Listen to KPOP, It feels good


Anime online

Ao Haru Ride - Recenze + Odkazy ke zhlédnutí ♥!

27. března 2015 v 21:47 | beepinka

Počet epizod: 12
Žárnr: Romantika,Shoujo,Podle mangy,Školní prostředí,Komedie
Rok vydání: 2014


Online s českými titulky ZDE!

Download
Ke stažení s českými titulky ZDE!

INFO

Yoshioka Futaba má několik důvodů, proč chce "obnovit" svoji image a život jako nová studentka vyšší střední školy. Protože je k ostatním až moc milá, její kamarádky z nižší střední ji odstrčily, a kvůli nedorozumění se nedokáže dostat přes city, které chová k chlapci jménem Tanaka. Teď, na vyšší střední škole, je rozhodnuta, že se už nebude chovat jako dáma, aby na ni její přátelé nežárlili. Zatímco si spokojeně žije svůj život, znovu potká Tanaku, který se teď jmenuje Mabuchi Kou. Řekne jí, že se cítil stejně jako ona, ale teď už věci nemůžou být nikdy jako dřív. Bude Futaba pokračovat ve své lásce, která pro ni před třemi roky ani nezačala? (zdroj: http://www.hns.fonty.org/anime/ao-haru-ride)Můj názor

Ao Haru Ride se připisuje k mým nejoblíbenějším anime!:3 Je nepopsatelně nádherné. Jak příběh,tak i grafika. Neskutečně jsem si ho zamilovala. Je to to pravé pro mě. ♥ - něžné,plné silných citů,dojemné,ale i skvěle vtipně pojaté. Několikrát jsem si u něj pobrečela <3.
Co se týče postav,tak Kou si mě získal. Není to žádný tvrďák,frajírek apod. Je to chlapec,který působí poněkud nedostupně a odtažitě,ale uvnitř je velmi něžný a milující. No a je krásný >o<)!


Futabu jsem si taky oblíbila ^^)/. A naprosto jsem se rozplývala u všech romantických a něžných momentů,kterých je tam požehnaně..muheheheheh


V Ao Haru ride je také o přátelství a o dalších vedlejších láskách. No prostě je krásné <3! Miluji ho ♥ A všem romantickým duším ho jednoznačně DOPORUČUJI! Tohle zkrátka musíte vidět >o<)!! :D ;D

♥♥♥ !!!!!! ROZHODNĚ PATŘÍ K NEJLEPŠÍM ROMANTICKÝM ANIME,JAKÉ JSEM KDY VIDĚLA !!!!!!! ♥♥♥


beepinka*

Kimi ni Todoke (season 1 + season 2)- Recenze + Odkazy ke shlédnutí *3*

12. ledna 2015 v 14:24 | beepinka

Počet epizod:
první série - 25
druhá série - 12
Žánr: Komedie,podle mangy,romantika,střední škola,ze života,shoujo
Rok vydání:
první série - 2009
druhá série - 2011

První série s českými titulky ZDE!
Druhá série s českými titulky ZDE!

INFO

Sawako Kuronuma má dlouhé černé vlasy, ale nebude to jen kvůli nim, že jí je přezdíváno Sadako (ano, přesně ta dívenka z Kruhu). Většina spolužáků se jí straní a uhýbá z cesty, protože věří, že by je Sawako proklela, seslala na ně zlé duchy. Sawako si chce najít kamarády a být tak přátelská, jako je její spolužák Šóta Kazehaja, ke kterému vzhlíží, neboť on nechová žádné předsudky, s každým se baví, a Sawako v tom není výjimkou. Díky němu si brzy najde přátele a nové pocity. Překoná Sawako překážky, nedorozumění a závist, když pořádně nerozumí vztahům mezi lidmi?
(http://www.hns.fonty.org/anime/kimi-no-todoke)

Můj názor

Tohle anime jsem viděla již před nějakou dobou,avšak silně uvažuji,že dám někdy opáčko,protože je krásné a pro mě jedinečné. Má skvělou grafiku,nádherný dojemný příběh...no prostě krása. <3 Mám ho fakt neskutečně ráda. Když jsem se na něj tehdy koukala,rozumněla jsem Sawako. Rozumněla jsem jejím pocitům a o to šťastnější jsem byla,když jsem viděla,jak jí Kazehaya pomohl najít si přátele. A ještě o to krásnější bylo pro mou romantickou dušičku,když jsem viděla ten jejich překrásný vztah,který se pomalu rozvíjel. I příběhy ostatních postav byly krásné a taky tak moc dojemné. Opravdu tohle anime doporučuji všem citlivým duším. Je takové ze života,takže si myslím,že se vám určitě bude líbit.


So beautiful Kazehaya-kun O_O)/ ♥!!
""To be able to talk like this for now makes me really happy."

beepinka*

Sword Art Online - Recenze + Odkazy ke shlédnutí *3*

27. prosince 2014 v 8:00 | beepinka

Počet epizod: 25
Žánr: Akční,fantasy,násilí,romantika,sci-fi,tragédie,virtuální realita
Rok vydání: 2012

Online s českými titulky ZDE!

INFO

Vítejte v roce 2022, konkrétně v Japonsku. Technika během let o mnoho postoupila a dovolila tak vzniknout herní konzoli NerveGear, díky níž se můžete celým vědomím přemístit do hry. Prostřednictvím NerveGear se tak dostanete do virtuální MMORPG hry Sword Art Online. O hru je samozřejmě obrovský zájem. Ve chvíli, kdy se připojí obrovská vlna prvních hráčů, dojde k zablokování hry jejím tvůrcem. Nikdo nesmí hru opustit, dokud neprojde všech sto pater obrovského fantasy světa. V případě, že se někdo z reálného světa pokusí sundat jim helmu, zemřou. Pokud jejich životy klesnou ve hře pod nulu, zemřou. Kirigaja Kazuto, který se přihlásil do SAO pod přezdívkou Kirito, byl betatester. Se znalostmi o hře se dokázal vypracovat na opravdu silného hráče. Jeho jediným cílem je ukončit hru co nejdřív, pro dobro všech, kteří ještě přežívají. A především pro ty, které miluje.
(zdroj:http://fantasyreal.blog.cz/1407/sword-art-online)


Můj názor
Musím říct,že tohle anime je podle mě naprosto vynikající! Neskutečně ho žeru! Sledovala jsem ho,když vycházelo a pamatuji si,jak jsem vždy netrpělivě čekala na další přeložený díl. Jediné malinké zklamání jsem cítila asi v prvních 2-3 dílech,kdy se SAO přehouplo na ALO...tyto díly byly pro mě takové nezáživné,ale pak se to zase rozjelo. ^3^
Moc se mi líbí ten nápad na anime. Sword art online je podle mě velmi originální kousek ^^. Postavy jsem si úplně zamilovala! Samozřejmě hlavně Kirita a Asunu <3! U příběhu jsem několikrát brečela a měla husí kůži. Opravdu skvělé anime. Po hudební a grafické stránce taky pecka!

Handsome guy *3*
Skvělý záběr,že? ♥___♥ ;D :D
beepinka*

Tokyo Ghoul - Recenze + Odkazy ke zhlédnutí :3!

10. prosince 2014 v 6:50 | beepinka

Počet epizod: 12
Žánr: Horor,Podle mangy,Drama
Rok vydání: 2014

Online s českými titulky ZDE!

INFO

Tokijští ghúlové jsou v kostce o nefér společnosti, v níž spolu jsou nuceni žít jak lidé, tak tyhle více či méně příšerky, které nedokáží pozřít nic jiného než lidské maso. Logicky tedy nejsou tihle ghúlové příliš oblíbení. Příběh se pak točí kolem chlapce, jenž je původně člověkem, ovšem kvůli transplantaci ghúlích orgánů do jeho těla se z něj stává něco mezi. Respektive z těla se stala příšerka a polovinu jeho hlavy začala okupovat původní majitelka těch orgánů. Ve výsledku je z něj jakýsi strašně vzácný hybrid, jehož hlavním úkolem je samozřejmě vytvořit most mezi oběma stranami.
(zdroj:http://anime.akihabara.cz/anime/Tokyo-Ghoul-2014)


Můj názor

Nejprve jsem se k tomuto anime moc neměla,ale když jsem četla různé pochvalné recenze,řekla jsem si,že ho taky musím zkusit. Je to podle mě něco docela originálního. Vcelku mě bavilo. Nejepičtější díl,který jsem si nejvíce užila, byl díl poslední. Teď si jdu trošku zaspoileřit :DD :
Já každým dílem očekávala Kanekiho "proměnu" ..nebo respektivě přijmutí toho,že je ghoul. Bože šíleně jsem se totiž těšila,až ho uvidím s těmi nádhernými bílými vlasy!!>o< :D Proč až v posledním díle? To je tak nefér :´D ach jooo >o< :D! No ale sluší mu to no :P :D ....hned vzbudil můj zájem :DD ..haha. No a ....ten konec?! To chce druhou sérii. Myslím si,že určitě bude!:3 Konec spoilerování :D
V anime jsem si neoblíbila žádnou postavu. Jen mě v posledním díle zaujal více Kaneki a také jsem se ráda koukala na Amona - fešák ^^ :D! a Uta - velmi vzhledově zajímavý týpek o.o)!

Kaneki

Amon

Uta

Přiznám se, v anime se našlo několik momentů,u kterých jsem si pobrečela.;D Spoiler: Smrt Hinamini maminky,příběh Nishikiho a bolest Amona nad ztrátou pána Mado-san. Konec Spoileru.
No takže nejsem tímto anime úplně nadšená,ale myslím si,že když vyjde druhá série,že jí určitě zkouknu taky,protože dobrý kousek to určitě je. ^^


beepinka*

Inu x Boku SS - Recenze + Odkazy ke shlédnutí *3*

24. září 2014 v 7:48 | beepinka


Počet epizod: 12
Žánr: komedie,fantasy,romantika,shounen
Rok vydání:2012

Online s českými titulky ZDE!

INFO

Shirakiin Ririchiyo, dcera bohaté rodiny cítí potřebu, že se musí odstěhovat a žít na vlastní pěst v domě známém jako Maison de Ayakashi, neboli dům démonů. A každý obyvatel tohoto domu je doprovázen agentem tajné služby (SS = Secret Service). Ačkoliv Ririchiyo odmítá společnost SS, tak se v domě velmi rychle zabydlí i se svým novým společníkem, liščím démonem Miketsukamim Soushim, který ji hodlá chránit i za cenu svého života. Ale ten by si nejradši jen hrál na jejího poslušného pejska.
(zdroj:http://www.hns.fonty.org/anime/inu-x-boku-secret-service)


Můj názor

Tohle anime jsem viděla již před hodně dlouhou dobou a děj si právě proto již moc nevybavuji. Každopádně vím,že jsem ho zkoukla hodně rychle,protože bylo moc vtipné a bavilo mě. Je to takové příjemné odpočinkové a i romantické anime ^^)/.
Ke všemu Miketsukami-kun je pěkný a šíleně roztomilý bishík :3,který je plně oddaný své paní.....;D
Je jako pes....Lištička jedna ;D!

Jak jsem psala,v anime jsou i romantické momenty ♥ To jsem si užívala!:)


Hlavní hrdinka Ririchiyo mi nevadila,ale ani jsem si jí nijak moc neoblíbila:3. Každopádně je roztomilá ^^).


A na závěr zmíním tuhle prdlou postavu - králík Zange Natsume :D Šíleně jsem ho v tom anime žrala ;D! Je boží :D A ke všemu tak nějak párovatelný s Miketsukamim xD ;D!


Tohle anime doporučuju všem,kdo si chtějí oddechnout u nějakého dějově nenáročného a zábavného anime ^^.
beepinka*

BTOOOM! - Recenze + Odkazy ke shlédnutí ^3^

23. srpna 2014 v 7:10 | beepinkaPočet epizod: 12
Žánr: Akční,Ecchi,Podle mangy,Sci-fi,Seinen
Rok vydání: 2012

Download
Ke stažení s českými titulky ZDE!
(chybí 4. díl)

Online s českými titulky ZDE!
(zatím nedopřeloženy všechny díly)

INFO

Sakamoto je nezaměstaný, ale místo toho, aby si sháněl nějakou práci, je zavřený ve svém pokoji a hraje hry. Je nejlepším hráčem hry Btooom! v Japonsku a 10.nejlepší na celém světě. Btooom! je hra, kde jedinými zbraněmi jsou různé druhy bomb. Často se hádá se svou matkou právě kvůli práci, a když po další takové hádce vychází z obchodu, zastaví ho nějací chlápci. Následně na to ze probouzí zavěšený padákem na stromu uprostřed pralesa na neznámém ostrově. Snaží se vzpomenou, jak se na ostrově ocitl, ale marně. U sebe nachází svojí tašku ve které přibyla nová bílá brašna. Brzy na to zjišťuje, že v brašně jsou bomby. Na jejich použití nemusí čekat dlouho, protože je napaden chlápkem, který také vlastní pár bomb. Během jejich souboje si uvědomí krutou skutečnost a to, že se ocitl ve světě, kde platí jediné: Zabij nebo budeš zabit!
(zdroj:http://anime-ai.blog.cz/1301/btooom-recenze)

5

Můj názor

Sledování tohoto anime jsem si moc užila! ^3^)! Můžu říct,že to bylo to pravé pro mě,jelikož to byl boj o přežití a to doslova a ke všemu tam byla i láska ♥ No takže si mě umíte představit,jak jsem si ty city užívala. >////<) ..No a jinak jak jsem psala ..byl to boj na život a na smrt..a to se mi šíleně líbí. Mám ráda tuhle tématiku "přežij nebo zemři" ...hodně mě to bere,takže jsem tohle anime zvolila fakt správně.
Ke všemu hlavní hrdina Ryota Sakamoto je pěkný,takže to bylo i hezké pokoukání. A nejenom pěkný,ale i hodně chytrý a to já na mužích žeru :D! *Kdo by chtěl vola,že? xD*


Pěkný,ale trochu baka baka hentai ;D! Avšak kromě nějakých maličkostí se pak již držel na uzdě ;D! Protože se zamiloval a pochopil pocity Himiko.

Je to Echci..takže ;D...

Abych byla upřímná,na začátku anime mě šíleně štval,jelikož se choval nezodpovědně a špatně ke své matce. V průběhu anime si pak své chyby uvědomil a za to jsem ráda.

K další postavě - Himiko. Holčičí postava s velkými ňadry ;D ,která mě ale nelezla na nervy! Naopak si myslím,že je to docela fajn postava a že je chytrá! Nestála jenom a nečekala tupě,co bude a kdy ji kdo zachrání,ale mnohdy přišla i s nějakým plánem. Je docela bystrá a chytrá a to se mi líbí.

Bože...tahle scéna byla libová !!! :´DD :´D *love that gif :D*

Oblíbila jsem si jí !! :) Ke všemu když vím,čím si prošla...nedivím se jí,že pak měla takový postoj k mužům. O to víc mě hřeje,že si k sobě Sakamota pustila :) ♥!


Teď Spoiler ---> /Sakamo a Himiko do sebe byli zamilovaní již ve hře BTOOOM!,kterou hráli před tím,než se dostali do této skutečné hry na život a na smrt. Neznali se navzájem,ale měli se tam rádi a vzali se a měli takýto virtuální vztah. Když se ale ve skutečnosti setkali na ostrově smrti,tak ani jeden netušil,že se vlastně znají ze hry,kde k sobě chovají hluboké city no a zamilovali se do sebe i v realitě s tím,že postupně začali oba tušit,jestli ten druhý není náhodou ten,koho si vzali ve hře. Je to fakt krásné./
Strašně se mi líbilo,jak si postupně začali věřit a jak jim jednomu na druhém záleželo a postupně se do sebe zamilovávali. Ta poslední epizoda byla nejvíc krásná,co se jejich vztahu týče. =) Opravdu další můj oblíbený pár s čistou láskou :o).

Tohle bylo omylem! xD
Gosh..ten pohled,když šel zachránit Himiko .......♥!!!!!

V anime jsem si pak ještě oblíbila jednu postavu jménem Shiki Murasaki,která si protrpěla šíleně moc. Bylo mi jí při jedné scéně tak neskutečně líto!! Ale láska dělá vstkutku divy....až je to mnohdy neuvěřitelné.


Pak zmíním ještě jednoho docela pěkného chlapíka jménem Nobutaka Oda,což byl ale pěkný prevít x.x)!


Bohužel anime končí otevřeně!!!!!!!! Wáááááh chtělo se mi řvát,když jsem dokoukala ten 12. díl skončilo to takto nedokončené :D! Spoiler ---->/ Sakamoto s Himiko se zatím z ostrova nedostali a jak to je s ostaními hráči,jako je například právě Oda,kterého Sakamato mimojiné zná již z dřívějška,než se dostal na ostrov smrti, se neví. Protože to prostě takhle debilně končí x.x) :D! Když už čtete ten spoiler tak ještě podotknu,že Oda Sakamotovi před jejich setkáním na ostrově udělal něco fakt hnusnýho. Hajzl :D!...x.x)/

V anime se našly i chvíle,kdy jsem si pobrečela,ale ..to bych asi taky nebyla já,aby mě skoro vše nedojímalo :D ;D!
Každopádně fakt jsem si ho užila a doufám,že bude pokračování. Kéž by bylo,protože ten konec prostě...gosh ...x.x) :D!

Na závěr ještě řeknu,že pokud vám vadí v anime vystrčená prsa apod. xD,tak tady to není nějak moc časté. Je to řekla bych ve snesitelné míře. ^3^ ..Jde tam hlavně o příběh a tyto ecchi scénky tam jsou jen jako takové opepření ;D! Takže se kvůli tomu nenechte odradit....není to fakt nějaké bezduché a točíčí se skoro jenom okolo kalhotek ;D!
Určitě BTOOOM doporučuju!:)

beepinka*

Karneval - Recenze + Odkazy ke shlédnutí

20. června 2014 v 5:39 | beepinka

Počet epizod: 13
Žánr: fantasy,mystery,akční,shoujo
Rok vydání: 2013

Downoad
Ke stažení s českými titulky ZDE!

INFO

Nai je malý chlapec, který pátrá po někom, kdo je mu drahý, a po kom mu zbyl jen zvláštní náramek. Jednou, když se Nai ocitne v nesnázích, se setká s Garekim - chlapcem, který se živí kapsářstvím. Při společném útěku se zapletou s národní obrannou organizací zvanou "Circus". A tak začíná jejich společná cesta.
(zdroj: http://nerisaga.blog.cz/1306/karneval-recenze-online)

Můj názor:

Karneval je skvělé anime s poutavou grafikou a příběhem. Již před nějakou dobou jsem ho rozkoukala,ale nedokoukala,jelikož jsem měla moc školy. A tak jsem se rozhodla to napravit :D! A udělala jsem dobře ^^)/... Můžu říct,že příběh se mi líbil. Dokonce mě i šokoval ..a také aspoň 2x rozbrečel. To bych nebyla já,abych si u všeho nepobrečela :D! T.T)/.
V anime jsem si oblíbila všechny hlavní kladné postavy. Bože tvůrci nám asi chtěli způsobit infarkt...tolik krásných bishíků. >.<)/ !!!

Tady jsou postavy,které jsem si nejvíce oblíbila :3 :
Jako první mi padl do oka Gareki. Kdyby existoval,byl by to přesně můj typ! Je opravdu nádherný. Bylo mi ho moc líto,když si připadal méněcenný..jsem ráda,že to ale dopadlo dobře. =)!


Druhá postava,kterou zmíním bude Nai. Nai je šíleně kawaii... Postupně se poznává s novými lidmi a spřáteluje se s nimi. Líbí se mi,že je to anime plné přátelství. Ve své zvířecí podobě je obzvlášť k sežrání >////<


Yogi je neskutečně úžasná postava. Je šíleně hodný,citlivý a roztomilý ...a také prdlý xD,ale když se jde do boje,je z něj mužný zářící princ *o*) :D! On je opravdu dokonalá postava >.<) :D!!


Pak je tu Hirato,kapitán druhé lodě. Chlapík,který budí neskutečný respekt. Je to zkrátka borec!


A poté další dva krásní bishíci >.<
Tsukitachi,taky bombový chlap >.<)// a Akari ...úžasný doktor ^^)


Z ženských postav jsem si vcelku oblíbila Tsukumo-chan a Ivu ..svůdná to žena :D..xD


Anime je vlastně celé o dlouhé cestě Naie za Karokem,chlapcem,se kterým kdysi žil. Abych řekla pravdu,vůbec jsem nečekala,že to s Karokem bylo celou dobu tak...jak vám neprozradím :D! x.x) muheheheheh xD. Gosh byla jsem z toho mírně v šoku..opravdu husté *o*)/ :D!
Btw: Karoku je také velmi pěkný :33 Ještě aby nebyl xD Oni nám to tvůrci opravdu dělají naschvál :D!


Co se týče párovnání,tak tu vidím 2 možnosti,koho párovat s Naiem. ^^

Podle mě se k sobě nejvíce hodí Nai a Gareki. >/////< ..oni dva mi příjdou,jako nejpravděpodobnější pár ^^) ach. Nějakýh těch náznaků si nešlo nevšimnout.♥ Takže tito dva jsou podle mě nejlepší neoficiální pár ^^)/


Pak mě přirozeně napadlo ještě párovat Naie s Karokem,jelikož to spojení mezi nimi se mi zdálo takové výjimečné a to,jak moc chtěl Nai Karoka najít..prostě to na mě působilo šíleně silně. Takže tohle je podle mě takový druhý možný neoficiální pár..i když mnohem více shipuji Naie s Garekim!! ^^) xD..


A jako třetí pár zde zmíním Hirata a Akariho. Ta scéna,kdy ho Hirato chytil za kravatu mi naprosto vyrazila dech. Tak sugoiiiiiiii >.<)/
A nebo,když mu položil svou ruku na tu jeho. Omg my yaoi feelings >.<)!!


Na závěr dodám,že tohle anime je opravdu skvělé a originální a myslím si,že se u něj rozhodně nudit nebudete ^^)/ Jednoznačně doporučuji!! :)
beepinka*

Noragami - Recenze + odkazy ke shlédnutí*

14. května 2014 v 6:02 | beepinka


Počet epizod: 12
Žánr: Akce,dobrodružství,nadpřirozeno,shounen,komedie
Rok vydání: 2014

Všechny díly online se slovenskými titulky TU.

INFO

Na hranici mezi touto sférou a další, žije osm milionů bohů, mrtvé duše, které bohům slouží a další rozmanití duchové, kteří pomáhají a pletou se do záležitostí lidí. Yato je malý bůh, který touží po uznání a byť i jen po jediné svatyni. Za účelem vybudování vlastní svatyně načmárá své číslo na zeď veřejných záchodů, kde píše, že lidem pomůže za výměnu 5 yenů a stává se z něj samozvaný ''doručovací bůh.'' Hiyori, dcera vážené rodiny, je téměř usmrcena při dopravní nehodě, jen aby zachránila Yata. To způsobí, že se její duše snadno dokáže oddělit od jejího těla. A tak společně začnou spolupracovat. Později se Yato také setká s duší mrtvého chlapce Yukina, který se stane jeho ''boží zbraní,'' které mohou být využívány bohy. Všichni tři společně bojují proti někomu, kdo přináší lidem různé potíže a problémy a postupem času se odhaluje skrytá minulost Yaty.
(zdroj: http://ngfailsub.eu/dokonceno/noragami/)


Můj názor:

Tohle anime se mi velmi líbilo. Hodně jsme se u něj nasmála. Fakt je skvělé a všem ho doporučuju!
Celou dobu jsem čekala,jestli se vztah mezi Yatem a Hiyori projeví nějak víc,jestli si třeba něco řeknou,ale nakonec to zůstalo takové otevřené. Nicméně mně je jansé,že se ti dva do sebe zamilovali. Ty jejich romantické scénky byly fakt pěkné :D! A Hiyorina úchylka na jeho vůni mě taky dostala... ♥ :D.


Yato je pěkný...ke všemu ho mluví stejný chlápek,co se ujal postavy Leviho z anime Shingeki no Kyojin.xD!♥


...Ach ..fakt pěkný je a vtipný...velmi prdlý :D!Ty jeho ksichty a heart attacky,co se týče třeba jeho pocení, mě vždy velmi pobavily :D!


Yukine je zase roztomilý a chvílema mě napadalo ho s Yatem párovat ....^^
Ale nakonec v mých myšlenkách jednoznačně vyhrála Hiyori ^^) :D.


Ach ty Yukineho úchylné myšlenky o Hiyori....to bylo tak slaďoučké >.< :D!


Nejlepší bylo,jak byl s Yatem propojený a Yato tím pádem vnímal všecky jeho myšlenky :D!


Podle mě ji měl Yukine taky rád více,než jenom kamarádku,ale pak nějak pochopil a stáhl se v tomhle do ústraní. Nebo aspoň takhle jsem to vnímala já :3.
Hiyori jsem si taky oblíbila. Je moc milá a statečná ^^)/..


Fakt krásné anime o přátelství.


Na závěr dodávám,že pokud se chcete zasmát a lákají vás souboje a nadpřirozeno plus troška těch romantických chvil,tak je tohle anime určitě to pravé pro vás.

beepinka*

Sukitte Ii na yo (Say "I love you") - Recenze + odkazy ke zhlédnutí*

16. února 2014 v 16:39 | beepinka


Počet epizod: 13
Žánr: Romantika,školní život,shoujo,podle mangy
Rok vydání: 2012ZDE jsou ke stažení všechny díly s českými titulky.
Online funkční díl s českými titulky jsem našla bohužel jenom
první ,který můžete shlédnou ZDE.


INFO

Tichá a skromná 16letá Tachibana Mei chodí do školy bez toho, aby si udělala kamarády nebo si našla přítele kvůli události z dětství, kdy začala věřit tomu, že všichni lidé se dříve či později stejně jen zrazují a podvádějí navzájem. Jednoho dne však potká kluka jménem Kurosawa Yamato, který o ni začne mít zájem, a právě díky jejich opatrnému přátelství a postupně se rozvíjejícímu vztahu, si začne Mei získávat nové kamarády a znovu začne věřit ostatním lidem.
(zdroj:http://anime.akihabara.cz/anime/Sukitte-Ii-na-yo-2012)Můj názor:

Tohle je strašně pěkné anime. Viděla jsem ho již dvakrát ;D.
Líbí se mi,jak se Mei díky Yamatovi postupně začleňuje,nachází si kamarády a jak se vyvíjí její vztah s ním. Jejich láska je strašně pěkná. Mei není žádná taková ta pipka,které bývají třeba v harémovkách ;D. Je moc milá,skromná a strašně hodná. Později se zastává svých přátel,brání je před šikanou..Zkrátka se snaží všem pomoct. Myslí hlavně na druhé. Je fakt velmi hodná. No a moc pěkná :3.


A taky moc roztomilá ^^)/..


Ona sama moc dobře ví,jaké to je být šikanovaný a zrazený kamarády,takže se dokáže skvěle vcítit do ostatních. Mě taky zradila v dětství moje nejlepší kamarádka. Dlouho jsem se s tím vyrovnávala a také jsem pak později ve svém životě měla období,kdy jsem se necítila dobře ve společnosti lidí mého věku. Byla jsem uzavřená do sebe. .___. ... Mei rozumím,že se nechtěla s nikým kamarádit,že přestala věřit v to,že by po světě mohli chodit hodní lidé. A tak je skvělé,že narazila na Yamata,který ji ukázal,že přece jen dobří lidé existují. =)
Yamato je pěkný (ještě aby nebyl xD!) ...Je nejhezčím klukem na škole..každá holka ho chce a on doslova může mít kteroukoliv xD..(*´∀`*)


Ale všechny mu připadají stejné až jednoho dne jeho kamarád vrazí do jedné dívky,kterou je právě Mei. Ta na ně hodí vražedný pohled. Yamatovi se velmi zalíbí. Přijde mu něčím neskutečně zajímavá no a zamiluje se.<3♥(ノ´∀`)


Pak už za ní běhá jako pejsek ;D a začíná se vyvíjet jejich vztah ^^.
Tohle se mi fakt velmi líbí...jak je pro něj vyjímečná :3!Yamato udělal jednu pitomost,za kterou jsem na něj byla trošku naštvaná,protože zatajovat se nic nemá :D!! ,ale naštěstí to mezi nimi dopadlo dobře. Nebudu vám to tu prozrazovat nebojte ;D.


Pak je taky cute,jak mají rádi oba kočičky. Já kočky zbožňuju :o).
Hlavně Mei má pěkného kocourka xD ...Ne..nemyslím Yamata xD.


♥♥♥♥♥♥♥♥ ^^)/


No..nejraději bych se tu ještě rozkecala třeba o vedlejších postavách v anime,když už jsem zmínila ty kočičky xD,ale nechám si to třeba na příště ;D.

beepinka*
(Ikonka by me,so please dont copy ^^)

Another - Recenze + odkazy ke zhlédnutí*

14. října 2013 v 15:23 | beepinka

Another


Počet epizod: 12 + 1 OVA
Žánr: horror,drama,záhada,školní život
Rok vydání: 2012

Online najdete na Shirai.cz,kde je nutná registrace.=)
Popřípadě TU jsou ke stažení všechny díly.
OVA je ke stažení TADY!

INFO

Hlavním hrdinou tohoto anime je kluk jménem Kouichi Sakakibara, který se právě z Tokia přestěhoval do malého městečka, ve kterém bydlí jeho prarodiče, protože matka mu zemřela a otec musel jet pracovně do Indie. Než ale stihl začít chodit do školy, zkolaboval a musel být hospitalizován v nemocnici. Když už je téměř zdravý, přicházejí ho navštívit tři zástupci třídy, do které bude chodit - zástupci 3.třídy 9.ročníku. Třídy, o které koluje mnoho nepříliš hezkých pověstí, prokleté třídy, to ale Kouichi ještě neví. Stejně se mu ale jejich návštěva zdá nezvyklá a krapet podezřelá. A jeho podezření se za chvíli potvrzuje, návštěva se podobá spíše výslechu a po nekonečném sledu otázek navíc ještě přichází výčet pravidel a příkazů, která nesmí porušit.
Když pak později jede výtahem na střechu, aby si zatelefonoval, potkává v něm podivné děvče, které se mu představí jako Misaki Mei a které v ruce drží dřevěnou panenku a jede do nejspodnějšího patra, kde se nachází márnice. Na tohle podivné setkání Kouichi po tom, co začne znovu chodit do školy, brzy zapomene. Ale Misaki se mu zase připomene, a poodhalí mu, proč se jejich spolužáci chovají divně a proč předstírají, že ji nevidí a že neexistuje. Ale tohle je pouze špička ledovce, začátek hrůzy, začátek masakru, který se odehrává v každé 3.třídě 9.ročníku každý rok a nikdo neví, jak ho zastavit, jak studenty této prokleté třídy ochránit...

Můj názor:

Tohle anime určitě doporučuju všem,co chtějí zažít napětí a vyžívají se v krvavých scénkách. Pro milovníky horrorů je to zaručeně to pravé! :3 Já osobně horrory nijak nevyhledávám,ale tenhle anime horror mě po přečtení několika recenzí zaujal,tak jsem se odvážila a nelituji :D! Je to skvělé anime...Bylo tam plno nečekaných okamžiků,které mi úplně vzaly dech ....až mi mnohdy *skoro furt xD* běhal mráz po zádech. Četla jsem,že plno lidí konec zklamal. Mě ne..nevidím důvod,proč by mě měl konec zklamat. Naopak mě překvapil. Děj byl dobrý..zajímavý nápad na příběh...Nejvíce jsem si užívala ty poslední 2-3 díly. To bylo nejvíce LUXUSNÍ :D! Koukala jsem na to s otevřenou pusou! O.O Takže vřele doporučuju!

beepinka*
 
 

Reklama