Listen to KPOP, It feels good


Červen 2014

History of VIXX (2nd Anniversary) *-*)/

28. června 2014 v 20:56 | beepinka |  VIXX

24. května to byly dva roky,co VIXX debutovali. Jsem moc ráda,že jsem tuhle skupinu poznala. Tenhle rok to už už vypadalo,že se na ně dostanu do Berlína,ale nakonec to všechno mělo být jinak ...a já místo nich viděla B.A.P. Myslím si fakt,že to tak mělo prostě být. Nicméně doufám,že je někdy uvidím. Moc ráda bych,aby se mi to splnilo. Mají skvělou tvorbu...hlavně jejich temné koncepty zbožňuji. To je prostě jejich!!!
VIXX přeji vám všechno nejlepší ke druhému výročí!! FIGHTING>.<)

Tohle je dokonale udělané video vytvořené právě na počest jejich druhého výročí.
Palec hore autorovi! :3


beepinka*

Druhák u konce O.o)/

25. června 2014 v 1:29 | beepinka |  News

Konnichiwa-minna^^)/
Tak jak to jde? Kdo se už těší na prázdniny? Já velmi..jakoby už začaly :)! Ve škole tenhle týden KONEČNĚ absolutně nic neděláme! Co vy? :3 V pondělí jsme čistili skříňky a nudili se ve školních lavicích o.o),v úterý jsme došli k Botanické zahradě s tím,že tam půjdeme,ale nakonec jsme se rozhodli,že půjdeme raději někam na pivo. Učitelé nebyli proti xD..takže jsme se před vstupem do botanické vyfotili,jakože jsme tam byli xD! Zašli jsme k ZOO v Troji na pivo. Učitelé si taky dali a učitel na češtinu si zapálil. Říkal nám,jak moc je rozhořčen,že se svým přítelem nepojede na dovču k moři. Jsem se zase při té představě těch dvou rozplývala :D! ....... Holt malý plat učitele. A to já přemýšlím,že bych šla na peďák .___. seriously beepi? o.o) ....Ah I dont know ><! Dneska bychom měli jít s třídním na procházku Prahou. Moc se mi nechce a tak se modlím,aby i ráno okolo 8 pršelo,abych nikam nemusela. :D No..možná nepůjdu i když bude hezky. x) :D! Ve čtvetek máme volno a v pátek vízo. Fůůůů druhák mi utekl šíleně rychle,až mě to děsí O.o)! Ve třeťáku se musím pořádně nabušit hlavně v ájině a němčině,což zatím není žádná sláva bohužel! I will do my best! x.x)/
O víkendu byl u mě přítel. V sobotu i v neděli jsme si udělali krásné procházky Prahou ^^)/ Mám Prahu velmi ráda,krásné město.. =) Také jsme zašli na Anděl do Pandy na čínu. Miluju to tam,nejelpší čína ever! A přítel mi koupil mangu za úspěšné ukončení školního roku :´) I am so thankful to him ♥ Death Note první díl už zabral svoje čestné místo v mé manga knihovničce! :)

beepinka ^^)
Áááááh I am so happy to own this!

V sobotu jdu na Inspirits sraz ^^) Těším se,na minulém jsem si to moc užila ^^)/ Dneska jsem usnula ve 4 odpoledne a spala do 12 :DDD už se mi to stalo asi po 3. do měsíce..nevím,co to se mnou je O.o) Asi celková únava z roku T.T) Nevím...
No..poletím,možná zkusím zase usnout.
Tak se mějte všichni hezky ^^)/
beepinka*

BEAST - Adrenaline MV + Good luck MV *-*)/

22. června 2014 v 20:40 | beepinka |  Beast

BEAST 20.5. vydali japonský song Adrenaline. ...Musím říct,že se mi moc líbí ^^)// Co vám? Hlavně Du Junovy části..má fakt super hlas :33.......


A 15.6. bylo vypuštěno nové MV k songu Good luck!
Je to dokonalý song,šíleně návykový! Na korejský comeback jsem se velmi těšila =)!
Hyunseung tam vypadá dokonale!! A ty postelové scény.wow!!


.....škoda,že není vidět více a že tam nebylo více děje...to mě jediné trošku zklamalo,jelikož teasery vypadaly na to,že MV bude hodně dějově pojato. O.o) No nevadí...:33 I tak jsem nadšená!! Fakt velmi návykové,nemůžu to dostat z hlavy :DD !Už jste oba songy slyšeli? A jaký se vám líbí nejvíce?:3
beepinka*

Karneval - Recenze + Odkazy ke shlédnutí

20. června 2014 v 5:39 | beepinka |  Anime online

Počet epizod: 13
Žánr: fantasy,mystery,akční,shoujo
Rok vydání: 2013

Downoad
Ke stažení s českými titulky ZDE!

INFO

Nai je malý chlapec, který pátrá po někom, kdo je mu drahý, a po kom mu zbyl jen zvláštní náramek. Jednou, když se Nai ocitne v nesnázích, se setká s Garekim - chlapcem, který se živí kapsářstvím. Při společném útěku se zapletou s národní obrannou organizací zvanou "Circus". A tak začíná jejich společná cesta.
(zdroj: http://nerisaga.blog.cz/1306/karneval-recenze-online)

Můj názor:

Karneval je skvělé anime s poutavou grafikou a příběhem. Již před nějakou dobou jsem ho rozkoukala,ale nedokoukala,jelikož jsem měla moc školy. A tak jsem se rozhodla to napravit :D! A udělala jsem dobře ^^)/... Můžu říct,že příběh se mi líbil. Dokonce mě i šokoval ..a také aspoň 2x rozbrečel. To bych nebyla já,abych si u všeho nepobrečela :D! T.T)/.
V anime jsem si oblíbila všechny hlavní kladné postavy. Bože tvůrci nám asi chtěli způsobit infarkt...tolik krásných bishíků. >.<)/ !!!

Tady jsou postavy,které jsem si nejvíce oblíbila :3 :
Jako první mi padl do oka Gareki. Kdyby existoval,byl by to přesně můj typ! Je opravdu nádherný. Bylo mi ho moc líto,když si připadal méněcenný..jsem ráda,že to ale dopadlo dobře. =)!


Druhá postava,kterou zmíním bude Nai. Nai je šíleně kawaii... Postupně se poznává s novými lidmi a spřáteluje se s nimi. Líbí se mi,že je to anime plné přátelství. Ve své zvířecí podobě je obzvlášť k sežrání >////<


Yogi je neskutečně úžasná postava. Je šíleně hodný,citlivý a roztomilý ...a také prdlý xD,ale když se jde do boje,je z něj mužný zářící princ *o*) :D! On je opravdu dokonalá postava >.<) :D!!


Pak je tu Hirato,kapitán druhé lodě. Chlapík,který budí neskutečný respekt. Je to zkrátka borec!


A poté další dva krásní bishíci >.<
Tsukitachi,taky bombový chlap >.<)// a Akari ...úžasný doktor ^^)


Z ženských postav jsem si vcelku oblíbila Tsukumo-chan a Ivu ..svůdná to žena :D..xD


Anime je vlastně celé o dlouhé cestě Naie za Karokem,chlapcem,se kterým kdysi žil. Abych řekla pravdu,vůbec jsem nečekala,že to s Karokem bylo celou dobu tak...jak vám neprozradím :D! x.x) muheheheheh xD. Gosh byla jsem z toho mírně v šoku..opravdu husté *o*)/ :D!
Btw: Karoku je také velmi pěkný :33 Ještě aby nebyl xD Oni nám to tvůrci opravdu dělají naschvál :D!


Co se týče párovnání,tak tu vidím 2 možnosti,koho párovat s Naiem. ^^

Podle mě se k sobě nejvíce hodí Nai a Gareki. >/////< ..oni dva mi příjdou,jako nejpravděpodobnější pár ^^) ach. Nějakýh těch náznaků si nešlo nevšimnout.♥ Takže tito dva jsou podle mě nejlepší neoficiální pár ^^)/


Pak mě přirozeně napadlo ještě párovat Naie s Karokem,jelikož to spojení mezi nimi se mi zdálo takové výjimečné a to,jak moc chtěl Nai Karoka najít..prostě to na mě působilo šíleně silně. Takže tohle je podle mě takový druhý možný neoficiální pár..i když mnohem více shipuji Naie s Garekim!! ^^) xD..


A jako třetí pár zde zmíním Hirata a Akariho. Ta scéna,kdy ho Hirato chytil za kravatu mi naprosto vyrazila dech. Tak sugoiiiiiiii >.<)/
A nebo,když mu položil svou ruku na tu jeho. Omg my yaoi feelings >.<)!!


Na závěr dodám,že tohle anime je opravdu skvělé a originální a myslím si,že se u něj rozhodně nudit nebudete ^^)/ Jednoznačně doporučuji!! :)
beepinka*

Kuroko no Basuke - Kagami x Kise cosplay *-*)

17. června 2014 v 6:58 | beepinka |  anime

Mmmmmm .... nice


beepinka*

B.A.P - 어디니? 뭐하니? (Where are you?) MV *-*)

13. června 2014 v 22:53 | beepinka |  BAP


B.A.P vydali 2.6.2014 nový klip k songu Where are you?,který byl natáčen počas jejich koncertu v Londýně ^^) ..Je to neskutečně milý song,který mi vždy velmi zpříjemní náladu. Opravdu moc pozitivní. Miluju všechny jejich stránky. Ať tu drsnou,tak tu sladkou. A tohle je opravdu maga sladké a prdlé :D!!. ♥ Jsou kouzelní ..... Fakt moc krásná píseň.

Zelo s brejličkama vypadá tak roztomile ^^)/

>.< ♥ OMG


Stále nemohu uvěřit tomu,že jsem od nich byla takový kousek,
že jsem je viděla na vlastní oči.beepinka*

Špatné období T------T)

9. června 2014 v 6:40 | beepinka |  News

Konnichiwa-minna^^)/
Tak jak se daří?:) Já nic moc....s přítelem teď máme těžké období. Ublížil mi - lhal mi ...a já si myslím,že důvěra je ve vztahu neskutečně důležitá...Trávila jsem u něj teďkon víkend...byla to nuda. Když jsem se ho optala,jestli bychom někam nešli třeba k večeru,až nebude takový hic,tak mi odvětil,že je to na nic,že tady na vesnici se nikam jít nedá ...No ok,ale ..jde o to,že on mě prostě nikam nebere...nevymyslí nikdy třeba nějaký výlet...je to nudné....Celý víkend jsem strávila válením se v posteli u tv a pc ... opravdu super zábavu umí přítel připravit. No..ale nejde jenom o tohle. Je toho horšího a negativního mnohem víc. Zkrátka v tomhle vztahu nejsem nějak šťastná. Mám ho stále ráda,ale ....Já nevím.Teď mám vážně období úplně na nic. :(
Další věcí je,že dneska jsem si řekla,že už musím zlomit nějaké to cvičení. Musím,jelikož na svých 161 cm vážím nějak okolo 70 ..ne-li víc(raději se nevážím) ......musím zhubnout..necítím se dobře. .____. Jídelníček mám vcelku dobrý,ale necvičím..pokusím se to napravit. Od středy budu doma,ve škole je výlet do Anglie,kam nejedu...takže ten čas využiju na připravování na pololetky,které jsou hned zkraje příštího týdne a na cvičení. Snad to zvládnu. Bude to velmi těžké...! Nemáte nějaké rady/typy ohledně stravy,cvičení....jako..kdy je dobré cvičit,jaké cviky děláte. Já potřebuji zhubnout celkově.
Vůbec teď nemám čas na anime a na blog...je mi z toho hrozně. T.T No..doufám,že vás to tu neomrzelo. Snažím se být co nejvíce aktivní,jak to jenom jde. .__.
No..mějte pěkný týden =)! a přežijte ty vedra :D!

PS: Na FB jsem založila dvě nové soukromé skupiny pro fanoušky VIXX a B2ST ^^) pokud chcete,klidně pošlete žádost ^^)/ Ráda vás já nebo někdo jiný přidá :)

Edit 10.6.
Mé špatné období se stává ještě horším. Včera to se mnou málem seklo ve škole,málem jsem omdlela. Bože takhle zle mi nebylo již pěkně dlouho. Seděla jsem v lavici a najednou mě začalo neskutečně bodat v noze ..O.o) šíleně to bolelo...a začala se mi točit hlava. Bylo to šílené...věděla jsem,že na mě jdou mdloby. Postupně jsem skoro neviděla-viděla jsem rozmazaně a pak už téměř ani neslyšela. Rychle jsem vylítla ze třídy na záchod...ještě že jsem tam došla..mdloby nemdloby O.o :D ..fuj ten pocit,když víte,že každou chvílí omdlíte...DĚS X.X) Tam jsem se opřela o umyvadlo a byla totálně v prkenu..ještěže tam byly dvě holky,který mi natočily vodu a pak mě vzaly do kanceláře za zástupkyní ředitele. Naklopila jsem do sebe plno vody a ulevilo se mi. Nakonec mě spolužák doprovodil domů. Pak se mi to během dne ještě vrátilo O.o),ale už né tak silně. Nejspíše to bylo z toho nesnesitelného vedra. Dehydratovaná jsem nebyla ..pila jsem hodně...tak nevím. Opravdu děs x.x)
beepinka*

Dare to love again - Clannad AMV*

7. června 2014 v 12:07 | beepinka |  anime

Tohle AMV znám už pěkně dlouho a vždy mě dostane do kolen!
Je DOKONALE udělané..Opravdu..zbožňuju CLANNAD.


beepinka*

DaeJae moment 0.1 ♥

5. června 2014 v 14:32 | beepinka |  DaeJae


Já ty dva spolu zbožňuji!beepinka*

Kaichou wa maid-sama Pictures *3*)

3. června 2014 v 6:31 | beepinka |  anime
Krásné picty ..


beepinka*