Listen to KPOP, It feels good


Květen 2017

VIXX - Shangri-La MV!!! ♥ *3*)/

17. května 2017 v 10:49 | beepinka |  VIXX

Ahojky všichni,
nejprve vám chci všem neskutečně poděkovat za vaše komentáře u předchozího článku. Jsem vám nesmírně vděčná,že mě takhle držíte nad vodou. Kdykoliv mám slabou chvíli, tak se k těm komentářům vracim a pročítám si je pořád a pořád dokola. Pomáhá mi to neskutečně moc. No...teďkon mi začalo zkouškové a já se momentálně připravuji na první zkoušku,kterou mám v pátek. Věřim,že to dopadne dobře. V návaznosti na předchozí článek musím říct,že jsem bohužel zatím nepřišla na to,co chci....co je můj cíl....furt se v tom plácám a je mi z toho na nic......doufám,že letní prázdniny mi pomohou si nějak utříbit myšlenky. Teď se snažím veškeré tyhle pocity v sobě dusit,abych zvládla zkouškové. Každopádně ještě jednou vám moc děkuju!


A teďkon k tématu článku. VIXX vydali předevčírem nové MV k songu Shangri-La a já musim říct,že je to naprostý SKVOST. Jsem z toho totálně unešená. AESTHETICS AF kamkoliv se podíváte. No nádhera! MV je opravdu skvěle zpracované.


Leo (můj bias muheheh) mě totálně odrovnal. Jak může být tak krásný? Nemám slov.Ke všemu...zjistila jsem,že muži s vějíři jsou opravdu mojí obrovskou slabostí. Přijde mi to neskutečně sexy. Ani nedokážu popsat,jak moc hot to na mě působí :D! Rozhodně si nemyslím,že vějíře patří do ruky jen ženám...Po tomhle si to tvrdit rozhodně nedovolím. Pfuf. Kdykoliv na ně koukám,je mi vedroooooo :D. *tady se někdo potřebuje fakt zchladit lol*.


Do toho ještě dlouhé vážné pohledy a padající lístečky..no já jsem dead.Song je úžasný. Poslouchám ho stále dokola! Lehké propojení s klasickými nástroji je totálně parádní!

VIXX - Shangri-La MV

Wáááh NAVI moment. Proč ne že? Gosh....

Tohle je přesně jeden z důvodů,proč VIXX tolik miluju...jsou to totiž naprostí králové konceptů. A jejich songy jsou opravdu parádní. *Proud to be a STARLIGHT*


Jak se líbí nový song vám? Kdo je váš bias ve VIXX? Podělte se se mnou o vaše názory v komentářích. Těším se!


Mějte se krásně
beepinka*