Listen to KPOP, It feels good


Září 2014

[Usui x Misaki] - Love Like Woe AMV*

30. září 2014 v 16:34 | beepinka |  anime
Moc krásné AMV!
Zbožňuju tohle anime!


beepinka*

Taemin´s 1st mini album ACE *3*)///

27. září 2014 v 13:47 | beepinka |  SHINee

Dostala jsem chuť napsat můj názor na první solové mini album Taemina (SHINee) ^^ Nejvíce se mi z alba zalíbily songy Danger,Ace a Pretty boy. No...můžu vám říct,že je fakt žeru ;D! Více v celém články ^^)/Inu x Boku SS - Recenze + Odkazy ke shlédnutí *3*

24. září 2014 v 7:48 | beepinka |  Anime online


Počet epizod: 12
Žánr: komedie,fantasy,romantika,shounen
Rok vydání:2012

Online s českými titulky ZDE!

INFO

Shirakiin Ririchiyo, dcera bohaté rodiny cítí potřebu, že se musí odstěhovat a žít na vlastní pěst v domě známém jako Maison de Ayakashi, neboli dům démonů. A každý obyvatel tohoto domu je doprovázen agentem tajné služby (SS = Secret Service). Ačkoliv Ririchiyo odmítá společnost SS, tak se v domě velmi rychle zabydlí i se svým novým společníkem, liščím démonem Miketsukamim Soushim, který ji hodlá chránit i za cenu svého života. Ale ten by si nejradši jen hrál na jejího poslušného pejska.
(zdroj:http://www.hns.fonty.org/anime/inu-x-boku-secret-service)


Můj názor

Tohle anime jsem viděla již před hodně dlouhou dobou a děj si právě proto již moc nevybavuji. Každopádně vím,že jsem ho zkoukla hodně rychle,protože bylo moc vtipné a bavilo mě. Je to takové příjemné odpočinkové a i romantické anime ^^)/.
Ke všemu Miketsukami-kun je pěkný a šíleně roztomilý bishík :3,který je plně oddaný své paní.....;D
Je jako pes....Lištička jedna ;D!

Jak jsem psala,v anime jsou i romantické momenty ♥ To jsem si užívala!:)


Hlavní hrdinka Ririchiyo mi nevadila,ale ani jsem si jí nijak moc neoblíbila:3. Každopádně je roztomilá ^^).


A na závěr zmíním tuhle prdlou postavu - králík Zange Natsume :D Šíleně jsem ho v tom anime žrala ;D! Je boží :D A ke všemu tak nějak párovatelný s Miketsukamim xD ;D!


Tohle anime doporučuju všem,kdo si chtějí oddechnout u nějakého dějově nenáročného a zábavného anime ^^.
beepinka*

Nominace od Yami :)

21. září 2014 v 20:03 | beepinka |  Others
Byla jsem nominována od Yami a rozhodla jsem se,že to přeci jenom zkusím a nominaci jsem tedy neodmítla. Děkuji za nominaci=) Tákže tady jsou otázky od Yami a mé odpovědi ^^..

1) aspon 3 postavy z anime/mangy, v ktorych ste sa nasli! >:33
Úplně nejvíce ze všech anime postav jsem se našla v Nagise^^
Miluju jí ♥

Také jsem se našla v Sawako a v Mei.
Obě byly opuštěné,ale pak se našel člověk,
který jim pomohl.

2) ak by ste si mali vybrat medzi tym, co by ste sli radsej do vane plnej hmyzu alebo do klietky plnej pavukov a os, inak by vas pomaly zabijali, co by ste si vybrali? c:

Obojí bych dělala s hrůzou v očích. Asi bych šla ale k pavoukům,když bych teda musela ;D!

3) Vas najlepsi zazitok v zivote? c:

Zažila jsem plno hezkých věcí. S rodinou,s kámoši. Různé cestování...^^ A také mám zážitek,na který nikdy nezapomenu a to je to,že jsem viděla B.A.P ♥! A Youngjae na mě zamával. Kámoška na něj dělala srdíčko a on na ni..upřeně koukal na nás a já když si toho všimla,že jí ho oplácí,začala jsem mávat jako šílená a on mi to oplatil <3! DÍKY BOHU,ŽE JSME SEDĚLY HNED V PRVNÍM BALKONKU U PODIA <3!

1:47 dělal to srdíčko ^^ a pak mi začal mávat
Ještě jak ukázal...dead x.x!! <3
Můžete vidět,že kouká na jedno místo!!! ♥


4) od 1 do 10, ako by ste ohodnotili vas strach z miest, kde je vela ludi? :DD

7

5) najtrapnejsia prihoda? c:

Heh..stala se mi během prvního zářiového týdne tohoto roku. Učitelka mě na začátku hodiny poprosila,jestli bych mohla dojít pro třídnici,že ji zapomněla. No a..problém byl ten,že já za celé 2 roky,co na té škole jsem nevim,kde je sborovna,kde jsou zamčené třídnice. No takže jsem se zvedla a s bijícím srdcem (a jejími klíči) jsem opustila třídu. Přišlo mi to lepší,než před celou třidou přiznat barvu. Napadlo mě skočit k ní do kabinetu,jestli to náhodou nemyslela tak,že ji zapomněla u sebe...bohužel aby toho nebylo málo,do jejího kabinetu se lze dostat jen přes třídu,kde právě probíhalo vyučování. Kabinet měla odemčen,učitel mě tam vpustil a když se dozvěděl,co chci,tak se smál na mě tak,že jsem debil a řekl mi tak nějak kostrbatě,kde sborovna je. Ani jsem nezvedla pohled z podlahy,protože jsem nechtěla vidět pohledy těch lidí,co tam měli právě výuku. Takže ani nevím,před kým jsem se ztrapnila,ale ono možná lepší. Opustila jsem tu třídu. Teď mi došlo,že mi to už trvá dlouho a ve třídě asi čekaj a že to bude divné. Na chodbě u nástěnky jsem spatřila mého nového učitele na literární seminář...omg proč zrovně něj T.T ..no a v záchvatu hrůzy a paniky jsem se ho zeptala,jestli neví,kde je sborovna! TRAPAS jak kráva. Říkala jsem mu,že jsem pro třídnicu ještě nikdy nešla a že se moc omlouvám (omluvila jsem se asi 3x). Vzal mě tam a zeptal se mě,jaký učitel mi dal ty klíče,že to učitel nesmí .....musela jsem říct jméno učitelky. Bála jsem se,že z toho bude mít problém,no naštěstí jak se ukázalo..neřešil to. DÍKY BOHU! Pak se mě ještě zeptat u těch třídnic,jaká třída ..a já jak měla už dost a byla vynervovaná ...na to 116 ..a on ...myslím ročník ............bože...hůř jsem se před mým učitelem ztrapnit nemohla T.T Myslím si,že mě teď fakt dost nemá rád a pohlíží na mě,jako na debila.

6) Anime/manga, v ktorom by ste chceli zit? c:


Nevadilo by mi jakékoliv romantické anime ^^! Takže třeba Say "I love you",Kimi ni todoke, Ao haru ride,Special A,Kaichou wa maid-sama apod. Docela ráda bych žila třeba i v SAO heheh..a snažla se přežít ^3^ po boku Kirita-kuna jako Asuna.

7) posledne anime/ manga co ste videli/citali? :DD


Jako poslední jsem teď viděla 10.díl Ao haru ride ^^)

8) rozpravate sa obcas sami so sebou? c:

Ani ne..spíše jen občas přemýšlím nahlas,když si třeba rozplánovávám učení.

9) aky pokemon by ste chceli byt? :DD


Pika pika xD A nebo tento (jeslti je to pokemon xD) :


10) Ako by ste sa pomstili nejakej osobe, co vam znicila zivot, alebo ho riadne zneprijemnila, ak by ste mali moznost, no nesmeli by ste ju zabit? c:

Nevím,zda bych se chtěla nějak pomstít,pokud by mi ten člověk hodně ublížil. Spíše bych se snažila ho nadobro vymazat ze své paměti a sdrce. Já fakt nejsem nějak pomstychtivý člověk ;D,ale.....asi bych teda udělala něco,co vím,že nesnáší..nějaký naschvál. nevím no O.o) :D.

Jak jsem se tak koukala,někdo potom vymýšlí otázky a nominuje dál a někdo ne. ^^ Tak snad nebude vadit,že jsem žádné nevytvořila a neposílám tak tento TAG dál =).

beepinka*

JYJ - "Empty" LIVE >.<!

19. září 2014 v 14:37 | beepinka
Tohle je úplně přenádherná píseň,kterou bych si mohla pouštět furt.
Nádherné hlasy všichni mají. Junsu je super..oblíbila jsem si ho
po vydání jeho songu Incredible,který je mimochodem vážně luxusní ><..
Zpět k videu ....Je to zkrátka krásné..A když začal Jaejoong zpívat,
(v 0:50) neměla jsem slov! On má úžasný hlas a ke všemu je
tak pěknej! ...


beepinka*

Free Graphics - Love is everywhere *3*

16. září 2014 v 20:15 | beepinka |  Free Grafika

Bannerek můžete volně používat,jen prosím uveďte zdroj! ;)


beepinka*

Overexposed Heart // Onodera x Takano *-*)

14. září 2014 v 15:02 | beepinka |  YAOI

Krása !!! >o<
Moje nejoblíbenější YAOI >o< Přemýšlím,že někdy mrknu znovu ^^!


beepinka*

Když ze sebe máte špatný pocit..

13. září 2014 v 11:34 | beepinka |  News

I dont like myself at all.

Konnichiwa-minaa ^^)/!
Tak jak se máte? Co škola? U mě docela haluz..pfuf! :D Na neděli toho mám dost k učení >o< xD a včera jsme psali test na lexikologii,což si myslím,že by mohlo dopadnout snad tak na 2 ^^ ..doufám :D! ,ale k tomu nám dal učitel ještě celou A4 s doplňováním y/i - vyjmenovaná slova. No..podělala jsem to. Zaprvé jsem pravopis tak nějak pozapomínala O.o) *I feel so bad!* a za druhé jak toho bylo hodně - celá A4 a ještě 8 otázek k lexikologii,tak jsem byla ve stresu,jelikož jsem nestíhala a ani jsem se nemohla pořádně nad tím pravopisem zamyslet. Takže epic fail. Nestíhal nikdo. A učitelka na němčinu nám řekla,že tohle je prý proti normě..že nám měl dát buď test na lexikologii a nebo tu A4 :D ...no..je to drsné. xD Aspoň vím,na čem musím zapracovat ;D! heheh >o< :D U vás taky nějaký epic fail ve škole? Jinak aby toho nebylo málo,zjitila jsem,že jsem fakt naprostý ignorantský kretén. Nevím skoro nic a politice,o ústavě,právu,pravomocích senátu,parlamentu....tohle jsem za svých 18 let prosrala! Nemám ze sebe dobrý pocit vzhledem k tomu,že ze společenských věd mě čeká příští rok maturita. Ach jo....další věc,co nějak změnit k lepšímu. Je hrozný,když ze sebe máte špatný pocit. Semináře mi vyšly dobře. Jo a teď něco pro pobavení. Učitel na literárním semináři nám zadal minulý týden úkol připravit si povídání o knížce,kterou jsme v poslední době četli a líbila se nám. A BUM! Beepinka,která nečetla asi tak 2 roky a něco už :D úplně v řiti že :D ..takže jsem s mamkou v její knihovně našla v pátek večer nějakou tenkou knížku :D ;D ,která ji prý docela bavila no a v sobotu jsem zasedla do křesla a přečetla jsem ji xD! pak jsem si to vypracovala no a toto úterý odprezentila ;D! docela mě i bavila. ;D myslím,že seminář mě donutí číst. TO JE JEDINĚ DOBŘE! Dneska otevřu na chvíli nějakou povinnou četbu..snad ;D! JInak mamka po mě chce přeložit nějaký anglický text do časáku,tak na to skočim..^^ :D. Jinak ve škole v týdnu toho mám tolik....děs. Nemám čas na anime aspoň mám maliličko času na kpop a na blog. Apoň něco. ach jo :/
V poslední době jsem ze sebe dost nešťastná. Připadám si šíleně ošklivá,takže zkouším,co moje tělo vydrží...včera jsem to pokazila 2 kousky pizzy,které ale v plánu nebyly. Byla jsme totiž u kamaráda a jeho mamka mě pohostila,takže to jsem odmítnout nemohla. Každopádně ..zkouším co vydržim. A hodlám v tom pokračovat.......
Dneska bych ráda zkoukla aspoň Ao haru ride(6),SAO II(6),FREE 2(8) a Love Stage(4)...^^
Včera jak jsem byla u kámoše,tak tam byl ještě jeden náš kámoš a tak nějak přišla řeč na to,že mi volá,jenom,když potřebuje školu. Je to fakt...je to tak,ale...jo...je to kruté. Furt mi říká Natálie...*I dont like when I am called like this by my friends..* ....a také řekl,že se ve škole nudí a nemá si s kym povídat,když tam ten druhej kámoš,u kterého jsme byli neni. Halo...já tam jsem a pokud vim,povídáme si občas a pomáhám ti......prostě...naprostý pocit zbytečnosti mnou včera zavládl. Když jsem pak napsala večer tomu kámošovi,u kterého jsem byla,že mě to od spolužáka zamrzelo,napsal mi humorně ať nepřeháním. Bohužel..u tohoto kámoše se zase nikdy nedočkám žádné pomoci,podpory..ničeho. A to jsem mu včera na fotku napsala,že ho mám ráda ..já husa pitomá!!!! Akorát se na lidi upnu a oni mi pak takhle ubližují,protože pro ně nejsem tak důležitá,jako oni pro mě. ..No..takže mnou pak včera kromě pocitu zbytečnosti otřásl i pocit,že jsem prostě taková sama ...sama se svými starostmi a trápeními. Nemám,komu se svěřit. Naštěstí mě ale tenhle špatný pocit trochu přešel,jelikož jsem myslela na vás. Na všechny lidi,co skrz blog znám a co mi mnohdy pomohli a podpořili mě,mohla jsem se svěřit...či co mě mnohdy pochválili. Děkuju vám moc.
Přeju vám všem krásný víkend. ^^
beepinka*
(banner by Momo-chan)

EunHae moment 0.1

10. září 2014 v 7:33 | beepinka |  EunHae

Booože Eunhyuk má tak pěkné tělo *-* !!
0:34!!! DEAD! o______o
..To..to mu jako Donghae rozepíná..kalhoty?:3 :D
Mně to tak aspoň přijde...! T.T!!! Pokud jo,tak je to dokonalé..
no...ona i jenom ta představa je božská :P :D!


beepinka*

Day 15 - Most epic or shocking anime scene ever

7. září 2014 v 20:17 | beepinka

Pro mě nejvíce šokující scéna je scéna z anime Clannad. Nebudu vám to tu prozrazovat,protože jestli se chystáte se na tohle anime podívat,tak bych vás tak o hodně připravila :3


A pro ty,kdo viděli a asi určitě tuší o čem mluvim,tak je video pod perexem,kde si tu scénu můžete připomenout :3 Vždy když to vidím,neubráním se slzám a běhá mi mráz po zádech. Miluju to...miluju CLANNAD!