Listen to KPOP, It feels good


Březen 2015

Ao Haru Ride - Recenze + Odkazy ke zhlédnutí ♥!

27. března 2015 v 21:47 | beepinka |  Anime online

Počet epizod: 12
Žárnr: Romantika,Shoujo,Podle mangy,Školní prostředí,Komedie
Rok vydání: 2014


Online s českými titulky ZDE!

Download
Ke stažení s českými titulky ZDE!

INFO

Yoshioka Futaba má několik důvodů, proč chce "obnovit" svoji image a život jako nová studentka vyšší střední školy. Protože je k ostatním až moc milá, její kamarádky z nižší střední ji odstrčily, a kvůli nedorozumění se nedokáže dostat přes city, které chová k chlapci jménem Tanaka. Teď, na vyšší střední škole, je rozhodnuta, že se už nebude chovat jako dáma, aby na ni její přátelé nežárlili. Zatímco si spokojeně žije svůj život, znovu potká Tanaku, který se teď jmenuje Mabuchi Kou. Řekne jí, že se cítil stejně jako ona, ale teď už věci nemůžou být nikdy jako dřív. Bude Futaba pokračovat ve své lásce, která pro ni před třemi roky ani nezačala? (zdroj: http://www.hns.fonty.org/anime/ao-haru-ride)Můj názor

Ao Haru Ride se připisuje k mým nejoblíbenějším anime!:3 Je nepopsatelně nádherné. Jak příběh,tak i grafika. Neskutečně jsem si ho zamilovala. Je to to pravé pro mě. ♥ - něžné,plné silných citů,dojemné,ale i skvěle vtipně pojaté. Několikrát jsem si u něj pobrečela <3.
Co se týče postav,tak Kou si mě získal. Není to žádný tvrďák,frajírek apod. Je to chlapec,který působí poněkud nedostupně a odtažitě,ale uvnitř je velmi něžný a milující. No a je krásný >o<)!


Futabu jsem si taky oblíbila ^^)/. A naprosto jsem se rozplývala u všech romantických a něžných momentů,kterých je tam požehnaně..muheheheheh


V Ao Haru ride je také o přátelství a o dalších vedlejších láskách. No prostě je krásné <3! Miluji ho ♥ A všem romantickým duším ho jednoznačně DOPORUČUJI! Tohle zkrátka musíte vidět >o<)!! :D ;D

♥♥♥ !!!!!! ROZHODNĚ PATŘÍ K NEJLEPŠÍM ROMANTICKÝM ANIME,JAKÉ JSEM KDY VIDĚLA !!!!!!! ♥♥♥


beepinka*

Epic víkend *3*)/

23. března 2015 v 10:27 | beepinka |  News

Konnichiwa-minna!
Včera jsem se vrátila ze suprového víkendu,který jsem strávila s mojí třídou u spolužáka na chatě. :D Bylo to epic. Mám plno skvělých vzpomínek. A řeknu vám,byl to fakt nátěr. xD Ještě nikdy jsem nebyla na takovéhle chlastačce,jelikož zábavě tohoto typu moc neholduji,ale s nima to bylo něco jiného. Dost jsem si to užila a odreagovala se. :D A nikdy jsem neměla tolik alkoholu,jako tento víkend. :D V pátek 10 panáků a v sobotu asi 15 + ještě nějaké v džusu...Kamarádka tam totiž do něj lila tajně vodku :D ,protože už nemohla a já jsem si toho vůbec nevšimla :D takže tak. No to byly kombinace :D ....vodka,becherovka,whisky apod. xD Ještě že žiju :D :´D Hráli jsem takovou tu chlastací hru,jak se tahají karty a dělají se různé úkoly,které se týkají hlavně chlastu :D! No bylo to fakt super. xD Dost jsem se pobavila. Akorát jsem tam chytila nějaký sifl. Šíleně mě bolí v krku T.T) a oddělala jsem si kolena během 14 kilometrového pochodu na vlak...No ale stálo mi to za to. Červenají mi a tepe mi v nich. Musím dojít za doktorkou.-.- ....Měla bych se učit,ale jak mi neni dobře,tak to spíše vidím na relax. Po dlouhé době bych mohla dát nějaké anime. Hohoho :) :D! Mějte se všichni moc hezky a já se zase pokusím co nejdříve ozvat.

PS: Pod perexem jsou nějaké fotky :D!
Kvalita u některých je horší :D jelikož byly foceny,když už to bylo dost rozjetý :D

10 day you challenge <day 5>

18. března 2015 v 19:05 | beepinka


6 míst

1) Můj pokoj (včetně postele :D!)

2) Praha a její všemožná zákoutí.
Jsem ráda,že tu žiju ^^)/.


3) Můj blog

4) Seoul
5) Tokyo


6) Někde pryč sama od všech a od všeho


beepinka*

One Word TAG 1 ^o^)

12. března 2015 v 14:39 | beepinka |  challenges
Konnichiwa-minna ^^)/
Jsem tu s ONE WORD Tagem. Nominovala mě Tohru..^^ Ještě jednou děkuju moc :D!:)

Pravidla/Info :
-odpovědět jedním slovem
-odpovědět na všechny otázky
-nominovat další lidi + vymyslet vlastní otázky
- + do tagu se může zapojit kdokoliv

Otázky pro mě :

Pozn.: Všechny fotky jsou pořízené mnou. Můžete je čekovat na mém instagramu ^^

Kolik roků/měsíců jsi už bloger/ka?
Dlouho :´D (když musim odpovědět jedním slovem :´D ..jinak bych řekla tři roky a kousek^^)
Oblíbená sladkost?
Donuts
^
Je pro život něco důležitějšího než kyslík?
Nope. o.o
S čím jsi si nejraději hrál/a jako dítě?
Lego
Tvoje oblíbené anime?
Clannad
Jakou doramu jsi sledoval/a naposledy?
OHSHC (Ouran High School Host Club)
Oblíbený květ?
Růže
Velmi tě s tímto otravuji xD?
Nenenenene xD!
Jaká je poslední známka ve škole,kterou jsi dostal/a?
Dvojka
Co si jako první spojuješ se žlutou barvou?
Sláma :DDD

Otázky pro vás:

1) Bojíš se létání?
2) Co je tvou závislostí?
3) Přejídáš se?
4) Jaká je tvá oblíbená činnost?
5) Bojíš se smrti?
6) Co sis naposledy koupil/a?
7) Žiješ zdravě?
8) Čeho se nikdy nevzdáš?
9) Co na sobě přímo nesnášíš?
10) Máš celkový přehled o tom,co se děje ve světě?

Nominuji :
Tohru
Yuna
Saki
Ayame
beepinka*

Přišlo to tak náhle...

6. března 2015 v 20:44 | beepinka |  News

Konnichiwa-minna ^^)/

Po delší době jsem tu zase s nějakým tím info článkem,aby jste věděli,že ještě žiju - přežívám. V neděli se stala hrozná věc,která mě a celou mojí rodinu sebrala. Umřel mi dědeček. Byl už starý a slabý. Je mi z toho smutno. Je to takové divné. Odešel člověk,kterého jsem znala 19 let. Jako malá jsem s nim a babičkou byla hodně často. Teď už je napořád pryč. Jediné,co mi zůstalo jsou nějaké fotky a vzpomínky. Hlavně ty vzpomínky. Nikdy jsme neměli nějaký skvělý vztah kvůli různým věcem,ale i tak to byl můj děda a měla jsem ho ráda. Proto mě toto zasáhlo a je to pro mě těžké. Odešel mi blízký člověk. V úterý pojedeme na pohřeb. Nikdy jsem na pohřbu nebyla. Když mi umřel děda z tátovy strany a prababička,tak jsem byla ještě moc malá na to být na pohřbu. Bojím se,že tam nebudu dostatečně silná. Chci tam být oporou pro mámu a babičku. Nesmím se tak skládat. Už jsem hodně plakala doma,tak tam musím být silná a pomoci rodině. Moje babička je na tom také už špatně. Zatím je v LDN a uvidíme,co dál. Když jsem tak o tom přemýšlela,je mi šíleně líto,že se děda s babičkou nemohl rozloučit. To mě strašně mrzí. Děda umřel ve spánku,což si myslím,že je asi nejlepší,jelikož neměl čas snad moc přemýšlet nad tím,že se s námi už s nikým nerozloučí,už nás neuvidí. A také neumíral v bolestech či přímo nečekal na smrt. Věřím v to,že v úterý jeho duše v pořádku odejde nahoru. Nejsem věřící,ale představuji si tak odchod naší duše - toho,co z nás zůstane - pak pryč z tohoto světa někam nahoru ke hvězdám. Občas mám takový pocit,že všichni ti,které jsem měla ráda a už odešli tam někde nahoře jsou a dohlížejí na mě. Nevím....Každopádně...je mi z toho opravdu hrozně.
Jinak......jsem ráda,že je víkend. Po dlouhé době budu mít sobotu jen sama pro sebe. Hodlám se pořádně odreagovat. Přítel mi nainstaloval Simíky pets,tak si asi zahraju. Učit se nebudu,nejspíš. Dneska jsme psali matematiku a mám 5 ..a to jsem se na to učila ...x) No.. prostorová představivost nikdy nebylo to pravé ořechové...vlastně celá matika but who cares.
Koukáte někdo na Fattyho? Jo a už si chystám One Word TAGY ^^ Byla jsem nominová od Tohru a od Penny,tak je někdy brzo asi postupně přidám. Mimo to si ještě připravuji i Song TAG,do ktetého mě nominovala Wordie-chan. Je to zábava a děkuju za nominaci holky,že jste si na mě vzpomněly,i když nemám moc čas tu být. Přes týden to prostě nestíhám. Jsem ráda,když se mi podaří nějak v pátek či o víkendu vaše bločky oběhnout. No jo..život třeťáka na gymplu je hardcore,ale tak co..musím se hodit do pohodky.
To bude ode mě prozatím vše. Mějte krásný víkend. A važte si všech chvil,které trávíte se svými blízkými.

Dědečku...
beepinka*

Hotová objednávka pro Penny,Bumbíka,Haru a Sandru ^w^)/

5. března 2015 v 8:04 | beepinka |  Grafika na přání
Hohohoho..jsem tu s hotovými objednávkami.
Chci se omluvit za delší čekačku.
Snad budete spokojené... Moc jsem se snažila.

1) Penny


2)Bumbík


3) Haru


4) Sandra


beepinka*