Listen to KPOP, It feels good


Červenec 2018

Roztomilé obaly, to je něco pro mě! ^0^)/ ~

19. července 2018 v 16:24 | beepinka |  News

Ahojky všichni,
dneska jsem měla první doučko po delší pauze (kvůli zkouškovýmu lol) a musím říct, že mě to hrozně bavilo. Už mi to chybělo. Zítra mám další. Tentokrát z němčiny, těšim se. Jak se máte vy? Užíváte si volno, pokud nějaké máte? ^^ Já jsem dneska potom, co jsem odučila, vběhla do dmka koupit si nějakou tu maličkost. Odměnila jsem se pleťovou maskou a tělovou emulzí od Baley, která voní po melouncích. Přinesla jsem si to domů a pak se tak nějak rozhlížím po pokoji a říkám si...sakra...nemám těch věcí od téhle značky už nějak moc?! :D Jop...já jsem tomu totiž úplně propadla. Totálně ujíždím na těch roztomilých obalech. :D V krámě jsem měla co dělat, abych si nekoupila jejich nové sprcháče...:DDD ach jo. Hrozný se mnou :D...když ono je to tak roztomilý. Nemůžu si zkrátka pomoct. Zatím toho mám tolikle, ale bojím se, že se neudržim a brzo se to rozroste...eeeeem....Nemáte nějaký produkt od Baley, který by jste mi doporučili? :D :PUjíždíte taky na Balee či na nějaké jiné značce?

beepinka*

Co je u mě nového? ^0^)/

16. července 2018 v 21:14 | beepinka |  News
Ahojky všichni,


jop jsem to já ...žiju :D. Překvapivě mě vejška ještě nezabila :D, i když musím říct, že tohle zkouškový jsem od toho neměla daleko. :DDD Jak jste si mohli všimnout, byla jsem tady naposledy v únoru. Bohužel uni mi zabírá 90% veškerýho času. No ale teď už mám konečně prázdniny, tak mám na tohle svoje doupátko zase nějaký ten čas :). Daří se vám dobře? Doufám, že ano. Já se mám suprově. Včera jsem se vrátila z dovolený. Byla jsem s mamkou na 4 dny v Londýně. Jsem z toho města nadšená. Doufám, že se tam někdy ještě podívám. Touhle dovčou mi začaly prázdniny. Představte si, že jsem ještě 10.7. měla poslední zkoušku lol. Celkově tohle zkouškový trvalo přesně 2 měsíce!!! Docela síla ne :D? Porpvé za celou vejšku jsem u té poslední zkoušky měla naprosté bloky a psychicky jsem se složila. Musela jsem si jí z června posunout na červenec,ale i tak jsem jela z posledního. Ke všemu to bylo z látky ze tří semestrů :´D...no dala jsem to nakonec na pohodku a pak jsem odpadla :´D a druhý den letěla do Londýna. Ani nevíte, jak jsem ráda, že už mám od všeho pokoj a můžu odpočívat a dělat, co mě baví, protože ty dva měsíce jsem měla pocit, že vůbec nežiju a to nepřeháním. :DDDD No jo no..zkouškový lol :D.
Jaké máte plány na prázdniny? Já budu doučovat ájinu i němčinu, ale pracovat i sama na sobě a přemýšlet o bakalářce, která mě docela dost stresuje :D. Tyjo..v říjnu už poslední ročník....psaní bakalářky,státnice...neskutečně to letí. Mám tam super kolektiv..vůbec nechci, aby to skončilo. Musim si to ještě užít. Tyjo nejraději bych se do Londýna vrátila. Šíleně rychle mi to uteklo. Bylo to fakt skvělý. Úplně mi to chybí.
Jinak podařilo se mi ukořistit lístek na BTS! Jedete na ně někdo? Neskutečně se těšim! Splním si sen. Btw taky tak špatně snášíte lítání? Já nedávám start. Přistávání mi tolik nevadí,ale ten start...to je hrůza :D....No, jdu si připravit materiály na doučko. Mějte se krásně. beepinka.