Listen to KPOP, It feels good


Říjen 2014

Love stage! - Recenze + odkazy ke zhlédnutí ^3^

30. října 2014 v 10:12 | beepinka |  Yaoi online

Počet epizod: 10
Žánr: Shounen-ai,podle mangy,romantické
Rok vydání: 2014


Online s českými titulky TU!

INFO

Izumi je zapřísáhlý otaku, který s ní, že se stane mangakou. Naneštěstí jeho schopnosti tomuto přání zdaleka neodpovídají. Naopak. V kreslení je naprosté nemehlo. Ale jak už to bývá, tak i Izumi, jako hlavní postava, má skrytý talent. V tomto případě je to něco jako "rodinné dědictví" - všichni z jeho nejbližší rodiny se pohybují v showbiznise. Ani Izumi neunikl a jako dítě si zahrál roli malé holčičky po boku krásného chlapce. Naneštěstí tento zážitek je pro Izumiho něco jako šílená noční můra, která ho neustále pronásleduje. Odmítá mít s tímto odvětním cokoliv společného! Naneštěstí pro Izumiho to nikoho až tak moc nezajímá a tak je dostrčen do role, kde si má v reklamě opět zahrát vedle onoho krásného chlapce, z kterého se mezitím stal úspěšný a všemi obdivovaný herec. Co na tom, že stejně jako tehdy bude muset hrát ženu? Nic! Tedy skoro nic...Onen chlapec se totiž do Izumiho zamiloval a jeho city přetrvávají celou dobu. O tom, že je Izumi chlapec samozřejmě zatím netuší.
(zdroj:http://michio2.blog.cz/1406/love-stage)


Můj názor
Tohle anime je něco naprosto úžasného! Je vtipné,má dobrý příběh,který mě vůbec nenudil,hezkou grafiku,pěkného semeho,roztomilého ukeho,je plné lásky a moc dojemné.♥
Hlavní dvě postavy Izumi a Ryouma si mě neskutečně získali.
Izumi je velmi roztomilý uke s krásným tělem!*w* A také pořádný otaku!:33 Prdlouš jeden ;D!

Omg Izumiho tělo *w*)

Ryouma je vskutku pěkný bishík!!>o< Úplně mě dostávalo,jak se bál,že mu někdo Izumiho vezme. Víte,šíleně se mi líbí,když je seme takový majetnický. ;D ..Taky nemůžu z toho,jak velký blázen Ryouma do Izumiho je. To mi přijde tak roztomilé a zároveň sexy :P ;D!


V tomto odstavci jsou asi nějaké spoilery ;D :
Celkově jejich láska je krásná. Moc se mi líbilo sledovat,jak se Izumi postupně zamilovává,aniž by o tom věděl a šíleně mě vzalo,když Ryouma plakal,když se mu Izumi vyznal. Chápu,jak byl strašně šťastný. Do tohoto kluka se zamiloval před mnoha lety,avšak s domněním,že je dívka. Celých deset let na ni myslel a byl tak rád,když se s ní pak po několika letech opět setkal. Navíc...bylo nádherné,že jeho láska překonala i to,že Izumi je vlastně chlapec. Opravdu je v tom krásná silná láska. Tohle je fakt něco pro mě. ♥Ale abych byla upřímná,čekala jsem,že v anime bude trochu více sexy scének. Trošku mě také štvala ta obláčková těla.....no ale nevrmind. ;D Ono...romantika a pocit zamilovanosti,které z toho přímo sálaly mě tak rozložili,že mi ani moc nevadí,že jejich první milování,kdy si oba vyznali lásku,nám nebylo ukázáno. Ono..pro mě je krásnější ta podstata,že bylo.Bože jak já jsem si užívala Ryoumovy projevy lásky...ty polibky....to bylo něco neskutečně krásného!!*w* Všechny ty jejich chvíle jsem si pouštěla několikrát!! >o< ♥Také jsem si moc oblíbila Reie a Izumiho bráchu Shouga. ^^
Rei je taky jako jeho brácha. Je šíleně hodný,jak se o něj stará. Šíleně mu na Izumim záleží. Dostalo mě jak dokázal zachovat chladnou hlavu i v okamžiku,kdy mu byla položena otázka,jestli sex mezi dvěma muži bolí. :´D bože u toho jsem chcípala. To bylo tak legendární. No neskutečně roztomilé!>o< :D! A Shougo má úžasný hlas. Takový roztomile úchylný ;D Taky prdlouš prostě ;D.Opravdu v tomhle anime je o zábavu postaráno. Děj je skvělý ^^ -zábavný,plný romantických chvilek. No nádhera. Škoda,že má jenom 10 dílů,protože se fakt moc podařilo!! :3 Určitě vám ho doporučuju ^3^)
beepinka*


Free Graphics - Rilakkuma srdíčka =)

27. října 2014 v 21:24 | beepinka |  Free Grafika

Udělala jsem takováto srdíčka s Rilakkumou ^^
Můžete je volně používat,jen prosim uveďte zdroj ;)!
beepinka*

BTS - War of hormone MV!!!!!! <ARMY KILLER>

23. října 2014 v 17:58 | beepinka |  Bangtan Boys

Kluci vydali 21.10. nové MV k jejich songu War of hormone. Velmi jsem si přála,aby vyšlo MV i k tomuto songu,protože ho totálně žeru! Je šíleně sexy! No a můj sen se splnil. Všichni jsou úžasní a šíleně krásní! Avšak musím se vám omluvit. Tenhle článek se celej točí kolem Taehyunga - můj bias. Omg....on je ULTRA SEXY!!!>o< Já nevím jak se ani vyjádřit! :D SO HOT HOT HOT HOT. První spazy jsem zažila,když zveřejnili teaser fotky k MV! Málem jsem odpadla,když jsem viděla ty jeho sladké rty ...a v nich to lízátko...! (Btw: líbí se mi moc jeho nová barva vlasů. >o<)

Ta veselá kráva tam xD ....asi vím,proč je tak veselá
..kdo by nebyl mít ho takhle blízko sebe :D!


Bože V ...proč takový svůdný pohled?! ♥
Můžu vám říct,že jsem z téhle fotky naprosto mimo!>o<

A teď momenty,které mě v MV dostaly:

Bože když jsem viděla,že má to lízátko i v klipu,šíleně mě to potěšilo TOT)!
:D!! oh gosh..frajerisko!>o<


Tohle mě dostalo!>o< Já opravdu nemám slov.........snad jenom...myslím,
že se z něj stává můj ultimate bias.


Shake that ass >o< !!!!!!!!!!! Touch that ass ♥
Dobře V ..jen si plácni >o< !!


That face !!OPPA PLEASE DONT STOP O<!!
Trol♥ ;D Zamilovala jsem se do jeho prdlosti!


BTS - samotné epic MV War of Hormone!


A nakonec jsem našla tenhle krásnej pict *3*)/
ARMY KILLER!..to sedí..že?Jednoduše a slušně řečeno..já jsem z něj solidně v řiti!!!
beepinka*

My first attempt at pumpkin soup *3* //"love autumn" - PHOTOS//

21. října 2014 v 14:13 | beepinka |  News

Konnichiwa-minna ^^
Na beepinku padla podzimní nálada a to takovým způsobem,že se pustila do vaření! xD Ano čtete správně xD ... a když už je tedy ten podzim,tak mi na mysl přišla dýňová polívka. ^^ Ještě nikdy předtím jsem jí nejedla,takže jsem ji chtěla vyzkoušet. No sama jsem se do toho raději nepouštěla. Zase tolik si v kuchyni nevěřím :D! Přizvala jsem si k tomu mou máti. No řeknu vám...oloupat a nakrájet dýni byla velká fuška xD *celá jsem se orosila..xD* ....Naštěstí nám s tím pomohl brácha ^^ *such a good boy xD* ... No ale bavilo mě to a řekla bych,že se nám povedla ^^ Zde jsem ten výtvor zdokumentovala xD :
Co myslíte? Vypadá to jedle? :D

Koupily jsme dýně dvě,ale nakonec jsme zdělaly jen tu větší ^^ ..Další bude na příště xD muhehehehhe* Každopádně nemohla jsem si odpustit nenamalovat jim nějaké ksichtíky...:D ..abych pravdu řekla,bylo mi pak docela líto,když jsem sledovala bráchu s nožem v jejich dýňovém těle O.o) :D!


Tak tolik asi k mému vaření..zas tak moc se do toho nehrnu :D Všeho s mírou ..znáte ;D! No...v poslední řadě se s vámi podělím o nějaké fotky z jednoho víkendu,na který pořád myslím,protože byl opravdu krásný. S přítelem jsme si udělali supr sobotní odpoledne. Prošli jsme se Prahou ^^ ...nádherným centrem tohoto krásného města. Jsem moc ráda,že tu žiju.^^ ...Našli jsme si takové naše tajné místečko xD!
Počasí bylo skvělé...bylo tak akorát ^^ ..jen na lehkou bundičku..No super...takové počasí přesně miluju ^3^

Fotky z našeho "tajného" místa xD
*le vůl beepinka ^^ asi zase myslí na YAOI >o<*

Taky jsme spolu zašli na lahodný čajík s mátou k Vltavě ^^..hrál tam k tomu jeden pán na kytaru a zpíval takové klasiky...pěkné ^3^ a moc příjemné.


Some other photos ^^


Fakt mám tohle město ráda a tenhle den jsem si užila ^^ Bylo to velmi relaxační odpoledne ^^ Už se těším,až si to zase zopakuji :)


PS: Pod perexem fotka na vlastní nebezpečí ;D!VIXX - Error MV!

13. října 2014 v 20:13 | beepinka |  VIXX

Asi před dvěma hodinami kluci konečně zveřejnili velmi očekávané MV k novému songu Error ^^! A já jsem nadšená! Šíleně mě dostal příběh...dojal mě. Nešlo mi nebrečet,protože je to něco mox krásného a šíleně smutného ♥ ......Takové věci miluju ...Hongbin to zahrál výborně! Song je skvělý. A řeknu vám..naprosto mě dostává Leo >o< :D A Ravi...šíleně se mi ty jeho krátké vlasy líběj :P .....No oni všichni vypadají naprosto skvěle xD No super MV ^^ Vixx mají zkrátka úžasné koncepty <3

Omg Leo is so beautiful >o<

Mmmmm...Ravi >o<


VIXX - Error MV!

Jak se líbí klip a song vám? :3 ^^


beepinka*

Daehyun says I LOVE YOU to Youngjae ♥!!!!

10. října 2014 v 23:11 | beepinka |  DaeJae
No...můžu vám říct,že jsem z toho na měkko.
Je to zkrátka nádherné vyznání lásky ^3^PS: Děkuji vám za vaše povzbudivé komentáře k minulému článku ♥!
Už je mi trochu líp...děkuju <3!!

beepinka*

「I hate myself ...」

6. října 2014 v 17:02 | beepinka |  News

Dneska je tu ten pocit zase...Zase přemýšlím nad tím,jak zbytečná jsem. Tyhle pocity se se mnou táhnou již pěkně dlouho.....

New things to my wardrobe *3*)/ 0.1

3. října 2014 v 23:14 | beepinka |  My wardrobe
Konnichiwa minna ^^
Na konci léta jsem využila letního výprodeje a pořídila jsem si nové kousky ^3^).. whohou. Všechno je z obchodu GATE. Nakupujete tam někdo?:3


beepinka*