Listen to KPOP, It feels good


Duben 2016

Maturita se blíží... ~~

9. dubna 2016 v 11:36 | beepinka |  News

Konnichiwa-minna
Po dlouhé době se ozývám. Chci vám dát vědět,že se mám dobře,ale učení je šíleně moc a já jsem z toho hrozně nervozní. Ještě jsem se ani nedostala k učení na maturitu. Maturuji z češtiny,angličtiny 2x, němčiny a společenských věd (filosofie,politologie,právo,ekonomie,psychologie,sociologie). Vůbec nevím,jak to stihnu.
Teď v úterý 12.4. mě čeká první maturita - písemná z angličtiny školní. Během víkenda se na to budu připravovat. Držte mi prosím palce.
Round two :D mě čeká 2. - 4. května. To budou písemné maturity (státní). Pak bude svaťák (11 dní..thanks god) a potom kolo třetí -> 16. a 18.5. (ústní).
Už se to blíží a jak jsem psala na začátku,ještě jsem se ani nezačala pořádně učit. Jsem z toho šíleně vystresovaná. Snad to nějak dám. Teď po té angličtině se do toho hodlám pořádně položit,tak snad to půjde.
Na blog se dostanu nejspíše až po maturitě. Pak mě čeká příprava na přijímačky. No uvidím,jak to všechno bude.
Doufám,že se máte všichni dobře. ♥ Schází mi to tu.
Nemáte nějaké tipy, jak se rychle a efektivně naučit velké kvantum učiva? Nebo prostě nějaké rady? Myslím,že mi pomůže opravdu cokoliv. Klidně mi hoďte rady, jak se učíte vy apod. Opravdu se docela bojim >0< a propadám panice,protože nevím, jak to všechno stihnout. ~

Běžím na tu angličtinu. Mějte se všichni krásně.
Vaše beepinka.