AKTUÁLNĚ

#behappy

Listen to KPOP, It feels good


News

První školní den :3

2. září 2013 v 14:55 | beepinka

Konnichiwa-minna!
Tak jak jste to dnes zvládli? Já v pohodě. Ve škole jsem byla opět v mojí třídě první xD. Už tradičně od půl 8 jsem tam oxidovala. Postupně se tam nahrnuli moji spolužáci. Úplně v pohodě to bylo,takže jsem ráda. Jednu hodinu s mým třídním jsem taky přežila. *Jak já ho nemám ráda -.-"!*. To zítra mě ty hodiny s ním čekají 2! Gosh..
Byla jsem překvapená z rozvrhu. Dopadl moc dobře! Jenom jednou v týdnu tam budu asi nějak do 4. Jinak mám do půl 2 :D! YES :D! ...Čekala jsem,že to v druhém ročníku na gymplu bude drsnější o.o.No nestěžuju si xD!
Už jsem si rozvrh hodin od Queen vytiskla a hodila na zeď xD! Je fakt neskutečně nádherný,ještě jednou ti děkuju.


Jinak ve třídě máme nového spolužáka. Přijde mi strašně milý xD ...Přišel k nám do třídy,zeptal se,jestli je volná lavice,pak mi podal ruku xDDD ...takové..nevídané v téhle době..řekla bych. Udělalo to na mě dojem xD.

Do kolika budete zítra trčet ve škole? Já ještě zítra výjimečně do půl 1. Už se těším na matikářku^^...ona je moc milej člověk. Jinak dneska mě kromě super rozvrhu překvapilo ještě to,že nemám stejnou učitelku na bižuli. A to jsem měla najistotu mít! ....No řeknu vám...vůbec ale vůbec mi to nevadí. Neměla jsem jí ráda a ke všemu s námi chtěla psát teď po prázkách test z látky,kterou jsme nestihli minulý školní rok probrat. Grrr...to fakt ne -.-...Takže mě to moc moc moc těší :D! A učitelka,kterou máme mít je prý fajn,takže v pohodě.
Taky ještě se nám změnili učitelé na hudebku,ekonomii+právo,angličtinu a na laborky. Tak jsem zvědavá.

Doufám,že všichni,co jste dneska šli na novou školu,že to bylo co nejvíce v pohodě,i když jste určitě museli být neskutečně vynervovaní....Ale ono si to sedne,lidi tam budou určitě fajn. Bude to zase něco nového a třeba
i lepšího. ..Já osobně jsem na střední škole milionkrát šťastnější,než na základce.

----------------------
Jinak v bravu je plakát 2NE1!! :D Ihned,jak jsem se o tom dozvěděla jsem ho letěla splašit. xD! Už mi tu vysí na zdi...vedle plágoše Bigbang. ...A taky jsem si již před nějakou dobou objednala plágoš Sword art online + sešítek SAO,tak ty tu mám taky! Hned se mi bude líp učit,doufám...

Tak já letím,dejte mi vědět,co vy a váš první den.
beepinka*

Vysvětlení *-*

29. srpna 2013 v 9:27 | beepinka
Konnichiwa-minna!
Tak....Chtěla bych vysvětlit,proč to tu bylo od pátku takhle seklé. V sobotu se mi udělalo příšerně špatně a já jsem skončila v nemocnici. Když jsme přijeli do nemocnice,tak jsem se cítila už dobře. *ironie osudu -.-* Nicméně si mě tam nechali a propustili mě až včera. Bylo to fakt zvláštní...Nejprve mě začala brnět oblast v okolí pravého oka,na které jsem najednou hůř viděla (po asi 10 minutách to přešlo) a následně mě začala brnět pravá půlka obličeje(a mě se pletl jazyk,nešlo mi mluvit)...Do toho mě začala úplně nepředstavitelně bolet hlava. Brněný pravé části obličeje tak nějak po 10 minutách ustalo a k nesnesitelné bolesti hlavy se přidalo brnění celé pravé ruky!(trvalo taky tak 10 min.). No a do toho se mi udělalo zle od žaludku a já zvracela. Fakt výborný. A to jsem chtěla mít tak krásný víkend s přítelem. Ten přijel,byl tu se mnou a pak mě s rodiči odvezli do nemocnice. No a tam,jak jsem psala,si mě nechali. Podstoupila jsem řadu vyšetření za ty dny,co jsem tam byla,no a vypadá to,že problém mi dělá moje antikoncepce,kterou beru a také nějaký hormon právě. No a samozřejmě glýkémie. Budu se muset více zaměřit na to,co jíst nebo nejíst.
Jsem neskutečně ráda,že jsem zpět doma!! Bylo to tam depresivní!!!
Nejhorší je,že ve středu nebo ve čtvrtek tam budeme zase volat a půjdu tam k doktorce ještě na nějaká vyšetření kvůli té cukrovce...:/. Doktorka mi říkala,že to buďto zmákneme ambulantně nebo si mě tam ještě na pár dní nechají...což by byla moje noční můra-zvlášť ve školním roce!! :( No uvidíme.

Takže se chci omluvit,že to tu tak najednou stálo bez jakéhokoliv vysvětlení.
beepinka*

Jsem tu!:)

21. srpna 2013 v 21:22 | beepinka
(by Penny/je krásný,že? :3)
Ahoj všichni!^^
Dneska k večeru jsem se vrátila z Jižních Čech zpět domů. Bylo to super!:) Projeli jsme Jindřichův Hradec,Třeboň,Český Krumlov,Frymburk,Lipno...prostě poznávačka. Český Krumlov je fakt krásné město!:) Všechny hotely nám vyšly tak jak měly,takže spokojenost.^^ Ode dneška tu zase budu normálně aktivní a děkuju za vaše komentáře k přednastaveným článkům.
beepinka*

Chybíte mi...T.T

15. srpna 2013 v 11:16 | beepinka
Áno,je tomu tak. Minna,proč mi vás sem chodí najednou tak málo? Ptám se i když vím proč - jsou prázdniny,takže je lepší je trávit jinde než u pc.*Nebo vás snad můj blog nebaví?..Doufám,že tomu tak není.*
Radši se vrátím k té první variantě. ...Plno z vás má pozastaveno a já se tu cítím celkem osaměle. Nemůžu pročítat tolik komentářů,jako tomu bylo...A nějak mě opouští chuť k blogu. A to mě pěkně štve. Ach jo .... Promiňte mi,že jsem si tu takhle hloupě postěžovala. Jen mě to prostě mrzí a čtení množství komentářů mi chybí.
Nejde mi o nižší návštěvnost ani nic podobného. Chybíte mi vy(moje SB) a vaše názory.
Chci moc poděkovat těm,co se tu stavují a zanechávají mi komentáře. Každý mi vždy dělá velkou radost. Děkuju! Doufám,že se brzy všichni vrátíte na blog,těším se na vás! Moc.
__________________
V neděli odjíždím s mamkou a bráchou pryč výletovat. Vrátím se asi až ve čtvrtek.
Má vůbec cenu přednastavovat nějaké články...*

Edit: Změnila jsem si dess,tak uvidím,jestli si ho nechám nebo jestli se vrátím k tomu
starému :3.
beepinka*

Jsem zpět ^^

12. srpna 2013 v 12:57 | beepinka
Konnichiwa-minna^^!
Jsem zpět...yes!:D Dovolenka byla moc super,užila jsem si to :) (až na nějaké malé zádrhely),ale s přítelm super :)! Chorvatsko je moc pěkné. Byla jsem v oblasti mezi Splitem a Omišem :3. Fakt pěkné. Ale i tak..jsem už ráda,že jsem zase tu ^^.Zítra ukončím třídění SB. Koukala jsem na počet komentářů v době mé nepřítomnosti..no..upřímně jsem čekala více komentářů,až se vrátím,ale i tak moc děkuju všem,co mi tu články komentovali.No..To je zatím asi vše,jdu se podívat,kdo vše se zapsal apod. Mějte se hezky.
beepinka*

Beepinka se loučí ^^!

28. července 2013 v 8:00 | beepinka

Áno tak už je to tu :D,loučím se s vámi minna! :3
Na dovču odjíždím sice až zítra večer,ale dneska už jedu k přítelovi,
takže na blog asi nebudu mít čas. Chápete...:D ..ehm..xD..^^
Přednastavila jsem článek na každý den do 12.8.! Rozhodně to tu
nenechám stát,to tedy ne! *That´s not my style xD!*
Takže svými komentáři,i v době mé nepřítomnosti,mě moc potěšíte..:3
Už se těším,až se vrátím a pořádně si počtu..muhehe xD! ^^
Oxidovat bych tu měla už toho 12.8. ..nejpozději 13.8.
Pokud bude někdo pořádat třídění,tak mě prosím omluvte,arigato ^__^!
A nezapomeňte se zapsat do mého třídění SB,které bude zpuštěno již zítra! :)
Mějte se všichni moc hezky a užívejte si volno,jak jen to jde,
protože už se nám to krátí!
beepinka*

Konnichiwa!:3

22. července 2013 v 9:11 | beepinka
Konnichiwa-minna!^^
Tak jak se máte? :3 Omlouvám se,že jsem tu přes víkend moc nebyla,byla jsem totiž u přítele :3 Ale i tak jsem se snažila to tu nezanedbávat,tak snad ok. =) V pondělí večer odjíždím do toho Chorvatska. Takže určitě přednastavím nějaké články. Budu pryč dlouho. Až do 12.8. (13.8.? ..teď nevím :D). Doufám,že i když tu nebudu se tu někdo občas staví :3 :).
Předevčírem jsem se s přítelem koupala v bazénu. Bylo to super v tomhle vedru! :D Včera jsem již nemohla...*měsíce pitomý -.- :D* ...To byl fakt pech! Grrr...
Ten banner nahoře je krásný,že? Coco Cherry,velmi se ti povedl!^^
Dneska se budu poflakovat doma,asi zkouknu nějaký film a myslím,že bych se dneska mohla vrhnout na nějakou grafiku. O objednávce pro Chiyo.sama vím,už na ní dělám :3! A taky bych mohla udělat zase nějakou FREE grafiku :3 Uvidím ;)
Jo....tak mě tak napadá,že se chci omluvit všem,kteří si u mě kdy něco objednali,že čekali třeba i měsíc,ne-li více..Mně prostě grafika nejde vždy a nejde mi se do toho nutit. To pak nevzniká nic pěkného. Tak snad se nezlobíte a odpustíte mi :3
Jinak objednávky jsou otevřené furt,takže si můžete něco objednat ^^. I lidi,kterým jsem už něco vytvořila =) Na tom vůbec nesejde ;)
Letím se nasnídat. :3 beepinka jede banánovou dietu! :D muhehehe xD
beepinka*

News :3

15. července 2013 v 12:36 | beepinka

Konnichiwa-minna!^^
Tak jak se máte? Prázdniny se nám bohužel rychle blíží ke konci...aspoň mě to tedy utíká neskutečně rychle. Grr..nechce se mi sedět zase nad učením.....zvlášť když si vezmu,že se stejně poslední týden prázdnin budu muset věnovat učení,protože na začátku školního roku budeme hned psát z ájiny a bižule...Ach kéž by toho z té bižule nebylo tolik -.-" No..ještě na to nebudu myslet. Celkově se snažím na téma "prázdniny se blíží ke konci" nemyslet. Moc mi to nejde,jak vidíte xD Teď jsem vám určitě zkazila náladu ...a za to se omlouvám x.x!!

No...Zítra pojedu nejspíš k babičce jenom na otočku jinak nevím.......No..vlastně se mi blíží Chorvatsko..odjíždím 29.7. večer s přítelem a jeho rodinou. Doufám,že to bude dobré.* Měli jsem teď nějaké problémy...No..snad to bude dobré. Budu tam nějak do 12.8. mám pocit. No...až se vrátím..to už to teprve bude v prdeli :D,jelikož to už škola bude za dveřmi xD -.-" ...Ten víkend hned po návratu asi pojedu někam s mámou a bráchou putovat po Česku na pár dní :D ..Pak si užiju ještě chviličku volna a počítám tak v pondělí 26.8. zasednu k učení -.- Musim! A to je na tom to nejhorší. No..poslední prázninový víkend si pokusim udělat ještě volný. Nakupování sešitů a tak nechám asi až potom na rozjezd školního roku. Bože to je fakt děsné myslet takhle dopředu...Asi vás tenhle článek musí pěkně štvát,protože vám připomínám tu zatracenou školu xD Možná někteří přestali číst již nahoře,když viděli to proklaté slovo "učení" xD!..Nejhorší na tom je,že jsem se snažila psát v druhém odstavci o něčem jiném a stejně jsem se ke škole vrátila :D No..zkusím to tedy znovu v odstavci třetím xD.

Ehm..takže :D........beepinka nadočkavě čeká na datum 16.7.(whoah už za chvíli :D!!),protože vyjde nový song od INFINITE - Destiny!! Ten Teaser mě položil :D! Jsou tam všichni tak sexy xD No nemůžu se dočkat xD!! :3 A ke všemu jsem se dneska dozvěděla,že B.A.P vydají 17.7. (pokud si nepletu datum o.o) zase nový song ...JSEM NADŠENÁ ^^!! Akorát...jedou fakt strašně rychle..o.o Před chvílí vydali Coffee Shop a už tu bude další song...Pokud se nepletu,tak s názvem Hurricane. Ach jo..měli by si taky na chvíli odpočinout...Nechci,aby byli přepracovaní nebo tak něco :/! Nicméně na song jsem samozřejmě neskutečně natěšená!:3 a zvědavá! :)

Jinak.....V posledních dnech si občas pustím CNBLUE nebo ONE OK ROCK....nějak se mi ty skupiny celkem líbí. Songy od ONE OK ROCK jsem si teď nedávnko poslechla u Saki na blogu a velmi mě to překvapilo. Nejsou špatní *-* Obě skupiny mají fakt takovou příjemnou a fajnovou muziku!=3 Přemýšela jsem,že tu možná udělám rubriku pro CNBLUE a ukážu vám,jaká je moje nejoblíbenější píseň od nich. No uvidím ještě,jestli se k tomu dokopu xD Jsem hrozná. xD

To bude asi vše,co jsem měla na srdci :3 Je toho celkem dost koukám xD
A opravdu se omlouvám za kažení hezkého slunného prázninového dne. x.x! :3
Mějte se hezky,

beepinka*

Just Me ^^

10. července 2013 v 15:15 | beepinka

Dneska jsem měla náladu na focení,tak jsem se párkrát blejskla.
Mell toto není 3. pokus o to tě zabít. Teďkon teda spíše připravit o zrak :D..Přísahám!
Ach...kéž bych se uměla fotit. :DD
Anyway..

...Prostě beepinka :D!^^

"Maybe kawaii?"....Nope! x.x :DDDDDD
Ti Tokio Hotel zamnou..xD ...Nejsem už takový fanda,ale je mi líto ty plágoše sundat :3
............

Jop...tak ....doufám,že jste přežili :D!!
Jen jsem chtěla,aby jste věděli,jak vlastně aktuálně vypadá osoba,
která navštěvuje vaše blogy ...muhehe xD :3.

beepinka*

Konnichiwa!!^^

5. července 2013 v 15:46 | beepinka

Konnichiwa-minna^^!
Tak co dnes provádíte :3.Já koukám na Gravitation. Reita dala na svůj blog recenzi na toto anime a mě to zaujalo,tak jsem si řekla,že to konečně zčeknu,jelikož už o tomto anime uvažuju delší dobu.No..konečně jsem se k tomu dokopala.Jsem u 9. dílu (9/13). Je to fajné. Myslím,že o tom také udělám recenzi,ale uvidím ještě.
No..zítra jedu k babičce a v neděli s rodinou pravděpodobně na nějaký výlet. Těším se,bude to zase aspoň změna.
Ale to neznamená,že by mi dny proseděné u anime a k-popu vadily! ..To vůbec ne. :D! Ale změna neuškodí.
Jak jsem se tak koukala na svůj "Anime seznam",tak toho mám rozkoukaného opravdu dost. Mám rozkoukaný Karneval,
UNPS 2,Hyouku,Fairy Tail a včera jsem k tomu přidala Free. :DD To je hrozné se mnou. No....Karneval i UNPS 2 již skončili,takže to chci dokoukat v první řadě!:3 Gravitation dojedu podle mě dneska.=3
Tak já se zase letím koukat.
beepinka*
 
 

Reklama