Listen to KPOP, It feels good


Červenec 2016

TAEMIN - Sayonara Hitori MV ! ~

27. července 2016 v 21:08 | beepinka |  SHINee

Konnichiwa minna !~~~
Taemin před nějakou dobou uskutečnil svůj japonský debut a vydal MV k písni Sayonara Hitori. Musím říct,že jsem unešená. Píseň je moc hezká a MV je naprosto nádherné!!! Úplně jak nějaké anime,co myslíte?


Btw: Mrkejte na to bříško!

Sayonara Hitori MV

Co říkáte na TOHLE? ....hohohoho fantazie běží na plné obrátky...if you know what I mean ;D


Jak se vám líbí Taeminův japonský debut? Dejte mi vědět do komentářů ^^)/.

Jinak už mám zabaleno a zítra ráno odjíždím do té Itálie :D! 24 hodin v buse xD ..wish me good luck :D :´D. A děkuju vám za krásné komentáře u předchozího článku ♥ Jste úžasný ♥ !!! Mějte se krásně ^^)// ~~~

beepinka*

[My Lifeu] Přijali mě! *0*))////~~~~♥

21. července 2016 v 15:26 | beepinka |  News

Ahojky všichni,
máte se dobře? Já se mám naprosto skvěle! Představte si,přijali mě na všechny tři obory,na které jsem se hlásila! To znamená,že vyšel obor v Hradci a oba dva obory na UK. Furt tomu nemohu uvěřit. Jsem z toho dost v řiti :D! Před několika dny jsem seděla večer u complu a jela si kpop (jak jinak taky že ) a najednou mi na fb blikla zpráva od kámoše,který dělal přijímačky na UK na stejný obor jako já (bohužel jeho nevzali :(). Psal mi,že už jsou na netu výsledky. V tu chvíli mi začalo neuvěřitelně bušit srdce :D a udělalo se mi hrozně zle od žaludku. :DD Jo a začala jsem se modlit jako snad nikdy ještě. :´D Otevřela jsem tu stránku a tam na mě vykoukly dvě zelené fajfky. Ihned jsem propadla velkému pláči. Měla jsem totiž obrovitánskou radost. Jak víte,šíleně jsem si přála se na to UK dostat a pak když jsem viděla,že to vyšlo...slzy štěstí prostě zastavit nešly. Byla jsem z toho fakt dost v řiti :D.

Pár dní jsem přemýšlela,na jaký obor na UK nakonec půjdu. Obor Němčina/ Základy společenkých věd mě sice lákal,ale nakonec jsem se rozhodla pro ten druhý. A tak 1.10.2016 nastoupím do prvního ročníku na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze do oboru Angličtina/Němčina. Je to fakt neuvěřitelný pocit.

Jinak příští týden se půjdu zapsat a pak ve čtvrtek 28.7. odjíždím s přítelem na dovolenou do Itálie. Jedná se o poznávačku a pojedeme tam s jednou cestovkou,tak doufám,že vše bude ok. Vrátím se v pondělí 1.8. ^^. První den se podíváme do Říma a Vatikánu, druhý den nás čeká Florencie a poslední den Benátky. Moc se těšim!

Jinak chci vám všem moc poděkovat za úžasné komentáře,které mi tu zanecháváte! Letím si zapařit Wowko :D! Už brzo si budu moct koupit draha...hohohohoho ;D!Mějte se krásně a přežijte to nechutné dusno. :D

beepinka*

Taeyeon -> MVéčka *0*))♥

14. července 2016 v 10:01 | beepinka |  Girls Generation

Ahojky všichni
Dneska tu jsem s článkem o mé oblíbenkyni Taeyeon z Girls Generation
Jejím prvním songem I si mě naprosto získala. Až tak,že jí mám už i na snapu a furt čekuju,jestli zase něco nepřidala :D.... Zpátky k I. Klip je neskutečně nádherný. Pokaždé,když na něj koukám,tak jsem úplně únešená. A píseň je taky krásná...tak moc pozitivní. Vždy,když se cítím na nic,tak I je přesně to,co si okamžitě pouštím. ~
I MV

Druhý song,který Taeyeon vydala, je písnička Rain. Krásně se poslouchá. A může mi někdo říct,proč je sakra Taeyeon tak zatraceně roztomilá??!
RAIN MV

Teď v červnu měla Taeyeon comeback. Přišla s dvěma novými MVéčky. Prvním je MV k songu Starlight,který je moc pohodový. ^^
STARLIGHT MV

A druhým je song Why,který neskutečně zbožňuju!!!!! >< A proto si nemohu odpustit nedat sem i dance version. Taeyeon je opravdu neskutečně nádherná a roztomilá. WHY? Její blond vlásky jsou prostě skvost. A Why je přesně takový ten letní song,který vás hodí pořádně do chillu.
Moje nejoblíbenější část je od 2:37 ... summer vibes

WHY MV
WHY DANCE VERSION MV

Znáte Taeyeon? Jaký song se vám líbí nejvíc?

Pod perexem se nacházejí úplně skvostné fotky
k jejímu novému albu. Why?


[My Lifeu] Výletuju xD ~ Zámek Ploskovice ~

11. července 2016 v 11:11 | beepinka |  News
Nedávno jsme se s přítelem vypravili na výlet. Počasí bylo fajn ^^ Nebylo vedro,lehce pofukoval větřík a občas vysvitlo sluníčko,což je podle mě naprosto ideální. A kam že jsme jeli? Vydali jsme se na zámek Ploskovice,který se nachází nedaleko Litoměřic.
Po příjezdu jsme si to namířili ihned do zámeckého parku. Celou dobu jsme měli možnost pozorovat pávy,kterých na zámku bylo opravu požehnaně. Dva neustále chodili okolo jednoho auta,které bylo u zámku zaparkované. Říkala jsem si,že jsou asi trošku jeblý :D. No později jsme se dozvěděli od průvodkyně,že na to auto útočí,jelikož se leskne. xD

photo by me ~ xD

Po procházce parkem jsme se rozhodli,že půjdeme na prohlídku. Prohlídka zámku trvala cca 60 minut a dost se mi líbila. Dozvěděli jsme se plno zajímavých věcí. Například že mísa s namalovanými rybkami na dně sloužila jako akvárko. Nebo že Sisi držela dietu,kdy pila jenom nějakou šťávu z masa či co :D. Docela tvrdý no :D.
Interiér se mi moc líbil. ^^ Zámek je opravdu krásný,jak zvenku,tak zevnitř ^^ a je takový menší,jelikož prý sloužil, jako letní sídlo.Pak jsme jeli ještě do Litoměřic na oběd. Dala jsem si pořádnej kuřecí řízek s bramborama a byla to pecka :D. Určitě se zajeďte na zámek taky podívat. Myslím,že se vám tam bude líbit ^^.
beepinka*

[KPOP Flashback] KNK MVéčka ♪ \( ̄▽ ̄)/

4. července 2016 v 12:15 | beepinka |  KNK

Ahojky všichni,
dneska se mrkneme na skupinu KNK. Kluci debutovali na začátku března tohoto roku se songem KNOCK. Musím říct,že mě si tímhle songem naprosto získali. Je skvělý,rytmický a ten refrén? Ten je neskutečně návykový.
Posuďte sami! :3


KNK - KNOCK MV

V červnu přišli se songem BACK AGAIN,který je opět velmi chytlavý a moc mě nadchnul. Bohužel KNK nemají moc zhlédnutí,což si myslím,že je určitě škoda. Podle mě by si zasloužili mnohem víc views. Doufám,že si získají více fanoušků a neupadnou tak v zapomnění. Byla by to opravdu neskutečná škoda.


KNK- BACK AGAIN MV

Ke všemu jsou to pravdu krasavci :D! hohohoho ~ Nejvíc mě dostává Seungjun *-*)


Znáte tuhle skupinu? Líbí se vám jejich songy?
beepinka*