Listen to KPOP, It feels good


News

Přijímačky se blíží aneb round 2 ;D ~

30. května 2016 v 21:20 | beepinka
Konnichiwa minna ^^)/
Tyjo řeknu vám,to je tak super mít volno. Celý týden jsem si ho užívala plnými doušky :D. Pospávám si klidně do 12 :D Pohodex. Dneska jsem si nějak seskupila materiály,ze kterých se teď hodlám učit tento týden na přijímačky,které mi začnou příští středu. Bude to takový přijímačkový maraton :D . V pondělí brzo ráno pojedu s taťkou do Hradce předložit maturitní výzo,tím by mi měl být prominut test z němčiny. Pak už jenom poškolit test z ájiny ve čtvrtek :D. V Praze zkusím Úkáčko. Přijímačky jdu dělat ve středu z němčiny a pak ze ZSV :D a následně v pátek z ájiny. Nakonec pojedu 17.6. do Českých Budějovic,kde mě čeká kromě ájiny i ústní pohovor O.o tpč. :DDDDDDDD No uvidím,jestli něco z toho vyjde. Dohromady zkouším vlastně 4 obory. Po přijímačkách uvidím,co a jak dál.
Takže teď se plánuju učit. Ale v pátek večer nejspíš pojedu za přítelem pochillovat a budu u něj asi do soboty do večera.
Jinak děkuju za skvělé komentáře k minulému KPOP článku. ♥ Moc mě potěšily ^^ Mám hodně nápadů na KPOP články ^^ ~~~
Včera jsem byla s rodinou na chatě,kterou renovujeme. Vyplela jsem záhonky ^^ ;D Bylo to fajn. Letím si dát sprchu. Jo,ještě mě zajímá..vy co jste teď maturovali ...na jakou vejšku se hlásíte? ^^)/


Zatím se mějte♥,
beepinka*

JSEM ZPĚT ^^)/// !! ~ Maturita 2016 ~

20. května 2016 v 13:36 | beepinka

Ahojky všichni!
Tak a je to za mnou! ^^)/ YES! Konečně volno. Ani nevíte, jak moc se mi ulevilo,že už je to pryč :D. Postupně mi začíná docházet,že už jsem fakt volná. Třeba dneska jsem vstávala v půl 11. To jsem si kvůli učení a stresu dovolit poslední dva měsíce vůbec nemohla. I když padá na mě i trochu smutek. Ta střední mi bude šíleně chybět. Jsem z toho taková přešlá. :D

SVAŤÁK ANEB HELL
Jinak ráda bych se tu vyjádřila k mé přípravě na marutitu. Neprobíhala vůbec hladce a už vůbec ne tak,jak jsem si to v září naplánovala. Přijde mi,že od září až tak do půlky ledna jsem si z toho zas tak šílenou hlavu nedělala. Spíš jsme si z toho dělali prdel. :D Ve škole jsme byli postupně zaplavováni již od září tématy na angličtinu a byli jsme z nich zkoušeni,takže ty jsem se tak postupně učila,ale v ostatních předmětech se jelo dál,takže tam žádný velký tlak nebyl a proto mě to nechávalo docela klidnou :D ,což když se na to zpětně podívám byla fakt chyba. Otázky na společenské vědy a němčinu jsem začala zpracovávat tak od začátku března a opět velmi pomalym tempem. Však času dost že :DDD.


Myslim,že bych se do toho pustila i dřív,ale ve škole toho bylo šíleně moc. Například jsem bojovala s matikou,abych se vůbec dostala k matuře :D. Ostatní předměty takzvané "osery" mi taky docela komplikovaly život. Největší prozření nastalo ale až o svaťáku. A to jsem si myslela,že takhle to se mnou nedopadne :D. V září jsem si naplánovala,jak si to všechno do konce ledna vypracuju a pak se začnu od února či března učit. :DDDDDDDDDDDDDD Musim se tomu teď fakt smát. Témata jsem se začala učit (kromě té ájiny) až o svaťáku. A že to byl frmol.

Myslela jsem,že mě klepne. Čj jsme s kámošem stáhli z netu. Stačilo :D. No prostě svaťák byl pro mě opravdu peklo !!!! S kámoškou jsme se asi 2x sešly. Seděly jsme spolu cca 5 hodin nad ZSV. Otázka měla v průměru tak 8 stran. Opravdu PEKLO. A já to nestíhala a moc nepobírala. Působil stres a cítila jsem,že jedu na poslední rezervy :D. Ke všemu jsem zjistila,že jsem si ho blbě rozvrhla. Nestíhala jsem. Věřila jsem si,že si aspoň tu ájinu pamatuji,ale v pátek večer ...dva dny před maturou jsem zjistila,že ne :D ,takže jsem jela všech 33 otázek na ájinu celou sobotu až do 4 do rána. Děsný.V neděli jsem se zhroutila. Probrečela jsem celé dopoledne. Snažila jsem se s tim bojovat,ale kdykoliv jsem si sedla před témata,začal mě šíleně bolet žaludek a hlava. Klepala jsem se. Prostě se mi tělo bránilo. Byla jsem šíleně vyšťavená. Málo spánku a stres dělá svoje. Takhle špatně mi nikdy nebylo. Myslela jsem si,že tam snad ani nepůjdu. Bylo mi hrozně. Zjistila jsem,že i čj jsem zapomněla......no prostě konec. Přijel za mnou přítel a to mi neskutečně pomohla až tak,že jsem odpoledne vzala veškerou svou poslední sílu a tu čj ještě drtila. Naštěstí úspěšně. V pondělí jsem tam šla docela v klidu a vyrovnaná. Taky plno z vás mi pomohlo ať už komentáři tady nebo zprávami na fb či instagramu. Opravdu děkuju ♥! Maturovala jsem v pondělí a ve středu. To znamená,že v úterý jsem měla volno,které jsem využila a celý den od 10 od rána až do 3 do rána jsem se učila ZSV. Respektive doháněla otázky,které jsem ještě ani jednou neviděla. Plus jsem se modlila. :D Šla jsem spát ve 3 ráno a v 6 jsem vstávala. Proč ne. :D Naštěstí jsem byla tak nahajpovaná,že mi ten nedostatek spánku ani nijak nevadil :D.
TAKŽE RADA : NENECHÁVEJTE DRCENÍ AŽ NA SVAŤÁK. :D A opravdu si to dobře rozvrhněte.


MATURITA CINK CINK
V pondělí 16.5. jsem maturovala z češtiny a angličtiny státní. Bylo to v pohodě. Až mě překvapilo,jak moc v pohodě a překvapila jsem sama sebe,jak klidná jsem byla. Mám ze sebe radost. Z čj jsem odmaturovala s 28 body z 28 :D epic ! a z ájiny 34/39. Ještě nevím,co mi to společně s didakťáky a slohovkama hodí. Uvidím,až dostanu maturitní výzo. ^^ Ale vypadá to na 1 či 2 ! ~
Ve středu 18.5. jsem maturovala z ájiny --> za 2 ^^, ze ZSV --> za 1 ! (Ten epic pocit,když si vytáhneme tu jednu otázku,kterou chcete ze všech nejvíc :D) a z němčiny --> 1 ! Měla jsem fakt štěstí na otázky. U němčiny jsem ani všechny otázky nestihla před maturtou projít. Byl to fakt luck :D !


Všichni učitelé byli fakt milí. Při zkoušení jsem se cítila dobře. ^^ Nervozita skoro vůbec nebyla. Když si vzpomenu, jak jsem si to představovala, jak to bude šílené a ono to nakonec bylo úplně v pohodě. :D Je to drsný no :D. Dokonce mi těch 15 minut přišlo jako šíleně málo. :D
Plno učitelů mi pak řeklo,že to bylo pěkné. Že jsem je potěšila. Ta radost,kterou jsem měla a mám se nedá nahradit ^^!

No a je to za mnou :D. Mám neskutečnou radost. Hrozně se mi ulevilo. A jsem na sebe i pyšná za to,jak dobře se mi to podařilo zmáknout. ^^


Když se nad tím tak zamyslím,šíleně mi tenhle poslední rok utekl. A jak jsem psala v úvodu,tahle škola mi bude moc chybět. Hlavně ta prdel s lidma ze třídy. Mám na to krásné vzpomínky.

Ples ~ ♥


Poslední zvonění ~ ♥


CO TEĎ?
ODPOČINEK ...konečně začnu zase žít :DDDDDDDDDD
Příprava na přijímačky. Uvidím,jestli to budu nějak hrotit :D.
ČAS NA BLOG!!!♥ YES. Pomalu,ale jistě se na blog navrátím. :D ^^ ~~

Máte mě tu zpátky :D! Chci vám poděkovat za podporu a krásné komentáře,které mi dodávaly sílu. A také za trpělivost :D. ♥

Všem,co maturují,držím palce!♥ ~~~
To bude asi prozatím všechno ^^)/ Mějte se krásně,
beepinka*

Jde se do boje ! ^----^)// ~~~ / MATURITA

5. května 2016 v 21:24 | beepinka

Konnichiwa-minna
Děkuju moc za všechny úžasné komentáře u minulého článku ^^)/ Moc mi pomáháte ♥.
Doufám,že se máte všichni dobře. ^^ Maturitu písemnou z angličtiny školní, o které jsem vám psala v minulém článku, jsem zmákla za 1 ! Mám z toho neskutečnou radost. Paradoxně tu lehčí ájinu - státní jsem trošku pohnojila a vidím to na 2,což je furt ale paráda ! *-* Státní písemné maturity jsem psala teď od pondělí do středy. Češtinu didakťák vidím na 2,takže mám velkou radost!! No jsem zvědavá,jak ty písemky dopadnou. U slohu z čj i z aj si vůbec nejsem schopná typnout :DD ,co bych mohla dostat.
Každopádně....dneska mi začal svaťák. Maturuji 16.5. a 18.5. Zítra se začínám pořádně učit. ^^ Bude to těžké,protože toho je šíleně moc,ale JÁ TO NEVZDÁM. Poslední boj,posledních pár dní...a pak KONEČNĚ VOLNO. To mi za to přece stojí !!! ~~~ Upřímně mám z toho strach....,ale to mě neskolí...prostě NE!
Myslete na mě prosím. ♥

To bude ode mě všechno. ^^ Půjdu si za chvíli lehnout,abych měla energii na zítřek. Mějte se všichni moc krásně

Btw: Už jste slyšeli nový song od BTS? .... ZBOŽŇUJU TO
BOW WOW WOW !!

beepinka*

Maturita se blíží... ~~

9. dubna 2016 v 11:36 | beepinka

Konnichiwa-minna
Po dlouhé době se ozývám. Chci vám dát vědět,že se mám dobře,ale učení je šíleně moc a já jsem z toho hrozně nervozní. Ještě jsem se ani nedostala k učení na maturitu. Maturuji z češtiny,angličtiny 2x, němčiny a společenských věd (filosofie,politologie,právo,ekonomie,psychologie,sociologie). Vůbec nevím,jak to stihnu.
Teď v úterý 12.4. mě čeká první maturita - písemná z angličtiny školní. Během víkenda se na to budu připravovat. Držte mi prosím palce.
Round two :D mě čeká 2. - 4. května. To budou písemné maturity (státní). Pak bude svaťák (11 dní..thanks god) a potom kolo třetí -> 16. a 18.5. (ústní).
Už se to blíží a jak jsem psala na začátku,ještě jsem se ani nezačala pořádně učit. Jsem z toho šíleně vystresovaná. Snad to nějak dám. Teď po té angličtině se do toho hodlám pořádně položit,tak snad to půjde.
Na blog se dostanu nejspíše až po maturitě. Pak mě čeká příprava na přijímačky. No uvidím,jak to všechno bude.
Doufám,že se máte všichni dobře. ♥ Schází mi to tu.
Nemáte nějaké tipy, jak se rychle a efektivně naučit velké kvantum učiva? Nebo prostě nějaké rady? Myslím,že mi pomůže opravdu cokoliv. Klidně mi hoďte rady, jak se učíte vy apod. Opravdu se docela bojim >0< a propadám panice,protože nevím, jak to všechno stihnout. ~

Běžím na tu angličtinu. Mějte se všichni krásně.
Vaše beepinka.

3. narozeniny blogu ^----^))//♥

10. února 2016 v 9:53 | beepinka
10.2.2016

Konnichiwa-minna ^^))/
Jak se máte? Doufám,že dobře. Já se momentálně léčim ze zápalu plic,takže nic moc :D,ale tak pohoda :´D. Ale přejděme k příjemnějším věcem. Můj bloček dneska slaví 3 roky!! Je to moc hezký pocit♥ Ve spojitosti s tím chci poděkovat vám všem,co se tu stavujete a zanecháváte mi zde své komentáře. Opravdu,děkuju za vaše návštěvy :3! Kdyby nebylo vás,tak blog už dávno není. .....Šíleně jsem si tohle moje doupátko zamilovala a těším se,až zase budu mít o něco více času. ^^
Takže přeju mému blogu všechno nejlepší k jeho třetím narozeninkám^^ a už se těším na ty čtvrté.
Mějte se všichni krásně.
beepinka*

Goodbye 19, welcome 20 :´D ^0^)/ ~~

31. ledna 2016 v 21:08 | beepinka

Tak a je to tady,dnešním dnem se ze mě stává dvacítka :D ^^ Od minulých narozenin čas utekl neskutečně rychle. Nemůžu tomu uvěřit,že jsem už přešla z 19 na 20. Jsem z toho taková v rozpacích. Už nikdy náct :D ach jooooo >.< :D.
Dnešní den jsem si neskutečně užila s rodinou a přítelem. Hodně jsem si odpočinula a nabila se pozitivní energií. To je přesně to,co teď potřebuju. Dostala jsem nádherné dárečky a odpoledne jsme strávili na bowlingu,který jsem hrála dneska poprvé. Je mi 20 a plno věcí jsem ještě nezkusila. Tohle je jedna z věcí,kterou chci do budoucna změnit. Chci začít víc žít. A začnu. Někdy v budoucnu bych se chtěla začít věnovat tanci,vždy mě to k němu táhlo .. i jsem se mu na základní škole věnovala. Chci prostě žít trochu jinak. Ten bowling byl fakt super,užila jsem si kopec srandy a po návratu domů jsme si dali můj úžasný narozeninový dortík. Je fakt vynikající. *-*) Ještě nám půlka zbyla,tak ho v týdnu dojedem :´D.


Ještě vám ukážu dárečky,které jsem dostala ♥

VIXX ALBUM ♥ Nemůžu uvěřit,že ho mám ♥ Miluju své rodiče. Upřímně,rozplakala jsem se,když jsem vytáhla tu kartičku Lea. Leo je můj bias a já si šíleně přála,abych ho tam měla. Jsem fakt neskutečně šťastná. To album je prostě celé totálně boží.. >.< !!!

Ten batůžek je úžasný ^0^ ... a mám selfie tyč :D hehe..brácha říkal,že teď už budu cool xD :´D jooo jasný :´D :D
Všechno to jsou tak moc pěkný dárečky ♥____♥
Ještě tady je detail na ty medvídky,jelikož jsou neskutečně roztomilý. ♥ To se hned témata budou zpracovávat líp :D ^^

A k albu Vixx jsem dostala i ofiko plakát. Tak jsme ho dneska s tátou pověsili k ostatním :D. Takhle vypadá moje zeď,teda pouze jedna její část. :D ♥ můj kpop a anime ráj ♥ :D

Byly to prostě nádherné narozeniny. Jsem ráda,že jsem je mohla strávit takhle s rodinou.
Ještě chci šíleně moc poděkovat vám všem,co jste si na mě vzpomněli a popřáli mi na facebooku Jste moc hodní,děkuju vám <3 Moje velké díky patří taky ještě tady holkám za takovéhle pěkné dárečky :
Je to všechno fakt šíleně hezký. ^_______^) Vůbec jste si se mnou nemusely dělat práci. ^^"

Letím si dát srpchu a mrknout na Dva a půl chlapa. ^^ Mějte krásný nedělní večer. :3 A ještě jednou děkuju vám všem! *--*

Narozeninová selfie xD (Ještě nefoceno se selfie tyčí :D)


beepinka*

Info: Snížená aktivita ~

17. ledna 2016 v 21:23 | beepinka
Konnichiwa-minna ^^
Zdravím po docela dlouhé době ^^)/ Nejprve vám chci všem neskutečně poděkovat za pochvalu mých plesových šatů. Jste moc hodní. Ples dopadl dobře. Užila jsem si ho. Afterparty byla taky řádná. :D Pařili jsme až do 6 do rána :D .... na to jen tak nezapomenu. :DDDDDDd fakt nářez. Celou noc jsem pila Kuba libre a tančila :D ani na chvíli jsem se nezastavila. :D ~~
No,teď k hlavnímu důvodu,proč jsem tu....Pomalu,ale jistě se blíží třetí narozeniny mého bločku a s nimi i moje narozeniny. A mně tak nějak více dochází,že čas do maturity se krátí. Mám toho ještě hodně před sebou. ~ Asi tušíte,kam tím mířím....Ano,začala jsem přemýšlet o tom,že blog pozastavím. Teoreticky,už teď jede tak na 10%,což mě moc mrzí,ale nemohu s tím nic dělat. Mám toho tolik...no je to hrozné. Ale musím to přijmout jako fakt a se všemi překážkami zatočit,brát to jako výzvu!! Nic tím nekončí. Pak si užiju dlouhé zasloužené volno,budu mít zase čas na vše,co miluji...,takže i na tohle moje doupátko. Věřím,že vy všichni to pochopíte a nezapomenete na mě. Blog NEPOZASTAVUJI,ale :

Ofiko ohlašuji moji sníženou aktivitu tu i u vás na bločcích. Rozhodně to ale neznamená,že až do maturity nebudu aktivní,určitě se tu občas objevím. Jen nevím jak moc často.

Tímto se prozatím loučím a přeju vám hezký zbytek nedělního večera ^^ ~~ !! :Pbeepinka*

Šaty na maturák - finální podoba~ ^3^)//♥

3. ledna 2016 v 14:52 | beepinka

Konnichiwa-minna ^^)/
Tak jak si užíváte poslední volnou neděli? Vůbec se mi do školy nechce :D. No ale..aspoň se to nějak zase pohne. Přes vánoční prázdniny jsem byla tak líná,že jsem neudělala do školy vlastně nic. Kromě seminární práce a 2 témat na ájinu,ze kterých se musím zítra nechat vyzkoušet. Docela bída,co? No...chtěla jsem si pořádně odpočinout,protože teď to změním. Dala jsem si novoroční předsevzetí,která dodržím. Svým způsobem jsem odhodlaná pokořit sama sebe. ~
Dneska jsem byla u tety,která mi zkrátila mé plesové šaty. Jdu se vám v nich ukázat a potřebuju znát váš upřímný názor. Už jsem sem fotku v nich dávala,nicméně tohle je finální podoba,tak chci vědět,jestli je to ok :D. Už ve středu je ples. Jsem docela nervozní,ale věřím,že to bude jedinečný zážitek,na který nikdy nezapomenu. ♥

Fotka v celém článku~~

Happy New Year ^0^)//♥ ~~

31. prosince 2015 v 8:51 | beepinka

Konnichiwa-mina^^)/
Tak jaké byly Vánoce? Doufám,že jste si je užili a teď odpočíváte.^^ Chci vám všem popřát všechno nejlepší do Nového roku!!! Já jsme si dala plno předsevzetí,která splním. Nejsou pro mě vůbec jednoduchá,ale...věřím,že to dokážu. Když doopravdy chcete,tak můžete dokázat cokoliv!! Chce to "jenom" opravdu chtít.
Jak budete trávit Silvestra? :) Ke mně přijede přítel,tak budeme spolu. Zagamesíme wowko a prostě pohodka. :D


Jinak jaká byla vánoční nadílka? Dostali jste to,co jste si přáli? Já ano a jsem všem neskutečně vděčná. Přála jsem si BTS album a nové album B.A.P - verze A (Bang♥) ...nemohla jsem uvěřit,když jsem si je pod stromečkem rozbalila ♥.

Tady je celá moje nadílka ♥.Brácha mě překvapil SIMS4. <3 Od přítele jsem dostala B.A.P album,pak ten neskutečně roztomilý batůžek,malinový sprcháč,kartičky k B.A.P albu a ty úžasné formičky na vajíčka :3!
Od rodičů jsem dostala BTS album <3 a táta mě překvapil SHINee kosmetickou taštičkou a deskama na papíry BIGBANG. ♥ Plus pak jsem dostala ještě další maličkosti,které můžete vidět na fotce♥.


K té kosmetické taštičce byly ještě i SHINee kartičky. No prostě nádhera. A k BTS albu byly navíc kartičky,jako free gifty. Ten Taehyung je tak krásný... *-*


Z tohohle alba jsem fakt unešená <3. Buttonek s Bangem mám už na penálu. Ty tři kartičky byly zase free giftíky.♥ Tohle album jsem prostě musela mít,jelikož B.A.P dělali děkovný event pro fanoušky za to,že na ně počkali,než se vrátili - pod příspěvek na facebooku jste mohli napsat vaše jméno a byla velká šance,že se pak objeví v jejich novém albu. Moje jméno tam mezi mnoha dalšími je!! Jsem neskutečně šťastná ♥ Je to zkrátka moc hezký pocit! ~~


Také jsem dostala dárky od některých mých Sbéček ^^ Děkuju vám moc ♥

Dáreček od Sayuri♥
Krásně udělané. Jeho očka miluju. Děkuju ♥!~

Dáreček od Queen♥
Tohle mě moc potěšilo,arigato ^^

Dáreček od Penny-chan♥
Neskutečně krásný bannerek ^^ Ještě jednou děkuju Penny <3


Poběžím se teď nasnídat ^^ Užijte si krásného Silvestra a vstupte dobře do Nového roku. Ať se vám co nejvíce daří. A děkuju vám za vaše návtěvy ♥
beepinka*

Veselé Vánoce ^0^)/♥

24. prosince 2015 v 13:53 | beepinka
Konnichiwa-minna,
chci vám všem popřát krásné Vánoce ^0^)/. Doufám,že si je užíváte s rodinou a všechno je v pohodě. Já jsem včera pomáhala mamce dělat bramborovej salát. Myslím,že se nám povedl a už se na něj neskutečně těším :D :3! Co vlastně míváte na štědrovečerní večeři? Já mám vždycky salát,kuřecí řízek a k tomu pivo a jsem spokojená :D! A držíte půst? Já rozhodně ne :D. I když musím říct,že dneska jsem ještě nic zatím nejedla,jelikož jsem ráno nestíhala a teď nějak nemám hlad. Ráno jsem šla s mamkou ještě nakoupit nějaké větvičky,jmelí apod. :D Nicméně vaječný koňak jsem už ochutnat stihla :D.
Neskutečně se těším na večer,až si ode mě rodina rozbalí dárky. Doufám,že je potěším. I kočičákům jsme s bráchou koupili takové kapsičky...vypadají luxusně *-*). Určitě pak přidám fotku dárečků,pokud teda něco pod stromečkem najdu^^ ~~ Jen je škoda,že není sníh....nemá to takovou tu pravou vánoční atmošku,ale tak co se dá dělat. Jinak...dárečky už mám všechny zabalený ^^,co vy? Balíte na poslední chvíli nebo dokonce ještě kupujete? :D
Užijte si to dneska moc a hlavně odpočívejte. Krásné Vánoce,
beepinka.

Tohle mi udělalo neskutečnou radost ^^ B.A.P jsou prostě slaďouši ♥ Vždycky když tuhle songu slyším,mám úsměv na tváři. So BE HAPPY <3 ♥ ^^)/

 
 

Reklama