Grafika na přání-objednávky!!
AKTUÁLNĚ

OMLUVTE MĚ PROSÍM ZE TŘÍDĚNÍ. ^^

MÁM MÁLO ČASU KVŮLI VŠ.

Listen to KPOP, It feels goodNana

NANA - Strawberry glass ♥ + Info ~

28. listopadu 2015 v 14:07 | beepinka

Nedávno jsem byla s mamkou nakupovat v Tescu a narazila jsem tam na tuhle nádhernou jahůdkovou skleničku. Okamžitě jsem si vybavila anime NANA a tak jsem si jí musela koupit. Sice vypadá jinak,ale to vůbec nevadí. Je šíleně kawaii.


Jinak jak se máte? Všechno dobré? U mě naprosto šílené,maturitní ročník mi dává tolik zabrat >< Jsem ráda,že vůbec stíhám aspoň trochu sledovat,co nového je ve světě kpopu. >< Omlouvám se,ale bohužel na blog mi nezbývá prakticky vůbec čas. Nedá se nic dělat.
Ve škole jsme začali nacvičovat tanec na maturák na naše maturitní překvapení. Jsem na to zvědavá xD. Zatím to vypadá dobře. Dost se těším ^^. Jinak nemohu se dočkat nového MV a alba od BTS. Obojí by mělo vyjít v pondělí. Viděla jsem nějaké fancamy,bude to pecka! Na anime jsem se nekoukala už pár měsíců. Snad po matuře bude čas xD! Počítala jsem,kolik otázek musím ještě zpracovat ..no..je jich hodně...něco okolo 70....a víte,co mě uklidňuje? Že o Vánocích budu mít 16 dní volna! Rozplánovala jsem si témata na němčinu ..chtěla bych si jich za to volno udělat tak 9 ..snad mi to půjde. Na společenské vědy bych si jich chtěla udělat tak 4-6. Na angličtinu jich taky pár budu mít zadaných od učitelky...bude to boj. Do toho seminárka na psychologii a prezentace na anglickou konverzaci + odpočinek :D Ano..musím tam vměstnat i odpočinek. Bude to těžké dokopat se ke zpracovávání těch témat,to vím už teď,nicméně vím,že když zatnu zuby a budu si je hezky v klidu dělat,že pak litovat nebudu!
Mějte krásný víkend.♥
beepinka*
 
 

Reklama

B.A.P Yes sir!


__________________________________________________