AKTUÁLNĚ

#behappy

Listen to KPOP, It feels good


News

Vysvětlení *-*

29. srpna 2013 v 9:27 | beepinka
Konnichiwa-minna!
Tak....Chtěla bych vysvětlit,proč to tu bylo od pátku takhle seklé. V sobotu se mi udělalo příšerně špatně a já jsem skončila v nemocnici. Když jsme přijeli do nemocnice,tak jsem se cítila už dobře. *ironie osudu -.-* Nicméně si mě tam nechali a propustili mě až včera. Bylo to fakt zvláštní...Nejprve mě začala brnět oblast v okolí pravého oka,na které jsem najednou hůř viděla (po asi 10 minutách to přešlo) a následně mě začala brnět pravá půlka obličeje(a mě se pletl jazyk,nešlo mi mluvit)...Do toho mě začala úplně nepředstavitelně bolet hlava. Brněný pravé části obličeje tak nějak po 10 minutách ustalo a k nesnesitelné bolesti hlavy se přidalo brnění celé pravé ruky!(trvalo taky tak 10 min.). No a do toho se mi udělalo zle od žaludku a já zvracela. Fakt výborný. A to jsem chtěla mít tak krásný víkend s přítelem. Ten přijel,byl tu se mnou a pak mě s rodiči odvezli do nemocnice. No a tam,jak jsem psala,si mě nechali. Podstoupila jsem řadu vyšetření za ty dny,co jsem tam byla,no a vypadá to,že problém mi dělá moje antikoncepce,kterou beru a také nějaký hormon právě. No a samozřejmě glýkémie. Budu se muset více zaměřit na to,co jíst nebo nejíst.
Jsem neskutečně ráda,že jsem zpět doma!! Bylo to tam depresivní!!!
Nejhorší je,že ve středu nebo ve čtvrtek tam budeme zase volat a půjdu tam k doktorce ještě na nějaká vyšetření kvůli té cukrovce...:/. Doktorka mi říkala,že to buďto zmákneme ambulantně nebo si mě tam ještě na pár dní nechají...což by byla moje noční můra-zvlášť ve školním roce!! :( No uvidíme.

Takže se chci omluvit,že to tu tak najednou stálo bez jakéhokoliv vysvětlení.
beepinka*

Jsem tu!:)

21. srpna 2013 v 21:22 | beepinka
(by Penny/je krásný,že? :3)
Ahoj všichni!^^
Dneska k večeru jsem se vrátila z Jižních Čech zpět domů. Bylo to super!:) Projeli jsme Jindřichův Hradec,Třeboň,Český Krumlov,Frymburk,Lipno...prostě poznávačka. Český Krumlov je fakt krásné město!:) Všechny hotely nám vyšly tak jak měly,takže spokojenost.^^ Ode dneška tu zase budu normálně aktivní a děkuju za vaše komentáře k přednastaveným článkům.
beepinka*

Chybíte mi...T.T

15. srpna 2013 v 11:16 | beepinka
Áno,je tomu tak. Minna,proč mi vás sem chodí najednou tak málo? Ptám se i když vím proč - jsou prázdniny,takže je lepší je trávit jinde než u pc.*Nebo vás snad můj blog nebaví?..Doufám,že tomu tak není.*
Radši se vrátím k té první variantě. ...Plno z vás má pozastaveno a já se tu cítím celkem osaměle. Nemůžu pročítat tolik komentářů,jako tomu bylo...A nějak mě opouští chuť k blogu. A to mě pěkně štve. Ach jo .... Promiňte mi,že jsem si tu takhle hloupě postěžovala. Jen mě to prostě mrzí a čtení množství komentářů mi chybí.
Nejde mi o nižší návštěvnost ani nic podobného. Chybíte mi vy(moje SB) a vaše názory.
Chci moc poděkovat těm,co se tu stavují a zanechávají mi komentáře. Každý mi vždy dělá velkou radost. Děkuju! Doufám,že se brzy všichni vrátíte na blog,těším se na vás! Moc.
__________________
V neděli odjíždím s mamkou a bráchou pryč výletovat. Vrátím se asi až ve čtvrtek.
Má vůbec cenu přednastavovat nějaké články...*

Edit: Změnila jsem si dess,tak uvidím,jestli si ho nechám nebo jestli se vrátím k tomu
starému :3.
beepinka*

Jsem zpět ^^

12. srpna 2013 v 12:57 | beepinka
Konnichiwa-minna^^!
Jsem zpět...yes!:D Dovolenka byla moc super,užila jsem si to :) (až na nějaké malé zádrhely),ale s přítelm super :)! Chorvatsko je moc pěkné. Byla jsem v oblasti mezi Splitem a Omišem :3. Fakt pěkné. Ale i tak..jsem už ráda,že jsem zase tu ^^.Zítra ukončím třídění SB. Koukala jsem na počet komentářů v době mé nepřítomnosti..no..upřímně jsem čekala více komentářů,až se vrátím,ale i tak moc děkuju všem,co mi tu články komentovali.No..To je zatím asi vše,jdu se podívat,kdo vše se zapsal apod. Mějte se hezky.
beepinka*

Beepinka se loučí ^^!

28. července 2013 v 8:00 | beepinka

Áno tak už je to tu :D,loučím se s vámi minna! :3
Na dovču odjíždím sice až zítra večer,ale dneska už jedu k přítelovi,
takže na blog asi nebudu mít čas. Chápete...:D ..ehm..xD..^^
Přednastavila jsem článek na každý den do 12.8.! Rozhodně to tu
nenechám stát,to tedy ne! *That´s not my style xD!*
Takže svými komentáři,i v době mé nepřítomnosti,mě moc potěšíte..:3
Už se těším,až se vrátím a pořádně si počtu..muhehe xD! ^^
Oxidovat bych tu měla už toho 12.8. ..nejpozději 13.8.
Pokud bude někdo pořádat třídění,tak mě prosím omluvte,arigato ^__^!
A nezapomeňte se zapsat do mého třídění SB,které bude zpuštěno již zítra! :)
Mějte se všichni moc hezky a užívejte si volno,jak jen to jde,
protože už se nám to krátí!
beepinka*

Konnichiwa!:3

22. července 2013 v 9:11 | beepinka
Konnichiwa-minna!^^
Tak jak se máte? :3 Omlouvám se,že jsem tu přes víkend moc nebyla,byla jsem totiž u přítele :3 Ale i tak jsem se snažila to tu nezanedbávat,tak snad ok. =) V pondělí večer odjíždím do toho Chorvatska. Takže určitě přednastavím nějaké články. Budu pryč dlouho. Až do 12.8. (13.8.? ..teď nevím :D). Doufám,že i když tu nebudu se tu někdo občas staví :3 :).
Předevčírem jsem se s přítelem koupala v bazénu. Bylo to super v tomhle vedru! :D Včera jsem již nemohla...*měsíce pitomý -.- :D* ...To byl fakt pech! Grrr...
Ten banner nahoře je krásný,že? Coco Cherry,velmi se ti povedl!^^
Dneska se budu poflakovat doma,asi zkouknu nějaký film a myslím,že bych se dneska mohla vrhnout na nějakou grafiku. O objednávce pro Chiyo.sama vím,už na ní dělám :3! A taky bych mohla udělat zase nějakou FREE grafiku :3 Uvidím ;)
Jo....tak mě tak napadá,že se chci omluvit všem,kteří si u mě kdy něco objednali,že čekali třeba i měsíc,ne-li více..Mně prostě grafika nejde vždy a nejde mi se do toho nutit. To pak nevzniká nic pěkného. Tak snad se nezlobíte a odpustíte mi :3
Jinak objednávky jsou otevřené furt,takže si můžete něco objednat ^^. I lidi,kterým jsem už něco vytvořila =) Na tom vůbec nesejde ;)
Letím se nasnídat. :3 beepinka jede banánovou dietu! :D muhehehe xD
beepinka*

News :3

15. července 2013 v 12:36 | beepinka

Konnichiwa-minna!^^
Tak jak se máte? Prázdniny se nám bohužel rychle blíží ke konci...aspoň mě to tedy utíká neskutečně rychle. Grr..nechce se mi sedět zase nad učením.....zvlášť když si vezmu,že se stejně poslední týden prázdnin budu muset věnovat učení,protože na začátku školního roku budeme hned psát z ájiny a bižule...Ach kéž by toho z té bižule nebylo tolik -.-" No..ještě na to nebudu myslet. Celkově se snažím na téma "prázdniny se blíží ke konci" nemyslet. Moc mi to nejde,jak vidíte xD Teď jsem vám určitě zkazila náladu ...a za to se omlouvám x.x!!

No...Zítra pojedu nejspíš k babičce jenom na otočku jinak nevím.......No..vlastně se mi blíží Chorvatsko..odjíždím 29.7. večer s přítelem a jeho rodinou. Doufám,že to bude dobré.* Měli jsem teď nějaké problémy...No..snad to bude dobré. Budu tam nějak do 12.8. mám pocit. No...až se vrátím..to už to teprve bude v prdeli :D,jelikož to už škola bude za dveřmi xD -.-" ...Ten víkend hned po návratu asi pojedu někam s mámou a bráchou putovat po Česku na pár dní :D ..Pak si užiju ještě chviličku volna a počítám tak v pondělí 26.8. zasednu k učení -.- Musim! A to je na tom to nejhorší. No..poslední prázninový víkend si pokusim udělat ještě volný. Nakupování sešitů a tak nechám asi až potom na rozjezd školního roku. Bože to je fakt děsné myslet takhle dopředu...Asi vás tenhle článek musí pěkně štvát,protože vám připomínám tu zatracenou školu xD Možná někteří přestali číst již nahoře,když viděli to proklaté slovo "učení" xD!..Nejhorší na tom je,že jsem se snažila psát v druhém odstavci o něčem jiném a stejně jsem se ke škole vrátila :D No..zkusím to tedy znovu v odstavci třetím xD.

Ehm..takže :D........beepinka nadočkavě čeká na datum 16.7.(whoah už za chvíli :D!!),protože vyjde nový song od INFINITE - Destiny!! Ten Teaser mě položil :D! Jsou tam všichni tak sexy xD No nemůžu se dočkat xD!! :3 A ke všemu jsem se dneska dozvěděla,že B.A.P vydají 17.7. (pokud si nepletu datum o.o) zase nový song ...JSEM NADŠENÁ ^^!! Akorát...jedou fakt strašně rychle..o.o Před chvílí vydali Coffee Shop a už tu bude další song...Pokud se nepletu,tak s názvem Hurricane. Ach jo..měli by si taky na chvíli odpočinout...Nechci,aby byli přepracovaní nebo tak něco :/! Nicméně na song jsem samozřejmě neskutečně natěšená!:3 a zvědavá! :)

Jinak.....V posledních dnech si občas pustím CNBLUE nebo ONE OK ROCK....nějak se mi ty skupiny celkem líbí. Songy od ONE OK ROCK jsem si teď nedávnko poslechla u Saki na blogu a velmi mě to překvapilo. Nejsou špatní *-* Obě skupiny mají fakt takovou příjemnou a fajnovou muziku!=3 Přemýšela jsem,že tu možná udělám rubriku pro CNBLUE a ukážu vám,jaká je moje nejoblíbenější píseň od nich. No uvidím ještě,jestli se k tomu dokopu xD Jsem hrozná. xD

To bude asi vše,co jsem měla na srdci :3 Je toho celkem dost koukám xD
A opravdu se omlouvám za kažení hezkého slunného prázninového dne. x.x! :3
Mějte se hezky,

beepinka*

Just Me ^^

10. července 2013 v 15:15 | beepinka

Dneska jsem měla náladu na focení,tak jsem se párkrát blejskla.
Mell toto není 3. pokus o to tě zabít. Teďkon teda spíše připravit o zrak :D..Přísahám!
Ach...kéž bych se uměla fotit. :DD
Anyway..

...Prostě beepinka :D!^^

"Maybe kawaii?"....Nope! x.x :DDDDDD
Ti Tokio Hotel zamnou..xD ...Nejsem už takový fanda,ale je mi líto ty plágoše sundat :3
............

Jop...tak ....doufám,že jste přežili :D!!
Jen jsem chtěla,aby jste věděli,jak vlastně aktuálně vypadá osoba,
která navštěvuje vaše blogy ...muhehe xD :3.

beepinka*

Konnichiwa!!^^

5. července 2013 v 15:46 | beepinka

Konnichiwa-minna^^!
Tak co dnes provádíte :3.Já koukám na Gravitation. Reita dala na svůj blog recenzi na toto anime a mě to zaujalo,tak jsem si řekla,že to konečně zčeknu,jelikož už o tomto anime uvažuju delší dobu.No..konečně jsem se k tomu dokopala.Jsem u 9. dílu (9/13). Je to fajné. Myslím,že o tom také udělám recenzi,ale uvidím ještě.
No..zítra jedu k babičce a v neděli s rodinou pravděpodobně na nějaký výlet. Těším se,bude to zase aspoň změna.
Ale to neznamená,že by mi dny proseděné u anime a k-popu vadily! ..To vůbec ne. :D! Ale změna neuškodí.
Jak jsem se tak koukala na svůj "Anime seznam",tak toho mám rozkoukaného opravdu dost. Mám rozkoukaný Karneval,
UNPS 2,Hyouku,Fairy Tail a včera jsem k tomu přidala Free. :DD To je hrozné se mnou. No....Karneval i UNPS 2 již skončili,takže to chci dokoukat v první řadě!:3 Gravitation dojedu podle mě dneska.=3
Tak já se zase letím koukat.
beepinka*

Amsterodam :3

23. června 2013 v 23:51 | beepinka

-Amsterodam-


Konnichiwa-minna!
Tak...dneska jsem se vrátila z Amsterodamu. Nějak nevím,kde začít...No......jaksi se to nevydařilo úplně podle mých představ. Chvílema jsem se už i těšila domů. Počasí se nám nevydařilo..neustále pršelo a foukal děsně ledový vítr. Na mě něco leze,takže mi vůbec ale vůbec v tomhle počasí nebylo dobře...a teď v tom chodit..no hrůza a děs! Proto také na fotkách vypadám jako zombie :D! Pech je,že jsem se koukala ještě v pátek na předpověď počasí no a rozhodně nikde nebylo,že by mělo pršet celý den...to bych se také i jinak oblékla...No takže nakonec to dopadlo tak,že mi celý den neuvěřitelně mrzly nohy..a jak mám problémy s koleny,tak žádná sláva. x.x A rozbil se nám taky děstník,takže jsme museli kupovat nový.
Průvodce byl taky takový divný maník xD ...furt se přeříkával a jeho ájina nic moc,ale tak aspoň byla sranda :3 :D...
No ale organizace byla taky úplně na nic. ...To mi to taktéž znechutilo. :o/
No..ke všemu ještě nás ( mně,přítele a mou mamku) potkal opravdu nepříjemný zážitek a to již v pátek po té,co do autobusu na posledním stanovišti nastoupili poslední lidé. Byli to nějací bulhaři...,ale tak nevychovaní!!! ..Já jsem seděla s přítelem a před námi seděla máma,která vedle sebe měla ještě jedno volné místo. Pak byla ještě dvě volná místa ve předu a jedno ještě volné vzadu. No a tito 4 idioti nalezli do autobusu a teď zjistili,že jakože dva z nich nemůžou sedět spolu. A tak jeden z nich na mamku začal kérovat s tím,že jsou rodina a jestli nemůže jít na místo do zadu. No ten způsob,jakým s matkou mluvil..děs! x.x Bylo mi z toho na nic. No...jako..dobrý argument " jsme rodina " fakt super kámo -.-" my taky. .a chtěli jsme sedět takhle pohromadě. Mamka zůstala sedět no a jeden si tedy sednul vedle ní a druhý šel úplně do zadu na to poslední volné místo. No a ten idiot,který seděl vedle matky se rozhodl,že ji odtamtud prostě vyšoupe a začal se neskutečně rotahovat. To je prostě nevychovanost! x.x No..takže takto mamka jela utlačovaná až do první zastávky. No a teď už se pomalu dostávám k té nejvíce nepříjemné části. Všichni tři jsme o pauze stáli před busem a povídali si a najednou se k nám přiřítili ti dva hysterický idioti a začali na nás řvát. To bylo hrozné. Začala jsem se klepat....chytla jsem se přítele za ruku..bylo mi šíleně. Chtělo se mi brečet. Já....na tohle nejsem zvyklá.....Já bych se takhle k nikomu nechovala. Nikdy! ......No tak jsme odešli potom do busu s tím,že se mamka přesune na to místo dozadu...,aby dali konečně pokoj.*Moudřejší ustoupí.* Fakt...hrozný zážitek! Nevychovaný idioti. Tak jako....nabírali jsme je jako poslední,tak jim asi mohlo dojít,že na ně možná místa nevyzbydou..tak si je mohli jednoduše zabookovat. Fakt kreténi. Opravdu mi z toho nebylo nejlíp,ale přenesla jsem se přes to.
Jej koukám,že jsem se tu o tom moc rozepsala....a taky..napsala jsem zatím samé negativní věci ..ach jo. :/ :D
Teď bych to mohla zkusit *aspoň trochu:D* více pozitivněji.......so..
Amsterodam je pěkné město. Zaujala mě architekrura domů a taky větrné mlýny,které vám za chvíli ukážu na fotografíích. Jinak ale musím říct,že žít bych tam nemohla. Je to na mě moc chaotické město. o.o Moc velký ruch. Z jedné strany jede cyklista,z druhé auto ..tramvaj :D do toho zhulený a opilý dav...no..je to síla :D
Líbila se mi Čtvrť červených luceren......Ta je známá výlohami s prostitutkami. Bohužel se nesměli fotit...,takže to zdokumentované nemám :D V této části Amsterodamu to opravdu žilo :D! Narvené hospody fanoušky fotbalu. Narvané kavárny....Všude byla cítit marihuana :D * i když já to moc nepoznám..mám blbý čich asi :D...,ale tak mamka s přítelem říkali xD* ...No a ty ulice byly celkem úzké na to,že tam jezdili lidi na kolech mezi davem turistů ...a do toho sem tam nějaké to auto nebo dokonce koně o.o! fakt síla.
No....ještě bych mohla zkusit shrnout,jak celá výprava do Amsterodamu vypadala od začátku:
V pátek v 8 večer jsme vyjížděli z Prahy. Pak jsme stavěli v Plzni a jeli přes Německo do Amsterodamu. Noc byla úděsná :D Bylo tam tak málo místa na nohy x.x! grrr......s přítelem jsme se během noci furt tak nějak střídali. Chvíli měl on na mě položenou hlavu a chvíli mi natahoval nohy přes něj :D .....Takový ten trhaný spánek no :D
Ráno nějak okolo 7:45 byla první pauza na benzínce již v Amsterodamu. Jistě všichni hned po dlouhé noci začali okupovat toalety. Problémem bylo,že záchod tam byl jen jeden..a lidí,co potřebovalo,hodně. Áno..byla jsem mezi nimi xD Bylo těžké to vydržet. Stála jsem frontu asi 25 minut :D Odjezd byl domluven v 8:15,ale nakonec se to kvůli tomuto problému trošičku protáhlo a odjížděli jsme až v 9 něco xD ou.
První zastávkou byly větrné mlíny!:3 Tam se mi to hodně líbilo.....no.......ještě nepršelo ..so xD
Nejprve jsme tam navšívili sýrárnu,kde nám říkali o tom,jak se ty sýry vyrábí a jak dlouho vydrží.
Zde jsem se trochu pousmála nad průvodcovou angličtinou x) :D.
...Bože na té fotce vypadám divně.....no comment O.o :D
Krásné..jen neskutečně foukal vítr a už se to sbíralo k dešti o.o
Stále jsem však žila v naději :D.
Tato soška*Budha,že?:3*mě neskutečně dostala:3
Hezky na zahráce ji tam měli :3
No..pak už začalo pršet a tak jsme v areálu větrných mlýnů lezli různě do
obchůdků apod. Jeden obchod mě dostal!:3 Ve výloze měli takovéhle
roztomilé králíčky a uvnitř to vypadalo jak v pokoji pro lolity!
Bohužel to jsem nezdokumentovala. *BAKA!!-.-*
Ty králíčky jsme si chtěla koupit,ale byli strašně drahý,tak jsem se jich
musela vzdát :/ :D .
....
Pak jsme se *již za deště :D -.-* přesunuli do Amsterodamu.
Bohužel moc fotek nemám. Věřím,že kdyby bylo pěkně a mě nebylo zle,tak fotím jako divá.
Ale tak nějak na to nebyla nálada..nebylo to k tomu,ale něco málo mám.
Bože já na té fotce vypadám jako smažkaO.O...Je vidět,že mi fakt
nejlíp nebylo no :D.
Ta kola..to bylo neskutečný,kolich jich všude bylo. o.o :3
Nejpoužívanější dopravní prostředek tam :3
....V Amsterodamu jsme to prošli. Měli jsme mezi tím asi 3
rozchody,takže jsme vždy zalezli na pizzu,na čaj..a tak :3 Hlavně někam do tepla!:3 Poté byla projížka na lodi a pak jsme měli 5 hodin volno do odjezdu busu zpět do Prahy. No...absolutně jsme nevěděli,co tu v tomto počasí těch zbývajích pět hodin budeme dělat,ale tak nás napadlo jít do asijské čtvrti ...a udělali jsme dobře. Mně to velmi zvedlo náladu!!!!
Ano....beepinka se pomalu dostává k nejsuprovějšímu zážitku *ano už to tak bude :D* z Amsterodamu.
Asijská čtvrť byla plná čínských restaurací. Bohužel jsme vlezli do nějaké,kde jídlo stálo pěkně za prd,takže jsme dali dost peněz za něco,co bylo opravdu dost...nechutné. Maso nedovařený..no prostě hnus! Zlatá Panda
v Praze na Andělu! Tam vaří výborně! :3 No...pak jsme se tam tou asijskou čtvrtí dále procházeli *v dešti -.- :D*
a narazili jsme na takový roztomilý obchod...kde jsem byla v ráji!:3 Tolik roztomilých propisek,plyšáků,bločků,gum,sešítků,hrníčků a já nevím,čeho ještě. No..bylo to nádherné. Mamka s přítelem mi udělali radost a každý mi něco koupil :3.
Vybrala jsem si propisku s Pikachuem!!:3 ^^ a krásný bloček,ve kterém
je každá stránka jiná:3 Je dokonalý. Nebudu do něj psát :D Byla by to škoda :D!

Vedle tohoto obchodu jsme ještě narazili na jeden úžasný obchod. Přítel do něj vlezl,protože si všiml různých komisků s Marvel hrdiny :D ...no...šla jsem tam za ním a co nevidím.............nejlepší zážitek......Lidi já jsem stála v MANGA SHOPU! Tolik mang okolo mě. Byla jsem úplně mimo. Neskutečný zážitek...NESKUTEČNÝ!
Musela jsem to zdokumentovat !:3 :
Kuroshistsuji manga...a plno dalších ...wááááá ...to byl fakt ráj ^^!♥
Ouran set...to mě dostalo :D!! tyjo ta cena :D o.o
Fairy Tail manga....tu jsem viděla poprvé ...jako většinu mang,co tam byly :3!
I YAOI tam bylo....Nezklamali mě :D! ^^
Opravdu tohle bylo pro mě něco dokonalého...nenahraditelný pocit♥
...
Pak během následujících hodin jsme se tak různě chodili schovat před deštěm a zimou do obchodů a za zbývající peníze ještě zašli na čaj. Poté jsme se ve 22:00 dostavili na domluvené místo. *Čekali asi půl hodiny na náš autobus v
té nehorázné kose -.- fakt debilní organizace.* No a pak už celý zrmzlý jsme jeli zpět do Prahy.
Závěrem bych řekla,že jsem ráda,že jsem se do tohoto města podívala. Nicméně znovu bych tam asi nejspíše nejela. I když...za hezkého počasí procházka po Amsterodamu může být úplně něco jiného. Popravdě věřím,že můj trochu negativní pohled na tento výlet je ovlivněn špatným počasím a tím,že jsem se necítila dobře.

No a ještě....^^...
nakonec se moje přání vlastnit plyšového králíčka,kterého jsem viděla v komplexu větrných mlýnů,vyplnilo.^^!


Bylo to fajn.*
beepinka*

 
 

Reklama