Listen to KPOP, It feels good


Srpen 2014

Přichází třeťák ...jak to bude s blogem? *3*

31. srpna 2014 v 10:48 | beepinka |  News

Tak a je to tu...prázdniny jsou již u konce.(nepočítám už tyto poslední dva dny...to nemá cenu ;D). Ani nebudu mluvit o tom,jak moc rychle mi utekly. Čím jsem starší,tím mi život utíká rychleji. Děsivé... T.T .. Od pondělí jsem studentem třetího ročníku na gymnáziu. Stanovila jsem si plno věcí,kterých chci za tento školní rok dosáhnout. Chci se nabušit v angličtině a němčině! Dále chci rozšířit svoji znalost literatury a svůj všeobecný přehled. Také jsem si řekla,že se pokusím udělat něco s povinnou četbou,protože za celé dva roky mého středoškolského života jsem ani jednu knihu nepřečetla. Takže zkusím aspoň každou sobotu,když budu mít den opočinku,číst a udělat ze čtení místo otravy relax. Držte mi palce. Snad to dokážu. xD! Věřte,pro mě je to fakt challenge ;D *Jsem hrozná T.T*. Také jsem se rozhodla,že začnu žít více kulturně a budu se tak více vzdělávat. Myslím tím to,že chci začít více chodit na nějaké výstavy či do divadel. Snad se mi i tohle vyvede.
Abych byla upřímná,mám docela strach ze třetího ročníku. Vůbec se mi tam v pondělí nechce. No ale..zase věřím,že to bude ok. Jde jenom o ten prvnotní šok po dvouměsíčním volnu. ^^
Jinak teď bych vám ráda řekla o mé aktivitě tu na blogu a u vás na bločcích během tohoto školního roku. Jak jsem psala výše,stanovila jsem si hodně cílů,které chci zlomit. Budu tomu ale muset věnovat spoustu času - jak studiu,abych byla lepší a lepší,tak i přemáhání se k četbě ;D a pak četbě samotné apod,takže nebudu mít tolik času na blog bohužel. Mě samotnou to drása neskutečně,protože tohle své doupátko miluju a u vás tak ráda oxiduju. Bohužel ale nebudu tu prostě moci být moc často. Nejde to. Přemýšlela jsem a opravdu je teď prostě důležitější zaměřit se na studium. Proto se chci moc všem omluvit. Omlouvám se! Rozhodně ale nemluvím o konci či pozastavení blogu!! Jžš ne ! :D Jen tímto chci říct,že nebudu tak aktivní,ale vždy si nějaký ten čas k vám zajít či napsat nějaký článek najdu ♥. Takže prostě tím myslím janom trošku sníženou aktivitu. ^3^ nic dramatického.
To bude teď asi vše. Užijte si poslední dnen prázdnin ^3^ a přeju vám hodně zdaru do nového školního roku :) a těm co pracují přeji také pěknou neděli ^^.


beepinka*

Super Junior are back with MAMACITA MV!*3*

30. srpna 2014 v 12:15 | beepinka |  Super Junior

Jedni z největších velikánů kpopu - Super junior - zveřejnili 28.8. nový videoklip s názvem MAMACITA k jejich sedmému stejnojmennému albu ^^. Musím říct,že se mi tento comeback velmi líbí a nadchl mě. Je to docela originální...kovbojové naši ;D. MV má supr příběh,nasmála jsem se ^^ :D! a tanec je také perfektní *3*)/! No a o songu ani nemluvě! Ten je tak chytlavý...furt si ho broukám :D! ..Všichni vypadají pěkně a zatleskejte mi ...beepinka se konečně naučila členy Suju xD! Kpop poslouchám už cca 3 roky...no konečně jsem to zvládla xD! Není to ještě 100%,ale myslím,že to už vypiluji xD! Jak někteří ví,jsem shiperem Eunhae (Eunhyuk&Donghae),takže mě velmi v MV těší jejich blízkost. ^3^ :)..tančí často blízko sebe. Plno lidem tento koncept kovbojů nesedl..a song nepřičítají k těm nejlepším od Suju. No..já osobně jsem fakt velmi spokojená a mě koncept překvapil a dostal. Celé album se mi moc líbí :) mají tam pěkné songy. Co na MV říkáte vy? Fandíte této jedné z nejlavnějších kpopových skupin? ^^


Super junior - Mamacita MV!


beepinka*

Sexy YAOI 0.3

28. srpna 2014 v 19:36 | beepinka |  YAOI

Sexy YAOI 0.3 ^^)/

Miluju tuhle animaci >.<)// ♥♥♥♥

Warning: Kdo nemá rád YAOI,nekoukat ^^ ;D!


TAEYANG - EYES, NOSE, LIPS feat. TABLO <Inkigayo>!

27. srpna 2014 v 12:29 | beepinka |  Bigbang

Tohle je nádherný song,mohla bych ho poslouchat furt!
Nejvíc epické je to ke konci:3!


beepinka*

BTOOOM! - Recenze + Odkazy ke shlédnutí ^3^

23. srpna 2014 v 7:10 | beepinka |  Anime onlinePočet epizod: 12
Žánr: Akční,Ecchi,Podle mangy,Sci-fi,Seinen
Rok vydání: 2012

Download
Ke stažení s českými titulky ZDE!
(chybí 4. díl)

Online s českými titulky ZDE!
(zatím nedopřeloženy všechny díly)

INFO

Sakamoto je nezaměstaný, ale místo toho, aby si sháněl nějakou práci, je zavřený ve svém pokoji a hraje hry. Je nejlepším hráčem hry Btooom! v Japonsku a 10.nejlepší na celém světě. Btooom! je hra, kde jedinými zbraněmi jsou různé druhy bomb. Často se hádá se svou matkou právě kvůli práci, a když po další takové hádce vychází z obchodu, zastaví ho nějací chlápci. Následně na to ze probouzí zavěšený padákem na stromu uprostřed pralesa na neznámém ostrově. Snaží se vzpomenou, jak se na ostrově ocitl, ale marně. U sebe nachází svojí tašku ve které přibyla nová bílá brašna. Brzy na to zjišťuje, že v brašně jsou bomby. Na jejich použití nemusí čekat dlouho, protože je napaden chlápkem, který také vlastní pár bomb. Během jejich souboje si uvědomí krutou skutečnost a to, že se ocitl ve světě, kde platí jediné: Zabij nebo budeš zabit!
(zdroj:http://anime-ai.blog.cz/1301/btooom-recenze)

5

Můj názor

Sledování tohoto anime jsem si moc užila! ^3^)! Můžu říct,že to bylo to pravé pro mě,jelikož to byl boj o přežití a to doslova a ke všemu tam byla i láska ♥ No takže si mě umíte představit,jak jsem si ty city užívala. >////<) ..No a jinak jak jsem psala ..byl to boj na život a na smrt..a to se mi šíleně líbí. Mám ráda tuhle tématiku "přežij nebo zemři" ...hodně mě to bere,takže jsem tohle anime zvolila fakt správně.
Ke všemu hlavní hrdina Ryota Sakamoto je pěkný,takže to bylo i hezké pokoukání. A nejenom pěkný,ale i hodně chytrý a to já na mužích žeru :D! *Kdo by chtěl vola,že? xD*


Pěkný,ale trochu baka baka hentai ;D! Avšak kromě nějakých maličkostí se pak již držel na uzdě ;D! Protože se zamiloval a pochopil pocity Himiko.

Je to Echci..takže ;D...

Abych byla upřímná,na začátku anime mě šíleně štval,jelikož se choval nezodpovědně a špatně ke své matce. V průběhu anime si pak své chyby uvědomil a za to jsem ráda.

K další postavě - Himiko. Holčičí postava s velkými ňadry ;D ,která mě ale nelezla na nervy! Naopak si myslím,že je to docela fajn postava a že je chytrá! Nestála jenom a nečekala tupě,co bude a kdy ji kdo zachrání,ale mnohdy přišla i s nějakým plánem. Je docela bystrá a chytrá a to se mi líbí.

Bože...tahle scéna byla libová !!! :´DD :´D *love that gif :D*

Oblíbila jsem si jí !! :) Ke všemu když vím,čím si prošla...nedivím se jí,že pak měla takový postoj k mužům. O to víc mě hřeje,že si k sobě Sakamota pustila :) ♥!


Teď Spoiler ---> /Sakamo a Himiko do sebe byli zamilovaní již ve hře BTOOOM!,kterou hráli před tím,než se dostali do této skutečné hry na život a na smrt. Neznali se navzájem,ale měli se tam rádi a vzali se a měli takýto virtuální vztah. Když se ale ve skutečnosti setkali na ostrově smrti,tak ani jeden netušil,že se vlastně znají ze hry,kde k sobě chovají hluboké city no a zamilovali se do sebe i v realitě s tím,že postupně začali oba tušit,jestli ten druhý není náhodou ten,koho si vzali ve hře. Je to fakt krásné./
Strašně se mi líbilo,jak si postupně začali věřit a jak jim jednomu na druhém záleželo a postupně se do sebe zamilovávali. Ta poslední epizoda byla nejvíc krásná,co se jejich vztahu týče. =) Opravdu další můj oblíbený pár s čistou láskou :o).

Tohle bylo omylem! xD
Gosh..ten pohled,když šel zachránit Himiko .......♥!!!!!

V anime jsem si pak ještě oblíbila jednu postavu jménem Shiki Murasaki,která si protrpěla šíleně moc. Bylo mi jí při jedné scéně tak neskutečně líto!! Ale láska dělá vstkutku divy....až je to mnohdy neuvěřitelné.


Pak zmíním ještě jednoho docela pěkného chlapíka jménem Nobutaka Oda,což byl ale pěkný prevít x.x)!


Bohužel anime končí otevřeně!!!!!!!! Wáááááh chtělo se mi řvát,když jsem dokoukala ten 12. díl skončilo to takto nedokončené :D! Spoiler ---->/ Sakamoto s Himiko se zatím z ostrova nedostali a jak to je s ostaními hráči,jako je například právě Oda,kterého Sakamato mimojiné zná již z dřívějška,než se dostal na ostrov smrti, se neví. Protože to prostě takhle debilně končí x.x) :D! Když už čtete ten spoiler tak ještě podotknu,že Oda Sakamotovi před jejich setkáním na ostrově udělal něco fakt hnusnýho. Hajzl :D!...x.x)/

V anime se našly i chvíle,kdy jsem si pobrečela,ale ..to bych asi taky nebyla já,aby mě skoro vše nedojímalo :D ;D!
Každopádně fakt jsem si ho užila a doufám,že bude pokračování. Kéž by bylo,protože ten konec prostě...gosh ...x.x) :D!

Na závěr ještě řeknu,že pokud vám vadí v anime vystrčená prsa apod. xD,tak tady to není nějak moc časté. Je to řekla bych ve snesitelné míře. ^3^ ..Jde tam hlavně o příběh a tyto ecchi scénky tam jsou jen jako takové opepření ;D! Takže se kvůli tomu nenechte odradit....není to fakt nějaké bezduché a točíčí se skoro jenom okolo kalhotek ;D!
Určitě BTOOOM doporučuju!:)

beepinka*

Natsucon 2014 *3*)///

21. srpna 2014 v 21:30 | beepinka |  Akce

22.-24.8.2014 se koná v Praze NATSUCON ^^)/! Já se tam MOŽNÁ vypravím s přítelem na jeden den a to na sobotu 23.8. Byl by to můj první con ^^ S kým se tam v sobotu tedy možná setkám? :3 ZDE je odkaz na sobotní program ^^

Chystám se jít na co nejvíc přednášek :D! →1) Ecchi & Hentai - Hranice mezi nimi, 2) Japonský marketing, 3) Lolita přehlídka, 4) Lesk a bída kurtizán, 5) Cosplay soutěž, 6) Historický vývoj anime a mangy, 7) ONE OK ROCK, 8) Sportovní anime pro fangirls, 9) Gejši, 10) Kriminálka : Yaoiland, 11) Úchylky a posedlosti anime postav
((A pak možná : 12) Videohry a reklama/ Asijská hudební sezona 2013/14 (nerozhodnuto x3), 13) EXO))


Takže takhle nějak zhruba ^^ :D! Na jaké přednášky plánujete jít v sobotu vy?:3

AKTUALIZACE -----> Nakonec na Natsucon nejdu ^^ -beepinka*

Bangtan Boys - Danger MV*

19. srpna 2014 v 18:11 | beepinka |  Bangtan Boys

Dneska mám den plný BTS!♥ Co lepšího si přát. Bangtani měli dneska showcase k jejich novému albu Dark&Wild. Koukala jsem se živě! YES! Bylo to skvělé! >.< Vystoupili se songy Let me know,Hormone War,Danger + No more dream,N.O,Just one day a Boy in Luv. Poprvé jsme mohli slyšet celý song Hormone War a titulní skladbu Danger. Na konci showcase bylo fanouškům poprvé ukázáno celé MV Danger! >/////< whohou! Po skončení showcase jsem se odebrala na jejich oficiální stránku,abych zjistila,jak dlouho budeme ještě čekat na vydání MV. Odpočet ukazoval 7 hodin. Po chvíli jsem se pak vydala na FB a co tam nedivím....MV k Danger je již venku!!! :D .......Zveřejnili ho dřív! ♥


Úplně nemohu ze záběru,jak si V stříhá vlasy! Je nádherný...Během showcase řekl,že při natáčení této scény měl paruku a když jí stříhal,tak si ustřihl i trochu svých vlasů :D! xD ..... Mmmmm musím říct,že Taehyung je mým biasem v BTS♥! Miluju jeho prdlost a jeho mužný hlas!!♥

Dokonalá scéna^^

2:17 - 2:25 ---> Heart attack z jeho hlasu ♥
Další epický jsem měla v 2:35 !! Fakt ten hlas miluju!
A mimo to on vypadá opravdu dokonale! >.<)

Bangtan Boys - Danger MV!Já jsem opravdu nadšená ^^. Skvělý comeback :3! A co vy ARMYs,jak se song a MV líbí vám? :3 Už se nemohu dočkat,až si poslechnu celé album.♥
beepinka*

Ao haru ride - Boy who murdered love AMV *-*

19. srpna 2014 v 15:13 | beepinka |  anime
Mmmm tohle AMV je tak krásné!!!!
Zbožňuju to anime! Mohla bych na něj koukat pořád dokola!:3


beepinka*
PS: před chvílí jsem zkoukla BTS LIVE SHOWCASE! Bylo to božské ♥!

Šlehačková buchta - recept ^3^)/

17. srpna 2014 v 21:15 | beepinka |  Yummy food

Dneska večer jsem dostala chuť na to něco upéct a tak jsem se pokusila udělat tzv. Šlehačkovou buchtu,jejíž recept má máma v poličce. xD Myslím,že se mi povedla (aspoň chuťově určitě :D). Jdu se s vámi teda o tento jednoduchý recept podělit. ^^
Tákže^^..budete potřebovat:

200 g cukru
3 celá vejce
300 g hladké mouky
1/2 prášku do pečiva
250 ml šlehačky
vanilkový cukr
ovoce (já jsem použila mandarinky a broskve ^^)
+ tuk (máslo) a hrubá mouka na vysypání

Postup:
1.) Cukr,vejce a šlehačku dáme do mísy.
2.) Rozšleháme ručním šlehačem.
3.) Pak přidáme hladkou mouku,prášek do pečiva a vanilkový cukr.
4.) Opět rozšleháme.
5.) Formu vymažeme a vysypeme hrubou moukou.
6.) Poté do ní nalijeme těsto.
7.) Na těsto poklademe nakrájené ovoce.
8.) Pečeme ve vyhřáté troubě na 170 stupňů tak 30 - 45 minut. Já jsem pekla v rémosce. ^^ ;D


Pak máme hotovo ^^) :D!


beepinka*


Kawaii yummy food 0.1 ^.^)/♥ /Chocolate/

15. srpna 2014 v 21:44 | beepinka |  Yummy food
Jdu vám udělat chutě !