Listen to KPOP, It feels good


Květen 2014

VIXX - ETERNITY MV + LIVE*

30. května 2014 v 19:58 | beepinka |  VIXX


Ahoj lidi ^^)// Už jste taky slyšeli nový song od Vixx s názvem Eternity? Vyšel 26.5. a od té doby se ho nemohu nabažit >.<)/...Vixx zkrátka nikdy nezklamou. Tuhle skupinu mám opravdu ráda. Je to takový trošku temnější styl,což mi vyhovuje,jelikož temné koncepty ..to je to pravé pro ně si myslím :3! Song není sice tak chytlavý na první poslech,jako On and On či Voodoo doll,nicméně mi to nedá a musím si ho pouštět furt....Melodie se mi za tu dobu pod kůži stačila dostat pořádně!! :)
Musím říct,že kluci vypadají skvěle >.<) Ach...♥ ..N s těmi blonďatými vlasy tak prokouknul ..je až hříšně krásný x.x) ..!! Leo má stále černé vlasy - dělá mi tím neskutečnou radost,jelikož ta černá mu sluší tak moc,že mám problém se na něj furt nekoukat xD! Nejde mi se ovládat O.o)! Ravi je takový šmouhla :D ...taky mu to sluší >.< Ono všem >.< :D!! Tak mě tak napadá,že ve VIXX stále nemám biase..no...myslím,že časem to bude jeden z těchto tří :D! muhehehhe :D!
Jinak čekala jsem,až Ravi řekne jeho proslulé "RAVI".....napoprvé jsem to neslyšela a tak jsem se zděsila,že to do songu nezapojili,ale pak jsem si songu dala do sluchátek a pořádně nahlas a ihned se uklidnila,jelikož Ravi na to nezapomněl :D! To by nám nemohl udělat x.x)/ :D! Zašeptal to !! wááh jsem z toho nadšená ^^) Jsem na to totiž trošku ujetá :D!

Heart attack mi způsobil N s Hongbinem v 0:44 !!!!! Oh my god!!!! >>>>>>>> I am going to die ..seriously guys..! <3Tak a teď živák >.<)/♥


Nemohu se vzpamatovat z jejich dokonalosti! Když jsem koukala na toto vystoupení,musela jsem se držet,abych nepištěla na celý byt a jelikož jsou doma všichni,nebylo by to nejlepší,kdyby mi to ujelo :D a řeknu vám,že to bylo sakra těžké!!:D ..ach ..>.<))
Protože když došlo na zvýše zmiňovaný NxHongbin moment a to z větší blízkosti...No měla jsem fakt co dělat :D!


No a taky musím říct,že choreografie je skvělá..jako vždy ^^)/
Například toto je naprosto ahiashaaiojioajiojaio >>>> ♥ ! GENIÁLNÍTaky ten konec je fucking awesome >.< ...takový umělecký
.....a opět doteky!! <3

Okey guys..it´s too much on me >.<)// I am seriously dying in hectolitres of my blood >.<)// I cant even say HOW perfect this comeback is ..but ..its incredible like every VIXX´s comeback ..especially dark concepts. Love you VIXX ..
beepinka*

Free Graphics - Rin Matsuoka Animation :3

29. května 2014 v 14:50 | beepinka |  Free Grafika

Udělala jsem tuhle animačku s Rinem ^^))/
Je to FREE GRAFIKA,takže můžete volně použít ^^
..jen prosím uveďte zdroj ;)


beepinka*

♂YSS]Tonight I'm Fu-king You ᴹᴱᴾ*

26. května 2014 v 21:43 | beepinka |  YAOI

Sexy klasika ;D


beepinka*

INFINITE - Last Romeo MV + LIVE performance*

22. května 2014 v 22:54 | beepinka |  Infinite

Tenhle pohyb je ...mmmm *-*))

Infinite předevčírem vydali nový song Last Romeo. Viděla jsem ho 13 minut po tom,co vyšel...krásný pocit <3! Je to moc pěkný song,vcelku chytlavý *-*) ...Akorát jsem trošku nepochopila děj MV,ale neva :D! Těším se,až bude překlad ^^...Všichni vypadají pěkně....No nejvíce mě dostává Sung Kyu a L ...ach ...*-*)) Infinite prostě umí dělat dobrou hudbu :)! Co říkáte na song vy? :3


A ještě živé vystoupení :3

Jinak omlouvám se za svou neaktivitu,ale nejde to jinak. Bohužel :(!
beepinka*

Bangtan Boys (BTS) | Light it up

20. května 2014 v 6:20 | beepinka |  Bangtan Boys


Tohle je dokonale udělané video! Prdlouši jedni :D!


beepinka*

Sexy YAOI 0.2

17. května 2014 v 10:54 | beepinka |  YAOI

Sexy YAOI 0.2 ^^)/Warning: Kdo nemá rád YAOI,nekoukat ^^ ;D!


Noragami - Recenze + odkazy ke shlédnutí*

14. května 2014 v 6:02 | beepinka |  Anime online


Počet epizod: 12
Žánr: Akce,dobrodružství,nadpřirozeno,shounen,komedie
Rok vydání: 2014

Všechny díly online se slovenskými titulky TU.

INFO

Na hranici mezi touto sférou a další, žije osm milionů bohů, mrtvé duše, které bohům slouží a další rozmanití duchové, kteří pomáhají a pletou se do záležitostí lidí. Yato je malý bůh, který touží po uznání a byť i jen po jediné svatyni. Za účelem vybudování vlastní svatyně načmárá své číslo na zeď veřejných záchodů, kde píše, že lidem pomůže za výměnu 5 yenů a stává se z něj samozvaný ''doručovací bůh.'' Hiyori, dcera vážené rodiny, je téměř usmrcena při dopravní nehodě, jen aby zachránila Yata. To způsobí, že se její duše snadno dokáže oddělit od jejího těla. A tak společně začnou spolupracovat. Později se Yato také setká s duší mrtvého chlapce Yukina, který se stane jeho ''boží zbraní,'' které mohou být využívány bohy. Všichni tři společně bojují proti někomu, kdo přináší lidem různé potíže a problémy a postupem času se odhaluje skrytá minulost Yaty.
(zdroj: http://ngfailsub.eu/dokonceno/noragami/)


Můj názor:

Tohle anime se mi velmi líbilo. Hodně jsme se u něj nasmála. Fakt je skvělé a všem ho doporučuju!
Celou dobu jsem čekala,jestli se vztah mezi Yatem a Hiyori projeví nějak víc,jestli si třeba něco řeknou,ale nakonec to zůstalo takové otevřené. Nicméně mně je jansé,že se ti dva do sebe zamilovali. Ty jejich romantické scénky byly fakt pěkné :D! A Hiyorina úchylka na jeho vůni mě taky dostala... ♥ :D.


Yato je pěkný...ke všemu ho mluví stejný chlápek,co se ujal postavy Leviho z anime Shingeki no Kyojin.xD!♥


...Ach ..fakt pěkný je a vtipný...velmi prdlý :D!Ty jeho ksichty a heart attacky,co se týče třeba jeho pocení, mě vždy velmi pobavily :D!


Yukine je zase roztomilý a chvílema mě napadalo ho s Yatem párovat ....^^
Ale nakonec v mých myšlenkách jednoznačně vyhrála Hiyori ^^) :D.


Ach ty Yukineho úchylné myšlenky o Hiyori....to bylo tak slaďoučké >.< :D!


Nejlepší bylo,jak byl s Yatem propojený a Yato tím pádem vnímal všecky jeho myšlenky :D!


Podle mě ji měl Yukine taky rád více,než jenom kamarádku,ale pak nějak pochopil a stáhl se v tomhle do ústraní. Nebo aspoň takhle jsem to vnímala já :3.
Hiyori jsem si taky oblíbila. Je moc milá a statečná ^^)/..


Fakt krásné anime o přátelství.


Na závěr dodávám,že pokud se chcete zasmát a lákají vás souboje a nadpřirozeno plus troška těch romantických chvil,tak je tohle anime určitě to pravé pro vás.

beepinka*

Hyuna x Hyunseung *-*)

11. května 2014 v 18:42 | beepinka |  Trouble Maker
Okey ...


beepinka*

Ao Haru Ride - Closer to you MVV *-*)/

8. května 2014 v 20:23 | beepinka |  manga


Krásné video *-* A jak jsou trošku rozpohybovaní..krása *-*)/
Už se těším na anime !!! :3


beepinka*

B.A.P - Live on Earth 2014 - Dussledorf ♥ - Sen se stal skutečností

5. května 2014 v 14:10 | beepinka |  Akce


Ahoj všichni. Tak jsem zpět ^^))/ muheheheh..
Bože ani nevím,kde začít....Chci vám všem poděkovat za popřání dobré cesty a užití si koncíku. Bylo to opravdu DOKONALÉ a nezapomenutelné. Když jsem v sobotu s rodiči přijela do Dussledorfu,tak jsme hned jeli omrknout,jak to vypadá u haly. Už ve 3 tam byla fronta jak kráva :´D ..Pak jsem se k hale vrátila v půl 6. Zjistila jsem,jaká řada je má a zařadila se xD. ... Stihla jsem si tam koupit hned lightstick xD. Před sedmou začali pouštět. Šlo to opravdu rychle. Bylo to dobře organizované. V hale byly pouzde dva vstupy ke stagi,takže jsem se dobře zorientovala :3. Ke goodies jsem nezamířila,protože z těch cen se mi dělalo mdlo před očima :´D. Takže jsem si našla svoje místo,kde seděla kámoška Tokki,se kterou jsem se viděla poprvé v životě. Už při prvním poznání jsme si mačkaly ruce a podpíraly se xD!! aby jsme to daly,jelikož to bylo velmi sexy xD!! No..Tokki si pak ještě před začátkem show vyběhla pro goodies..No já vám řeknu,když jsem viděla,jak si přinesla ten plágoš ...musela jsem tam běžet taky..mdloby nemdloby z cen :´D!!! To vzrušení z koncertu vás prostě donutí utrácet jak smyslů zbavený :D! Koupila jsem si triko B.A.P,plagát s Himchanem (chtěla jsem Banga,ale už nebyl),ale nevadí mám úchylku na Himchanovi oči,takže teď na ně můžu koukat furt xD! a..po koncertu jsem Banga stejně dostala,sice né oficiální plagát,ale také hezký,který prodával nějaký chlapík před halou :D :´D ..Opravdu..první,co jsem viděla když jsem vylezla po koncíku byl B.A.P plagát ...omg no nekup to :´D! :D...Hrozný prachy jsem tam utratila -.-),ale stálo to za to ♥! Heh trochu odbíhám. Omlouvám se..jsem z toho prostě furt tak rozršuená,že si neumím v klidu uspořádat myšlenky. :D Vrátila jsem se tady po nákupou goodies k Tokki..chvíli jsme ještě nedočkvavě seděly. Já sledovala,jak se hala krásně plní. Bylo nás tam hodně. Skvělý pocit. Postupně se začínalo objevovat zelené moře ♥ Úžasný pohled. Btw: jsem opravdu vděčná bráchovi,že mi tak skvěle objednal lístek. Měla jsem dokonalý výhled <3! hned první blok - 4. řada...no nádhera....TAKOVÝ KOUSEK OD NICH ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ..To je nejdokonalejší pocit,jaký snad může být ♥♥♥!! A také jsem velmi vděčná rodičům,kteří mě tam vzali. ♥
Show to byla fakt skvělá. Zábavná...učili nás tančit na songu CHECK ON .. Kam se člověk podíval,tam zelné moře ♥ ..řev fanoušků...Pěkně jsem si vyřvala hlas :D!
Na tomhle koncíku se kluci pokusili svléknout Zela :D! ..Dae k němu přištoupil zezadu a chytil ho pod rameny :D a Himchan mu šahal na triko,ale nedal se. :D Škoda >.< ..shy shy Zelo xD Pak tam taky pobíhal Bang s tílkem na boku vykouslým xD! Dae měl krásně namalované oči. Jongupovy ruce..my gosh a teď to jeho solo,kde si nakonci rozepl košili. Byla jsem na to připravená,věděla jsem,že to udělá,ale..i tak mě to dostalo....má krásné tělo xD! Pak ještě kluci zjišťovali,kdo je tam nejoblíbenější..a Jongup se náhle zeptal,jestli máme rádi jeho buchtičky :D! heheheh ještě aby ne ;D!
Další věcí,která mi přivádí krásný pocit je to,že jsem s Tokki mávala na Youngjaeho jak zběsilá..byl totiž skoro furt na levé straně stage. Normálně..on na nás zamával. Bylo to našim směrem ....a ...vážně si jsem jistá,že to bylo na nás ♥ I Zelo našim směrem zamával. ♥ OMG!!!
Držela jsem Bannerek Czech & Slovak BABYs say Thank you :) ! Sice ho neviděli,ale plno lidí vidělo mě s ním a na insta si mě hned přidali xD ..Mám nové německé kámoše!:D :3
Bylo to fakt dokonalý :3!!! Doufám,že se na ně někdy zase dostanu ♥ Fakt nádherný pocit,že jsme od nich byla jen takový kousek. ♥ Po koncertu se mi chtělo brečet štěstím ^^"

Moje goodies ♥


Jinak další skvělou věcí je,že Tokki je ještě s nějakými BABYs potkala před hotelem a to úplnou náhodou. Řekli jim,ať přijedou k nám a Bang a Youngjae na to prý kývli a usmáli se. ..BOŽE AŤ SE TOHLE SPLNÍ. >.< ♥ Také česká vlajka se dostala do giftboxu pro kluky,takže jsme jim o sobě dali vědět pořádně :D! Se slovenskou byly nějaké problémy a nějak se teď neví,jestli se tam dostala taky :/.

Fotky ani videa jsem nedělala,jelikož prosili,aby jsme je nedělali..a já nechtěla riskovat,že mě vyvedou. Ale stejnak se našlo mnoho odvážných BABYs,které udělali fotky a fancamy. Nevšimla jsem si,že by někoho vyvedli,takže snad ok ;).

Fancamy v celém článku :D!!!!