Listen to KPOP, It feels good


Leden 2015

Hohoho beepinka slaví 19tiny ^^ ;D

31. ledna 2015 v 17:49 | beepinka |  NewsTak a je to tady >3< :D Nemohu uvěřit tomu,že už je to rok od toho,co jsem psala článek,kde jsem se smiřovala s tím,že vstupuji do světa dospělých :´D. Je to děsné,jak ten čas letí rychle. ToT)!!


No každopádně dneškem se ze mě stává devatenáctiletá beepinka xD Abych pravdu řekla,svou oslavu bych si představovala živejší,než ležet v posteli s hrozným kašlem a rýmou :/,ale ..jsem obklopená lidmi,co miluji,takže spokojená jsem moc ♥. :) Od přítele jsem dostala krásný černý náhrdelník s křížkem a shower gel. ^^


A rodiče mě pak překvapili úžasným BTS dortem a dostala jsem plno krásných dárečků a kytičky. Nemám ani slov. Táta to rozjel na ebayi ;D ...a dostal mě B.A.P tričkem,náramkem a náhrdelníkem + VIXX tričkem. Chce se mi plakat,jsem neskutečně šťastná. Dále jsem dostala punčošky,lak na nehty a ještě nějaké drobnosti. Zasloužim si tohle vše vůbec?

Už jsme ochutnali dortík,musím říct,že je naprosto lahodný!! ...Děkuji všem,co jste mi již popřáli na fb ^^).
Tak já poletím udělat si čajík a zalehnout ^^Mějte hezký zbytek víkendu :)!

beepinka*

VIXX - On And On MV

26. ledna 2015 v 20:54 | beepinka |  VIXX


Jsem fanynka VIXX od doby,co vydali song ON AND ON ^^..Do té doby jsem o nich vůbec nevěděla. No a teď mi došlo,že takovýhle pro mě důležitý song tu nemám :D! CHYBA!:D Takže jsem to musela napravit..muheheh ;D! Je to epická songa,která mě stále uchvacuje,jako když jsem MV viděla poprvé. Skvělý rytmus,skvělá vizáž....a ty pohyby...mmmmm *-* Love it!! >o< Já naprosto zbožňuju jejich temné koncepty!! To k nim prostě jde! A jaká byla vaše první songa od VIXX? :3 I need therapy la la la la therapy ...beepinka*

10 day you challenge <day 4>

21. ledna 2015 v 17:08 | beepinka

7 věcí, co chci

1) Jít na koncert Bangtan Boys, VIXX a vidět znovu B.A.P ♥

2) Chci se přestat zbytečně stresovat.

3) Prožít život co nejkrásněji to půjde. Prostě si odsud odnést plno hezkých vzpomínek.


4) Zlepšit se v němčině.

5) Jak jsem psala v minulé části...bojím se,že nepřijdu,na co jsem dobrá. Nenajdu směr,kterým bych měla jít a nebudu šťasná. Takže rozhodně chci pravý opak.

6) Pokořit sama sebe a být...jiná.

7) Umět zastavit a vrátit čas.


beepinka*

Je to nátěr :D!

17. ledna 2015 v 22:23 | beepinka |  News

Wáááh ....totálně to anime miluju >o<

Konnichiwa-minna!^^
V první řadě (ať už to máme za sebou :D) podotknu,že ta škola je naprosto šílená :D! >o< Úplně mě to vyšťavuje a nemám na nic čas! Třeťák je největší hell,jaký jsem doposud zažila. A bude hůř.. Když jsem si stěžovala na druhák,tak jsem ještě netušila,co mě čeká teďkon :D! V souvislosti s tím jsem začala lemtat kafe jak smyslů zbavená :D! Už si ho dávám vlastně skoro každé ráno :/ :D! No nejde to jinak. ....
Včera jsem se jela podívat na vysokou školu do Českých Budějovic. ^^ Líbilo se mi tam. Tak třeba...
Momentálně se cítím totálně mimo. Něco na mě leze :/ ToT)! Už mám v sobě paralen :D ......no snad to bude v chillu.
S přítelem jsme se zase docela dlouho neviděli.....snad to vyjde příští víkend. Je to dost na nic.
Mějte se všichni hezky a držte se ve škole :D! ^^

beepinka*

Kpop Multi-Male ★ "Scandalous"

16. ledna 2015 v 17:26 | beepinka |  K-POP
Konnichiwa-minna^^)/ Mám tu pro vás zase nějaké to žhaveso :D!
Nevím proč,ale tuhle písničku žeru úplně neskutečně :D!
A ty sexouše už ani nekomentuju x).....

¨
beepinka*

Kimi ni Todoke (season 1 + season 2)- Recenze + Odkazy ke shlédnutí *3*

12. ledna 2015 v 14:24 | beepinka |  Anime online

Počet epizod:
první série - 25
druhá série - 12
Žánr: Komedie,podle mangy,romantika,střední škola,ze života,shoujo
Rok vydání:
první série - 2009
druhá série - 2011

První série s českými titulky ZDE!
Druhá série s českými titulky ZDE!

INFO

Sawako Kuronuma má dlouhé černé vlasy, ale nebude to jen kvůli nim, že jí je přezdíváno Sadako (ano, přesně ta dívenka z Kruhu). Většina spolužáků se jí straní a uhýbá z cesty, protože věří, že by je Sawako proklela, seslala na ně zlé duchy. Sawako si chce najít kamarády a být tak přátelská, jako je její spolužák Šóta Kazehaja, ke kterému vzhlíží, neboť on nechová žádné předsudky, s každým se baví, a Sawako v tom není výjimkou. Díky němu si brzy najde přátele a nové pocity. Překoná Sawako překážky, nedorozumění a závist, když pořádně nerozumí vztahům mezi lidmi?
(http://www.hns.fonty.org/anime/kimi-no-todoke)

Můj názor

Tohle anime jsem viděla již před nějakou dobou,avšak silně uvažuji,že dám někdy opáčko,protože je krásné a pro mě jedinečné. Má skvělou grafiku,nádherný dojemný příběh...no prostě krása. <3 Mám ho fakt neskutečně ráda. Když jsem se na něj tehdy koukala,rozumněla jsem Sawako. Rozumněla jsem jejím pocitům a o to šťastnější jsem byla,když jsem viděla,jak jí Kazehaya pomohl najít si přátele. A ještě o to krásnější bylo pro mou romantickou dušičku,když jsem viděla ten jejich překrásný vztah,který se pomalu rozvíjel. I příběhy ostatních postav byly krásné a taky tak moc dojemné. Opravdu tohle anime doporučuji všem citlivým duším. Je takové ze života,takže si myslím,že se vám určitě bude líbit.


So beautiful Kazehaya-kun O_O)/ ♥!!
""To be able to talk like this for now makes me really happy."

beepinka*

Je to hard >o< :D!

8. ledna 2015 v 23:08 | beepinka |  News

Konnichiwa-minna^^
Tak jak se máte? Já docela dost unaveně. Ve škole je toho opravdu hodně a musim říct,že v září jsem nečekala,že to bude s mou aktiviou až takhle bledé,ale nedá se svítit. Blog se nedá s tím kvantem povinností,co mám ze školy,stíhat. Wááááh help me :D! No..prostě co si budeme povídat..život středoškoláka ve třeťáku,který se chce zlepšit,aby vůbec příští rok odmaturoval :´D! .........Doufám,že se máte všichni dobře.^^
Kpop a anime v týdnu také moc nestíhám. No hlavě to anime ne!! Kpop ještě aspoň do toho ucha pustim nebo si rychle zaspazzuju xD....... No ale celkově mě prostě štve mít tak málo času na to, co mám tak ráda >o< :D Ale tak to prostě je. Doufám,že na mě nezanevřete.
Užili jste si Silvestra? :) Já jsem byla s přítelem a rodinou :) a bylo to moc fajn!:) ..přejedla jsem se chlebíčků a dala si s přítelem super víno ^^ Bylo to uvolňující. Kravili jsme,pařili jsme.
Příští týden bude ve škole hell. Každej den asi 2 písemky či zkoušení :´D No jo..23. (nebo nějak tak) již uzavírají klasifikaci a všem učitelům,jako vždy,hoří koudel u prdele :D!
Jsem na sebe pyšná. Učitel na literaturu nám poslal ke konci vánočních prázdnin 13 stran,ze kterých jsme dneska měli psát..no nakonec píšeme až v pondělí,ale ..já jsem se to naučila...a myslím,že docela dost dobře. Info o 13 českých spisovatelých a jejich dílech. Dalo mi to pořádnou práci xD Facha ToT) celá neděle nad tim xD a pak pondělí a středa večer a ráno ve čtvrtek. No hell xD!
Také se mi stalo plno špatných věcí,o kterých tu ale nebudu psát. Nechci to sem tahat a myslet na to. Musím se zvednout a jít dál...a hlavně si nenechat srát na hlavu. Omlouvám se za tento výraz,ale v tomto případě to jinak říct už nejde.
V poslední řadě přidám nějaké fotky,které jsem fotila nedávno :) Mějte se všichni moc hezky a ať se vám daří ^^)/ ♥ A děkuji za vaše návštěvy.


Část mého pokoje xD!

Moje mrouskající kočka Máňa xD
beepinka*

"We have more stuff to do ....Right?" ....>o< ♥♥♥♥ ;D

5. ledna 2015 v 18:41 | beepinka |  YAOI


Konnichiwa-minna ^^)/
Mám tu pro vás jeden strašně HOT yaoi kousek,tak si ho užijte :P

Warning: Pokud nemáte rádi yaoi,nekoukat!"Korean/Kpop Idols are a HOT MESS!"

1. ledna 2015 v 20:53 | beepinka |  K-POP
Mám tu pro vás jedno pořádně HOT VIDEO !! muhehehe!


beepinka*