Listen to KPOP, It feels good


anime

NANA - Strawberry glass ♥ + Info ~

28. listopadu 2015 v 14:07 | beepinka

Nedávno jsem byla s mamkou nakupovat v Tescu a narazila jsem tam na tuhle nádhernou jahůdkovou skleničku. Okamžitě jsem si vybavila anime NANA a tak jsem si jí musela koupit. Sice vypadá jinak,ale to vůbec nevadí. Je šíleně kawaii.


Jinak jak se máte? Všechno dobré? U mě naprosto šílené,maturitní ročník mi dává tolik zabrat >< Jsem ráda,že vůbec stíhám aspoň trochu sledovat,co nového je ve světě kpopu. >< Omlouvám se,ale bohužel na blog mi nezbývá prakticky vůbec čas. Nedá se nic dělat.
Ve škole jsme začali nacvičovat tanec na maturák na naše maturitní překvapení. Jsem na to zvědavá xD. Zatím to vypadá dobře. Dost se těším ^^. Jinak nemohu se dočkat nového MV a alba od BTS. Obojí by mělo vyjít v pondělí. Viděla jsem nějaké fancamy,bude to pecka! Na anime jsem se nekoukala už pár měsíců. Snad po matuře bude čas xD! Počítala jsem,kolik otázek musím ještě zpracovat ..no..je jich hodně...něco okolo 70....a víte,co mě uklidňuje? Že o Vánocích budu mít 16 dní volna! Rozplánovala jsem si témata na němčinu ..chtěla bych si jich za to volno udělat tak 9 ..snad mi to půjde. Na společenské vědy bych si jich chtěla udělat tak 4-6. Na angličtinu jich taky pár budu mít zadaných od učitelky...bude to boj. Do toho seminárka na psychologii a prezentace na anglickou konverzaci + odpočinek :D Ano..musím tam vměstnat i odpočinek. Bude to těžké dokopat se ke zpracovávání těch témat,to vím už teď,nicméně vím,že když zatnu zuby a budu si je hezky v klidu dělat,že pak litovat nebudu!
Mějte krásný víkend.♥
beepinka*

「BREAK❤」Usui&Misaki

6. února 2015 v 9:56 | beepinka

Tohle je asi první AMV,které jsem s těmahle dvěma viděla !
Jinak děkuju vám všem za blahopřání!!


beepinka*

[Usui x Misaki] - Love Like Woe AMV*

30. září 2014 v 16:34 | beepinka
Moc krásné AMV!
Zbožňuju tohle anime!


beepinka*

Free - Eternαl Dreαm || MαkoHαru AMV + Párování *3*♥

2. září 2014 v 12:51 | beepinka

Narazila jsem na tohle suprově udělané video! >o< .a little bit sad....No a vzhledem k němu mě napadlo podělit se s vámi o to,jak páruji kluky z FREE ;D ..Začnu Reiem a Nagisou..ti jsou pro mě jasní. ;D! No...teď už to bude ale trochu těžší. V první sérii jsem těžce podporovala Rina s Haruem. Avšak v druhé sérii se nějak nemohu ubránit MakoHaru pocitům,jelikož po tom,co Makoto řekl,že na Rina žárlí - v tom,že plaval již s Haruem závod,.....ale dalo se to pochopit i jinak..muhehehhe ;D - ...tak prostě nešlo odolat a když si to tak vezmu,tak Makoto se o Harua pořád tak hezky stará. Myslím,že Makoto ho má rád. Ke všemu...ve druhé sérii mé pocity ohledně Rina a Harua nejsou tak silné,jelikož se na scéně objevil Sousuke a na tom je podle mě vidět,že prostě Rina chce xD....takže u mě začíná převládat spíše pairing Rin x Sousuke,i když Rin x Haru mě stále také láká,protože mezi nimi je taková ta sexy chemie. Pak ještě zmíním,že možná Ai-chan má rád Rina...vzhlíží k němu a chce s ním plavat a tak..no yaoistka za tím zase vidí něco víc. XD Jak jste na tom vy s párováním ve FREE?:3 ^^


beepinka*

Ao haru ride - Boy who murdered love AMV *-*

19. srpna 2014 v 15:13 | beepinka
Mmmm tohle AMV je tak krásné!!!!
Zbožňuju to anime! Mohla bych na něj koukat pořád dokola!:3


beepinka*
PS: před chvílí jsem zkoukla BTS LIVE SHOWCASE! Bylo to božské ♥!

CLANNAD - gifs 0.1 /Nagisa&Tomoya/

8. srpna 2014 v 11:08 | beepinka

Užijte si tyto krásné gifky

[SNK] BORN TO DIE | AMV

4. srpna 2014 v 16:47 | beepinka

Úžasné AMV!
Mám moc ráda tento song od Lany ^^)/


beepinka*

Counting Stars || Clannad 「AMV」

26. července 2014 v 18:00 | beepinka
Moc pěkné AMV
Kdo CLANNAD neviděl,tak pozor ...spoilery! ;3


beepinka*

Anime - léto 2014

11. července 2014 v 12:28 | beepinka

Začaly prázdniny a s nimi i pořádná nálož nových anime! :3 Jdu se s vámi podělit,do jakých kousků jsem se pustila a rovnou vám sdělím i své dojmy z prvních dílů. ^^) Pozor kdo neviděl,tak obsahuje spoilery ;D!

1) Sword art online II (GGO) (1)


Na první díl GGO jsem koukala společně s mým přítelem,jelikož je to takové naše anime xD. Velmi si ho oblíbil a já jsem byla nadšená,když po prvním díle GGO řekl,že ho to baví. * Ten epic pocit,když víte,že s někým můžete sdílet svou radost a ke všemu sedí vedle vás ,takže do něj můžete hučet a pořádně svou radost vyventilovat :D!*
V první epizodě se mi velmi líbily ty zamilované momenty Kirita a Asuny. Oni dva spolu..to je prostě krásná láska ♥ Nová postava Sinon vypadá zajímavě. *gosh ten záběr na prdelku :D! to mě dostalo xD ehm..* Nápad taky vypadá vcelku dobře...Kirito půjde do hry GGO hledat Death Guna,chlapíka,co killuje vysoce postavené hráče,kteří vydělávají nejvíce penež. * Peníze,které získáte ve hře můžete použít pak ve skutečném životě. Luxus co? :D* A pozor...killuje je ze hry..a oni v realitě zemřou. Dobrý nápad :33 :DD Teda aspoň doufám,že to co vám tu teď píšu není blbina. Snad jsem to dobře pochopila ;D! Jediné,co se mi ekluje je to,že Kirito bude nejspíše hrát za holku a jsou tam nějaké světelné meče či co jako ve Starwars ...omg jen to ne T.T) No uvidíme. Z tohohle mám jediné obavy. Gosh...já tak moc nechci bejt zklamaná T.T)/!


2) FREE Eternal summer (1)


Anime plné sexy bishíků je zpět! Free se hned v první epizodě představilo v celé své kráse tak,jak ho známe z minulé série :D! Jsem ráda,že je tohle anime zpět,jelikož si u něj vždy odpočinu ^^ Nemusí se u něj totiž skoro vůbec přemýšlet. No ale...hned v prvním díle byl závod Rina a Harua ..byl dobře udělaný! To se mi líbilo! Akce! :D Jinak...vlastně skoro jediné,nad čím během FREE přemýšlím je to,kdo s kým tvoří nejpravděpodobnější pár :D! Já shipuji Rin x Haru,ale okolo Rina se nějak motá Aiichiro a teď ke všemu ještě nová postava Sousuke-kun,která vypadá,že má o Rina zájem taky. Hergot :D! U Harua mi to komplikuje Makoto :DD Jinak Rei x Nagisa...tam není co řešit. :D Ty mám jasné ^^)
Hned v první epizodě na mě dýchl velký závan nostalgie - scéna ve vaně apod. ^^ Pěkné no ...uvidíme,jestli se Free Eternal Summer pokusí nějak více rozjet děj! ^^


3) Ao Haru Ride (1)


Ani nevíte,jak šíleně šťasná jsem byla,když jsem se dozvěděla,že manga Ao Haru ride se v létě dočká anime zpracování. Četla jsem asi 5 kapitol této mangy,takže děj prvního dílu jsem již znala ^^ Och ale musím říct,že zanimované je to prostě lepší :D! ...Ao Haru ride má překrásnou něznou grafiku,krásné efekty,zvuky....krásného kluka Tanaka-kuna s moc pěkným hlasem! A hrdniku,která mi neleze na nervy :3 :)! Po prvním díle jsem taková smutná,jelikož Tanaka-kun vypadá,jakoby neměl již o Futabu zájem a držel si od ní odstup,ale zároveň jí pomáhá a je vidět,že prostě úplně lhostejná mu není. Svádí vnitřní boj chlapec :P :D .... Nesmím si z toho nic dělat,protože je prostě jasné,že tenhle stav nebude trvat dlouho a oni se vrátí zpátky do těch dní,když všechno mezi nimi bylo ještě krásné a neposkvrněnné. =)


4) Love Stage! (1)


Abych byla upřímná,když jsem zhlédla PV k tomuto anime,říkala jsem si,že ty postavy (hlavně blonďáček Izumi) jsou opravdu ošklivé a celkově,že anime má fakt divnou grafiku. ...Ale když jsem si pustila první díl,změnila jsem názor. Grafika je vcelku pěkná,postavy sice nejsou úplně můj šálek kávy,ale tak dobrý ... Ke všemu druhá hlavní postava Ryouma se mi vcelku líbí. ^^ Myslím,že možná budu schopná si ty dva oblíbit.
Po prvním díle jsem plná epického nadšeného pocitu z toho,že Ryouma netuší,že Izumi je kluk :D...a zde je jasné,že se to provalí ...a vsadím se,že Ryouma ho bude milovat i tak! To je přeci krásné. On se kvůli němu přeorientuje! Good boy!!! muhehehe :D
Děj prvního dílu mě vůbec nenudil,naopak jsem se bavila. Je to i docela vtipně pojato :) ! Jen doufám,že kvalita děje nebude postupně upadat.beepinka*

Saizou x Isanami ^^

6. července 2014 v 18:19 | beepinka
Oni dva jsou spolu fakt hezcí

beepinka*
 
 

Reklama