjejícímu vztahu, si začne Mei získávat nové kamarády a znovu začne věřit ostatním lidem.
(zdroj:http://anime.akihabara.cz/anime/Sukitte-Ii-na-yo-2012)Můj názor:

Tohle je strašně pěkné anime. Viděla jsem ho již dvakrát ;D.
Líbí se mi,jak se Mei díky Yamatovi postupně začleňuje,nachází si kamarády a jak se vyvíjí její vztah s ním. Jejich láska je strašně pěkná. Mei není žádná taková ta pipka,které bývají třeba v harémovkách ;D. Je moc milá,skromná a strašně hodná. Později se zastává svých přátel,brání je před šikanou..Zkrátka se snaží všem pomoct. Myslí hlavně na druhé. Je fakt velmi hodná. No a moc pěkná :3.


A taky moc roztomilá ^^)/..


Ona sama moc dobře ví,jaké to je být šikanovaný a zrazený kamarády,takže se dokáže skvěle vcítit do ostatních. Mě taky zradila v dětství moje nejlepší kamarádka. Dlouho jsem se s tím vyrovnávala a také jsem pak později ve svém životě měla období,kdy jsem se necítila dobře ve společnosti lidí mého věku. Byla jsem uzavřená do sebe. .___. ... Mei rozumím,že se nechtěla s nikým kamarádit,že přestala věřit v to,že by po světě mohli chodit hodní lidé. A tak je skvělé,že narazila na Yamata,který ji ukázal,že přece jen dobří lidé existují. =)
Yamato je pěkný (ještě aby nebyl xD!) ...Je nejhezčím klukem na škole..každá holka ho chce a on doslova může mít kteroukoliv xD..(*´∀`*)


Ale všechny mu připadají stejné až jednoho dne jeho kamarád vrazí do jedné dívky,kterou je právě Mei. Ta na ně hodí vražedný pohled. Yamatovi se velmi zalíbí. Přijde mu něčím neskutečně zajímavá no a zamiluje se.<3♥(ノ´∀`)


Pak už za ní běhá jako pejsek ;D a začíná se vyvíjet jejich vztah ^^.
Tohle se mi fakt velmi líbí...jak je pro něj vyjímečná :3!Yamato udělal jednu pitomost,za kterou jsem na něj byla trošku naštvaná,protože zatajovat se nic nemá :D!! ,ale naštěstí to mezi nimi dopadlo dobře. Nebudu vám to tu prozrazovat nebojte ;D.


Pak je taky cute,jak mají rádi oba kočičky. Já kočky zbožňuju :o).
Hlavně Mei má pěkného kocourka xD ...Ne..nemyslím Yamata xD.


♥♥♥♥♥♥♥♥ ^^)/


No..nejraději bych se tu ještě rozkecala třeba o vedlejších postavách v anime,když už jsem zmínila ty kočičky xD,ale nechám si to třeba na příště ;D.

beepinka*
(Ikonka by me,so please dont copy ^^)

Free Graphics - No.6 ikonky ^^

15. února 2014 v 10:39 | beepinka |  Free Grafika
Vytvořila jsem tyhle No.6 ikonky,tak třeba se někomu budou hodit ^^!
Takže můžete využít,jen prosím uveďte zdroj ;).

beepinka*

Maiden Rose - Take It to the Next Level AMV*

13. února 2014 v 21:08 | beepinka |  YAOI

Tohle je krásně HOT AMV s yaoi Maiden Rose.
Kdo neviděl a chce se podívat,tak na něj radši nekoukejte,
ať se neochudíte. (^^)/....
Pokud vás zajímá,o čem Maiden Rose je,
dělala jsem na něj recenzi,kterou si můžete přečíst TU :3.


beepinka*

Bangtan Boys - Dnešní Showcase + Boy In Luv MV*

11. února 2014 v 16:13 | beepinka |  Bangtan Boys


A je to tu ^^)/


Dneska od 11 hodin probíhala Showcase [Skool Luv Affair]. Já jsem si to pustila nějak okolo 11:40 a netrpělivě jsem čekala na dvanáctou hodinu. Těšila jsem se,že kluky uvidím živě. *3* Celou hodinu tam pouštěli klipy jako No more dream,N.O a taky teaser k jejich novému MV Boy In Luv. Pěkné to navnazování ;D!:).... Čím více se blížila dvanáctá,tím přibývalo sledujícíh a zběsile chatujících xD. Počas showcase se nás koukalo skoro 10 000 ;3. Když tedy odbyla ona očekávána hodina,showcase započala. Kluci nejprve vystoupili se songem Jump - KE SHLÉDNUTÍ TU z jejich nového alba Skool Luv Affair,které vyjde zítra.


Poté se kluci usadili na židle a odpovídali na otázky týkající se jejich nového alba,jako například,jaký song z new alba se komu líbí nejvíce. Jin a V zvolili Just one day,kterou psal J-Hope. Jiminovi se nejvíce líbí titulní skladba Boy In Luv,na které se podílel RapMon a SUGA. Pak Jungkook zvolil Cyper a SUGA Tomorrow,ke které napsal beaty,když byl trainee a melodii,stejně tak jako k Jump. Aspoň tohle jsem pochytila,že říkali :). Musim říct,že jim to všem moc slušelo >3< ;D! RapMon s těmi blonďatými vlasy vypadá skvěle. Jimin mě nezklamal...má furt ty jeho krásné černé. *-* J-Hope byl taky moc pěkný...Oni všichni xD.


Pak následovalo zodpovězení otázek fanoušků. Na podium byla přistavena velká tabule s papírky,na kterých byly otázky pro kluky. Poté byla krátká pauza,kdy se kluci připravovali na druhé vystoupení tentokrát s píšní Just one day. - KE SHLÉDNUTÍ TU. Část choreografie byla se židlemi. Bylo to moc hezké vystoupení. Poté byl střih,kde nám ukázali záběry ze zkušebny a z natáčení MV.

Heheheh...naughty Suga? ;D..
Cuuuuute ^^)/

No a tepve potom následovalo všemi velmi očekávané vystoupení s titulní songou Boy In Luv. - KE SHLÉDNUTÍ TU. Ten song je chytlavý a energetický *3* ..Furt mě to nutí si ho pořád pouštět. ;D Poté co se kluci vydýchali následovalo překvápko pro J-Hopa,který bude mít brzo narozeniny. Dostal dortík a všichni mu zazpívali. Bylo to moc milé..musela jsem se usmívat :3 :).


Pak následovaly dvě poslední písně,ale už né z nového alba,ale starší pecky,jako No more dream a N.O. Nakonec nám byl ukázán poslední stříh ze zkušebny a pak ..překvápko :D!!!!! Aspoň pro mě tedy..vůbec jsem nevěděla,že nám ukážou MV k Boy In Luv :D! Byla jsem nadšená :D!!!! MV bylo následně ve 14:00 zveřejněno na oficiální stránce BTS.

Boy In Luv MV :
MV mi přijde skvělé. Celý song je energetický ^^)/ Líbí se mi to Sugovo Brm brm brm :D
A velmi jsem se zasmála u těch záchodových scének,jak tam Jimin nejprve běhá s koštětem a potom jak k němu přijde Jin a Jimin se na něj šibalsky usmívá :DDD.


..To je fakt dobré xD. No velmi jsem si celou Showcase užila ^^. Byl super pocit vidět je LIVE! *3*


Koukali jste na showcase? A jak se vám líbí nové MV Boy In Luv? ^^)/ Já jsem fakt spokojená :).beepinka*