Listen to KPOP, It feels good


Březen 2014

FREE Graphics - Black Rock Shooter Pict :3!

29. března 2014 v 22:32 | beepinka |  Free Grafika

S tímhle obrázkem jsem si dost vyhrála :3! Jsem na něj vcelku pyšná^^!
Můžete volně používat :3!! Jen prosím uveďte zdroj ;).*Celá rubrika s FREE Grafikou KLIK!

beepinka*

Comin' In H O T AMV*

27. března 2014 v 19:59 | beepinka |  anime

Sexouši :D! Frajerské video!:)


beepinka*

K-Pop Update 0.1 *3*)/

25. března 2014 v 5:10 | beepinka |  K-POP

Jdu se s vámi podělit o songy,které nedávno vyšly a velmi se mi líbí..
Nebudu je řadit podle oblíbenosti. =)Splní se mi sen<3!

22. března 2014 v 21:10 | beepinka |  News
Konnichiwa-minna^^!
Tak jak se máte? Děkuju vám všem za krásné komentáře a pochvalu fotek u mého reportu z Lisabonu ^^). Celkem školu dávám,ale je toho hodně,takže aktivita je snížená jak jste si jistě všimli :´D..Nedá se nic dělat :/ Gomen! Jinak jdu se vám pochlubit s tím,že pojedu poprvé v životě na k-popový koncert..!!!! A nebude to nikdo jiný,než B.A.P. <3!!!! Lístek bookoval brácha,jelikož já v tu dobu,kdy se prodávaly,musela být ve škole. Bože to byly nervy! :´D Ale dal to!! Je to machr a já se tam dostanu!! Teď už se řeší jenom věci kolem toho,jako doprava do Düsseldorfu apod. Bože já jsem tak šťasná!!! Splní se mi sen! :)) :´o)
Jinak připravila jsem si článek na téma K-pop update,kde se s vámi hodlám podělit o songy,které teď poslouchám nejčastěji..:) Tak někdy :3. Mějte se zatím hezky ^^.
Jinak stále myslím na fotku plakátu Leviho a Erena,kterou jsem vám slíbila :3 akorát mi teď nějak zlobí net v mobilu a já nemám jak jinak tu fotku dostat do pc ....nemám USB totiž :´D ...No až to půjde,tak to sem hodím. Je fakt boží. :)

ach..*3*)/

beepinka*
PS: Pod perexem něco na zlepšení nálady ;D


Vampire Knight - Zero x Yuuki *3*)♥

21. března 2014 v 15:54 | beepinka |  anime
Moc pěkné !!!
Zero x Yuuki shipper :D!


beepinka*

Lisabon report ^^)/

17. března 2014 v 21:41 | beepinka |  News

LISABON / 12.3. - 16.3.2014 ^^


Ahoj všichni ^^)/
Tak jsem se úspěšně vrátila domů. I když včera v letadle jsem myslela,že je se mnou konec -____- ..Nad Českem totiž byly docela hard turbulence >.< ...Já létání moc nemusím,ale jakštakš ho dávám..i menší turbulence. Ale tyhle byly fakt větší a to mi dalo zabrat. Poprvé,co jsem se rozbrečela v letadle. *Stydím se.* Naštěstí si toho nikdo nevšimnul ;3. 18 let a brečí -.- ...a všichni okolo mě relativně v pohodě -.- ..ach jo jsem děsná. Ale..tak každý má něco,co hůře či špatně snáší. T.T Uf,jsem ráda,že jsem v pořádku doma -.-" ..:3. No dost o tomhle.
V Lisabonu jsem se měla skvěle. Užila jsem si to tam moc a v neděli se mi vůbec nechtělo domů xD! Na letišti jsem se s mamkou zorientovaly v pohodě. Vše dobré. ^^ Měly jsme celou dobu krásně modrou oblohu bez jediného mráčku a teplo ^^)/. A pěkně jsme ťapkaly. Za den tak 12 km ..aspoň ;D. Fakt moc pěkné město. Taky jsme zašly na frťana do jednoho barýku ...na nějakou jejich vyhlášenou třešňovici O.o ..bylo to vceku dobré..a silné ;D. Když jsme se vydaly zpět do ulic Lisabonu,tak jsme se trošku motaly,ale rychle jsme to rozchodily ;D.
Řeka Tejo svou šířkou připomíná moře,takže jsme měli furt pocit,jako bychom na moře koukaly :3 a abychom o moře nebyly ošizené,tak jsme se vydaly na dobrodružnou cestu mimo Lisabon. Dobrodružné bylo už to hledání autobusáku v Lisabonu,ze kterého nám jel autobus,ale daly jsme to ;D. Pak jsme si dvě hodinky poseděli v autobuse :3 (mimochodem velmi dobře vybaveným s koženými sedadly!). No a pak nás čekalo procházení se po pláži podél Atlantiku ^^)/ Pěkné vlny byly!!! :3 Městečko,kam jsme jely se jmenovalo Nazare..bylo to tam moc fajn ^^.
Jinak v Lisabonu jsem si udělala kámoše Inda..vždy,když jsme s mamkou šly okolo jeho podniku,tak na mě mával,mrkal a ptal se mě,jak se mám ;D xD.. A pak jsem zažila krásný okamžik...okolo jedné pizzošky šel zájezd asiatů. Začali si prohlížet jídelňák. Oh já byla v rauši. A ještě víc,když se na mě jeden asijský chlapík usmíval xDDD!!! Pořád na mě koukal xD!! A to tam měl ženu O.o :DDD. No a nejvíce mě dostalo,když se rozhodli,že tam zajdou na oběd a začali si sedat ke stolu vedle nás. Wááááh. >__< Ve skupince byli dva mlaďoši ..pěkní. Ty bohužel šli dovnitř,ale sedli si tak,že jsme na sebe mohli hezky koukat. Jeden se na mě dokonce usmál,když okolo našeho stolu procházel dovnitř....>>>>>Gosh já byla rudá :D! Mamka říkala xD ...No...jedla jsme pěkně pomalu,abych se na ně mohla co nejdýl koukat xD Furt jsem nakukovala dovnitř na ty mlaďochy a oni mám dojem i párkrát na mě. ♥ víííííííííííí ^^)
Jediné,co mi v tom městě bylo trochu nepříjemné,bylo množství bezdomovců :/. Bylo to deprimující a bylo mi jich líto .__....:/

Dost řečí ;D,..jdu se s vámi poděli o ty fotky ^^) Je jich vcelku hodně,ale tak máte,co jste chtěli :P ;D :
Nelekejte se mě moc ;D!

Belem ^^

Just Lisabon :
Večerní Lisabon :3
Vyhlídka na město ^^)
"Lanovka",kterou jsme se projely ^^
Elevator :3 Jely jsme jím asi 5x :D!
Řeka Tejo...fakt jsem měla pocit,jako kdybych byla u moře :D ;D.
God ..U něj jsme nebyly,ale tak nevadí ;) Ono vše se fakt takhle za pár dní stihnout nedá :/:).
EXPO ...Zajímavá velmi moderní oblast v Lisabonu. Zašly jsme tu na expozici mořského světa. Wow..rejnoci,žraloci,želvy,obrovské ryby,medůzy,chobotnice....
To by bylo,kdyby to sklo prdlo xD! Fakt skvělá výstava >___<
Marques de Pombal ^^ Kousek od tohoto náměstí jsme bydlely :3 :
Mozaiky,to je fakt jejich :3
Pokémoni ;D :

A Nazare ^3^
S těma lanovkama fakt hodně pracují ;3 :
Pro ty,co se vyžívají v pohledu na šplouchající vodu,jako já ;D..:

Fakt to bylo moc fajn ^^ Velmi jsem si odpočinula ...až tak,že se mi nechce do učení >____< :D No zítra začínám :3! xDD

beepinka*

Day 11 - Do you like yaoi and/or yuri?

15. března 2014 v 15:00 | beepinka

Mmmm..mé oblíbené téma..YAOI :3! Yaoi mám moc ráda :3. Dostala jsem se k němu přes Tokio Hotel :3. U dvojčat Kaulitzových se mi totiž zalíbila myšlenka twincestu :D a já jsem je spolu začala neskutečně podporovat. :3 Četla jsem fanfikce na toto téma a sdílela svoje představy s hodně lidmi. Nakonec mě to ale opustilo...stejně jako obrovské fandění Tokio Hotel. (Pěkně mě štvou,jak se s tím albem serou s prominutim xD! ..ale i tak nemohu říct,že i když je už dávno nesleduji apod.,tak že nejsem ani maličko zvědavá na jejich nové album. Až vyjde,určitě si ho pustím..to vím...) Zpět k YAOI. :D takže díky TH dvojčatům jsem se dostala k té krásné myšlence kluk x kluk. A když mě potom pohltilo anime a já zjistila,že něco takového je velmi oblíbené i v otaku komunitě,našla jsem si hned velmi chválené YAOI - a podle mě i nejlepší a už jsem ho tu ve výzvě i zmiňovala - Sekai-ichi Hatsukoi.


Všechny páry tam jsou hezké,ale do srdce se mi prostě vril Takano a Onodera. ♥
Až delší dobu po Sekai-ichi jsem si pustila Junjou Romanticu,která se mi vryla též do paměti,ale prostě Sekai-ichi má,co se týče yaoi anime, u mě své právoplatné první místo a myslím si,že ho z něj nic nevystrčí.
Také jsem viděla Maiden Rose,což je skvělé Yaoi. Nadchlo mě právě i dějem. Velmi se mi líbilo. Dále jsem shlédla Okane Ga nai,Koisuru Boukun,Ikoku Irokoi Romantan,Seitokaichou ni Chuukoku a další.=)
Jinak v anime se často neubránim spolu dva kluky párovat. :3 :D (Eren x Levi, Haru x Rin atd.)


A co se týče reality,tak se mi spolu prostě dva kluci líbí. ;D!!<3
..A tyhle mé představy mě pohlcují i v K-popu :D!

Taemin x Jonghyun >< (SHINee)


Bang x Himchan (B.A.P) ♥

Jinak ještě zbývá vyjádřit se k Yuri. Yuri nevyhledávám,ale ani mi nevadí =) Rozhodně se mi to nehnusí nebo tak něco =).
Někdy mi to přijde i vcelku roztomilé. Ale že bych si prostě vyhledávala anime,kde je Yuri,tak to zase ne.

beepinka*

B.A.P - JAPAN 3RD SINGLE「NO MERCY」*3*

13. března 2014 v 15:00 | beepinka |  BAP


B.A.P jsou zpět s jejich 3. japonským singlem NO MERCY. Klip je skvělý *3*)/ Musim říct,že mě fakt čím dál tim víc dostávají Zelovy dlouhé nohy...A celkově tenhle účes mu strašně sluší..No a ten culíček >.< Bože to je roztomilý.


Oni jsou všichni strašně pěkní prostě xD!!!!!
A Bang jako vždy neskutečně okouzlující.*3*


V japonštině je to takový nezvyk,ale to vůbec nevadí. Taky to zní skvěle xD! Zvyknu si. *3*

No Bangu..co to bylo? :D Takhle plácat JongUpa,jo? :´D


NO MERCY Japanese version MV :Tak jak se vám tato verze líbí? ^^) Já jsem spokojená...Originál je originál,ale tohle je taky skvělé. Jen ať MVéčka hezky přibývají....muheheh ;D. Koukat na ně je pastva pro oči *-*.

beepinka*

Loučím se ^^)

12. března 2014 v 7:04 | beepinka |  News

Konnichiwa-minna^^)/ Dneska,jak mnozí z vás již ví,odlétám do Lisabonu. Už se moc těším. Doufám,že jsem nic nezapomněla sbalit a že si to opravdu užiju a trochu si tam pročistím hlavu. *3* Už to opravdu potřebuji. Přednastavila jsem nějaké dva článečky :3 ^^..stát bych to tu nenechala ^^ ....Vrátím se nějak v neděli v noci,takže se tu ukážu snad na chvíli během pondělí..No..uvidím,jak to půjde. V úterý a ve středu totiž píšu dvě nabušený písemky. Literatura ze 12 stran..proč ne :´D ..Takže uvidím,ale nějak se tu během toho týdne určitě ukážu ;).
Jinak objednala jsem si plakát Shingeki no kyojin. Včera mi přišel :3...Je libový...*3* Je na něm Eren a Levi ....vííííí
Mějte se všichni moc hezky,
beepinka*

Nádherný<3 (Yamato x Mei)

11. března 2014 v 15:19 | beepinka |  anime
beepinka*