Listen to KPOP, It feels good


Prosinec 2014

Jsem zpět ^3^)/

29. prosince 2014 v 12:25 | beepinka |  News
Konnichiwa-minna ^^)/
Tak jak jste si užili Vánoce? Já super ^^! Dostala jsem plno krásných dárků ♥.
Mám plno krásného oblečení,voňavku,náhrdelník,knížku o módě,kuchařku Ládi Hrušky (podepsanou) - táta zavtipkoval :D!, svíčku a čajík od přítelovi mamky (to na fotce nemám), hrníček s kočičkou + šampon + keramickou číču na zeď - to vše od přítele (také nemám na fotce) a pak kpopové věci - 3 alba ♥ a B.A.P batůžek!!!!!! Jsem tak šťastná!!
Ani nevím,jestli jsem si tohle všechno zasloužila .BTS - Skool Luv Affair jsem dostala od přítele ♥


V Německu to bylo moc fajn,akorát jsem si přivezla pěknou rýmu a kašel. TOT :D No jo >.< Nějaké fotky z Německa jsem přidávala na můj INSTAGRAM,tak můžete mrknout :).
A představte si....přečetla jsem knihu k maturitě..hahahha ;D Mám ze sebe radost. Dneska nebo zítra si ji ještě zpraucuji a bude to gut ;D! Jedná se o Obraz Doriana Graye (napsal Oscar Wilde). Oscar Wilde byl homosexuál,takže knížka má trošku takový nádech ^^ heheh ;D! ♥
Jo a musim říct,že ten sníh venku mě pěkně štve! Wáááh >.<
Užívejte si volna.^^ Doufám,že se máte všichni dobře :)!
beepinka*

Sword Art Online - Recenze + Odkazy ke shlédnutí *3*

27. prosince 2014 v 8:00 | beepinka |  Anime online

Počet epizod: 25
Žánr: Akční,fantasy,násilí,romantika,sci-fi,tragédie,virtuální realita
Rok vydání: 2012

Online s českými titulky ZDE!

INFO

Vítejte v roce 2022, konkrétně v Japonsku. Technika během let o mnoho postoupila a dovolila tak vzniknout herní konzoli NerveGear, díky níž se můžete celým vědomím přemístit do hry. Prostřednictvím NerveGear se tak dostanete do virtuální MMORPG hry Sword Art Online. O hru je samozřejmě obrovský zájem. Ve chvíli, kdy se připojí obrovská vlna prvních hráčů, dojde k zablokování hry jejím tvůrcem. Nikdo nesmí hru opustit, dokud neprojde všech sto pater obrovského fantasy světa. V případě, že se někdo z reálného světa pokusí sundat jim helmu, zemřou. Pokud jejich životy klesnou ve hře pod nulu, zemřou. Kirigaja Kazuto, který se přihlásil do SAO pod přezdívkou Kirito, byl betatester. Se znalostmi o hře se dokázal vypracovat na opravdu silného hráče. Jeho jediným cílem je ukončit hru co nejdřív, pro dobro všech, kteří ještě přežívají. A především pro ty, které miluje.
(zdroj:http://fantasyreal.blog.cz/1407/sword-art-online)


Můj názor
Musím říct,že tohle anime je podle mě naprosto vynikající! Neskutečně ho žeru! Sledovala jsem ho,když vycházelo a pamatuji si,jak jsem vždy netrpělivě čekala na další přeložený díl. Jediné malinké zklamání jsem cítila asi v prvních 2-3 dílech,kdy se SAO přehouplo na ALO...tyto díly byly pro mě takové nezáživné,ale pak se to zase rozjelo. ^3^
Moc se mi líbí ten nápad na anime. Sword art online je podle mě velmi originální kousek ^^. Postavy jsem si úplně zamilovala! Samozřejmě hlavně Kirita a Asunu <3! U příběhu jsem několikrát brečela a měla husí kůži. Opravdu skvělé anime. Po hudební a grafické stránce taky pecka!

Handsome guy *3*
Skvělý záběr,že? ♥___♥ ;D :D
beepinka*

Veselé Vánoce ^.^)/ ♥

23. prosince 2014 v 11:39 | beepinka |  News

Ahoj všichni ^^
Chci vám všem popřát krásné Vánoce plné radosti,odpočinku,dárečků ;D! ^^ Moc si je užijte a nezapomeňte odpočívat,než se na nás zase pak vrhnou ve škole. Také vám chci moc poděkovat,že můj blog navštěvujete,i když je od září má aktivita výrazně omezena. Děkuju za každičký komentář,co mi tu zanecháváte ♥.


Co je u vás nového? ^^ Já jsem v neděli slavila sváteček. :) Od přítele jsem dostala kytičku a čokoládky. Od rodičů pak obal na knížky s čičinou,skleničku,kuchařku xD(velmi vtipně pojatá knížka ^^ :D), lak na nehty,gumičky a hřeben. Jsou na mě tak hodní ^^ Tolik hezkých věcí. :) muhehehe ;D! Už se nemohu dočkat Ježíška xD!

Kytička od přítele ^^

Dárky jsem všechny stihla pořídit,takže dobré. Jsem zvědavá,co na to rodina řekne. Snad každému udělám radost. S přítelem se obdarujeme 25. ^^ Muhehe. Pak pojedu od 26. - 28. s rodinou do Německa na trip,takže tu nebudu ^^,ale nějaký článek přednastavím. Co vy? sháníte ještě dneska dárky a nebo jste už taky v pohodě? :3 ;D

Už mám i zabaleno ;D....beepinka balící "master".

Pekli jste cukroví? My ne..my jsme s mamkou nakoupily na trhu xD! Mmmm je lahodné. *-* Dostala jsem dneska za úkol uklidit. Mně se tak nechce xD ach jo ! :D

Rohlíčky už nemáme x/ :D

Měla jsem teď krásný víkend. Přítel přijel po 45 dnech,co jsme se neviděli. V sobotu jsme se večer šli projít po Praze (jen škoda,že tak poprchávalo TOT) ..a dali jsem si svařák na Staromáku.

Stromek na Staroměstském náměstí.

V neděli jsme zašli na oběd na Anděl do PANDY. To je prostě nejlepší čína ever!! Všem doporučuji. Pak jsem mu pomáhala s nakupováním vánočních dárků a nakonec jsme zašli na kafčo do kavárny,kde jsem v pátek byla se třídou a třídním. To bylo mimochodem moc fajn. Tak nějak jsem si tam zase více uvědomovala,jak se mi z té střední školy nechce. Asi už nikdy pak nebudu zažívat takovou srandu. No..aspoň mi zůstanou ty skvělé vzpomínky,které jsem si začala zaznamenávat do zápisníčku. ...No..fakt nechci ze střední. :) ALE MATURITU DÁM! x.x wááh.

beepinka troll xD ..ten pán za mnou je dobrej xD ;D

Zítra dopoledne pojedeme za babičkou a dědou a dáme si s nimi štědrovečerní oběd xD no..obdarujeme se a pak pojedeme domů a bude nadílka doma ^^ muhehehhe ;D beepinka je nedočkavá.

Ještě se s vámi podělím o fotku našeho stromku ^^) :


Užívejte si volno a ještě jednou..přeju vám ty nejkrásnější Vánoce ^^)/ ♥ A děkuju za vaše návštěvy :)!

beepinka*

10 day you challenge <day 3>

21. prosince 2014 v 19:11 | beepinka

8 obav

Bojím se,že...


1) Neudělám maturitu. URČO UDĚLÁM >o< chjoo

2) Nepřijdu na to,na jakou vysokou školu jít.

3) Nebudu mít dobré zaměstnání.

4) Nikdy se nebudu nikomu líbit (kromě přítele).

5) Přijdu o rodinu.
(Toho dne se děsím)

6) Ztratim přítele.

7) Nedokážu se zlepšit v němčině.

8) Nebudu žít spokojeně.


THIS IS MY FUCKING NIGHTMARE !!!!!! >o<

beepinka*

Sexy YAOI 0.4

17. prosince 2014 v 16:43 | beepinka |  YAOI

Sexy YAOI 0.4 ^^)/


Warning: Kdo nemá rád YAOI,nekoukat ^^;D!


M.I.B - Nod Along! (CZ SUB)*

15. prosince 2014 v 17:23 | beepinka |  K-POP

Super song. Ty rapové části jsou nejvíce luxusní !!

"Vraťme se tam,kde jsme se poprvé zamilovali!!! ...Chtěl jsem se rozejít,ale s mým srdcem to tak snadno nešlo. Ještě nejsem připraven na to být sám,takže zůstáváš mou velkou závislostí."

beepinka*

Tokyo Ghoul - Recenze + Odkazy ke zhlédnutí :3!

10. prosince 2014 v 6:50 | beepinka |  Anime online

Počet epizod: 12
Žánr: Horor,Podle mangy,Drama
Rok vydání: 2014

Online s českými titulky ZDE!

INFO

Tokijští ghúlové jsou v kostce o nefér společnosti, v níž spolu jsou nuceni žít jak lidé, tak tyhle více či méně příšerky, které nedokáží pozřít nic jiného než lidské maso. Logicky tedy nejsou tihle ghúlové příliš oblíbení. Příběh se pak točí kolem chlapce, jenž je původně člověkem, ovšem kvůli transplantaci ghúlích orgánů do jeho těla se z něj stává něco mezi. Respektive z těla se stala příšerka a polovinu jeho hlavy začala okupovat původní majitelka těch orgánů. Ve výsledku je z něj jakýsi strašně vzácný hybrid, jehož hlavním úkolem je samozřejmě vytvořit most mezi oběma stranami.
(zdroj:http://anime.akihabara.cz/anime/Tokyo-Ghoul-2014)


Můj názor

Nejprve jsem se k tomuto anime moc neměla,ale když jsem četla různé pochvalné recenze,řekla jsem si,že ho taky musím zkusit. Je to podle mě něco docela originálního. Vcelku mě bavilo. Nejepičtější díl,který jsem si nejvíce užila, byl díl poslední. Teď si jdu trošku zaspoileřit :DD :
Já každým dílem očekávala Kanekiho "proměnu" ..nebo respektivě přijmutí toho,že je ghoul. Bože šíleně jsem se totiž těšila,až ho uvidím s těmi nádhernými bílými vlasy!!>o< :D Proč až v posledním díle? To je tak nefér :´D ach jooo >o< :D! No ale sluší mu to no :P :D ....hned vzbudil můj zájem :DD ..haha. No a ....ten konec?! To chce druhou sérii. Myslím si,že určitě bude!:3 Konec spoilerování :D
V anime jsem si neoblíbila žádnou postavu. Jen mě v posledním díle zaujal více Kaneki a také jsem se ráda koukala na Amona - fešák ^^ :D! a Uta - velmi vzhledově zajímavý týpek o.o)!

Kaneki

Amon

Uta

Přiznám se, v anime se našlo několik momentů,u kterých jsem si pobrečela.;D Spoiler: Smrt Hinamini maminky,příběh Nishikiho a bolest Amona nad ztrátou pána Mado-san. Konec Spoileru.
No takže nejsem tímto anime úplně nadšená,ale myslím si,že když vyjde druhá série,že jí určitě zkouknu taky,protože dobrý kousek to určitě je. ^^


beepinka*

10 day you challenge <day 2>

6. prosince 2014 v 21:50 | beepinka

9 lásek
beepinka*

Hotová Objednávka pro Penny ^w^)/

3. prosince 2014 v 19:44 | beepinka |  Grafika na přání

Konnichiwa-minna ^^
Mám tu hotovu objednávku pro Penny-chan :3! Doufám,že se ti líbí =)
Kdyby jsi byla s bannerkem nespokojená,tak ti udělám jiný. ^^
Pokud si u mě chcete něco objednat,budu jedině ráda. Objednávky mi pište SEM.beepinka*