Listen to KPOP, It feels good


Říjen 2015

Kpopový halloweenský speciál ^0^)/ ~~

31. října 2015 v 11:05 | beepinka |  K-POP


Dobré ráno moje zlatíčka. ^^ Jak se vám daří? Já docela dobré. Ve středu jsem byla s rodinou v Drážďanech. Prošli jsme se tam a s mamkou jsem zašla do PRIMARKU. To,co jsem tam viděla,bylo neskutečný. :D V takhle obřím ochodě s oblečením jsem nikdy nebyla! A tolik lidí! :D Fakt nářez. Samozřejmě jsem neodolala a něco si koupila. No..něco...spíše fůru věcí...:DD Ale tak jednou za čas si prostě člověk musí udělat radost. :D Jak můžete vidět na mém Instagramu --> ZDE .... já si fakt udělala radost ...a to pořádnou :D.
Jinak dnes je konečně Halloween ^^)/ ......... Já ho sice nijak neslavím,ale musím říct,že ta atmosféra s ním spojená se mi líbí a užívám si jí. A tak vám jdu popřát fajnově strávený halloweenský den. ^^ Samozřejmě jak jinak,než v podobě kpopového článku. Co taky jiného ode mě čekat,že? :D Takže tady jsou má oblíbená halloweenská MVéčka.


Enjoy! Krásný Halloween! :3


VIXX - Voodoo doll MV


BOYFRIEND - Witch MV


Více songů v celém článku ~

EXO - SPAO for men >o< ~~

23. října 2015 v 13:01 | beepinka |  EXO

I´M DEAD!!! ~~~

Someone please save my poor soul. I really cant help myself.
This is just too much for my heart. What the fuck did you
do to me EXO? ~~Okey,zkusím se teď chvilku ovládat :D :´D
Takže.. :D ...Jak se máte minna? ^^ Vše ok? Chci vám neskutečně poděkovat za milá slova u minulého článku. Velmi mě těší,že i vám se moje šaty líbí. Byla to fakt dobrá volba ^^). Mám radost. Pořídím si k tomu nějaké světlé bolérko nejspíše. To černé se k tomu nehodí, máte pravdu. Co plánujete na víkend? Já dneska odpočinek. Jsem vyřízená. Ve škole je toho čím dál tím víc. *Maturita is coming you know xD* Každopádně doufám,že si užijtete hezký víkend ^^)/ Btw: co říkáte na chlapce? Fešáci,že? No...letím si to pustit ještě jednou! :P *le nejmíň 10x :D*
beepinka*

Šaty na maturák ^0^)/

16. října 2015 v 13:52 | beepinka |  News
Konnchiwa-minna^^)/
Konečně je pátek a já se dostávám na můj milovaný bloček. Před dvěma hodinami jsem přišla ze školy,najedla jsem se a mohu vám říct,že jsem naprosto vyřízená. :D Aby toho nebylo málo,tak jsme dneska psali srovnávačky z matiky xD. Výsledek mi je vcelku ukradený. Nematuruji z tohoto pekelného předmětu,tak pohoda :D. Dneska mám v plánu už jenom odpočívat. Pustim si nějaký seroš či zapnu Wowko a hlavně zkusím jít spát o trochu dřív než obvykle. Běžně chodím okolo půl 1 ráno XD jo...je to hard. O víkendu toho mám zas hafo. No ale udělám si čas i na odpočinek. V Praze je teď ten SIGNAL FESŤÁK,tak se asi půjdu mrknout. A co vy? Jak se vám daří? A co plánujete na víkend? :) Já se chci opět omluvit,že tu přes týden nejsem. Absolutně nestíhám. Takže to vidím tak,že se tu budu většinou stavovat třeba v ten pátek či o víkendu :). Bohužel to nejde jinak. :/
Minulý týden jsem se o víku dostala konečně k Junjou romantice 3 :D Ale zatím jsem viděla jenom dva díly. Každopádně je to šíleně sladký ^^)/ ♥ Jako vždy. Musela jsem si pak okamžitě nastavit novou tapetu na mobilu :D : KLIK
U jednoho článku jste mi něktřetí psali,že by jste chtěli vidět fotku mých šatů na maturák....... so here we go:
To černé bolérko jsem si nakonec nevzala,ale nějaké si k tomu pořídím ^^ A šaty budu muset zkracovat ^^
Aspoň na vyfocení se v maturitních šatech bych si mohla ty náramky sundat T3T..,ale ne....já si je na tý ruce prostě nechám xDDDDD *le trotl beepinka* Na maturák je ale sundám ^^ xD ....snad.

To bude ode mě asi vše. Jdu se svalit k noťasu a odpočívat. :D Přeju vám krásný víkend ^^)/
beepinka*

UP10TION - So,Dangerous MV! *-*

8. října 2015 v 21:05 | beepinka |  UP10TION

Dneska se s vámi jdu podělit o skupinu UP10TION,což je nová skupina,která debutovala v září se songem So,Dangerous. Abych pravdu řekla. Můj první dojem byl asi takový : Plno krásných kluků,nevím kam dřív koukat xD Refrén a choreografie naprosto luxusní. Ale ty ostatní části songu mi nějak moc neseděly. Neshledávala jsem je moc zajímavými. MV jsem po shlédnutí vypla s tím,že docela dobré. Nimcéně mi to nějak nedalo a song jsem si začala pouštět čím dál tím častěji a naprosto jsem se do toho zamilovala :D! MILUJU TO KOMPLETNĚ CELÉ. Podle mě je to fakt super! *-* ! Gosh. Teď to poslouchám skoro furt :D!


UP10TION - SO,DANGEROUS MV
Vidíte ty bříška? >o<

UP10TION - SO,DANGEROUS LIVE

Zalíbila se vám tato nová skupina?

beepinka*

YAOI Kavárna *0*)♥

2. října 2015 v 16:20 | beepinka |  YAOI

Dámy,není tohle sen?Jinak doufám,že se máte všichni dobře. Na mě se valí učení ze všech stran. Help me xD. Maturitní ročník je fakt nátěr :D Nejraději bych blogovala každý den,ale nemohu. Každopádně doufám,že vás moje články baví a moc vám děkuju za vaše komentáře.
PS: Jinak už mám pořízené šaty na ples. Překvapivě to bylo docela rychlé. Ayame mi psala,jestli bych zveřejnila fotku,tak jí tu můžete brzy čekat :D!
beepinka*