AKTUÁLNĚ

#behappy

Listen to KPOP, It feels good


DOČASNĚ POZASTAVENO - NESTÍHÁM BOHUŽEL KVŮLI VŠ


News

Jde se do boje ! ^----^)// ~~~ / MATURITA

5. května 2016 v 21:24 | beepinka

Konnichiwa-minna
Děkuju moc za všechny úžasné komentáře u minulého článku ^^)/ Moc mi pomáháte ♥.
Doufám,že se máte všichni dobře. ^^ Maturitu písemnou z angličtiny školní, o které jsem vám psala v minulém článku, jsem zmákla za 1 ! Mám z toho neskutečnou radost. Paradoxně tu lehčí ájinu - státní jsem trošku pohnojila a vidím to na 2,což je furt ale paráda ! *-* Státní písemné maturity jsem psala teď od pondělí do středy. Češtinu didakťák vidím na 2,takže mám velkou radost!! No jsem zvědavá,jak ty písemky dopadnou. U slohu z čj i z aj si vůbec nejsem schopná typnout :DD ,co bych mohla dostat.
Každopádně....dneska mi začal svaťák. Maturuji 16.5. a 18.5. Zítra se začínám pořádně učit. ^^ Bude to těžké,protože toho je šíleně moc,ale JÁ TO NEVZDÁM. Poslední boj,posledních pár dní...a pak KONEČNĚ VOLNO. To mi za to přece stojí !!! ~~~ Upřímně mám z toho strach....,ale to mě neskolí...prostě NE!
Myslete na mě prosím. ♥

To bude ode mě všechno. ^^ Půjdu si za chvíli lehnout,abych měla energii na zítřek. Mějte se všichni moc krásně

Btw: Už jste slyšeli nový song od BTS? .... ZBOŽŇUJU TO
BOW WOW WOW !!

beepinka*

Maturita se blíží... ~~

9. dubna 2016 v 11:36 | beepinka

Konnichiwa-minna
Po dlouhé době se ozývám. Chci vám dát vědět,že se mám dobře,ale učení je šíleně moc a já jsem z toho hrozně nervozní. Ještě jsem se ani nedostala k učení na maturitu. Maturuji z češtiny,angličtiny 2x, němčiny a společenských věd (filosofie,politologie,právo,ekonomie,psychologie,sociologie). Vůbec nevím,jak to stihnu.
Teď v úterý 12.4. mě čeká první maturita - písemná z angličtiny školní. Během víkenda se na to budu připravovat. Držte mi prosím palce.
Round two :D mě čeká 2. - 4. května. To budou písemné maturity (státní). Pak bude svaťák (11 dní..thanks god) a potom kolo třetí -> 16. a 18.5. (ústní).
Už se to blíží a jak jsem psala na začátku,ještě jsem se ani nezačala pořádně učit. Jsem z toho šíleně vystresovaná. Snad to nějak dám. Teď po té angličtině se do toho hodlám pořádně položit,tak snad to půjde.
Na blog se dostanu nejspíše až po maturitě. Pak mě čeká příprava na přijímačky. No uvidím,jak to všechno bude.
Doufám,že se máte všichni dobře. ♥ Schází mi to tu.
Nemáte nějaké tipy, jak se rychle a efektivně naučit velké kvantum učiva? Nebo prostě nějaké rady? Myslím,že mi pomůže opravdu cokoliv. Klidně mi hoďte rady, jak se učíte vy apod. Opravdu se docela bojim >0< a propadám panice,protože nevím, jak to všechno stihnout. ~

Běžím na tu angličtinu. Mějte se všichni krásně.
Vaše beepinka.

3. narozeniny blogu ^----^))//♥

10. února 2016 v 9:53 | beepinka
10.2.2016

Konnichiwa-minna ^^))/
Jak se máte? Doufám,že dobře. Já se momentálně léčim ze zápalu plic,takže nic moc :D,ale tak pohoda :´D. Ale přejděme k příjemnějším věcem. Můj bloček dneska slaví 3 roky!! Je to moc hezký pocit♥ Ve spojitosti s tím chci poděkovat vám všem,co se tu stavujete a zanecháváte mi zde své komentáře. Opravdu,děkuju za vaše návštěvy :3! Kdyby nebylo vás,tak blog už dávno není. .....Šíleně jsem si tohle moje doupátko zamilovala a těším se,až zase budu mít o něco více času. ^^
Takže přeju mému blogu všechno nejlepší k jeho třetím narozeninkám^^ a už se těším na ty čtvrté.
Mějte se všichni krásně.
beepinka*

Goodbye 19, welcome 20 :´D ^0^)/ ~~

31. ledna 2016 v 21:08 | beepinka

Tak a je to tady,dnešním dnem se ze mě stává dvacítka :D ^^ Od minulých narozenin čas utekl neskutečně rychle. Nemůžu tomu uvěřit,že jsem už přešla z 19 na 20. Jsem z toho taková v rozpacích. Už nikdy náct :D ach jooooo >.< :D.
Dnešní den jsem si neskutečně užila s rodinou a přítelem. Hodně jsem si odpočinula a nabila se pozitivní energií. To je přesně to,co teď potřebuju. Dostala jsem nádherné dárečky a odpoledne jsme strávili na bowlingu,který jsem hrála dneska poprvé. Je mi 20 a plno věcí jsem ještě nezkusila. Tohle je jedna z věcí,kterou chci do budoucna změnit. Chci začít víc žít. A začnu. Někdy v budoucnu bych se chtěla začít věnovat tanci,vždy mě to k němu táhlo .. i jsem se mu na základní škole věnovala. Chci prostě žít trochu jinak. Ten bowling byl fakt super,užila jsem si kopec srandy a po návratu domů jsme si dali můj úžasný narozeninový dortík. Je fakt vynikající. *-*) Ještě nám půlka zbyla,tak ho v týdnu dojedem :´D.


Ještě vám ukážu dárečky,které jsem dostala ♥

VIXX ALBUM ♥ Nemůžu uvěřit,že ho mám ♥ Miluju své rodiče. Upřímně,rozplakala jsem se,když jsem vytáhla tu kartičku Lea. Leo je můj bias a já si šíleně přála,abych ho tam měla. Jsem fakt neskutečně šťastná. To album je prostě celé totálně boží.. >.< !!!

Ten batůžek je úžasný ^0^ ... a mám selfie tyč :D hehe..brácha říkal,že teď už budu cool xD :´D jooo jasný :´D :D
Všechno to jsou tak moc pěkný dárečky ♥____♥
Ještě tady je detail na ty medvídky,jelikož jsou neskutečně roztomilý. ♥ To se hned témata budou zpracovávat líp :D ^^

A k albu Vixx jsem dostala i ofiko plakát. Tak jsme ho dneska s tátou pověsili k ostatním :D. Takhle vypadá moje zeď,teda pouze jedna její část. :D ♥ můj kpop a anime ráj ♥ :D

Byly to prostě nádherné narozeniny. Jsem ráda,že jsem je mohla strávit takhle s rodinou.
Ještě chci šíleně moc poděkovat vám všem,co jste si na mě vzpomněli a popřáli mi na facebooku Jste moc hodní,děkuju vám <3 Moje velké díky patří taky ještě tady holkám za takovéhle pěkné dárečky :
Je to všechno fakt šíleně hezký. ^_______^) Vůbec jste si se mnou nemusely dělat práci. ^^"

Letím si dát srpchu a mrknout na Dva a půl chlapa. ^^ Mějte krásný nedělní večer. :3 A ještě jednou děkuju vám všem! *--*

Narozeninová selfie xD (Ještě nefoceno se selfie tyčí :D)


beepinka*

Info: Snížená aktivita ~

17. ledna 2016 v 21:23 | beepinka
Konnichiwa-minna ^^
Zdravím po docela dlouhé době ^^)/ Nejprve vám chci všem neskutečně poděkovat za pochvalu mých plesových šatů. Jste moc hodní. Ples dopadl dobře. Užila jsem si ho. Afterparty byla taky řádná. :D Pařili jsme až do 6 do rána :D .... na to jen tak nezapomenu. :DDDDDDd fakt nářez. Celou noc jsem pila Kuba libre a tančila :D ani na chvíli jsem se nezastavila. :D ~~
No,teď k hlavnímu důvodu,proč jsem tu....Pomalu,ale jistě se blíží třetí narozeniny mého bločku a s nimi i moje narozeniny. A mně tak nějak více dochází,že čas do maturity se krátí. Mám toho ještě hodně před sebou. ~ Asi tušíte,kam tím mířím....Ano,začala jsem přemýšlet o tom,že blog pozastavím. Teoreticky,už teď jede tak na 10%,což mě moc mrzí,ale nemohu s tím nic dělat. Mám toho tolik...no je to hrozné. Ale musím to přijmout jako fakt a se všemi překážkami zatočit,brát to jako výzvu!! Nic tím nekončí. Pak si užiju dlouhé zasloužené volno,budu mít zase čas na vše,co miluji...,takže i na tohle moje doupátko. Věřím,že vy všichni to pochopíte a nezapomenete na mě. Blog NEPOZASTAVUJI,ale :

Ofiko ohlašuji moji sníženou aktivitu tu i u vás na bločcích. Rozhodně to ale neznamená,že až do maturity nebudu aktivní,určitě se tu občas objevím. Jen nevím jak moc často.

Tímto se prozatím loučím a přeju vám hezký zbytek nedělního večera ^^ ~~ !! :Pbeepinka*

Šaty na maturák - finální podoba~ ^3^)//♥

3. ledna 2016 v 14:52 | beepinka

Konnichiwa-minna ^^)/
Tak jak si užíváte poslední volnou neděli? Vůbec se mi do školy nechce :D. No ale..aspoň se to nějak zase pohne. Přes vánoční prázdniny jsem byla tak líná,že jsem neudělala do školy vlastně nic. Kromě seminární práce a 2 témat na ájinu,ze kterých se musím zítra nechat vyzkoušet. Docela bída,co? No...chtěla jsem si pořádně odpočinout,protože teď to změním. Dala jsem si novoroční předsevzetí,která dodržím. Svým způsobem jsem odhodlaná pokořit sama sebe. ~
Dneska jsem byla u tety,která mi zkrátila mé plesové šaty. Jdu se vám v nich ukázat a potřebuju znát váš upřímný názor. Už jsem sem fotku v nich dávala,nicméně tohle je finální podoba,tak chci vědět,jestli je to ok :D. Už ve středu je ples. Jsem docela nervozní,ale věřím,že to bude jedinečný zážitek,na který nikdy nezapomenu. ♥

Fotka v celém článku~~

Happy New Year ^0^)//♥ ~~

31. prosince 2015 v 8:51 | beepinka

Konnichiwa-mina^^)/
Tak jaké byly Vánoce? Doufám,že jste si je užili a teď odpočíváte.^^ Chci vám všem popřát všechno nejlepší do Nového roku!!! Já jsme si dala plno předsevzetí,která splním. Nejsou pro mě vůbec jednoduchá,ale...věřím,že to dokážu. Když doopravdy chcete,tak můžete dokázat cokoliv!! Chce to "jenom" opravdu chtít.
Jak budete trávit Silvestra? :) Ke mně přijede přítel,tak budeme spolu. Zagamesíme wowko a prostě pohodka. :D


Jinak jaká byla vánoční nadílka? Dostali jste to,co jste si přáli? Já ano a jsem všem neskutečně vděčná. Přála jsem si BTS album a nové album B.A.P - verze A (Bang♥) ...nemohla jsem uvěřit,když jsem si je pod stromečkem rozbalila ♥.

Tady je celá moje nadílka ♥.Brácha mě překvapil SIMS4. <3 Od přítele jsem dostala B.A.P album,pak ten neskutečně roztomilý batůžek,malinový sprcháč,kartičky k B.A.P albu a ty úžasné formičky na vajíčka :3!
Od rodičů jsem dostala BTS album <3 a táta mě překvapil SHINee kosmetickou taštičkou a deskama na papíry BIGBANG. ♥ Plus pak jsem dostala ještě další maličkosti,které můžete vidět na fotce♥.


K té kosmetické taštičce byly ještě i SHINee kartičky. No prostě nádhera. A k BTS albu byly navíc kartičky,jako free gifty. Ten Taehyung je tak krásný... *-*


Z tohohle alba jsem fakt unešená <3. Buttonek s Bangem mám už na penálu. Ty tři kartičky byly zase free giftíky.♥ Tohle album jsem prostě musela mít,jelikož B.A.P dělali děkovný event pro fanoušky za to,že na ně počkali,než se vrátili - pod příspěvek na facebooku jste mohli napsat vaše jméno a byla velká šance,že se pak objeví v jejich novém albu. Moje jméno tam mezi mnoha dalšími je!! Jsem neskutečně šťastná ♥ Je to zkrátka moc hezký pocit! ~~


Také jsem dostala dárky od některých mých Sbéček ^^ Děkuju vám moc ♥

Dáreček od Sayuri♥
Krásně udělané. Jeho očka miluju. Děkuju ♥!~

Dáreček od Queen♥
Tohle mě moc potěšilo,arigato ^^

Dáreček od Penny-chan♥
Neskutečně krásný bannerek ^^ Ještě jednou děkuju Penny <3


Poběžím se teď nasnídat ^^ Užijte si krásného Silvestra a vstupte dobře do Nového roku. Ať se vám co nejvíce daří. A děkuju vám za vaše návtěvy ♥
beepinka*

Veselé Vánoce ^0^)/♥

24. prosince 2015 v 13:53 | beepinka
Konnichiwa-minna,
chci vám všem popřát krásné Vánoce ^0^)/. Doufám,že si je užíváte s rodinou a všechno je v pohodě. Já jsem včera pomáhala mamce dělat bramborovej salát. Myslím,že se nám povedl a už se na něj neskutečně těším :D :3! Co vlastně míváte na štědrovečerní večeři? Já mám vždycky salát,kuřecí řízek a k tomu pivo a jsem spokojená :D! A držíte půst? Já rozhodně ne :D. I když musím říct,že dneska jsem ještě nic zatím nejedla,jelikož jsem ráno nestíhala a teď nějak nemám hlad. Ráno jsem šla s mamkou ještě nakoupit nějaké větvičky,jmelí apod. :D Nicméně vaječný koňak jsem už ochutnat stihla :D.
Neskutečně se těším na večer,až si ode mě rodina rozbalí dárky. Doufám,že je potěším. I kočičákům jsme s bráchou koupili takové kapsičky...vypadají luxusně *-*). Určitě pak přidám fotku dárečků,pokud teda něco pod stromečkem najdu^^ ~~ Jen je škoda,že není sníh....nemá to takovou tu pravou vánoční atmošku,ale tak co se dá dělat. Jinak...dárečky už mám všechny zabalený ^^,co vy? Balíte na poslední chvíli nebo dokonce ještě kupujete? :D
Užijte si to dneska moc a hlavně odpočívejte. Krásné Vánoce,
beepinka.

Tohle mi udělalo neskutečnou radost ^^ B.A.P jsou prostě slaďouši ♥ Vždycky když tuhle songu slyším,mám úsměv na tváři. So BE HAPPY <3 ♥ ^^)/

Vánoce za dveřmi ^0^)/

20. prosince 2015 v 11:45 | beepinka

Konnichiwa-minna ^^)/
Tak jak se vám daří? Už máte volno? Já naštěstí ano,ředitel nám dal na pondělí a úterý lehárko. Ani nevíte,jak jsem ráda. O Vánocích toho potřebuju udělat hodně do školy. Každopádně včera jsem odpočívala a dneska taky budu. Konečně jsem si dneska nemusela nastavovat budík a mohla jsem se pořádně vyspat. ...Normálně když je škola,tak i o víkendu nastavuji budík třeba na 9,abych toho víc za den stihla xD. Stejně stihnu vždy úplný hov..nic :D,ale tak nevadí.... No,dneska jsem vstávala v půl 11. Včera jsem si budíček ještě nastavit ale musela - jeli jsme na trh nakoupit nějakou kořenovou zeleninu na salát a svíčkovou :D. Mamka se už připravuje. XD Letos zase pomůžu s bramborovým salátem. Zbožňuju tu vůni zeleniny,vajíček ...mmm ♥ a baví mě to krájet. :D! Tyhle Vánoce budou prý bez sněhu. Je to podle mě škoda. :( Sníh nemusím,ale na ty vánoční svátky by se fakt hodil. No,co naděláme. Počasí prostě blázní.
Už máte dárečky? Já se dneska ještě vypravím 1 dokoupit,jinak už vše mám a jsem spokojená. Doufám,že jimi udělám radost. Na Vánocích zbožňuju právě to nakupování dárků pro mé blízké. Je to skvělý pocit. Šíleně se těším,až si dárečky ode mě rozbalí.

Jinak na trhu jsme s mamkou včera koupily i cukroví. Mamka je hodně zaneprázdněná,takže péct nějak nestíháme. A beepinka sama je líná :P. Takže jsme jako minulé Vánoce cukroví nakoupily. Mají ho moc dobré,takže proč ne. ^^


Taky mi mamka na trhu koupila tenhle úžasný cupcake! Neskutečně roztomilý. Bylo mi líto ho sníst. >.< :D No nakonec jsem neodolala. Nejlepší cupcake jaký jsem kdy měla.


Jinak tady je náš stromeček. Včera jsem s mamkou zdobila. Máme ho dvoubarevný :DDDD protože nám nevystačila jedna světýlka. Je to docela obr,ale tak..aspoň je takový jedinečný xD. A samozřejmě mi u něj pozuje Milda :D! ♥


Ozdoby máme stejné jako minulý rok. ^^ Mám moc ráda tuhle kombinaci barev. A to srdíčko..no není roztomilé?


Jinak ve škole jsme snad už nějak nacvičili to naše půlnoční překvapení na ples. Snad to dopadne dobře. Přes Vánoce musím sehnat ještě kostým apod. No...mám toho hodně xD.
Ani tu nebudu psát,co všechno do školy musím za Vánoce udělat. To by mě z toho mrdlo. A ke všemu na to dneska opravdu myslet nechci :D.

Mějte se moc hezky a užívejte Vánoční atmosféry. ^^ Děkuji za vaše komentáře u předchozích článků.♥

beepinka*

Žiju,zatím ... :D >.<)/ ~

11. prosince 2015 v 23:44 | beepinka

Krásný večer všem,
po delší době se opět ozývám. Ano,zatím ještě žiju. I když musim říct,že nevím,jestli do maturity vydržim. :D Jako řeknu vám,tenhle rok je opravdu nátěr. A odráží se to jak vidno i zde na mojí aktivitě. Bohužel nemohu s tím nic dělat. Takže bych vás všechny moc chtěla poprosit,jestli by jste mě až do května cca xD omluvili ze třídění. Blog je vlastně tak na půl pozastavený již od září. Samozřejmě toto "poloviční pozastavení" neznamená,že se tu a na vašich bločcích až do maturity neobjevím. To rozhodně ne. Ani bych to bez nakouknutí k vám nevydržela ♥. Tyjo musím říct,že blogování mi neskutečně chybí...bohužel,maturita teď prostě musí být na prvním místě. Vím,že tohle všichni mí pravidelní návštěvnící chápou. A já vám děkuji. ~ Změňme téma. Ze školy mi opravdu už trošku šibe. ~
Co Vánoce? Těšíte se? Na mě už dýchá taková ta vánoční atmosféra. Dneska jsem šla s přítelem nakupovat. Bylo to fajn. Pořídila jsem část vánočních dárků. Mám z nich neskutečnou radost. Tohle je jedna z věcí,která mě na Vánocích těší nejvíce - nakupovat dárečky ^0^). Zítra ráno si udělám teplé kakao a nějakou dobrou snídani..a pak se vrhnu na učení. Nesmím zapomínat i odpočívat.
Ve škole dřeme na naše půlnoční překvapení,které předvedeme na plesu. Už to vypadá o něco líp,ale máme co dělat. Ples se koná 6. ledna. Budeme se muset sejít určitě i o Vánocích. Snad to nějak vyjde a bude to mít grády :D!
Jinak byla jsem na koncertu SHINee a Red Velvet ♥ Stále tomu nemohu uvěřit,že tu byli a já je viděla.
Když už jsem u Kpopu ...

...viděli jste Mv k RUN od BTS? Je to naprosto boží. :3


A nebo třeba tohle nové MV od EXO? Nádherná píseň! ~


Nicméně se vsadím,že DADDYHO jste všichni slyšeli :D!
LUXUS >< :D


Ještě se s vámi podělím o TOHLE ...,protože jsem z toho naprosto vyřízená! >.<
TAE JE PROSTĚ TAK DOKONALÝ !!!!!


Tímto se s vámi loučím,mějte krásný víkend a snad zase brzy ♥
beepinka*
 
 

Reklama