Listen to KPOP, It feels good


Prosinec 2015

Happy New Year ^0^)//♥ ~~

31. prosince 2015 v 8:51 | beepinka |  News

Konnichiwa-mina^^)/
Tak jaké byly Vánoce? Doufám,že jste si je užili a teď odpočíváte.^^ Chci vám všem popřát všechno nejlepší do Nového roku!!! Já jsme si dala plno předsevzetí,která splním. Nejsou pro mě vůbec jednoduchá,ale...věřím,že to dokážu. Když doopravdy chcete,tak můžete dokázat cokoliv!! Chce to "jenom" opravdu chtít.
Jak budete trávit Silvestra? :) Ke mně přijede přítel,tak budeme spolu. Zagamesíme wowko a prostě pohodka. :D


Jinak jaká byla vánoční nadílka? Dostali jste to,co jste si přáli? Já ano a jsem všem neskutečně vděčná. Přála jsem si BTS album a nové album B.A.P - verze A (Bang♥) ...nemohla jsem uvěřit,když jsem si je pod stromečkem rozbalila ♥.

Tady je celá moje nadílka ♥.Brácha mě překvapil SIMS4. <3 Od přítele jsem dostala B.A.P album,pak ten neskutečně roztomilý batůžek,malinový sprcháč,kartičky k B.A.P albu a ty úžasné formičky na vajíčka :3!
Od rodičů jsem dostala BTS album <3 a táta mě překvapil SHINee kosmetickou taštičkou a deskama na papíry BIGBANG. ♥ Plus pak jsem dostala ještě další maličkosti,které můžete vidět na fotce♥.


K té kosmetické taštičce byly ještě i SHINee kartičky. No prostě nádhera. A k BTS albu byly navíc kartičky,jako free gifty. Ten Taehyung je tak krásný... *-*


Z tohohle alba jsem fakt unešená <3. Buttonek s Bangem mám už na penálu. Ty tři kartičky byly zase free giftíky.♥ Tohle album jsem prostě musela mít,jelikož B.A.P dělali děkovný event pro fanoušky za to,že na ně počkali,než se vrátili - pod příspěvek na facebooku jste mohli napsat vaše jméno a byla velká šance,že se pak objeví v jejich novém albu. Moje jméno tam mezi mnoha dalšími je!! Jsem neskutečně šťastná ♥ Je to zkrátka moc hezký pocit! ~~


Také jsem dostala dárky od některých mých Sbéček ^^ Děkuju vám moc ♥

Dáreček od Sayuri♥
Krásně udělané. Jeho očka miluju. Děkuju ♥!~

Dáreček od Queen♥
Tohle mě moc potěšilo,arigato ^^

Dáreček od Penny-chan♥
Neskutečně krásný bannerek ^^ Ještě jednou děkuju Penny <3


Poběžím se teď nasnídat ^^ Užijte si krásného Silvestra a vstupte dobře do Nového roku. Ať se vám co nejvíce daří. A děkuju vám za vaše návtěvy ♥
beepinka*

Veselé Vánoce ^0^)/♥

24. prosince 2015 v 13:53 | beepinka |  News
Konnichiwa-minna,
chci vám všem popřát krásné Vánoce ^0^)/. Doufám,že si je užíváte s rodinou a všechno je v pohodě. Já jsem včera pomáhala mamce dělat bramborovej salát. Myslím,že se nám povedl a už se na něj neskutečně těším :D :3! Co vlastně míváte na štědrovečerní večeři? Já mám vždycky salát,kuřecí řízek a k tomu pivo a jsem spokojená :D! A držíte půst? Já rozhodně ne :D. I když musím říct,že dneska jsem ještě nic zatím nejedla,jelikož jsem ráno nestíhala a teď nějak nemám hlad. Ráno jsem šla s mamkou ještě nakoupit nějaké větvičky,jmelí apod. :D Nicméně vaječný koňak jsem už ochutnat stihla :D.
Neskutečně se těším na večer,až si ode mě rodina rozbalí dárky. Doufám,že je potěším. I kočičákům jsme s bráchou koupili takové kapsičky...vypadají luxusně *-*). Určitě pak přidám fotku dárečků,pokud teda něco pod stromečkem najdu^^ ~~ Jen je škoda,že není sníh....nemá to takovou tu pravou vánoční atmošku,ale tak co se dá dělat. Jinak...dárečky už mám všechny zabalený ^^,co vy? Balíte na poslední chvíli nebo dokonce ještě kupujete? :D
Užijte si to dneska moc a hlavně odpočívejte. Krásné Vánoce,
beepinka.

Tohle mi udělalo neskutečnou radost ^^ B.A.P jsou prostě slaďouši ♥ Vždycky když tuhle songu slyším,mám úsměv na tváři. So BE HAPPY <3 ♥ ^^)/


Vánoce za dveřmi ^0^)/

20. prosince 2015 v 11:45 | beepinka |  News

Konnichiwa-minna ^^)/
Tak jak se vám daří? Už máte volno? Já naštěstí ano,ředitel nám dal na pondělí a úterý lehárko. Ani nevíte,jak jsem ráda. O Vánocích toho potřebuju udělat hodně do školy. Každopádně včera jsem odpočívala a dneska taky budu. Konečně jsem si dneska nemusela nastavovat budík a mohla jsem se pořádně vyspat. ...Normálně když je škola,tak i o víkendu nastavuji budík třeba na 9,abych toho víc za den stihla xD. Stejně stihnu vždy úplný hov..nic :D,ale tak nevadí.... No,dneska jsem vstávala v půl 11. Včera jsem si budíček ještě nastavit ale musela - jeli jsme na trh nakoupit nějakou kořenovou zeleninu na salát a svíčkovou :D. Mamka se už připravuje. XD Letos zase pomůžu s bramborovým salátem. Zbožňuju tu vůni zeleniny,vajíček ...mmm ♥ a baví mě to krájet. :D! Tyhle Vánoce budou prý bez sněhu. Je to podle mě škoda. :( Sníh nemusím,ale na ty vánoční svátky by se fakt hodil. No,co naděláme. Počasí prostě blázní.
Už máte dárečky? Já se dneska ještě vypravím 1 dokoupit,jinak už vše mám a jsem spokojená. Doufám,že jimi udělám radost. Na Vánocích zbožňuju právě to nakupování dárků pro mé blízké. Je to skvělý pocit. Šíleně se těším,až si dárečky ode mě rozbalí.

Jinak na trhu jsme s mamkou včera koupily i cukroví. Mamka je hodně zaneprázdněná,takže péct nějak nestíháme. A beepinka sama je líná :P. Takže jsme jako minulé Vánoce cukroví nakoupily. Mají ho moc dobré,takže proč ne. ^^


Taky mi mamka na trhu koupila tenhle úžasný cupcake! Neskutečně roztomilý. Bylo mi líto ho sníst. >.< :D No nakonec jsem neodolala. Nejlepší cupcake jaký jsem kdy měla.


Jinak tady je náš stromeček. Včera jsem s mamkou zdobila. Máme ho dvoubarevný :DDDD protože nám nevystačila jedna světýlka. Je to docela obr,ale tak..aspoň je takový jedinečný xD. A samozřejmě mi u něj pozuje Milda :D! ♥


Ozdoby máme stejné jako minulý rok. ^^ Mám moc ráda tuhle kombinaci barev. A to srdíčko..no není roztomilé?


Jinak ve škole jsme snad už nějak nacvičili to naše půlnoční překvapení na ples. Snad to dopadne dobře. Přes Vánoce musím sehnat ještě kostým apod. No...mám toho hodně xD.
Ani tu nebudu psát,co všechno do školy musím za Vánoce udělat. To by mě z toho mrdlo. A ke všemu na to dneska opravdu myslet nechci :D.

Mějte se moc hezky a užívejte Vánoční atmosféry. ^^ Děkuji za vaše komentáře u předchozích článků.♥

beepinka*

Žiju,zatím ... :D >.<)/ ~

11. prosince 2015 v 23:44 | beepinka |  News

Krásný večer všem,
po delší době se opět ozývám. Ano,zatím ještě žiju. I když musim říct,že nevím,jestli do maturity vydržim. :D Jako řeknu vám,tenhle rok je opravdu nátěr. A odráží se to jak vidno i zde na mojí aktivitě. Bohužel nemohu s tím nic dělat. Takže bych vás všechny moc chtěla poprosit,jestli by jste mě až do května cca xD omluvili ze třídění. Blog je vlastně tak na půl pozastavený již od září. Samozřejmě toto "poloviční pozastavení" neznamená,že se tu a na vašich bločcích až do maturity neobjevím. To rozhodně ne. Ani bych to bez nakouknutí k vám nevydržela ♥. Tyjo musím říct,že blogování mi neskutečně chybí...bohužel,maturita teď prostě musí být na prvním místě. Vím,že tohle všichni mí pravidelní návštěvnící chápou. A já vám děkuji. ~ Změňme téma. Ze školy mi opravdu už trošku šibe. ~
Co Vánoce? Těšíte se? Na mě už dýchá taková ta vánoční atmosféra. Dneska jsem šla s přítelem nakupovat. Bylo to fajn. Pořídila jsem část vánočních dárků. Mám z nich neskutečnou radost. Tohle je jedna z věcí,která mě na Vánocích těší nejvíce - nakupovat dárečky ^0^). Zítra ráno si udělám teplé kakao a nějakou dobrou snídani..a pak se vrhnu na učení. Nesmím zapomínat i odpočívat.
Ve škole dřeme na naše půlnoční překvapení,které předvedeme na plesu. Už to vypadá o něco líp,ale máme co dělat. Ples se koná 6. ledna. Budeme se muset sejít určitě i o Vánocích. Snad to nějak vyjde a bude to mít grády :D!
Jinak byla jsem na koncertu SHINee a Red Velvet ♥ Stále tomu nemohu uvěřit,že tu byli a já je viděla.
Když už jsem u Kpopu ...

...viděli jste Mv k RUN od BTS? Je to naprosto boží. :3


A nebo třeba tohle nové MV od EXO? Nádherná píseň! ~


Nicméně se vsadím,že DADDYHO jste všichni slyšeli :D!
LUXUS >< :D


Ještě se s vámi podělím o TOHLE ...,protože jsem z toho naprosto vyřízená! >.<
TAE JE PROSTĚ TAK DOKONALÝ !!!!!


Tímto se s vámi loučím,mějte krásný víkend a snad zase brzy ♥
beepinka*