Listen to KPOP, It feels good


VIXX - Shangri-La MV!!! ♥ *3*)/

17. května 2017 v 10:49 | beepinka |  VIXX

Ahojky všichni,
nejprve vám chci všem neskutečně poděkovat za vaše komentáře u předchozího článku. Jsem vám nesmírně vděčná,že mě takhle držíte nad vodou. Kdykoliv mám slabou chvíli, tak se k těm komentářům vracim a pročítám si je pořád a pořád dokola. Pomáhá mi to neskutečně moc. No...teďkon mi začalo zkouškové a já se momentálně připravuji na první zkoušku,kterou mám v pátek. Věřim,že to dopadne dobře. V návaznosti na předchozí článek musím říct,že jsem bohužel zatím nepřišla na to,co chci....co je můj cíl....furt se v tom plácám a je mi z toho na nic......doufám,že letní prázdniny mi pomohou si nějak utříbit myšlenky. Teď se snažím veškeré tyhle pocity v sobě dusit,abych zvládla zkouškové. Každopádně ještě jednou vám moc děkuju!


A teďkon k tématu článku. VIXX vydali předevčírem nové MV k songu Shangri-La a já musim říct,že je to naprostý SKVOST. Jsem z toho totálně unešená. AESTHETICS AF kamkoliv se podíváte. No nádhera! MV je opravdu skvěle zpracované.


Leo (můj bias muheheh) mě totálně odrovnal. Jak může být tak krásný? Nemám slov.Ke všemu...zjistila jsem,že muži s vějíři jsou opravdu mojí obrovskou slabostí. Přijde mi to neskutečně sexy. Ani nedokážu popsat,jak moc hot to na mě působí :D! Rozhodně si nemyslím,že vějíře patří do ruky jen ženám...Po tomhle si to tvrdit rozhodně nedovolím. Pfuf. Kdykoliv na ně koukám,je mi vedroooooo :D. *tady se někdo potřebuje fakt zchladit lol*.


Do toho ještě dlouhé vážné pohledy a padající lístečky..no já jsem dead.Song je úžasný. Poslouchám ho stále dokola! Lehké propojení s klasickými nástroji je totálně parádní!

VIXX - Shangri-La MV

Wáááh NAVI moment. Proč ne že? Gosh....

Tohle je přesně jeden z důvodů,proč VIXX tolik miluju...jsou to totiž naprostí králové konceptů. A jejich songy jsou opravdu parádní. *Proud to be a STARLIGHT*


Jak se líbí nový song vám? Kdo je váš bias ve VIXX? Podělte se se mnou o vaše názory v komentářích. Těším se!


Mějte se krásně
beepinka*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jaeyeon jaeyeon | Web | 18. května 2017 v 16:15

Když jsem to teda viděla, tak jsem si řekla, že tím to pro mě končí můj smysl života. Jako abych pravdu řekla, písnička sama o sobě mě tak moc nenadchla. Jako líbila se mi, ale nesedla jsem si z ní na zadek jak třeba z Erroru, nebo z Fantasy. Líbí se mi na ní ta kombinace s tradičními nástroji. Na skupině na fb se právě řešilo to, jaký koncept to je a že tam nikde nezní žádný tradiční nástroj. Když jsem ho tedy v plné verzi slyšela, tak mě to potěšilo <3 Každopádně MV? Jedno z nejlepších, které Vixx kdy vydali....... *q* Takovou vražednou kombinaci jsem nikdy neviděla.. A popravdě... Vždycky mě zabíjel jen Leo a občas i Ravi *jejítoomuchbiasové*... Ale v tomto MV mě zabíjeli všichni *qqq*
Naprosto s tebou souhlasím... Myslím, že co se týče konceptů, tak jsou jednoznačnými vítězi... A vlastně v mém k-pop žebříčku se celkově umísťují na 1. místě *hrdá starligh no. 2*... Takže není divu, že tu teď popisuju takové blbosti... Ale prostě... Wow <3 :D

2 Nagasaki Nicolca Nagasaki Nicolca | Web | 20. května 2017 v 21:23

Ehm, já teda VIXX neposlouchám (ačkoli si pořád říkám, že bych to mohla zkusit, protože mám pocit, že by se mi mohli líbit, ale... no, zatím k tomu nedošlo :D), ale protože maminka fangirlila nad vějířky a poslala mi jedno jejich vystoupení - DOPRDELE, UŽ JENOM ZA TY VĚJÍŘE BYCH JE BLAHOŘEČILA...!

3 Naomi (나오미) Naomi (나오미) | Web | 23. května 2017 v 21:04

Wáu jestli můžu říct, teda jestli něco můžu říct (:D), MV se jim opravdu povedlo O_o a ty vějíře...chci jeden domů :D

4 Shio Shio | Web | 25. května 2017 v 22:43

Miluju tu písničku .. fakt že jo :3 Asi se od VIXX mrknu ještě na ostatní píšničky - tímhle si mě totiž fakt získali :3 ♥ GJ BOYS.

5 Calime Calime | E-mail | Web | 5. června 2017 v 22:06

Na tohle MV jsem čekala už od té doby, co se objevily první obrázky na insta. Strašně jsem se těšila, jak to udělají. Protože ten koncept sliboval staré v moderním (což já mám ráda). A ono to vyšlo naprosto dokonale!
Oni prostě umí zapůsobit <3

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama