Listen to KPOP, It feels good


News

[My Lifeu] Zatim žiju :D ...

21. října 2016 v 6:57 | beepinka

Ahojky všichni,
po delší době se vám konečně ozývám. Páni,musím říct,že vysoká škola je opravdu neskutečný žrout času. Vůbec nevím,kam dřív skočit. Nicméně druhý týden na VŠ se konečně blíží ke svému konci. Dneska až přijdu domů,tak si to zamířim asi rovnou do postele. Jsem totálně vyjetá :D. Rozvrh mi dopadl nakonec docela dobře. Ale i tak je toho času málo,protože to kvantum,které chtějí,abychom vstřebali ....no to se prostě nedá pobírat. Každopádně postupně se v tom snažím nějak zorientovat a hlavně jsem se začala docela drtit. Avšak je to fakt hrozně ale fakt hrozně vyčerpávající. Střední byla oproti tomuhle pohodička musim říct.
Plno lidí mi řeklo,že jsem magor dát si kombinaci 2 jazyků,ale já si to chci prostě dokázat,že na to mám a že se tyhle dva jazyky (ájina/němčina) fakt skvěle naučim. Ať už to bude na VŠ a nebo pak nějak sama,když by tohle nevyšlo. Můj přístup je zatím takový,že se snažím to tolik nehrotit. Buďto to vyjde,nebo ne. Když ne,jsou tady i jiné možnosti co dělat a tak. Prostě uvidím,jak to půjde. Teď se zkusím dostat na konec zimáku. Uvidim no. Ale fakt..je to hodně stresující a vyčerpávající. Občas si říkám,jestli jsem si nenaložila fakt moc.
Každopádně jinak mě to na druhou stranu i docela baví. Je to prostě úplně něco jiného. Úplně jiný systém,než na který jsem byla zvyklá doteď. Všechny přednášky,semináře probíhají v němčině či ájině. Člověk se cítí jak v jiném vesmíru :DD. Je super ty jazyky poslouchat 4 dny v týdnu (úterý mám volný díky bohu lol). Volný,abych mohla dohánět to,co nestihnu o víkendu lol.
Jinak už jsem si tam našla pár kámošů,tak snad to dáme nějak dohromady. Už jsme se dohodli na výměně nějakých poznámek a materiálů. Bez týmové práce by to bylo vážně v prdeli. :D

Tolik prozatím ode mě. Musím se jít rychle oblíkat. Za chvíli mi začíná škola. :DD Doufám,že se vám všem daří. Děkuju za vaše návštěvy. Mějte se krásně!


Jo a ještě tedy musím říct,že moje aktivita teď bude určitě o něco sníženější. Doufám,že na mě nezapomenete. :(

btw: fotka neni moje xD !!!!!!!!!! Kéž bych měla takhle promakaný stůl lol.

EDIT: Jelikož jsem některé zmátla předchozí fotkou,přidávám fotku,na které můžete vidět mojí "studovnu" ! Obklopená kpopem (jak jinak :D). Jinak ta Nagisa...neskutečně jí zbožňuju (Postava,ve které jsem se tak nějak našla... ).


beepinka*

Back to school 2016!~ ^0^)/♥

3. října 2016 v 19:29 | beepinka


Ahojky všichni,
tak jak jste si užili dnešní upršený den? Já jsem ráda,že už je tady podzim,jelikož je to moje nejolbíbenější roční období..., i když ten déšť fakt nesnášim :D. No,v poslední době přemýšlím furt jenom nad VŠ a jelikož mi škola začíná už příští pondělí,začínám být trošku (jak prase) nervozní. Už se vidim o víkendu :D lol. Pozitivní je,že jsem se už stihla seznámit se 3 lidmi,kteří jsou fajn,tak uvidím jaké to bude dál a snad narazím na plno dalších supr lidí.
Nedávno jsem se vás ptala,jestli by jste na VŠ zvolili psaní na noťasu nebo ručně. Děkuju vám za vaše rady a typy. Nakonec zůstanu u toho ručního psaní...ono totiž nemám ani jinou možnost. :D Můj noťas je těžkej a velkej jak kráva,takže to by asi nešlo. Uvidím,jak to budu dávat a když tak pak v budoucnu popřemýšlím o koupi nějakého noťasu :3!

Každopádně zatím jsem si koupila tento sešit,ze kterého jsem naprosto nadšená! Ještě si koupím plno linkovaných papírů s dírkama,jako jsou v sešitě, a budu si to pak do něj vkládat..popřípadě je budu šoupat do nějakých desek. Mám v plánu tento sešit použít na předměty k angličtině. Ještě musím sehnat 2. sešit,který hodlám mít na předměty k němčině.^^ Zatím to psaní poznámek vidím nějak takhle....a pak si to když tak nějak zorganizuju během semestru.
Btw: ty desky s G-Dragonem naprosto zbožňuju!♥


Pokud si poznámky budu doma přepisovat,mám v plnánu vkládat si je pak do nějakých z těchto desek,které můžete vidět na fotce. ^^ Aspoň využiju desky,které jsem měla na maturitní otázky :D.
Každopádně jak můžete vidět,jsem docela ujeta ná všemožné lepíky a roztomilé propisky ...a....zvýrazňovače ..mám jich přesně 23 :D lol. Jinak ta sovička (ořezávátko) je neskutečně roztomilá ...tu jsem v tom obchodě prostě nemohla nechat! :3


Takže zatím takhle ^^. Jediné,co si budu ještě tedy pořizovat bude ten druhý sešit,papíry a teď si ještě vzpomínám,že musím nějak pořešit penál :D. No.. a se začátkem školy přijde i ta méně příjemná část a to zjištění,jaké učebnice,skripta budu muset koupit lol. Rozhodně nemám v plánu kupovat všechny :D. Snad to nebude tak hrozné,i když o tom upřímně docela silně pochybuju :D!~
To bude ode mě pro dnešek všechno ^^! Užijte si hezký zbytek večera!
A děkuju moc za vaše komentáře,které mi tu zanecháváte!
beepinka*

[My Lifeu] I´m on the hunt for who I´ve not yet become!~

10. září 2016 v 16:19 | beepinka

Ahojky všichni,
doufám,že si užíváte víkend ^^. Je pořádný vedýrko co? :D Docela na padnutí. Já se mám dobře. Večer se jdeme s rodinou podívat na bráchu. Poběží tady v Praze půlmaraton (Birell Grand Prix Praha 2016). Snad to dá. Mám nervy i za něj :D. Jinak čas mi teď utíká takovou rychlostí,jakou doufám brácha dneska poběží :D.Jsem totiž v jednom kole a nevim kam skočit dřív :D. Ale jsem za to ráda.Můj život je konečně zajímavější. Aspoň se nenudím :D. Jak už víte,chodím do práce, do toho řeším prodej učebnic ze střední :D (v pondělí a v úterý se ze mě stane obchodník lol :D) a ještě si řeším věci ohledně VŠ ...respektive se snažím nějak zorientovat v tom,jak si zapsat předměty (rozvrh si do jisté míry totiž sestavuju sama) apod. Taky přemýšlím,že bych si asi mohla koupit nějaký jeden tlustý sešit vythávací,kam bych si zapisovala poznámky na všech přednáškách. Uvidím. Určitě ale budu psát růčo. Přijde mi,že si takhle víc pamatuju,než když ťukám do noťasu. Možná si koupim dva sešity. Jeden si nechám doma a pak si do něj ty poznámky přepíšu a nějak si to aspoň utříbim v hlavě. Ale nevim....Klidně mi hodně nějaké vaše zkušenosti,rady či typy.

Docela se na tu VŠ těšim,ale zároveň jsem i dost nervozní. Bude to něco úplně nového. No,jsem na to docela zvědavá :D. Jinak pamatujete si,jak jsem psala mé cíle na září? No...tak k angličtině ani k němčině jsem se ještě nedostala. Ono jako čas by po té práci byl,ale já jsem většinou tak vyždímaná,že se na moc nezmůžu. Ke všemu jak jsem psala výše,lítám teď všude možně,takže je to docela pitomé no. No,uvidím.
Tu práci vidím do konce září. Pak nějakou chvilku při vejšce si dám pauzu od brigády,abych se mohla zaměřit jenom na školu...nějak se tam zaběhla,poznala,jak to tam chodí apod. A hlavně,abych zjistila,jak to dávám časově. Pak si zase budu něco hledat^^. Myslím,že to je dobrý nápad.
Celkově můj život je teď takový jiný. Plný změn a nových věcí. Jsem hodně ráda! Asi tak před týdnem jsem se vypravila s mamkou do města mrknout po nějakých hodinkách. Vybrala jsem si tyhle. Neskutečně se mi líběj. Jsem z nich fakt nadšená. Rodiče mi řekli,že je mám od nich za maturu a za to,že jsem se dostala na VŠ. Jsou to moje první hodinky ever!Jinak v týdnu jsem si po práci cestou domů rychle zaběhla do drogerie a koupila si poprvé bílý lak na nehty. Jsem z něj tak happy,že mám pocit,že teď si nehty už jinou barvou nenalakuju :D. Je to totálně top ^^.


Ještě se s vámi podělím o fotku mojí dnešní snídaně ^^. Já o víkendu většinou snídám míchaná vajíčka,ale dneska jsem dostala neskutečnou chuť na něco sladkého,tak jsem si udělala ovesnou kaši s banánem a ringlí. No a samozřejmě jsem nevynechala mé oblíbené burákové máslo. To s tím chutná naprosto dokonale! ~


To bude ode mě dneska všechno ^^)/ Užívejte si víkendu co to jde :3. A děkuju vám za vaše komentáře,které mi tu zanecháváte!
beepinka*

[My Lifeu] It´s time to work a little harder ~

29. srpna 2016 v 11:55 | beepinka
Ahojky všichni,
doufám,že se máte dobře a užíváte si poslední srpnové dny. Já se mám tak nějak všelijak. Dneska rozhodně docela na nic,jelikož mě v noci chytla dost silná migréna,takže jsem ráno psala šéfce,že do práce nedorazím. Hlava mě furt bolí jak hovado,takže si za chvíli půjdu zase lehnout. To ten týden začíná fakt skvěle. Jinak pokud někoho zajímá,co za brigádu to mám, tak pracuju s manuálním skenerem. No..pracuju..zatím se to snažím naučit. :D Každopádně budu tam teď dělat od 6:00-14:00,což znamená,že musím vstávat ve 4:00 a vyrážet tak ve 4:45,protože cesta mi tam trvá tak hodinu. Upřímně jsem z toho docela v řiti,jelikož jsem noční tvor. Ponocování to je moje. Chodit spát nějak dřív večer a vstávat ve 4 je pro mě docela dost hardcore,ale nedá se nic dělat. Budu to muset nějak dát. V kolik bych si měla jít lehnout podle vás,abych vůbec vstala? :D No ale musím to brát pozitivně. Do 15:00 budu doma,což je super. Budu mít zbytek odpoledne volný.
Na začátku září mě čeká informační schůzka ve škole,kde nám řeknou o tom,jak to na VŠ chodí apod. Nejvíce mě zajímá,jak se zapisují předměty. To je pro mě naprostá španělská vesnice. Škola mi začíná 1.10. a čím víc se to blíží,tím vic jsem nervozní. Upřímně...ani jeden z jazyků,které tam budu studovat,jsem nepoužila už od května. Takže jsem docela v řiti. Z němčiny si třeba pamatuji naprosto kulové. Slovní zásoba se rovná nule...dost špatný. S ájinou jsem na tom taky blbě. Přemýšlela jsem,že si za září udělám nějakou lehkou nahušťovárnu,ale nestihnu asi oba jazyky,tak se asi spíše zaměřím na tu němčinu. Jenomže dokopat se k tomu?! To bude teda nářez to vám řeknu.
Co se týče té brigády,vidím jí nejspíše do konce září (pokud vše bude ok),protože s tim jak mám ty směny by mi to ke škole asi moc nešlo,ale to uvidím,až budu mít navolené ty předměty a tedy ten rozvrh. To budu řešit potom.
Nicméně moje cíle na září:
Vyskočit ve 4 ráno v pohodě z postele :D :´D.
Koukat se průběžně na němčinu (popř. i ájinu)
Nepodělat to.


No...držte mi prosím palce.
beepinka*

Řím, Vatikán, Florencie, Benátky ^0^)///

2. srpna 2016 v 13:13 | beepinka
Ahojky všichni,
tak jsem zpátky z dovči! Bylo to fajn. Sice s touhle cestovkou (Quality Travel) už rozhodně znovu nikam nepojedu,jelikož bylo plno komplikací (ani to nechci rozvádět,protože jsem z toho furt docela otrávená),ale i tak jsem si to užila,jelikož ty města byly zkrátka úžasný ^^. Nejvíce se mi líbilo asi v Benátkách a Florencii. Řím je taky úžasnej,opravdu monumentální,ale já mám radši asi ty menší města :D. Florencie a ty Benátky byly přece jenom trošku klidnější a to mi fakt vyhovuje. Jdu se s vámi podělit o fotky. Počasí nám vyšlo skvěle. Bohužel koupání v moři na ostrově Lido u Benátek jsme si vůbec neužili kvůli debilní organizaci cestovky. V moři jsme byli 10 min...ani ne. A to jsme měli mít na koupání 3 hodiny. No raději fakt nemluvit. Každopádně moje chuťové buňky si tuhle dovču pořádně užily! Všechno jídlo bylo naprosto luxusní. Měla jsem pizzu, lasagne, další těstoviny, oříškovou zmrzku, kávu apod. No,jdeme na ty fotky ^^ :D. Jo jinak ptala jsem se přítele,jestli mu nebude vadit,že ho tu zveřejním,tak říkal,že ne,takže jsem ho sem lupla :D. Enjoy!~

Den no.1 - Řím & Vatikán


Fontána di Trevi~
Koloseum~

Více fotek v celém článku ! ~

[My Lifeu] Přijali mě! *0*))////~~~~♥

21. července 2016 v 15:26 | beepinka

Ahojky všichni,
máte se dobře? Já se mám naprosto skvěle! Představte si,přijali mě na všechny tři obory,na které jsem se hlásila! To znamená,že vyšel obor v Hradci a oba dva obory na UK. Furt tomu nemohu uvěřit. Jsem z toho dost v řiti :D! Před několika dny jsem seděla večer u complu a jela si kpop (jak jinak taky že ) a najednou mi na fb blikla zpráva od kámoše,který dělal přijímačky na UK na stejný obor jako já (bohužel jeho nevzali :(). Psal mi,že už jsou na netu výsledky. V tu chvíli mi začalo neuvěřitelně bušit srdce :D a udělalo se mi hrozně zle od žaludku. :DD Jo a začala jsem se modlit jako snad nikdy ještě. :´D Otevřela jsem tu stránku a tam na mě vykoukly dvě zelené fajfky. Ihned jsem propadla velkému pláči. Měla jsem totiž obrovitánskou radost. Jak víte,šíleně jsem si přála se na to UK dostat a pak když jsem viděla,že to vyšlo...slzy štěstí prostě zastavit nešly. Byla jsem z toho fakt dost v řiti :D.

Pár dní jsem přemýšlela,na jaký obor na UK nakonec půjdu. Obor Němčina/ Základy společenkých věd mě sice lákal,ale nakonec jsem se rozhodla pro ten druhý. A tak 1.10.2016 nastoupím do prvního ročníku na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze do oboru Angličtina/Němčina. Je to fakt neuvěřitelný pocit.

Jinak příští týden se půjdu zapsat a pak ve čtvrtek 28.7. odjíždím s přítelem na dovolenou do Itálie. Jedná se o poznávačku a pojedeme tam s jednou cestovkou,tak doufám,že vše bude ok. Vrátím se v pondělí 1.8. ^^. První den se podíváme do Říma a Vatikánu, druhý den nás čeká Florencie a poslední den Benátky. Moc se těšim!

Jinak chci vám všem moc poděkovat za úžasné komentáře,které mi tu zanecháváte! Letím si zapařit Wowko :D! Už brzo si budu moct koupit draha...hohohohoho ;D!Mějte se krásně a přežijte to nechutné dusno. :D

beepinka*

[My Lifeu] Výletuju xD ~ Zámek Ploskovice ~

11. července 2016 v 11:11 | beepinka
Nedávno jsme se s přítelem vypravili na výlet. Počasí bylo fajn ^^ Nebylo vedro,lehce pofukoval větřík a občas vysvitlo sluníčko,což je podle mě naprosto ideální. A kam že jsme jeli? Vydali jsme se na zámek Ploskovice,který se nachází nedaleko Litoměřic.
Po příjezdu jsme si to namířili ihned do zámeckého parku. Celou dobu jsme měli možnost pozorovat pávy,kterých na zámku bylo opravu požehnaně. Dva neustále chodili okolo jednoho auta,které bylo u zámku zaparkované. Říkala jsem si,že jsou asi trošku jeblý :D. No později jsme se dozvěděli od průvodkyně,že na to auto útočí,jelikož se leskne. xD

photo by me ~ xD

Po procházce parkem jsme se rozhodli,že půjdeme na prohlídku. Prohlídka zámku trvala cca 60 minut a dost se mi líbila. Dozvěděli jsme se plno zajímavých věcí. Například že mísa s namalovanými rybkami na dně sloužila jako akvárko. Nebo že Sisi držela dietu,kdy pila jenom nějakou šťávu z masa či co :D. Docela tvrdý no :D.
Interiér se mi moc líbil. ^^ Zámek je opravdu krásný,jak zvenku,tak zevnitř ^^ a je takový menší,jelikož prý sloužil, jako letní sídlo.Pak jsme jeli ještě do Litoměřic na oběd. Dala jsem si pořádnej kuřecí řízek s bramborama a byla to pecka :D. Určitě se zajeďte na zámek taky podívat. Myslím,že se vám tam bude líbit ^^.
beepinka*

[My Lifeu] Volno je super ^-^)

28. června 2016 v 17:14 | beepinka
Ahojky všichni
Nejprve vám chci poděkovat za úžasné komentáře,které mi tu zanecháváte. ^^ Moc si toho vážím. Jak se máte? Venku je pěkné dusno . Já si užívám volna a hledám si brigádu. Jinak minulý týden jsem jela s mamkou kousek za Prahu do lesa na houby. Pár jsme jich našly,takže jsem měla radost. Já houby sice nejim,ale neskutečně mě baví je hledat. I když si někdy přijdu,že jsem úplně slepá :D. Nicméně těch pár na bramboračku bohatě stačilo :D. Měli jsme jí plnej hrnec :D.
O víkendu jsem jela s rodinou a přítelem na naši chatu,kterou renovujeme. Po cestě jsme se stavili v zahradnictví,kde jsem s mamkou koupila 3 růžičky a nějaké levandule :D,které jsem pak na zahradě zasadila. Nejdřív jsem ale musela vyplejt celej zarostlej záhonek . Byla to docela facha,ale mě baví vrtat se v hlíně,takže super. V neděli jsem se šla s přítelm projít po Praze ^^. Bylo příjemně,takže pohodka. ^^
Co se týče VŠ,stále čekám jak kokos na výsledky :D. A denně se modlím,aby mi vyšlo UK. Děkuju za vaše úžasné komentáře plné podpory.
Jinak už si chystám další kpop článečky ...hohoho doufám,že se těšíte tak jako já .
BTW!! : Yumi-chan15 založila facebookovou skupinu pro otaku,ale i kpop blogery (nenechte se zmást názvem) ^^ Bude super,když se přidáte. ^^ --> fb skupina
Letím si něco pustit. ^^ Mějte se hezky. ♥


beepinka*

Přijímačky za mnou ^0^)/ ~~~

16. června 2016 v 17:26 | beepinka
Konnichiwa-minna
Tak jak se vede? Já si užívám zasloužený odpočinek a pomalu přemýšlím,co dál. Určo si budu hledat nějakou brigádu ^^. Jinak přijímačky mám už všechny za sebou. Teď už zbývá jenom čekat na výsledky. ^^ Nicméně body už znám. Musím říct,že mě to překvapilo vzhledem k mé velké prokrastinaci před nimi :D ... a sama sobě jsem udělala velkou radost! *-* V Hradci se hlásím na obor ájina/němčina. Na němčinu mě vzali díky matuře z němčiny bez přijímaček a test z ájiny se mi naštěstí povedl. Dohromady mám 350 bodů /400. A jsem prý 6. !!!!! :D :D :D :D :D :D :D Jestli je to fakt,tak je to fakt tvrdý :D to bych nečekala :D ~ No snad to tak je. :D
Co se týče UK,dopadla jsem taky podle mě dobře. Obor němčina/ZSV : 62/80, němčina/ájina 59/80. Mám velkou radost. Na UK bych se chtěla fakt dostat,tak uvidím. ^^

Ještě se s vámi podělím o fotky mých oblíbených snídaní v posledních dnech yummy ! Taky si děláte často ovesné kaše? (můj instagram -> beepinka)


beepinka*

Prokrastinační trash ~

7. června 2016 v 17:19 | beepinka
Ahojky všichni,
děkuju vám za komentáře u minulého článku!^^ Jste úžasní!♥ Bohužel musím říct,že se mi ta příprava na přijímačky nedaří jak bych chtěla. Zítra mi začínají a já jsem se tak nějak k tomu učení nedostala. Mám v sobě nějaký jakoby blok. Učení mám od toho hrůzného svaťáku prostě pokrk!!!! Sice jsem byla odhodlaná pořádně se na přijímačky teď těch pár dnů připravovat,ale dopadlo to katastrofálně. U přítele jsem se sice učila,ale moc jsem tomu nedala. Dneska a včera nad tím sedím a doslova se přemáhám,ale marně. Vůbec u toho nejsem schopná vydržet. Ta nechuť je přímo obrovská. Asi s tím prostě už nic nenadělám. Prostě věc se má tak,že to učení jsem za těch několik dní viděla jen minimálně. V německé gramatice docela dost plavu..no nevím. Teď tady koukám už 40 minut do blba a přemáhám se dneska už asi po patnácté otevřít ZSV. Jsem prostě debil.
Říkám si,že prostě buďto se dostanu nebo ne. Když ne,pokusím si najít nějakou práci a zkusím to za rok. Hlavně tam zítra nesmím jít s tím pocitem,že to nedám. Prostě to jdu jenom zkusit. A když se to nepovede,zkusit se to fakt může třeba za rok. Jaký na to máte pohled vy?
Celkově jsem taková rozpolcená. Jsem zklamaná sama ze sebe,že jsem si fakt myslela,že se učit budu,ale učila jsem se za těch několik dní opravdu maličko a ne,to opravdu nijak nepřeháním. Holt jsem prokrastinační trash, i když na to třeba mnohdy nevypadám :D.
Nejvíc se bojím toho,že když se nedostanu,budu si to šíleně vyčítat. Chtěla bych se dostat sem na UK hlavně,ale jak říkám.....,když jsem se skoro na nic nepodívala,tak to moc nevidím. Je to prostě v loji. Nejhorší je,že jsem plno okruhů třeba na ZSV moc neviděla ani na maturu,protože jsem nestíhala :D a ke všemu mám tu debilní vlastnost,že věci docela dost rychle zapomínám :D. Ale nebudu se podceňovat..
Moc nevím,co sama se sebou. Je tolik věcí,které bych chtěla změnit,ale furt se k nim nemohu nějak odhodlat. Jsem zaseklá. Můj život mě docela nudí. Chtěla bych začít nějak víc žít. Ale sama sobě to neumožňuju. No asi to zní docela pošahaně,ale ...no třeba tu moje problémy někdy rozeberu.
Jdu si asi pustit nějaký seriál. Na to učení kašlu. Nemá to cenu. Absolutně ne. Wish me good luck. ~
Doufám,že se máte dobře a všem,co budou dělat přijímačky držím moc palce♥.
Váš prokrastinační trash,

beepinka*

 
 

Reklama