Listen to KPOP, It feels good


Co vlastně chci? ~

28. dubna 2017 v 11:00 | beepinka |  News
Ahojky všichni,
jak se máte? Co maturita? Co zkoušky? Co život? Dneska mám zase jeden z těch horších dnů na vysoké škole. Celkově je to šílený boj....no..a včera jsem se dozvěděla,že zkouška z jednoho předmětu nebude obsahovat gramatiku a slovní zásobu jenom z tohohle semestru,ale i z minulého. Tleskám. Pro představu té látky je tak polovina celé učebnice. Slovní zásoby jak naděláno...gramatika ani nemluvim. Do toho tam bude ještě čtení,poslech,psaní eseje a pak ústní část. Ale ok..s tim jsem se nějak popasovala,ale včerejší informace o tom,že látka bude z obou semestrů,když už i látka tohoto semestru je masakrální,tak normálně mi přepla pojistka. Přišla jsem večer v 9 ze školy domů a šla jsem se normálně vybrečet. Čeká mě 8 zkoušek a každá obrovského rozsahu. Vůbec nevím,jak to uchopim. Něco si asi dám na září..tam budou také ještě termíny. No uvidím. Třeba do anglické literatury je té teorie tolik....opravdu ...včerejší sdělení mě už totálně dodělalo. Bránila jsem se těmhle pocitům dost dlouho..bojovala jsem s nimi,ale včera to byla poslední kapka.
Připadám si jako iditot. Já si chci sakra hodně dokázat,že na to mám toho bakaláře udělat. Že na to mám zvládnout ájinu a němčinu současně a nezbláznit se. Jenomže já to prostě kapacitně a únavově nedávám. Jsem věčně unavená,bez energie,ve stresu...a to mi brání potom na hodinách být produktivní a například při anglické konverzaci dělám chyby typu : They doesn´t ...samozřejmě se hned opravím,ale prostě...nejsem schopná plynule mluvit...racionálně přemýšlet a vstřebávat kvanta učiva,která to nás valí. Mám toho dost!
Chci to tak šíleně moc dokázat,že na to mám. Já to opravdu nechci vzdát,protože chtěla bych něco aspoň s angličtinou dělat. Koukala jsem se na pozici lektror jazykové školy. Všude chtějí VŠ vzdělání nebo jazykovou zkoušku minimálně na úrovni C1. Takže...ta zkouška je asi druhá varianta,kdyby se mi ta škola nepovedla.
Víte co je úplně nejrhoší? Ten pocit,že nevíte,za čim si jdete. Že nevíte,čemu přesně se v životě chcete věnovat. Co vás baví, v čem jste dobrý. Já nejsem dobrá kromě jazyků ( heh..no...i když tedy taky nevim no..) v ničem. Nemám na nic nadání a hlavně jsem dosud nepřišla na to,co by mě v životě bavilo za práci. Vůbec nevím,co dělat. Potřebovala bych od někoho poradit,ale tohle člověk asi musí opravdu vědět sám. Jsem sice na peďáku,ale učit na státní školu se mi ani moc jít nechce,ale tak to je jedno..mohla bych pak jít na jazykovou. Snad jenom tedy s bakalářem..plus když tak bych si udělala ještě tu jazykovou zkoušku. To si myslím,že by mě bavilo. Chtěla bych si to zkusit.
Jsem z toho totálně zoufalá. Koukám se často po pracovních nabídkách a nebo jiných oborech na VŠ,ale..já prostě krom těch jazyků...bych asi nic jinýho na VŠ nedala. Jsem totální idiot třeba na ekonomii,chemii apod.
Jak jsem psala už nekolikrát...ta škola mě svým zvráceným způsobem "baví" ,ale ..já vůbec nežiju. Nemám vůbec čas a hlavně energii na něco jiného. Učivo se nedá zvládat vstřebávat,jelikož v každém předmětu jsou to totální kvanta ..nesmyslná kvanta.
Opravdu nevim jak dál..co sama se sebou..se svym životem. Trápí mě to tolik ..ten pocit,že jsem k ničemu...,že jsem už několikrát přemýšlela odejít odsud....a ano..myslim tim přesně to,co lidi říkaj místo výrazu umřít. Jsem prostě zoufalá.....opravdu pocit,že nevíte,co chcete, je šílenej. To,že nemáte žádný cíl....Je to prostě strašný.
Chtěla bych najít nějakou tu jistotu,sebevědomí,vidět nějaké výsledky,cítit se dobře a hlavně vědět,za čím jdu. Co je můj cíl. Proč dělám to co dělám. Chtěla bych nebýt neschopná jak jsem a aby můj život nebyl jedno velké zklamání.
Děkuju všem,kdo jste si to přečetli. ♥ Mám vás ráda. ♥

beepinka*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nagasaki Nicolca Nagasaki Nicolca | Web | 28. dubna 2017 v 21:06 | Reagovat

(Ehm, a za tu popisovanou zkoušku dostanete, DOUFÁM, minimálně dvacet kreditů a peněžní odškodnění k tomu, že jo?)
Bože, zlato... když jsem to četla, úplně jsem viděla sebe před tím půl rokem. :(
Je fakt, že když člověk studuje něco bez toho, aniž by věděl, jestli mu to vůbec k něčemu bude, jestli bude v takovém oboru vůbec pracovat, jeví se mu v podobně černých chvílích celé to pachtění za čímsi nekonkrétním zatraceně demotivačně.
Samozřejmě by byla škoda to vzdát, ale nechat se totálně zruinovat taky není značka ideál. Tady doopravdy záleží na Tobě, jak to cítíš. Pokud nejsi úplně na dně...
A možná by sis měla pobrečet častěji, uvolnit napětí. Občas to není na škodu.

2 Naomi (나오미) Naomi (나오미) | Web | 29. dubna 2017 v 14:45 | Reagovat

přesně tak jsem se cítila i já...studovala jsem Aj/Čj s tím, že chci být učitelkou jako moje bývalá třídní. Učení jsem vždy milovala a bavilo mě učit ostatní :) Ale pak jsem musela ukončit studium (hned v půlce prvního semestru) a najednou to na mě všechno padlo. Kromě jazyků neumím nic...teda ještě kreslit, ale to je jen koníček...známí mi hned vyčítali, že mám podle nich "jen" maturitu z lycea, že jsem měla jít raději na učňák s nějakým oborem. Na pracáku všude chtěli vyučení v oboru, praxi, dokonce i na blbý doučování chtěli VŠ. Strašně jsem se za sebe styděla. Ten rok se i sestra dostala na VŠ. Byla jsem na dně, protože já byla najednou ta, která "nezvládla" ani jeden semestr. Pomohlo mi asi tři dny pořádně bulet, pak jsem se vzchopila a smířila se s tím, že svých cílů nejspíš nikdy nedosáhnu a místo toho jsem si našla nové...ale to jsem asi moc odbočila :D :D
Jestli se cítíš na to, že je toho na tebe moc, pobreč si. Hodně se ti uleví. Pak se pořádně nadlábni, třeba si i o svých pochybnostech promluv s rodinou, určo ti poradí :) Kdybys to teď chtěla vzdát, rozhodně bys toho časem litovala. Já toho občas lituju, ale čas už bohužel zpátky nevrátím :) navíc, když zkoušky dají ostatní, tak proč ne i ty ;) Jsi chytrá holka (a né, že ne! :D) byla by velká škoda to zabalit.

3 Reita Reita | Web | 29. dubna 2017 v 19:14 | Reagovat

Počuj hlavu hore, vedela si dopredu do čoho ideš no niektoré veci ťa zaskočili to sa stáva ale komu chceš dokázať že to dáš?? robíš to kvôli sebe alebo kvôli niekomu inému ? ide hlavne o toto. Sadni si ukľudni sa a porozmýšľaj čo ďalej a prečo to všetko robíš. XY ľudí VŠ jednoducho nedalo a prisahám že ja sama som to počula už od mojich spolužiakov ktorý si jednoducho povedali dosť! ti si už v druhom semestri tak hlavu hore si šikovná. Kvantá učiva ti budú v práci asi naozaj na nič ak teda nechceš niekde učiť cudzí jazyk XD ale o to nejde. Ja sama som na VŠ nešla z viacerých dôvodov no neľutujem XD

4 Natalie Natalie | 30. dubna 2017 v 10:35 | Reagovat

Doufám že vše zvládneš. Já se učím doma, ale taky dělám chyby a pak si připadám jako debil ^_^:-). Promiň že otravuji ale přemíšlím jestly si nemám taky založit Blog o tom co mě zajímá (BTS). Chtěla bych slišt od tebe pro i proti. Díky za odpověd a Annyeong

5 Moomin Moomin | Web | 1. května 2017 v 13:40 | Reagovat

Ach Naty, já myslím, že vysoká je pro každého velmi těžkou zkouškou. Já bych se v tom asi taky topila. Ale já jsem momentálně celkem v pytli s tím, že nevím, na jakou výšku bych vůbec měla jít. Natož abych pak ještě řešila to učení. Výška je masakr, ale já ti věřím. Hlavně to nesmíš vzdát, musíš si říct, že to prostě zvládneš, že na to máš a s každou danou zkouškou si musíš říct ,,Vždyť jsem prostě dobrá, dám i ty další zkoušky" chápu, že se tolik učiva prostě nedá. Sama nechápu, proč se musíme celkově na každé škole učit tolik zbytečností, které za život nebudeme potřebovat, ale prostě bohužel, protože jsou ti na vyšších pozicích pitomí, furt musí nějaké pitominy vymýšlet.
Byla by škoda, kdybys takhle "dobrovolně" skončila. Skus si udělat každý den třeba hoďku úplné volno, kdy vypneš, třeba se projdeš po městě, dáš si nějaký zákusek a prostě nebudeš nic řešit. Taky už je hezky venku. Možná ta nálada souvisí i s počasím, znám lidi, kteří jsou v depresi neskutečné, když třeba prší a je zataženo. Teď už je květen, už bude hezky a uvidíš půjde to lépe. Pokud máš tohle teďka jakoby ten cíl, tak se ho drž zuby nehty. Budu na tebe myslet! :)

6 Nikla Nikla | E-mail | Web | 2. května 2017 v 23:43 | Reagovat

Tak to je masakr... Jo, nechat si pár zkoušek na září by nemuselo být špatný.
Aish, vůbec ti to nezávidím T_T
No, jestli tě to uklidní, tak ani já nic pořádně neumím. A pořád si nejsem jistá, co chci vlastně v životě dělat za práci. A je nás určitě víc.
A doufám, že jednu z těch vět v posledních odstavcích nemyslíš vážně... Dokážu si představit jak se zrovna cítíš, protože někdy jsem na tom stejně, že mě nic nebaví, nemám chuť do života, že nevím jak chci prožít život, všechno je na h***o... ale život stojí za to žít. Neptej se mě proč, ale prostě stojí... A pak, pomysli na tu bolest, kterou bys způsobila rodině, příteli, kamarádům... Nemá to cenu kvůli takový ''pitomosti''.

7 beepinka beepinka | Web | 3. května 2017 v 17:27 | Reagovat

[6]: Omlouvám se za to,ale bohužel myslím. Připadám si úplně k ničemu a to,že nevím,čemu se věnovat,co chci dělat a hlavně...co je můj cíl,za čím si jdu....to mě totálně drtí a já vůbec nevím,jak z toho ven.

8 beepinka beepinka | Web | 3. května 2017 v 18:01 | Reagovat

[4]: Ahojky určitě bych si být tebou blog založila,jestli tě to láká. Já ho mám už nějakou tu dobu a vidím na tom jedině výhody ^^. Nevýhodu snad fakt žádnou ^^. Výhodou je třeba to,že mi přijde skvělé mít nějaké to svoje "doupátko" ,kam můžeš napsat cokoliv chceš,podělit se o svoje zážitky,pocity,zkušenosti,trápení či věci co máš ráda s ostatními lidmi. Často,když mě něco trápí,tak mi to vždy pomůže,když se tu svěřím.
Možná ta nevýhoda je,že blog může vypátrat kdokoliv a články si může číst kdokoliv,takže buď opatrná v tom,kolik toho o sobě na blogu prozradíš. Stejně tak nenechávej na sebe zbytečně moc kontaktů. Myslím si,že opatrnost je opravdu důležitá,protože nikdo nevíš,kdo na tvojí stránku zavítá. Ale to je asi jediná věc,kterou bych viděla jako takovou tu nevýhodu.
Takže určitě jdi do toho a blog si založ. Promiň,že odpovídám takhle později. ^^ Doufám,že si to přečteš a hodíš mi sem pak někdy odkaz na tvůj blog. Měj se krásně. ^^

9 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 5. května 2017 v 10:03 | Reagovat

Teď si to neber nějak zle nebo hnusně, ale s tím, že vysoká, obzvlášť pak studium dvou jazyků zároveň, nebude žádná procházka růžovým sadem, jsi tak nějak mohla počítat už od začátku, protože ono už jenom studium jednoho jazyka v kombinaci s jiným dalším oborem je náročné jak prase, vím, o čem mluvím.

Nevím, jak to funguje u vás, ale nepřemýšlela jsi třeba o tom vybrat si jednom jeden jazyk a přejít jenom na jeden obor? Myslím, že i už hotové zkoušky z toho oboru by ti uznali, abys to nemusela dělat znovu. Spousta lidí u nás takhle na bakaláři zdrhla z dvouoboru na jednoobor. Protože když říkáš, že tě to přeci jenom nějakým způsobem baví, přijde mi škoda úplně se na to vykašlat, obzvlášť, když započítáš všechno to úsilí (a i peníze), které už jsi do toho investovala.

Drž se.

10 Lost Shadow Lost Shadow | Web | 5. května 2017 v 15:23 | Reagovat

Beep, je děsivý tohle slyšet od  tebe, když jsem v návaznosti na tvoje články o tomhle oboru (oborech) začala taky přemýšlet.

Nicméně ber to tak, že pro mě jsi vzor i když já tu němčinu takhle fakt asi nedám a nakonec ve tvých šlépějích nepůjdu, ale motivovala jsi mě určitě k tomu o vejšce začít přemýšlet, takže za mě velké díky ^^

S jazyky máš v dnešní době určitě velké plus a spoustu možností včetně práce v zahraničí, takže vzdát to by byla určitě velká škoda. Dokud to budeš nějak sama zvládat, určitě v tom pokračuj! V tom nejhorším případě, určitě bych zvážila co píše slečna v komentáři nade mnou :)

11 beepinka beepinka | Web | 5. května 2017 v 20:05 | Reagovat

[9]: U nás na VŠ bohužel tato možnost studovat pouze jeden obor není. Kdyby byla,určitě to zvažuji.

12 Naomi (나오미) Naomi (나오미) | Web | 5. května 2017 v 20:27 | Reagovat

Studovala jsem na UJEPce. Za vše může můj otec...a taky z poloviny já, že jsem mu blbka věřila. Bydlel v Trmicích (kousek od Ústí), tak jsem se k němu nastěhovala. Všechno bylo v poho. Pak mi ale došli peníze z letní brigády – do té doby mi nic neplatil. Navíc jedna profesorka trvala na tom, aby měl každý svou vlastní učebnici, jinak ani nemusíme být ve třídě. Otec na to, ať si ji teda koupím...a tím rozhovor ukončil. Takže jsem byla bez peněz a bez učebnice. Chvíli mě vozil kámoš, nejdřív zadarmo, ale pak jsem mu musela začít platit :/ sice jsem si našla brigádu, ale bylo to dost vyčerpávající. Po škole hned pracovat a domů jsem se vracela až kolem 20hod. Dokonce jsem jednou ve vlaku usnula a probudila se až v Bílině :D což bylo od domova cca 30km. Řekla jsem otci, že to nedávám a aby mi trochu pomohl, když tak strašně moc chtěl, abych s ním bydlela...jen se usmál s tím, že si vydělávám a dál se díval na telku. Mamce jsem nemohla zavolat, páč to všechno byla moje blbost, a tak jsem si řekla, že to v pohodě dám. Jó dost jsem si věřila :D dokonce jsem prodala noťas..to jsem neměla nikdy dělat, jelikož jsem ho později potřebovala – karma :D projekty jsem musela dělat v knihovně, polovinu učebnic jsem stále neměla, na dva předměty jsem kvůli tomu nemohla chodit, hromadili se mi absence, byla jsem zralá na provaz. Pak si mě referentka zavolala s tím, že mám hodně promeškáno a že nemůžu do druhýho semestru. Takže jsem ji poprosila o přerušení studia. Doslova mě dostalo, když mi řekla, že přerušit můžu až v druhým ročníku. Chvíli jsem čučela do země až ze mě vyšlo, že chci ukončit studium.
Doma jsem si všechno sbalila a odjela za poslední peníze zpátky k mamce. Rozbrečela jsem se až doma...byla jsem jak tělo bez duše- doslova. Po třech dnech bulení v posteli jsem asi půl hoďky bulela ve sprše (po třech dnech první sprcha :D), mamka mi uvařila moje oblíbené jídlo – kuře- a jen pro mě :) byla jsem jí za to moc vděčná a až po jídle se mě zeptala, co se stalo. Vážně se mi ulevilo, když jsem jí vše řekla. Sice se na mě zlobila, ale s tím jsem počítala. Mno a ze snu stát se učitelkou, jsem začala pracovat jako prodavačka v sekáči :D totální sešup, ale docela mě to bavilo...jen do doby, než do obchodu vešla spolužačka z VŠ...pak jsem začala přemýšlet, kam to vůbec chci dotáhnout. Nechtěla jsem navždy stvrdnout za pokladnou. Pak jsem si udělala výučák na kuchaře/servírku s tím, že bych mohla v jednom z oboru pracovat, ale všude chtěli praxi :/ Pak jsem si našla přítele :) teď mám dvouletou holčičku a zatím se nemusím starat o to, kde pak dubu pracovat (chystáme se ještě na druhé mimi :)). Učitelkou tedy už nebudu, ale zato teď píšu knihu...přítel by se teď určitě smál, jelikož tu knihu píšu asi tři roky :D :D :D ale hodlám ji jednou dokončit ;) pak samozřejmě až děti vyrostou, budu učit je když budou potřebovat :) a mám stále sen odcestovat na nějaký čas do Koreje :) sice někdy lituju svého rozhodnutí, ale čas zpátky nevrátím :) a s otcem jsem od té doby nemluvila, dokonce mi přestal volat a jsem za to ráda :)
A to je můj příběh...žádná sláva to není :/
teď to možná není žádná cesta po růžové duze, ale až UDĚLÁŠ zkoušky, tak bude líp :) Jo a moje ségra taky nedokončila VŠ :D teď školu ukončila, páč si chtěla víc užívat života, jak to ona vysvětlila a cestuje po Evropě. Tím nechci říct, ať skončíš, ale pokud o tom vážně uvažuješ a rodina tě za to nebude chtít ukřižovat, můžeš si taky klidně vydělat na cestování :) a během cestování můžeš přemýšlet, co chceš dělat dál :) kdybych už neměla svou rodinu, asi bych taky teď byla někde na cestách :P

13 Týna Týna | 5. května 2017 v 20:34 | Reagovat

Je mi líto, že se tak cítíš a uvažuješ. Mám z tohoto článku takový pocit, že jsi to někde uvnitř vzdala, ale tvoje hlava to nechce přijmout.
Měla jsem to taky a pomohlo mi se na jeden den zastavit. Vzala jsem si tužku, sešit a psala všechno, co mě napadlo. Uvědomila jsem si, co vlastně chci, jak se chci cítit a že chci být šťastná. Je to jen období, které nepotrvá věčně. Musíš to jen přežít a zase jít dál. Víš vysoká je těžká, hlavně když máš dva předměty, ale věřím ti a věřím, že to zvládneš. Jsi úžasná osobnost, i když tě teda neznám osobně :)
Drž se a držím palečky :)

14 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 5. května 2017 v 22:05 | Reagovat

[11]: Tak to jsem netušila, že to máte takhle. Na UJEPu je možnost minimálně anglistiku a bohemistiku studovat sólo.

V tom případě držím všechny palce, co mám.

15 Nikla Nikla | E-mail | 6. května 2017 v 10:54 | Reagovat

[7]: I know T.T .... Je to asi dva dny nazpátek, co jsem přišla domu úplně nešťastná, protože se mi na praxi ten den vůbec nedařilo. Byla jsem ten den totální nemehlo a byla jsem si jista, že tohle po vystudování rozhodně dělat nebudu. Horší je to, že takhle nešikovná jsem snad ve všem, jak na brigádě, tak třeba i když vařím. To mi do nálady moc  nepřidalo... Zkus si najít alespoň jeden den sama pro sebe (teď o zkouškovém to jde těžko, ale Kdyz budeš uklidněná, půjde ti učení líp)‚ zajdi si na masáž, kup si třeba i drobnost která tě potěší, podívej se na film, prostě relaxuj, nemysli na učení/školu. Druhý den popřemýšlej o tom, jestli ti to všechno za ty nervy stojí. Promluv si o tom s blízkými.

[11]: A nechtěla bys přejít na školu jen s jedním zaměřením? Sice bys litovala promarněného času a peněz, ale zase lepší nez kdybys o tom přemýšlela za rok.

16 Nikla Nikla | E-mail | Web | 6. května 2017 v 11:15 | Reagovat

Nebo si zkus najít takový obor, který by byl zároveň pro tebe i koníčkem (příklad, pokud máš ráda hudbu, tak zvol třeba hudebního kritika..)

17 Inu~ Inu~ | Web | 6. května 2017 v 19:37 | Reagovat

Fuuh Beepinka,
ten posledný odstavec je úplne jak monológy v mojej hlave a to som ešte len v druhom ročníku na strednej. Keď počúvam tie reči od ľudí, čo sú na vysokej, začínam sa báť každým dňom viac a pochybovať o to, že by som štúdium tam vôbec zvládla ._. Nevadí, stále je kopec iných možností že áno, všetko sa uvidí. Tebe držím palce so skúškami, si šikovná, určite to dokážeš a my všetci budeme na teba pyšní ^^ <3

18 cincina cincina | Web | 10. května 2017 v 13:06 | Reagovat

Někdy se to všechno takhle sejde a je toho moc. Není ostuda se vybrečet, protože to pomáhá, dostaneš to ze sebe:)
Za ty roky ve škole mi došlo, že škola není všechno. Když neuděláš nějakou zkoušku, tak nevadí, nic se neděje, bude další termín.
Třeba já v září nastoupila na vysokou a zjistila, že mi absolutně nevyhovuje. A říkala jsem si, co teď budu dělat, že všichni očekávají, že dostuduju a budu dobrá. Říkala jsem si, že to přece musím zvládnout a ne to hned vzdát. Vydržela jsem to půl roku a strašně jsem se trápila. Ale jenom v té škole. Když jsem pak byla v práci nebo s přáteli, tak mi bylo úžasně. A došlo mi, že lidi a rodina mě musí mít rádi takovou jaká jsem. Ne, že mě budou do něčeho tlačit a něco ode mě očekávat. Je to můj život, já si ho zařídím podle sebe, nemůžu se přece řídit podle ostatních. Že když ostatní chtějí, abych měla vysokou, tak si přece nebudu dělat vysokou. Snad chápeš, co tím chci říct:)
Od března nestuduji, jsem spokojená, na brigádě, s přáteli, s rodinou, užívám si života, dělám věci, na které jsem během školy neměla tolik času, věnuju se sama sobě, věnuju se kamarádům, mám více času na svého psa a na svou rodinu:) A jsem spokojená :)
Podala jsem si přihlášku na novou školu, tak uvidíme, jak to dopadne.

19 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 11. května 2017 v 12:52 | Reagovat

Držím palce, aby ses z toho úplně nezhroutila. Jak to tak čtu, je toho prostě moc a ještě tě trápí ten pocit, že nevíš, proč tohle všechno vlastně podstupuješ a co jednou budeš dělat. Asi bych na tvém místě brečela taky. Ono se každému lehce řekne, že si máš určit cíl za kterým si půjdeš, ale to je právě těžší, než toho cíle potom dosahovat. Já to mám trochu podobně, mezi miliónem činností v oboru, ve kterém bych chtěla pracovat, si vybírám tu, které bych obětovala svůj čas a energii abych v ní mohla pracovat. Achjo. Věřím, že ten cíl najdeš.

20 Myshelka Myshelka | Web | 16. května 2017 v 10:21 | Reagovat

No jeju hold vysoká to už je jiná liga, nechápu proč to dělají všechno tak složitě když to jde jednoduše... Ale věřím, že to zvládneš a toho bakaláře dostaneš ;)

21 Ady Ady | Web | 16. května 2017 v 21:14 | Reagovat

Aigooo, hun... T-T Popravdě naprosto chápu, jak se cítíš. Mám to tak stejně. Zvlášť poslední dobou. Ale to sem nepatří! Takže.. *hug hug* Bude to dobré, jsem si jistá, že to všechno zvládneš! Jsi šikovná♥ Fighting~!

22 Nagis Nagis | Web | 20. května 2017 v 21:03 | Reagovat

Víš ono někdy člověk tu pauzu opravdu potřebuje. Nejen aby si to v sobě trochu urovnal, ale aby si taky odpočinul. Strašně moc ti držím palce i na nohách. Ale jsi statečná a šikovná a věřím, že to zvládneš. Vím, že se teď bojíš toho co bude, ale nejlepší je to nechat volně plynout. Ono se to nakonec samo vyvrbí. :)

23 Aya Aya | Web | 14. června 2017 v 11:44 | Reagovat

Úplně ti rozumím qwq Sice mě ta vysoká ještě čeká, ale ten pocit, že jsem k ničemu, že mi stejně nic nejde  a že práce, která by mě bavila... No, kdyby se našla, bylo by to neuvěřitelné. Mám dost strach z toho studia a budu ráda, když se dostnanu k bakaláři, ale nejsem moc kariérista, tažke stejně radši budu dělat něco, co mě baví, než někde trpět kvůli penězům... Myslím, že ty děláš maximum a určitě přijde brzy nějaké to ovoce za tvoji práci a přeju ti hodně sil do konce zkoušek a pak bude odpočinek. ♥ Nevzdávej se, jsme tu všichni pro tebe! ^^

24 Elyrose Elyrose | Web | 4. července 2017 v 14:37 | Reagovat

Jóoj Beep, každý sa tak niekedy cíti, a vieš prečo? Proste všade kde budeš či je to škola alebo práca - proste niekde kde po tebe niečo vyžadujú ti budú hádzať na oči že sa máš zlepšovať atď.. a ku tomu by ti mali byť vďačný že tomu vôbec venuješ svoj čas! Necíť sa zle kvôli angline, aha ja som v Anglicku po anglicky stále neviem :D keď rozprávam tak zniem určite jak maďar :D. Neber si to osobne keď ťa v škole hodnotia zle, lebo život je iný. :) Určite po škole choď skús niečo a ak ťa to nebude baviť aspoň ti to do života niečo dá a posunieš sa ďalej, napr. sa vydáš za svojimi snami a všetko čo bolo do teraz dôležité už nikdy viac nebude :). Neboj daj tu školu a ak budeš mať zlé hodnotenie neber si to osobne ani pripomienky učiteľov či spolužiakov.. nikoho :D. Prajem ti veľa šťastia Beep a pamätaj že každý sa občas cíti že je na nič.. a ku tomu to nieje pravda :)-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama