Listen to KPOP, It feels good


Květen 2015

Žádný čas na anime >o<)

30. května 2015 v 0:38 | beepinka |  NewsKonnichiwa-minna^^)/
Jak se máte? Právě mě probudila úplně neskutečná vichřice. Jako to co se děje venku není normální :D Musím říct,že jelikož mi profukují dost silně okna,tak mám v pokoji svojí vlastní vichřičku :´D. Proč ne že? xD Konečně je víkend a já se dostávám na blog. Thanks God.... Už šíleně dlouho jsem nekoukala na žádné anime. Nemám na to kvůli škole vůbec čas. Po očku stačím aspoň mérčit co se děje ve světě kpopu. No a ..k tomu se váže to,co chci říct. Vzhledem k tomu,že vůbec nesleduji v poslední době anime,nemám ani inspiraci pochopitelně na anime články. Takže myslím,že tu teď spíše můžete čekat články s kpopovou tématikou a nějaké ty věci z mého života. Uvidíme. Prázdniny taky začínají vypadat pro mě dost nabytě. No doufám,že si na anime nějaký čas najdu. Ani nestačím sledovat,jaké nové kousky vycházejí. ...Klidně mě můžete v komentářích informovat :D!:) Chtěla bych o prázdninách dokoukat respektivě znova rozkoukat GGO a také dokoukat Death Parade. Plus ráda bych se dostala k Tokyo Ghoul II. Možná se mi poštěstí a k dostanu se k anime dřív,než o prázkách,ale moc to zatím nevidím :o/. Help me pls. No takže asi tak.
Co plánujete dělat o víkendu? Já se musím podívat na angličtinu a také na němčinu bych měla..a na plno dalších věcí. :D Také přítel přijede,tak se těším. ^^ Užijte si víkend. Nezapomeňte odpočívat! :3

Děkuju za vaše návštěvy. Doufám,že můj bloček neopustíte pokud tu bude málo anime.

Přidávám ještě nějaké fotky ^^)/ Jak už to mám ve zvyku xD ! :


beepinka*

Kim Taehyung dancing in high heels *o*)/

24. května 2015 v 13:16 | beepinka |  Bangtan Boys

Taehyung mě nepřestává dostávat. Můžete mi říct,jak může být tak dokonalý? :D Pohybuje se tak žhavě...oh gosh fakt tohle byla moje smrt >o< a od 1:34 fangirling jak sviňa :D! KIM TAEHYUNG IS JUST SO FUCKING AWESOME PLS HELP ME...CANT HOLD MY FEELINGS BACK ANYMORE >o<)/


beepinka*

Konečně víkend ^w^)/

16. května 2015 v 12:27 | beepinka |  News

Konnichiwa-minna^^)/
Jak se všichni máte? :3 Já pěkně unaveně :D... Konečně je sobota a já mohu na blog ^^)/. Ve škole je toho hafo ..ostatně jako vždy. Každopádně psali jsme už 3 cvičné didakťáky na maturitu :D ...Z obou mám za 1 ..ze třetího to bude snad 2 doufám xD ....mám fakt radost ^^. Jediné,co mě drží při životě je kpop,který stíhám aspoň po očku sledovat. *Díky bohu*. Na anime čas absolutně nemám. Tak dlouho jsem žádné neviděla. Ach jo. Jako poslední Death Parade..samozřejmě jsem nedokoukala. Nebyl zase čas. :/ Fakt mě to štve :D! grrrr..
Konečně je mi dobře. Byla jsem teď nemocná a vynechala pár dní ve school >o< Děs to dohánění! Jinak předevčírem jsem byla s tátou zařídit Německo. Už je to potvrzené. 20.7. odjíždím na dva týdny do Regensburgu. Whohou.....mám z toho trochu *dost* nervy xD! Nikdy jsem ještě takhle sama mimo ČR nejela :´D ...a hlavně takový ten pocit...nevím,kam přesně jedu..a jak to dám xD ...neumim skoro vůbec německy!! *proto tam jedu no :´D* ......ale beru to tak,že před tou maturitou to bude dobrá zkušenost. Budu tam bydlet v hostitelské rodině a chodit každý den do školy na výuku němčiny. Poznám jistě plno nových lidí. Jsem fakt nervní. :DD už teď....Co budu dělat pár dní před odjezdem?! :D ...Ale těším se.
V úterý mám ve škole službu u maturit. Uvidím maturitu z ájiny,češtiny,společenských věd,němčiny - zkrátka vše,co potřebuju. V pondělí budu doma a pak se do school dovalím jenom na chvilku. Půjdu s kámoškou k maturitě,jako podpora. Aspoň zhlédnu ještě jednou češtinu.
Abych pravdu řekla,v poslední době nemám dobré období. Přidám si hodně zkleslá a zkrátka taková smutná. Nevím,jak z toho ven. Dost mě to štve a ubíjí.
Děkuju vám za vaše komentáře. Omlouvám se,že nemohu být moc aktivní.
Užijte si víkend! ^^ Maturantům držím palce! Víte co..vyhrávaj ti,co se neposerou ^^ ;D!

:
Follow me on my instagram :

I am totally in love with this photo >o< ♥♥♥♥

beepinka*

Perving on Kpop 0.1 *Taemin*

13. května 2015 v 7:04 | beepinka |  K-POP

Warning: Very sexy !!!


Dárečky od Penny a Lilith <3

8. května 2015 v 23:13 | beepinka |  Nové dárečky od vás

Jdu vám ukázat tyhle krásné dárečky,které jsem dostala od Lilith a Penny. Děkuju vám moc holky. Je to šíleně milé <3 a udělaly jste mi velkou radost. ^^

Od Lilith:

Awww moji milovaní B.A.P ♥

Od Penny:
Kawaii >3<)

beepinka*