Listen to KPOP, It feels good


Duben 2015

BTS - I NEED U MV! *-*

30. dubna 2015 v 17:49 | beepinka |  Bangtan Boys

Bangtan boys včera vydali všemi dlouho očekávané MV k songu I NEED U z jejich nového alba. Mně osobně se píseň velmi líbí. Hlavně mě dostává text Můžete ho zčeknout rovnou v MV. Podle mě kluci skvěle vyjádřili smutek a takovou tu beznaděj. Děj MV dokonale ukazuje,jak mladí lidé mohou také řešit problémy s láskou.


BTS - I NEED U MV!


Domnívám se,že v MV Jimin, J-Hope, Kookie, Suga i Rapmon umřou. Tahle moje teorie se mi začíná potvrzovat,jelikož na ofiko twitteru BTS byly ještě včera zveřejněny fotky,které tomu nasvědčují, s tím,že se brzy dočkáme nezveřejněných scén. Myslím si,že by tohle MV mohlo být jakýmsi teaserem pro další MV,kde nám bude ještě více poodhalen celý děj. Podle fotek bych řekla,že Taehyung se dopustí vraždy a Suga uhoří v pokoji. Rapmonovo lízátko mi připomnělo cigaretu..Že by ji odhodil na benzínce? Podle MV to vypadá,že Jimin se utopí,J-Hope skočí z mostu a Kookieho srazí auto....A Jin? U něj netuším :D haha..... Opravdu jsem na to zvědavá!:3

Fotky z vystříhaných scén:

Tak jak se tento comeback líbí vám? Myslíte si,že vyjde druhé MV?

beepinka*

Liebster award TAG ~

24. dubna 2015 v 15:44 | beepinka |  challenges

Konnichiwa-minna ^^)/
Jsem tu s TAGEM,do kterého mě nominovala Inu. ^^ Děkuju moc! :) Tento TAG spočívá v tom,že odpovíte na 11 otázek, napíšte 11 faktů o sobě a pak samozřejmě vymyslíte 11 otázek a nominujete 11 lidí. Tento nápad mě zaujal a proto se s chutí do tohoto TAGU pouštím :). Here we go :

11 faktů o mě
1) Jsem ve třetím ročníku na všeobecném gymnáziu. ^^
2) Žiju v Praze,ale narodila jsem se v Příbrami.
3) Neskutečně miluju KPOP >3<)
4) Jsem docela netrpělivá.
5) Hodně jsem se od prváku změnila. Jsem mnohem uvolněnější a to,že nejsem naučená na zkoušení a tak už nehrotim. Opravdu jsem se stala studentkou s ležérnějším přistupem a jsem za to ráda.
6) Nemám ráda ten pocit,když něco nestíhám či jdu někam pozdě. >o<
7) Mám dvě kočky,které šíleně miluji ^^
8) Občas přemýšlím,že bych si pořídila i králíčka,protože mě Yuii fotkama se svým ušákem strašně provokuje :D. Vím,že kočky by ho snášely dobře. Měly jsme tu před nedávnem na jednu noc králíčka bráchovy kámošky a kočky byly úplně v pohodě. ^^
9) Snažím se zlepšit v němčině.
10) Při každém zkoušení či prezentaci i písemkách ..rudnu :D Zrudne mi krk a i trochu obličej,ale hlavně ten hrudník je něco hrozného. :D Šíleně mě to štve..je na nic po každé písemce či tak vypadat jako rajče ..sakra!!! >o< U maturity se ze mě poserou :D
11) Mám moc ráda svůj blog a nechci ho opustit. <3

11 odpovědí na otázky
1) Čo sa vám na vašej krajine páči a čo by ste zmenili?
Jsem spokojená s tím,kde žiju,akorát bych si tu možná přála to moře :D
2) S ktorým zvieraťom toho máte veľa spoločného?
Řekla bych,že s kočkou,protože mi doma říkaj,že se protahuju jako kočka :D a ke všemu s mejma kočkama na sebe mňoukáme xD Ano..teď zním jako totální trotl :D
3) Ak ste otaku, ako vám to zmenilo život? Ak nie ste, aká udalosť vám ho zmenila?
Anime mi pomohlo,když mi nebylo nejlíp. Rozesmálo mě,povzbudilo a také ukázalo různé životní příběhy a osudy a já zjistila,že na to nejsem sama a tak nějak mi to prostě pomohlo. Také jsem si pak díky sledování anime založila blog a mohla jsem tak poznat vás ^^ Jsem za to velmi ráda.
4)Ste medzi ľuďmi obľúbení alebo nie?
Řekla bych,že docela ano. Doufám v to. Já jsem spíše samotářský typ,takže moc nikam nevylejzám,takže ono to s tou oblíbeností pak taky nemůže být nějaké slavné :D! Každopádně ve třídě si myslím,že je to naprosto v pohodě. ^^
5) Máte nejaké zvieratko?
Jak jsem psala již výše,mám 2 kočky. Máňu a Miloše :D ^^
6) Ako dlho už máte svoj blog? Čo robíte na jeho narodeniny?
Můj blog v únoru oslavil své druhé narozeniny ^^)♥ ...Na jeho narozky vždy zveřejňuji narozeninkový článek.
7)Písali ste si niekedy denníček? Píšete si ho stále alebo ste už prestali?
Už jsem se mnohokrát pokoušela,ale nikdy jsem u toho nevydržela :DD Momentálně si myslím,že další pokus nehrozí. :D
8) Vadí vám, keď niekto vo vašom okolí fajčí, pije, alebo droguje?
Kouření mi nevadí,pití taky ne. Já osobně jsem si party hard víkend na chatě s kámoši dost užila :´D . Samozřejmě ale nic se nemá přehánět. No a drogy? Ty zamítám. To by mi vadilo a s takovými lidmi nechci mít nic společného.
9)Poviete si vždy svôj názor, alebo ste radšej ticho?
Záleží na tom,v jaké situaci a v jaké společnosti se zrovna nacházím.
10)Keby ste si mali vybrať medzi tým byť bohatý, alebo chudobný a pomôcť tým nejako ľuďom, čo by ste si vybrali a kvôli čomu? (Úprimne)
Já bych chtěla dobrým lidem pomoci každopádně. I kdybych byla bohatá či chudá. Samozřejmě bohatí lidé mají více možností,jak pomoci. Myslím si každopádně,že bohatství by nezměnilo nic na mém přístupu k lidem,kteří potřebují pomoct. Btw: přemýšlím,že po střední možná půjdu studovat obor sociální pracovník.
11) Poslednú otázku využijem sebecky.. xD Čo si myslíte o mojej osobe?
Inu, tebe bohužel moc zatím neznám,ale prostřednictvím tvých článků působíš velmi mile a sympaticky ^^

11 otázek pro vás
1) Čeho chcete v životě dosáhnout?
2) Vyhovuje vám tato pokroková doba a nebo by jste raději žili ve světe bez internetu,mobilů apod.?
3) Když jste úplně sami,o čem nejčastěji přemýšlíte?
4) Jaký máte vztah k dětem? Plánujete stát se někdy rodičem?
5) Co si myslíte o homosexuálech?
6) Jste konzervativní?
7) Jaká je vaše nejkrásnější vzpomínka z dětství?
8) Co si myslíte o posmrtném životě?
9) Napiště upřímně..Odsuzujete lidi jenom podle vzhledu?
10) Jak si myslíte,že lidstvo nakonec skončí?
11) S poslední otázkou se budu opičit po Inu xD Snad nevadí :D ^^. ....Váš názor na beepinku?

11 nominovaných
Ayame
Aya
Ryunka
Sayuri
Baka Kamaru&Goshida Rikyu
Tamao-chan
Reita
Penny
Saki
Kichi
Yuna

Doufám,že jste si tento TAG užili tak jako já !!

beepinka*

10 day you challenge <day 6>

21. dubna 2015 v 17:40 | beepinka

5 jídel

1) Těstoviny s vajíčkem a sýrem ;D! Na tom dost silně ujíždím.

2) Pizza

3) Čokoláda


4) Dortíky a sladkosti všeho druhu


5) NIKDY NIKDY NIKDY RYBY a vnitřnosti!!!!!! bleh :D

beepinka*

Deutsch Deutsch Deutsch!! ^^

15. dubna 2015 v 11:56 | beepinka |  News

Konnichiwa-minna^^)/
Jak se vede? Vše ok? U mě docela dobré teď,jelikož mám po zbytek týdne volno :D! hohoho :D! Jsem ráda ^^ Udělám si čas na anime. Chci dokoukat Death Parade. Znáte to? Podle mě hodně luxusní nápad. Kromě anime se chci podívat i na němčinu. Začala jsem chodit každý čtvrtek večer do jazykovky. Chci se opravdu zlepšit. Řekla bych,že se mi to už trošku daří,ale jde to ztuha. Musím být více trpělivější! Také kromě jazykovky chodím každé pondělí na doučko k mé profesorce na škole. Dělá se mnou maturitní témata na příští rok. Je to dobré,jelikož mi dává typy,co říct a tak. ..O letních prázdninách na těch tématech zamakám. Zkusim si je zpracovat (aspoň většinu). Příští rok to ze začátku s ní dopiluji a pak k ní budu chodit jenom na procvičování těch témat,než mi nastane maturita. Včera mě pochválila,že jsem se dobře naučila věty vedlejší. Mám radost. No..nad to všechno nějak dám.Musím se totiž hlavně soustředit od září na vypracovávání otázek na maturitku ze špolečenských věd a na češtinu. Také angličtinu budu muset pořešit. No bude to nátěr ten příští rok :D! Sakra ! >o< :D No...snažím se nad maturitou moc nepřemýšlet,ale...nejde to. Uvědomuji si totiž,že se mi ze střední školy nechce. Bojim se,že tolik srandy,jako tu,už nikdy nezažiju. Hodně mě to tam baví a nechce se mi pryč. :( ach jo.
No...ještě k němčině...slovní zásoba mi leze do hlavy strašně špatně!! Nemáte někdo typ,jak se efektivně naučit slovíčka? >o< Potřebuju fakt pomoct. :D
Musím říct,že třeťák si mě podal :D! Oproti prváku a druháku je to dobrá nálož :DD Na dnešek jsem spala od 18:30 - 9:00 :DD Všechno je v tomhle roce těžší. Látky je více ve všech předmětech a je těžší. :D Z matiky si to jedu na 4 na výzo a jsem spokojená ^^ protože fakt tu máťu nepobírám :D On moc nikdo u mě ve třídě. Z ájiny to na konci školního roku vidím na 2 na výzo,což mi je trošku líto,jelikož jsem z ní měla vždy uno. Ale je to tím,že ta gramatika je opravdu těžší a já teď hodně na ájinu chyběla,takže se to učím hlavně sama doma. No..a pak hned píšu test,co přijdu do school ..:D Easy business ...No ale tak neva.

Ještě přidám nějaké fotky z poslední doby. ^^)/
Pokud chcete,můžete mě sledovat na instagramu

:

Relax,kafíčko a nové silonky ^^ ♥

Moje dnešní snídaně ^^ Ovesná kaše s jablíčkem a nastrouhanou hořkou čokoládkou.

Minulý pátek jsem si zašla na vynikající lívanečky s borůvkama ^^

beepinka,bordel v pokoji a kocour :D

To bude pro dnešek všechno ^^
Mějte se hezky a všem,co děláte přijímačky držím palce!:) Věřte si! Dáte to!!
A děkuji vám za vaše návštěvy a komentáře.

beepinka*

MFBTY - Bang Diggy Bang Bang MV! :DDDD

10. dubna 2015 v 17:13 | beepinka |  K-POP
Hola všichni :D! Přicházím s pořádnym NÁTĚR SONGEM,který vás nenechá jen tak v klidu sedět :D! Musím říct,že mi hodně zlepšuje náladu :D!

MFBTY - Bang Diggy Bang Bang MV

beepinka*


EXO - Call me baby MV! *-*)

2. dubna 2015 v 11:33 | beepinka |  EXO

Konnichiwa-minna^^)
Tentokrát tu jsem s kpopovým článkem,který se bude týkat EXO a jejich nového alba EXODUS. Musím se pochlubit,že jsme se konečně naučila rozpoznat všechny členy :D! hohohoho a že mi to trvalo,ale je to dobrý pocit. (no aspoň v tom MV je rozpoznám v pohodě :´D...tak snad i jinak. ;D).
Nejprve k MVéčku Call me baby. Líbí se mi obě verze - korejská i čínská. Má to štýl :D! Naprosto mě dostává Baekhyun,Chanyeol,Sehun a Tao. >o<)/ Gosh.....A ten song je tak chytlavý >o< a má moc hezký text. ♥

"There are many who shine but look at what´s real among them. My heart grows bigger for you and it closes its doors for everyone else but you...call me baby. You make me exist as myself."

Sexy *_______*)
Mmmmmm si to dávaj *3*)

Call me baby MV (korejská verze)

Chanyeol má swag :D! *-*
Tao ♥____♥)/

Call me baby MV (čínská verze)

A jaké další songy z nového alba mě nadchly? Abych řekla pravdu,tak všechny :D! Ale nejvíce asi Transformer,My answer,Playboy,Exodus...

EXODUS (FULL ALBUM)

...A El Dorado. Vůbec mě nenapadlo,že El Dorado bude songa s tak silným významem. Když jsem se koukala na překlad,úplně mi to vyrazilo dech a dojalo mě to. Posuďte sami. Já opravdu doufám,že EXO už budou v pohodě.

"Even if we´re walking in storms on some days if we´re together I wont be afraid. In this dangerous journey,obstacles keep coming but we have become one and have overcome everything. ADD ALL TEN FINGERS TO THE CIRCLE ABOVE,WE ARE ONE. Now we are here,countless times have passed us by. I am even more excited for the days to come. I will prove that those who believed in me were right."

El Dorado (Eng sub)

Jaké songy nadchly nejvíce vás? ^^) Myslím,že tentokrát mě EXO fakt už dostali ^^ :D!
beepinka*