Listen to KPOP, It feels good


Květen 2016

Přijímačky se blíží aneb round 2 ;D ~

30. května 2016 v 21:20 | beepinka |  News
Konnichiwa minna ^^)/
Tyjo řeknu vám,to je tak super mít volno. Celý týden jsem si ho užívala plnými doušky :D. Pospávám si klidně do 12 :D Pohodex. Dneska jsem si nějak seskupila materiály,ze kterých se teď hodlám učit tento týden na přijímačky,které mi začnou příští středu. Bude to takový přijímačkový maraton :D . V pondělí brzo ráno pojedu s taťkou do Hradce předložit maturitní výzo,tím by mi měl být prominut test z němčiny. Pak už jenom poškolit test z ájiny ve čtvrtek :D. V Praze zkusím Úkáčko. Přijímačky jdu dělat ve středu z němčiny a pak ze ZSV :D a následně v pátek z ájiny. Nakonec pojedu 17.6. do Českých Budějovic,kde mě čeká kromě ájiny i ústní pohovor O.o tpč. :DDDDDDDD No uvidím,jestli něco z toho vyjde. Dohromady zkouším vlastně 4 obory. Po přijímačkách uvidím,co a jak dál.
Takže teď se plánuju učit. Ale v pátek večer nejspíš pojedu za přítelem pochillovat a budu u něj asi do soboty do večera.
Jinak děkuju za skvělé komentáře k minulému KPOP článku. ♥ Moc mě potěšily ^^ Mám hodně nápadů na KPOP články ^^ ~~~
Včera jsem byla s rodinou na chatě,kterou renovujeme. Vyplela jsem záhonky ^^ ;D Bylo to fajn. Letím si dát sprchu. Jo,ještě mě zajímá..vy co jste teď maturovali ...na jakou vejšku se hlásíte? ^^)/


Zatím se mějte♥,
beepinka*

Kpop Žhaveso /Sexy MVs/ BOY x BOY MOMENTS/ 0.1 ~~~

25. května 2016 v 13:00 | beepinka |  K-POP

Ahojky všichni
Máte se dobře? Děkuju vám za komentáře u minulého článku. Těší mě,že se vám líbil. Krásně jste mě tu uvítali. Jsem ráda,že mám na moje doupátko zase čas. Btw včera večer jsem zapřemýšlela a mám hodně nápadů na články ^^) Juhůůů moc se těšim.
Dneska mám pro vás nějaké to kpop žhaveso s boy x boy momenty :P Tak jdeme na to :

CROSS GENE - Amazing - Bad Lady


No spíše CROTCH GENE, když to tak pozoruju :PPP Tuhle skupinu mám ráda :3 Mají super songy a ke všemu ti kluci jsou fakt ....moooc fešní :D ..Posuďte sami :P. Ta choreo ....gosh :D.
SEXY BOY X BOY MOMENT 1:29 !!!!!HISTORY - Psycho (Performance Ver)


History mám čím dál tím radši. Mají super songy a ke všemu tohle MV je opravdu neskutečný
BOY X BOY MOMENT 2:34 !!!!! Docela umírám ♥UP10TION - ATTENTION MV


Tenhle song je moje momentální závislost!! Neskutečně dokonalý!
BOY X BOY MOMENT 0:47 ...málem mě to odrovnalo :D !!!!Tak jaké z těchto videí vás dostalo nejvíce ? Dejte mi vědět do komentářů.

Mějte se krásně,
beepinka*

JSEM ZPĚT ^^)/// !! ~ Maturita 2016 ~

20. května 2016 v 13:36 | beepinka |  News

Ahojky všichni!
Tak a je to za mnou! ^^)/ YES! Konečně volno. Ani nevíte, jak moc se mi ulevilo,že už je to pryč :D. Postupně mi začíná docházet,že už jsem fakt volná. Třeba dneska jsem vstávala v půl 11. To jsem si kvůli učení a stresu dovolit poslední dva měsíce vůbec nemohla. I když padá na mě i trochu smutek. Ta střední mi bude šíleně chybět. Jsem z toho taková přešlá. :D

SVAŤÁK ANEB HELL
Jinak ráda bych se tu vyjádřila k mé přípravě na marutitu. Neprobíhala vůbec hladce a už vůbec ne tak,jak jsem si to v září naplánovala. Přijde mi,že od září až tak do půlky ledna jsem si z toho zas tak šílenou hlavu nedělala. Spíš jsme si z toho dělali prdel. :D Ve škole jsme byli postupně zaplavováni již od září tématy na angličtinu a byli jsme z nich zkoušeni,takže ty jsem se tak postupně učila,ale v ostatních předmětech se jelo dál,takže tam žádný velký tlak nebyl a proto mě to nechávalo docela klidnou :D ,což když se na to zpětně podívám byla fakt chyba. Otázky na společenské vědy a němčinu jsem začala zpracovávat tak od začátku března a opět velmi pomalym tempem. Však času dost že :DDD.


Myslim,že bych se do toho pustila i dřív,ale ve škole toho bylo šíleně moc. Například jsem bojovala s matikou,abych se vůbec dostala k matuře :D. Ostatní předměty takzvané "osery" mi taky docela komplikovaly život. Největší prozření nastalo ale až o svaťáku. A to jsem si myslela,že takhle to se mnou nedopadne :D. V září jsem si naplánovala,jak si to všechno do konce ledna vypracuju a pak se začnu od února či března učit. :DDDDDDDDDDDDDD Musim se tomu teď fakt smát. Témata jsem se začala učit (kromě té ájiny) až o svaťáku. A že to byl frmol.

Myslela jsem,že mě klepne. Čj jsme s kámošem stáhli z netu. Stačilo :D. No prostě svaťák byl pro mě opravdu peklo !!!! S kámoškou jsme se asi 2x sešly. Seděly jsme spolu cca 5 hodin nad ZSV. Otázka měla v průměru tak 8 stran. Opravdu PEKLO. A já to nestíhala a moc nepobírala. Působil stres a cítila jsem,že jedu na poslední rezervy :D. Ke všemu jsem zjistila,že jsem si ho blbě rozvrhla. Nestíhala jsem. Věřila jsem si,že si aspoň tu ájinu pamatuji,ale v pátek večer ...dva dny před maturou jsem zjistila,že ne :D ,takže jsem jela všech 33 otázek na ájinu celou sobotu až do 4 do rána. Děsný.V neděli jsem se zhroutila. Probrečela jsem celé dopoledne. Snažila jsem se s tim bojovat,ale kdykoliv jsem si sedla před témata,začal mě šíleně bolet žaludek a hlava. Klepala jsem se. Prostě se mi tělo bránilo. Byla jsem šíleně vyšťavená. Málo spánku a stres dělá svoje. Takhle špatně mi nikdy nebylo. Myslela jsem si,že tam snad ani nepůjdu. Bylo mi hrozně. Zjistila jsem,že i čj jsem zapomněla......no prostě konec. Přijel za mnou přítel a to mi neskutečně pomohla až tak,že jsem odpoledne vzala veškerou svou poslední sílu a tu čj ještě drtila. Naštěstí úspěšně. V pondělí jsem tam šla docela v klidu a vyrovnaná. Taky plno z vás mi pomohlo ať už komentáři tady nebo zprávami na fb či instagramu. Opravdu děkuju ♥! Maturovala jsem v pondělí a ve středu. To znamená,že v úterý jsem měla volno,které jsem využila a celý den od 10 od rána až do 3 do rána jsem se učila ZSV. Respektive doháněla otázky,které jsem ještě ani jednou neviděla. Plus jsem se modlila. :D Šla jsem spát ve 3 ráno a v 6 jsem vstávala. Proč ne. :D Naštěstí jsem byla tak nahajpovaná,že mi ten nedostatek spánku ani nijak nevadil :D.
TAKŽE RADA : NENECHÁVEJTE DRCENÍ AŽ NA SVAŤÁK. :D A opravdu si to dobře rozvrhněte.


MATURITA CINK CINK
V pondělí 16.5. jsem maturovala z češtiny a angličtiny státní. Bylo to v pohodě. Až mě překvapilo,jak moc v pohodě a překvapila jsem sama sebe,jak klidná jsem byla. Mám ze sebe radost. Z čj jsem odmaturovala s 28 body z 28 :D epic ! a z ájiny 34/39. Ještě nevím,co mi to společně s didakťáky a slohovkama hodí. Uvidím,až dostanu maturitní výzo. ^^ Ale vypadá to na 1 či 2 ! ~
Ve středu 18.5. jsem maturovala z ájiny --> za 2 ^^, ze ZSV --> za 1 ! (Ten epic pocit,když si vytáhneme tu jednu otázku,kterou chcete ze všech nejvíc :D) a z němčiny --> 1 ! Měla jsem fakt štěstí na otázky. U němčiny jsem ani všechny otázky nestihla před maturtou projít. Byl to fakt luck :D !


Všichni učitelé byli fakt milí. Při zkoušení jsem se cítila dobře. ^^ Nervozita skoro vůbec nebyla. Když si vzpomenu, jak jsem si to představovala, jak to bude šílené a ono to nakonec bylo úplně v pohodě. :D Je to drsný no :D. Dokonce mi těch 15 minut přišlo jako šíleně málo. :D
Plno učitelů mi pak řeklo,že to bylo pěkné. Že jsem je potěšila. Ta radost,kterou jsem měla a mám se nedá nahradit ^^!

No a je to za mnou :D. Mám neskutečnou radost. Hrozně se mi ulevilo. A jsem na sebe i pyšná za to,jak dobře se mi to podařilo zmáknout. ^^


Když se nad tím tak zamyslím,šíleně mi tenhle poslední rok utekl. A jak jsem psala v úvodu,tahle škola mi bude moc chybět. Hlavně ta prdel s lidma ze třídy. Mám na to krásné vzpomínky.

Ples ~ ♥


Poslední zvonění ~ ♥


CO TEĎ?
ODPOČINEK ...konečně začnu zase žít :DDDDDDDDDD
Příprava na přijímačky. Uvidím,jestli to budu nějak hrotit :D.
ČAS NA BLOG!!!♥ YES. Pomalu,ale jistě se na blog navrátím. :D ^^ ~~

Máte mě tu zpátky :D! Chci vám poděkovat za podporu a krásné komentáře,které mi dodávaly sílu. A také za trpělivost :D. ♥

Všem,co maturují,držím palce!♥ ~~~
To bude asi prozatím všechno ^^)/ Mějte se krásně,
beepinka*

Jde se do boje ! ^----^)// ~~~ / MATURITA

5. května 2016 v 21:24 | beepinka |  News

Konnichiwa-minna
Děkuju moc za všechny úžasné komentáře u minulého článku ^^)/ Moc mi pomáháte ♥.
Doufám,že se máte všichni dobře. ^^ Maturitu písemnou z angličtiny školní, o které jsem vám psala v minulém článku, jsem zmákla za 1 ! Mám z toho neskutečnou radost. Paradoxně tu lehčí ájinu - státní jsem trošku pohnojila a vidím to na 2,což je furt ale paráda ! *-* Státní písemné maturity jsem psala teď od pondělí do středy. Češtinu didakťák vidím na 2,takže mám velkou radost!! No jsem zvědavá,jak ty písemky dopadnou. U slohu z čj i z aj si vůbec nejsem schopná typnout :DD ,co bych mohla dostat.
Každopádně....dneska mi začal svaťák. Maturuji 16.5. a 18.5. Zítra se začínám pořádně učit. ^^ Bude to těžké,protože toho je šíleně moc,ale JÁ TO NEVZDÁM. Poslední boj,posledních pár dní...a pak KONEČNĚ VOLNO. To mi za to přece stojí !!! ~~~ Upřímně mám z toho strach....,ale to mě neskolí...prostě NE!
Myslete na mě prosím. ♥

To bude ode mě všechno. ^^ Půjdu si za chvíli lehnout,abych měla energii na zítřek. Mějte se všichni moc krásně

Btw: Už jste slyšeli nový song od BTS? .... ZBOŽŇUJU TO
BOW WOW WOW !!

beepinka*