AKTUÁLNĚ

#behappy

Listen to KPOP, It feels good


DOČASNĚ POZASTAVENO - NESTÍHÁM BOHUŽEL KVŮLI VŠ


News

[My Lifeu] I´m on the hunt for who I´ve not yet become!~

10. září 2016 v 16:19 | beepinka

Ahojky všichni,
doufám,že si užíváte víkend ^^. Je pořádný vedýrko co? :D Docela na padnutí. Já se mám dobře. Večer se jdeme s rodinou podívat na bráchu. Poběží tady v Praze půlmaraton (Birell Grand Prix Praha 2016). Snad to dá. Mám nervy i za něj :D. Jinak čas mi teď utíká takovou rychlostí,jakou doufám brácha dneska poběží :D.Jsem totiž v jednom kole a nevim kam skočit dřív :D. Ale jsem za to ráda.Můj život je konečně zajímavější. Aspoň se nenudím :D. Jak už víte,chodím do práce, do toho řeším prodej učebnic ze střední :D (v pondělí a v úterý se ze mě stane obchodník lol :D) a ještě si řeším věci ohledně VŠ ...respektive se snažím nějak zorientovat v tom,jak si zapsat předměty (rozvrh si do jisté míry totiž sestavuju sama) apod. Taky přemýšlím,že bych si asi mohla koupit nějaký jeden tlustý sešit vythávací,kam bych si zapisovala poznámky na všech přednáškách. Uvidím. Určitě ale budu psát růčo. Přijde mi,že si takhle víc pamatuju,než když ťukám do noťasu. Možná si koupim dva sešity. Jeden si nechám doma a pak si do něj ty poznámky přepíšu a nějak si to aspoň utříbim v hlavě. Ale nevim....Klidně mi hodně nějaké vaše zkušenosti,rady či typy.

Docela se na tu VŠ těšim,ale zároveň jsem i dost nervozní. Bude to něco úplně nového. No,jsem na to docela zvědavá :D. Jinak pamatujete si,jak jsem psala mé cíle na září? No...tak k angličtině ani k němčině jsem se ještě nedostala. Ono jako čas by po té práci byl,ale já jsem většinou tak vyždímaná,že se na moc nezmůžu. Ke všemu jak jsem psala výše,lítám teď všude možně,takže je to docela pitomé no. No,uvidím.
Tu práci vidím do konce září. Pak nějakou chvilku při vejšce si dám pauzu od brigády,abych se mohla zaměřit jenom na školu...nějak se tam zaběhla,poznala,jak to tam chodí apod. A hlavně,abych zjistila,jak to dávám časově. Pak si zase budu něco hledat^^. Myslím,že to je dobrý nápad.
Celkově můj život je teď takový jiný. Plný změn a nových věcí. Jsem hodně ráda! Asi tak před týdnem jsem se vypravila s mamkou do města mrknout po nějakých hodinkách. Vybrala jsem si tyhle. Neskutečně se mi líběj. Jsem z nich fakt nadšená. Rodiče mi řekli,že je mám od nich za maturu a za to,že jsem se dostala na VŠ. Jsou to moje první hodinky ever!Jinak v týdnu jsem si po práci cestou domů rychle zaběhla do drogerie a koupila si poprvé bílý lak na nehty. Jsem z něj tak happy,že mám pocit,že teď si nehty už jinou barvou nenalakuju :D. Je to totálně top ^^.


Ještě se s vámi podělím o fotku mojí dnešní snídaně ^^. Já o víkendu většinou snídám míchaná vajíčka,ale dneska jsem dostala neskutečnou chuť na něco sladkého,tak jsem si udělala ovesnou kaši s banánem a ringlí. No a samozřejmě jsem nevynechala mé oblíbené burákové máslo. To s tím chutná naprosto dokonale! ~


To bude ode mě dneska všechno ^^)/ Užívejte si víkendu co to jde :3. A děkuju vám za vaše komentáře,které mi tu zanecháváte!
beepinka*

[My Lifeu] It´s time to work a little harder ~

29. srpna 2016 v 11:55 | beepinka
Ahojky všichni,
doufám,že se máte dobře a užíváte si poslední srpnové dny. Já se mám tak nějak všelijak. Dneska rozhodně docela na nic,jelikož mě v noci chytla dost silná migréna,takže jsem ráno psala šéfce,že do práce nedorazím. Hlava mě furt bolí jak hovado,takže si za chvíli půjdu zase lehnout. To ten týden začíná fakt skvěle. Jinak pokud někoho zajímá,co za brigádu to mám, tak pracuju s manuálním skenerem. No..pracuju..zatím se to snažím naučit. :D Každopádně budu tam teď dělat od 6:00-14:00,což znamená,že musím vstávat ve 4:00 a vyrážet tak ve 4:45,protože cesta mi tam trvá tak hodinu. Upřímně jsem z toho docela v řiti,jelikož jsem noční tvor. Ponocování to je moje. Chodit spát nějak dřív večer a vstávat ve 4 je pro mě docela dost hardcore,ale nedá se nic dělat. Budu to muset nějak dát. V kolik bych si měla jít lehnout podle vás,abych vůbec vstala? :D No ale musím to brát pozitivně. Do 15:00 budu doma,což je super. Budu mít zbytek odpoledne volný.
Na začátku září mě čeká informační schůzka ve škole,kde nám řeknou o tom,jak to na VŠ chodí apod. Nejvíce mě zajímá,jak se zapisují předměty. To je pro mě naprostá španělská vesnice. Škola mi začíná 1.10. a čím víc se to blíží,tím vic jsem nervozní. Upřímně...ani jeden z jazyků,které tam budu studovat,jsem nepoužila už od května. Takže jsem docela v řiti. Z němčiny si třeba pamatuji naprosto kulové. Slovní zásoba se rovná nule...dost špatný. S ájinou jsem na tom taky blbě. Přemýšlela jsem,že si za září udělám nějakou lehkou nahušťovárnu,ale nestihnu asi oba jazyky,tak se asi spíše zaměřím na tu němčinu. Jenomže dokopat se k tomu?! To bude teda nářez to vám řeknu.
Co se týče té brigády,vidím jí nejspíše do konce září (pokud vše bude ok),protože s tim jak mám ty směny by mi to ke škole asi moc nešlo,ale to uvidím,až budu mít navolené ty předměty a tedy ten rozvrh. To budu řešit potom.
Nicméně moje cíle na září:
Vyskočit ve 4 ráno v pohodě z postele :D :´D.
Koukat se průběžně na němčinu (popř. i ájinu)
Nepodělat to.


No...držte mi prosím palce.
beepinka*

Řím, Vatikán, Florencie, Benátky ^0^)///

2. srpna 2016 v 13:13 | beepinka
Ahojky všichni,
tak jsem zpátky z dovči! Bylo to fajn. Sice s touhle cestovkou (Quality Travel) už rozhodně znovu nikam nepojedu,jelikož bylo plno komplikací (ani to nechci rozvádět,protože jsem z toho furt docela otrávená),ale i tak jsem si to užila,jelikož ty města byly zkrátka úžasný ^^. Nejvíce se mi líbilo asi v Benátkách a Florencii. Řím je taky úžasnej,opravdu monumentální,ale já mám radši asi ty menší města :D. Florencie a ty Benátky byly přece jenom trošku klidnější a to mi fakt vyhovuje. Jdu se s vámi podělit o fotky. Počasí nám vyšlo skvěle. Bohužel koupání v moři na ostrově Lido u Benátek jsme si vůbec neužili kvůli debilní organizaci cestovky. V moři jsme byli 10 min...ani ne. A to jsme měli mít na koupání 3 hodiny. No raději fakt nemluvit. Každopádně moje chuťové buňky si tuhle dovču pořádně užily! Všechno jídlo bylo naprosto luxusní. Měla jsem pizzu, lasagne, další těstoviny, oříškovou zmrzku, kávu apod. No,jdeme na ty fotky ^^ :D. Jo jinak ptala jsem se přítele,jestli mu nebude vadit,že ho tu zveřejním,tak říkal,že ne,takže jsem ho sem lupla :D. Enjoy!~

Den no.1 - Řím & Vatikán


Fontána di Trevi~
Koloseum~

Více fotek v celém článku ! ~

[My Lifeu] Přijali mě! *0*))////~~~~♥

21. července 2016 v 15:26 | beepinka

Ahojky všichni,
máte se dobře? Já se mám naprosto skvěle! Představte si,přijali mě na všechny tři obory,na které jsem se hlásila! To znamená,že vyšel obor v Hradci a oba dva obory na UK. Furt tomu nemohu uvěřit. Jsem z toho dost v řiti :D! Před několika dny jsem seděla večer u complu a jela si kpop (jak jinak taky že ) a najednou mi na fb blikla zpráva od kámoše,který dělal přijímačky na UK na stejný obor jako já (bohužel jeho nevzali :(). Psal mi,že už jsou na netu výsledky. V tu chvíli mi začalo neuvěřitelně bušit srdce :D a udělalo se mi hrozně zle od žaludku. :DD Jo a začala jsem se modlit jako snad nikdy ještě. :´D Otevřela jsem tu stránku a tam na mě vykoukly dvě zelené fajfky. Ihned jsem propadla velkému pláči. Měla jsem totiž obrovitánskou radost. Jak víte,šíleně jsem si přála se na to UK dostat a pak když jsem viděla,že to vyšlo...slzy štěstí prostě zastavit nešly. Byla jsem z toho fakt dost v řiti :D.

Pár dní jsem přemýšlela,na jaký obor na UK nakonec půjdu. Obor Němčina/ Základy společenkých věd mě sice lákal,ale nakonec jsem se rozhodla pro ten druhý. A tak 1.10.2016 nastoupím do prvního ročníku na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze do oboru Angličtina/Němčina. Je to fakt neuvěřitelný pocit.

Jinak příští týden se půjdu zapsat a pak ve čtvrtek 28.7. odjíždím s přítelem na dovolenou do Itálie. Jedná se o poznávačku a pojedeme tam s jednou cestovkou,tak doufám,že vše bude ok. Vrátím se v pondělí 1.8. ^^. První den se podíváme do Říma a Vatikánu, druhý den nás čeká Florencie a poslední den Benátky. Moc se těšim!

Jinak chci vám všem moc poděkovat za úžasné komentáře,které mi tu zanecháváte! Letím si zapařit Wowko :D! Už brzo si budu moct koupit draha...hohohohoho ;D!Mějte se krásně a přežijte to nechutné dusno. :D

beepinka*

[My Lifeu] Výletuju xD ~ Zámek Ploskovice ~

11. července 2016 v 11:11 | beepinka
Nedávno jsme se s přítelem vypravili na výlet. Počasí bylo fajn ^^ Nebylo vedro,lehce pofukoval větřík a občas vysvitlo sluníčko,což je podle mě naprosto ideální. A kam že jsme jeli? Vydali jsme se na zámek Ploskovice,který se nachází nedaleko Litoměřic.
Po příjezdu jsme si to namířili ihned do zámeckého parku. Celou dobu jsme měli možnost pozorovat pávy,kterých na zámku bylo opravu požehnaně. Dva neustále chodili okolo jednoho auta,které bylo u zámku zaparkované. Říkala jsem si,že jsou asi trošku jeblý :D. No později jsme se dozvěděli od průvodkyně,že na to auto útočí,jelikož se leskne. xD

photo by me ~ xD

Po procházce parkem jsme se rozhodli,že půjdeme na prohlídku. Prohlídka zámku trvala cca 60 minut a dost se mi líbila. Dozvěděli jsme se plno zajímavých věcí. Například že mísa s namalovanými rybkami na dně sloužila jako akvárko. Nebo že Sisi držela dietu,kdy pila jenom nějakou šťávu z masa či co :D. Docela tvrdý no :D.
Interiér se mi moc líbil. ^^ Zámek je opravdu krásný,jak zvenku,tak zevnitř ^^ a je takový menší,jelikož prý sloužil, jako letní sídlo.Pak jsme jeli ještě do Litoměřic na oběd. Dala jsem si pořádnej kuřecí řízek s bramborama a byla to pecka :D. Určitě se zajeďte na zámek taky podívat. Myslím,že se vám tam bude líbit ^^.
beepinka*

[My Lifeu] Volno je super ^-^)

28. června 2016 v 17:14 | beepinka
Ahojky všichni
Nejprve vám chci poděkovat za úžasné komentáře,které mi tu zanecháváte. ^^ Moc si toho vážím. Jak se máte? Venku je pěkné dusno . Já si užívám volna a hledám si brigádu. Jinak minulý týden jsem jela s mamkou kousek za Prahu do lesa na houby. Pár jsme jich našly,takže jsem měla radost. Já houby sice nejim,ale neskutečně mě baví je hledat. I když si někdy přijdu,že jsem úplně slepá :D. Nicméně těch pár na bramboračku bohatě stačilo :D. Měli jsme jí plnej hrnec :D.
O víkendu jsem jela s rodinou a přítelem na naši chatu,kterou renovujeme. Po cestě jsme se stavili v zahradnictví,kde jsem s mamkou koupila 3 růžičky a nějaké levandule :D,které jsem pak na zahradě zasadila. Nejdřív jsem ale musela vyplejt celej zarostlej záhonek . Byla to docela facha,ale mě baví vrtat se v hlíně,takže super. V neděli jsem se šla s přítelm projít po Praze ^^. Bylo příjemně,takže pohodka. ^^
Co se týče VŠ,stále čekám jak kokos na výsledky :D. A denně se modlím,aby mi vyšlo UK. Děkuju za vaše úžasné komentáře plné podpory.
Jinak už si chystám další kpop článečky ...hohoho doufám,že se těšíte tak jako já .
BTW!! : Yumi-chan15 založila facebookovou skupinu pro otaku,ale i kpop blogery (nenechte se zmást názvem) ^^ Bude super,když se přidáte. ^^ --> fb skupina
Letím si něco pustit. ^^ Mějte se hezky. ♥


beepinka*

Přijímačky za mnou ^0^)/ ~~~

16. června 2016 v 17:26 | beepinka
Konnichiwa-minna
Tak jak se vede? Já si užívám zasloužený odpočinek a pomalu přemýšlím,co dál. Určo si budu hledat nějakou brigádu ^^. Jinak přijímačky mám už všechny za sebou. Teď už zbývá jenom čekat na výsledky. ^^ Nicméně body už znám. Musím říct,že mě to překvapilo vzhledem k mé velké prokrastinaci před nimi :D ... a sama sobě jsem udělala velkou radost! *-* V Hradci se hlásím na obor ájina/němčina. Na němčinu mě vzali díky matuře z němčiny bez přijímaček a test z ájiny se mi naštěstí povedl. Dohromady mám 350 bodů /400. A jsem prý 6. !!!!! :D :D :D :D :D :D :D Jestli je to fakt,tak je to fakt tvrdý :D to bych nečekala :D ~ No snad to tak je. :D
Co se týče UK,dopadla jsem taky podle mě dobře. Obor němčina/ZSV : 62/80, němčina/ájina 59/80. Mám velkou radost. Na UK bych se chtěla fakt dostat,tak uvidím. ^^

Ještě se s vámi podělím o fotky mých oblíbených snídaní v posledních dnech yummy ! Taky si děláte často ovesné kaše? (můj instagram -> beepinka)


beepinka*

Prokrastinační trash ~

7. června 2016 v 17:19 | beepinka
Ahojky všichni,
děkuju vám za komentáře u minulého článku!^^ Jste úžasní!♥ Bohužel musím říct,že se mi ta příprava na přijímačky nedaří jak bych chtěla. Zítra mi začínají a já jsem se tak nějak k tomu učení nedostala. Mám v sobě nějaký jakoby blok. Učení mám od toho hrůzného svaťáku prostě pokrk!!!! Sice jsem byla odhodlaná pořádně se na přijímačky teď těch pár dnů připravovat,ale dopadlo to katastrofálně. U přítele jsem se sice učila,ale moc jsem tomu nedala. Dneska a včera nad tím sedím a doslova se přemáhám,ale marně. Vůbec u toho nejsem schopná vydržet. Ta nechuť je přímo obrovská. Asi s tím prostě už nic nenadělám. Prostě věc se má tak,že to učení jsem za těch několik dní viděla jen minimálně. V německé gramatice docela dost plavu..no nevím. Teď tady koukám už 40 minut do blba a přemáhám se dneska už asi po patnácté otevřít ZSV. Jsem prostě debil.
Říkám si,že prostě buďto se dostanu nebo ne. Když ne,pokusím si najít nějakou práci a zkusím to za rok. Hlavně tam zítra nesmím jít s tím pocitem,že to nedám. Prostě to jdu jenom zkusit. A když se to nepovede,zkusit se to fakt může třeba za rok. Jaký na to máte pohled vy?
Celkově jsem taková rozpolcená. Jsem zklamaná sama ze sebe,že jsem si fakt myslela,že se učit budu,ale učila jsem se za těch několik dní opravdu maličko a ne,to opravdu nijak nepřeháním. Holt jsem prokrastinační trash, i když na to třeba mnohdy nevypadám :D.
Nejvíc se bojím toho,že když se nedostanu,budu si to šíleně vyčítat. Chtěla bych se dostat sem na UK hlavně,ale jak říkám.....,když jsem se skoro na nic nepodívala,tak to moc nevidím. Je to prostě v loji. Nejhorší je,že jsem plno okruhů třeba na ZSV moc neviděla ani na maturu,protože jsem nestíhala :D a ke všemu mám tu debilní vlastnost,že věci docela dost rychle zapomínám :D. Ale nebudu se podceňovat..
Moc nevím,co sama se sebou. Je tolik věcí,které bych chtěla změnit,ale furt se k nim nemohu nějak odhodlat. Jsem zaseklá. Můj život mě docela nudí. Chtěla bych začít nějak víc žít. Ale sama sobě to neumožňuju. No asi to zní docela pošahaně,ale ...no třeba tu moje problémy někdy rozeberu.
Jdu si asi pustit nějaký seriál. Na to učení kašlu. Nemá to cenu. Absolutně ne. Wish me good luck. ~
Doufám,že se máte dobře a všem,co budou dělat přijímačky držím moc palce♥.
Váš prokrastinační trash,

beepinka*

Přijímačky se blíží aneb round 2 ;D ~

30. května 2016 v 21:20 | beepinka
Konnichiwa minna ^^)/
Tyjo řeknu vám,to je tak super mít volno. Celý týden jsem si ho užívala plnými doušky :D. Pospávám si klidně do 12 :D Pohodex. Dneska jsem si nějak seskupila materiály,ze kterých se teď hodlám učit tento týden na přijímačky,které mi začnou příští středu. Bude to takový přijímačkový maraton :D . V pondělí brzo ráno pojedu s taťkou do Hradce předložit maturitní výzo,tím by mi měl být prominut test z němčiny. Pak už jenom poškolit test z ájiny ve čtvrtek :D. V Praze zkusím Úkáčko. Přijímačky jdu dělat ve středu z němčiny a pak ze ZSV :D a následně v pátek z ájiny. Nakonec pojedu 17.6. do Českých Budějovic,kde mě čeká kromě ájiny i ústní pohovor O.o tpč. :DDDDDDDD No uvidím,jestli něco z toho vyjde. Dohromady zkouším vlastně 4 obory. Po přijímačkách uvidím,co a jak dál.
Takže teď se plánuju učit. Ale v pátek večer nejspíš pojedu za přítelem pochillovat a budu u něj asi do soboty do večera.
Jinak děkuju za skvělé komentáře k minulému KPOP článku. ♥ Moc mě potěšily ^^ Mám hodně nápadů na KPOP články ^^ ~~~
Včera jsem byla s rodinou na chatě,kterou renovujeme. Vyplela jsem záhonky ^^ ;D Bylo to fajn. Letím si dát sprchu. Jo,ještě mě zajímá..vy co jste teď maturovali ...na jakou vejšku se hlásíte? ^^)/


Zatím se mějte♥,
beepinka*

JSEM ZPĚT ^^)/// !! ~ Maturita 2016 ~

20. května 2016 v 13:36 | beepinka

Ahojky všichni!
Tak a je to za mnou! ^^)/ YES! Konečně volno. Ani nevíte, jak moc se mi ulevilo,že už je to pryč :D. Postupně mi začíná docházet,že už jsem fakt volná. Třeba dneska jsem vstávala v půl 11. To jsem si kvůli učení a stresu dovolit poslední dva měsíce vůbec nemohla. I když padá na mě i trochu smutek. Ta střední mi bude šíleně chybět. Jsem z toho taková přešlá. :D

SVAŤÁK ANEB HELL
Jinak ráda bych se tu vyjádřila k mé přípravě na marutitu. Neprobíhala vůbec hladce a už vůbec ne tak,jak jsem si to v září naplánovala. Přijde mi,že od září až tak do půlky ledna jsem si z toho zas tak šílenou hlavu nedělala. Spíš jsme si z toho dělali prdel. :D Ve škole jsme byli postupně zaplavováni již od září tématy na angličtinu a byli jsme z nich zkoušeni,takže ty jsem se tak postupně učila,ale v ostatních předmětech se jelo dál,takže tam žádný velký tlak nebyl a proto mě to nechávalo docela klidnou :D ,což když se na to zpětně podívám byla fakt chyba. Otázky na společenské vědy a němčinu jsem začala zpracovávat tak od začátku března a opět velmi pomalym tempem. Však času dost že :DDD.


Myslim,že bych se do toho pustila i dřív,ale ve škole toho bylo šíleně moc. Například jsem bojovala s matikou,abych se vůbec dostala k matuře :D. Ostatní předměty takzvané "osery" mi taky docela komplikovaly život. Největší prozření nastalo ale až o svaťáku. A to jsem si myslela,že takhle to se mnou nedopadne :D. V září jsem si naplánovala,jak si to všechno do konce ledna vypracuju a pak se začnu od února či března učit. :DDDDDDDDDDDDDD Musim se tomu teď fakt smát. Témata jsem se začala učit (kromě té ájiny) až o svaťáku. A že to byl frmol.

Myslela jsem,že mě klepne. Čj jsme s kámošem stáhli z netu. Stačilo :D. No prostě svaťák byl pro mě opravdu peklo !!!! S kámoškou jsme se asi 2x sešly. Seděly jsme spolu cca 5 hodin nad ZSV. Otázka měla v průměru tak 8 stran. Opravdu PEKLO. A já to nestíhala a moc nepobírala. Působil stres a cítila jsem,že jedu na poslední rezervy :D. Ke všemu jsem zjistila,že jsem si ho blbě rozvrhla. Nestíhala jsem. Věřila jsem si,že si aspoň tu ájinu pamatuji,ale v pátek večer ...dva dny před maturou jsem zjistila,že ne :D ,takže jsem jela všech 33 otázek na ájinu celou sobotu až do 4 do rána. Děsný.V neděli jsem se zhroutila. Probrečela jsem celé dopoledne. Snažila jsem se s tim bojovat,ale kdykoliv jsem si sedla před témata,začal mě šíleně bolet žaludek a hlava. Klepala jsem se. Prostě se mi tělo bránilo. Byla jsem šíleně vyšťavená. Málo spánku a stres dělá svoje. Takhle špatně mi nikdy nebylo. Myslela jsem si,že tam snad ani nepůjdu. Bylo mi hrozně. Zjistila jsem,že i čj jsem zapomněla......no prostě konec. Přijel za mnou přítel a to mi neskutečně pomohla až tak,že jsem odpoledne vzala veškerou svou poslední sílu a tu čj ještě drtila. Naštěstí úspěšně. V pondělí jsem tam šla docela v klidu a vyrovnaná. Taky plno z vás mi pomohlo ať už komentáři tady nebo zprávami na fb či instagramu. Opravdu děkuju ♥! Maturovala jsem v pondělí a ve středu. To znamená,že v úterý jsem měla volno,které jsem využila a celý den od 10 od rána až do 3 do rána jsem se učila ZSV. Respektive doháněla otázky,které jsem ještě ani jednou neviděla. Plus jsem se modlila. :D Šla jsem spát ve 3 ráno a v 6 jsem vstávala. Proč ne. :D Naštěstí jsem byla tak nahajpovaná,že mi ten nedostatek spánku ani nijak nevadil :D.
TAKŽE RADA : NENECHÁVEJTE DRCENÍ AŽ NA SVAŤÁK. :D A opravdu si to dobře rozvrhněte.


MATURITA CINK CINK
V pondělí 16.5. jsem maturovala z češtiny a angličtiny státní. Bylo to v pohodě. Až mě překvapilo,jak moc v pohodě a překvapila jsem sama sebe,jak klidná jsem byla. Mám ze sebe radost. Z čj jsem odmaturovala s 28 body z 28 :D epic ! a z ájiny 34/39. Ještě nevím,co mi to společně s didakťáky a slohovkama hodí. Uvidím,až dostanu maturitní výzo. ^^ Ale vypadá to na 1 či 2 ! ~
Ve středu 18.5. jsem maturovala z ájiny --> za 2 ^^, ze ZSV --> za 1 ! (Ten epic pocit,když si vytáhneme tu jednu otázku,kterou chcete ze všech nejvíc :D) a z němčiny --> 1 ! Měla jsem fakt štěstí na otázky. U němčiny jsem ani všechny otázky nestihla před maturtou projít. Byl to fakt luck :D !


Všichni učitelé byli fakt milí. Při zkoušení jsem se cítila dobře. ^^ Nervozita skoro vůbec nebyla. Když si vzpomenu, jak jsem si to představovala, jak to bude šílené a ono to nakonec bylo úplně v pohodě. :D Je to drsný no :D. Dokonce mi těch 15 minut přišlo jako šíleně málo. :D
Plno učitelů mi pak řeklo,že to bylo pěkné. Že jsem je potěšila. Ta radost,kterou jsem měla a mám se nedá nahradit ^^!

No a je to za mnou :D. Mám neskutečnou radost. Hrozně se mi ulevilo. A jsem na sebe i pyšná za to,jak dobře se mi to podařilo zmáknout. ^^


Když se nad tím tak zamyslím,šíleně mi tenhle poslední rok utekl. A jak jsem psala v úvodu,tahle škola mi bude moc chybět. Hlavně ta prdel s lidma ze třídy. Mám na to krásné vzpomínky.

Ples ~ ♥


Poslední zvonění ~ ♥


CO TEĎ?
ODPOČINEK ...konečně začnu zase žít :DDDDDDDDDD
Příprava na přijímačky. Uvidím,jestli to budu nějak hrotit :D.
ČAS NA BLOG!!!♥ YES. Pomalu,ale jistě se na blog navrátím. :D ^^ ~~

Máte mě tu zpátky :D! Chci vám poděkovat za podporu a krásné komentáře,které mi dodávaly sílu. A také za trpělivost :D. ♥

Všem,co maturují,držím palce!♥ ~~~
To bude asi prozatím všechno ^^)/ Mějte se krásně,
beepinka*
 
 

Reklama