AKTUÁLNĚ

#behappy

Listen to KPOP, It feels good


News

Back to school + aktivita v novém školním roce ^^)/

31. srpna 2015 v 10:01 | beepinka

Škola je zpátky a tak jsem se jako každý rok vypravila koupit si nějaké ty věcičky ^^)/. Letos jsem se zaměřila hlavně na desky na maturitní témata,abych to měla kam cpát xD. Koupila jsem si troje modré a dvoje bílé ^^. Měli ještě červené,ale ty se mi moc nelíbily ^^. Rovnou jsem si do nich koupila i ty průhledné obaly na papíry.

Modré použiju asi na němčinu a angličtinu státní a školní. Bílé pak na češtinu a společenské vědy. :3


Pak jsem si koupila tyto desky. Šíleně se mi líbily a jsem si jistá,že je použiju na různé pejpry ^^.


A samozřejmě lepící papírky nesměj chybět! Tohle srdíčko je neskutečně roztomilé.


Sešitů jsem si moc nekupovala. Nějaké předměty už nebudu mít,takže o to míň starostí ;D! A v nějakých sešitech budu pokračovat. Koupila jsem si jen sešit na filosofii,psychologii seminář,společenské vědy seminář,němčinu a bižuli. Btw ta bižule mě v tom čtvrťáku pěkně štve :D Oser společně s matikou a počítačema -__-

Zleva němčina & bižule~~ Přijde mi trochu blbý mít na bižuli zebru,jelikož budeme mít genetiku,ale tak nevadí :D Lepší tématický sešit neměli xD. Bižule stejně jde mimo mě ...nematuruju z ní,tak mi to může bejt fuk :D. Ten sešit na němčinu je pěknej,ale bohužel vevnitř čtverečkovanej. Nevím,jestli je dobré mít v jazyce čtverečkovanej sešit. O.o) Asi to moc řešim co? :D klepněte mě pánví po hlavě :D


A tady je moje armáda na SPOLEČENSKÉ VĚDY - Ano,z toho maturuju :D! Omg kéž bych si něco pamatovala. Já si pamatuji možná tak nějaké zlomečky z práva a politologie. Z eko vim úplný hovno >o< a z psychologie a sociologie to stejný. Měli jsme na to blbýho učitele v prváku >o<
Zpět k sešitům :D. Jak můžete vidět,jedu jednu a tu samou značku na SV. A co v jakém je? Vezmu to popořadě. ^^ Takže jedem zleva Právo->Politologie->Psychologie(+kousek Sociologie)->Ekonomie->a nově koupené sešity na tento školní rok-------->Společenské vědy seminář->Psychologie seminář(zvolila jsem ten temný,jelikož si myslím,že se to na psychologii hodí cause temná zákoutí naší mysli xD)-> a poslední Filosofie(myslím,že ten je na fildu jak dělanej ^^).No,myslím si,že jsem na ten maturitní ročník dostatečně vybavená :D! Compl na zpracovávání témat je v kondičce,takže to spolu rozjedem :D.

A TEĎ K OČEKÁVANÉ AKTIVITĚ PRO TENTO ŠKOLNÍ ROK !!!
Upřímně,myslím si,že toho budu mít opravdu hodně. Přeci jenom maturitní ročník je maturitní ročník. Nicméně se pokusím přidávat články a být u vás na bločcích co nejvíce to půjde. Doufám,že na mě pro mou nízkou aktivitu nezanevřete. Blogu se rozhodně nevzdám! I když tu budu méně,stále tu budu! Jen tak se mě nezbavíte :P :D. ~~~


Maturantkám Sayuri, Ayame, Shizu-chan a Týně držím palce!~ To dáme holky ;D I vám všem ostatním přeju,ať se vám v novém školním roce daří. ^^

beepinka*

Prázdniny pomalu končí T3T)/

18. srpna 2015 v 16:35 | beepinka

Konnichiwa-minna ^^)/
Tak jak se vám daří? :) Na mě dneska padl takový docela smutný pocit. Nevím,čím to je...jestli tím deštivým počasím a nebo faktem,že za chvíli končí prázdniny. Nevím. Každopádně musím konstatovat,že prázdniny mi utekly neskutečně rychle. Už jenom pár dní a je škola. Jak můžou dva měsíce bejt tak málo? Potřebovala bych víc....a nebo zpomalit čas. Jsem ráda,že jsem prázdniny neproseděla jenom za komplem. To Německo mi bohužel v němčině moc nepomohlo :/ ,ale já tam jela hlavně si to zkusit a otrkat se. Holt na maturitu budu muset zamakat. Budu mít 8 měsíců. To už je dlouhá doba ne?
Co vy? Jak si užíváte poslední část prázdnin? Počasí je venku teď opravdu takové ponuré. To je tím neustálým deštěm tady xD. Každopádně jsem ráda,že jsem se zbavila těch úmorných veder. To bylo k nevydržení. Teď v týdnu *nejspíš* se pojedu s mamkou podívat do IKEI po nějaké nové židli k mému psacímu stolu a po nějakém koberečku.Sedím totiž roky na dřevěné a ta není pro mojí zadel pohodlná xD.
Také se asi v neděli nebo poslední prázdninový víkend vydám nakoupit nějaké desky na maturitní témata. Zítra si musím dojít zařídit opencard. Tak trošku jsem na to pozapoměla,že mi končí na konci sprna platnost,ale tak nevadí no :DD. Dneska jsem se byla nechat vyfotit na opencard :DTak aspoň tak. A zmokla jsem jak slepice. Ani deštník moc nepomohl xD. To bude fotka xD...


Jinak abych pravdu řekla....z povinné četby k maturitě,co jsem dostala na prázdniny zadanou,jsem nepřečetla ani jednu ze čtyř knih. 2 si k maturitě nehodlám vzít *poesie ----> Slezské písně, Edison* ,takže na to jsem se vybodla. To hodlám příští pondělí zpracovat z netu xD abych věděla,o čem to je,až budeme s učitelem psát test. *prej*. Jinak třetí je knížka Obsluhoval jsem anglického krále. Na dovolené v Chorvatsku jsem to rozečetla. Dostala jem se tak ke 40. stránce a víc nedám xD ,protože je to napsané tak zmatečně. Hlavní postava furt vypráví a neustále skáče od jedné příhody k jiné apod. Nesedí mi takovýto styl textu zřejmě. Tak mi táta přinesl z práce film. :DD Tuhle knihu si asi k maturitě vezmu,nejprve kouknu na film a uvidim. :) Číst jí nehodlám ale O.o).
A čtvrtá je Kuře melancholik,o které jsem si přečetla,že je velmi smutná YES -smutné věci mě berou..takže to přečtu do konce prázdnin a zpracuju. Tu si k matuře asi vezmu. Myslím si,že se mi zalíbí a ke všemu má jenom nějak okolo 60 stran.:D chill!
No o maturitě napíšu možná ještě v jiném článku teď před koncem prázdnin. Vidím to právě na článek,co se týče mých pocitů z maturity a jak to vidím s blogem v následujícím školním roce. Sakra já už jsem maturant. God help me. xD
Hlavně mě prosím neukamenujte za tento článek,který na vás přímo křičí,že už to volno končí. Chápu,že většina z vás se na to stejně jako já snaží nemyslet. Tak se prosím nezlobte. Jen jsem se potřebovala vypsat ^^.
Mějte se moc hezky,

Jo a ještě jedna velmi důležitá otázka : KDO VŠECHNO BUDE MATUROVAT TENTO ŠKOLNÍ ROK SE MNOU? :D

beepinka*

Jsem zpět z Německa ^3^)/♥

1. srpna 2015 v 20:57 | beepinka

Konnichiwa-minna^^)/
Tak jsem zpátky z Německa. Musím říct,že to bylo úžasné. Všechen strach postupně odešel a já jsem se tam naprosto uvolnila a dokázala jsem si,že na to prostě mám to sama zvládnout. Jazyk se trošku zlepšil,ale hlavně jsem tam jela kvůli tomu otrkání a to se mi povedlo. Abych pravdu řekla,moc se mi nechtělo domů a momentálně Regensburg velmi postrádám. Na druhou stranu jsem ráda,že jsem zase s rodinou. ^^ Přivezla jsem jim dárečky,mají radost. ^^ Ale jsem z toho taková rozpolcená. haha ^^"
Škola byla fajn. Vyučování mě bavilo. Hostitelská rodina taky v pohodě. Nejvíc. Jsem ráda,že to všechno vyšlo. A proto to tak uteklo. ^^
Poletím za rodinkou. Zítra se snad dostanu k vám na bločky. Ach chybělo mi to tu ^^.
Domů jsem si přivezla 3 mangy ^^ (Kaichou wa maid-sama,Love stage,SAO).
Jinak děkuju moc za vaši podporu!!
Hodně mi to pomohlo a při odjezdu dodávalo odvahu.

Přidám ještě nějaké fotečky z cesty ^^)/

Domeček,kde jsem bydlela :3
Můj pokoj. Na posteli mám svého Vajcíka ;D
A samozřejmě jsem brala noťas. BEZ KPOPU ANI RÁNU. ;D
Třída :3
Regensburg 0.1 :D
Regensburg 0.2 :D
Aktivita ve škole. Napsat recept. ;D Mám trošku křivicu. x)
A samozřejmě nesmí chybět jídlo :3 !!
Tenhle dortík byl vynikající! *-*
Toustíky >o<)

Byla to skvělá zkušenost.
beepinka*

Německo *3*)/////

18. července 2015 v 10:56 | beepinka

Tak a je to tady...Zítra ráno odjíždím vlakem do Německa na 14 dní. Domů se vracím tedy 1.8. Něco vám řeknu,jsem nervozní jak prase,protože je to pro mě něco totálně nového. Nikdy jsem nejela do ciziny sama a nezařizovala jsem tam věci sama. Ke všemu německy neumim ..přes ty prázky jsem všechno zapomněla. Neumim skoro nic. Takže se budu snažit domluvit anglicky a pak tu němčinu snad nějak dám. Ono....bude mě to tam nutit,takže tak. Doma mi řekli,že se nemusim ohledně jazyku strachovat. Jedu tam,abych tu němčinu nějak pochytila,takže tak. A vždy se dokážu nějak domluvit. Vim,že mají pravdu,ale i tak ta jazyková bariéra mě trošku děsí.
Budu bydlet u nějaké paní doma ještě s jedním studentem. Jsem na to zvědavá,snad budou oba v pohodce. Bojim se toho,že s ním/s ní budu každé ráno pravděpodobně jezdit do školy.....a co si řekneme,když němčinu neumim a moje angličtina není nijak slavná? ..pak nastane takové to trapné ticho. Oh gosh opravdu mě zabijte...klepněte mě pánvičkou po hlavě xD! Kámoš mi řekl,že si moc dělám hlavu. Má pravdu. Až moc o tom přemýšlím,až moc se strachuji. Všichni mi říkají,že to bude určitě v pohodě. ..Proč jsem pořád tak nervozní?
Až tam přijedu,musím čekat cca do půl 6,než se mohu jet ubytovat,takže s kufrem celé odpoledne po městě..why not? :D v tom vedru a bouřkách,co mají bejt :DDDDDD. Skočim se zeptat na možnosti dopravy,pak se vypravim ke škole,kde se můžu od 17 hod zaregistrovat a pak pojedu k té paní domů seznámit se a ubytovat se.
Prosím,držte mi palce,protože já jsem nikdy v životě nic podobného neabsolvovala a mám z toho opravdu nervy a obavy (dá se říct,že i strach). Jsem nesvá z cesty,z "rodiny", ze školy a celkově z toho,jak to tam dám. Předadá mě trošku úzkost abych pravdu řekla.
Na druhou stranu,myslím,že mi to pomůže a až si tam na to zvyknu a zjistim,že je to ok ,že to bude v pohodě.
Na internet se snad dostanu,ale vůbec nevím,jestli i sem,takže mě prosím omluvte z třídění apod. Přednastavím nějaké články ^^.
Opravdu na mě prosím myslete. Určitě mi to hodně pomůže.
A užívejte si prázdniny^^)/
beepinka*

Jsem zpět ^^)/

7. července 2015 v 10:46 | beepinka
Ahoj všichni ^^
Tak jsem zpátky z Chorvatska a jak tak koukám,přijela jsem z vedra do vedra :D. Bylo to tam fajn a ještě bych tam nejraději byla ^^. To moře bylo naprosto luxusní!! Tak nádherná průzračná voda *-*). Akorát ta cesta autobusem mě málem zabila :D ,ale tak dalo se.

Jdu se s vámi podělit o nějaké fotky:

Bylo to moc pěkné a bohužel krátké. Doufám,že si všichni užíváte prázdniny ^^! Já si letím zapařit WOWko Paříte ho někdo?
beepinka*

Odjíždím do Chorvatska ^^)/

30. června 2015 v 16:49 | beepinkaKonnichiwa-minna^^)/
Tak jak si užíváte volno? Co vysvědčení? Mně dopadlo ještě lépe,než jsem čekala a než jsem i zamýšlela xD! Byla jsem ready ve třeťáku na trojky i čtyřky popřípadě,avšak nějak se mi to povedlo samo xD a třeťák jsem uzavřela se dvěma dvojkama. Jinak jedničky. Mám radost. Teď už jenom zasloužené volno a po prázkách se jde na čtvrťák. Jsem na to zvědavá. :DD fůůůůů >o<). O prázkách se tu budu snažit být více,než jsem byla ve školním roce. Snad mi to bude vycházet. ^^
Jinak chci vás informovat,že už zítra večer odjíždím do Chorvatska a vracím se v pondělí ráno. ^^ Přednastavím nějaký ten článek ^^..jak říkám vždy - stát bych to tu nenechala.
Btw už se mi pomalu blíží to Německo. Jsem z toho poměrně nervozní. No..ještě na to nebudu myslet..haha ;D
Dneska musím ještě balit. Snad nic nezapomenu a doufám,že přežiju cestu busem xD!
Užívejte volna a mějte se tu všichni hezky ^^)/


beepinka*

Víkend v Olmu ^^ xD

21. června 2015 v 17:04 | beepinka

Konnichiwa-minna^^)/
Tak jak se máte? Mně už konečně začaly prázdniny. Ještě jen příští pondělí do school pro výzo ^^. Jinak před chvílí jsem se vrátila z Olomouce. Byla jsem se tam podívat s rodinou na maratonu,který se tam běžel v sobotu. Brácha se běhu věnuje a má rád keňské běžce,takže jsme se na ně jeli podívat. Bylo to super nasát tu atmosféru. Obdivuju všechny ty lidi,co to uběhli. 21 km dlouhá trať....to bych nedala :D! >o< Viděla jsem bráchova oblíbence,takže super. :) Hotel jsme měli pěkný v jedné vesnici nedaleko Olmu - Litovel. xD Vůbec se mi dneska ráno nechtělo domů...bylo to totiž moc fajn. ^^


V autě jsem si cestu krátila čtením mangy. ^^ A dávala jsem k tomu Colu xD (O prázkách se ale musím vrhnout i na povinnou četbu k maturitě. Od učitele mám zadaných 5 knih T3T .. :D)Přes týden nám doma budou dělat okna,takže uvídím,co budu dělat >o Musím tady uklidit trošku,aby si nemysleli,co za hovado jsem xD .a že já jsem,co se úklidu týče :D :´D. No......s tím uklidem začnu až zítra. Přijdou ke mně do pokoje v úterý...ještě čas T.T) :D!
Mějte se hezky ^^)/ Já jdu skočit na Kpop :D!

beepinka*

Žádný čas na anime >o<)

30. května 2015 v 0:38 | beepinkaKonnichiwa-minna^^)/
Jak se máte? Právě mě probudila úplně neskutečná vichřice. Jako to co se děje venku není normální :D Musím říct,že jelikož mi profukují dost silně okna,tak mám v pokoji svojí vlastní vichřičku :´D. Proč ne že? xD Konečně je víkend a já se dostávám na blog. Thanks God.... Už šíleně dlouho jsem nekoukala na žádné anime. Nemám na to kvůli škole vůbec čas. Po očku stačím aspoň mérčit co se děje ve světě kpopu. No a ..k tomu se váže to,co chci říct. Vzhledem k tomu,že vůbec nesleduji v poslední době anime,nemám ani inspiraci pochopitelně na anime články. Takže myslím,že tu teď spíše můžete čekat články s kpopovou tématikou a nějaké ty věci z mého života. Uvidíme. Prázdniny taky začínají vypadat pro mě dost nabytě. No doufám,že si na anime nějaký čas najdu. Ani nestačím sledovat,jaké nové kousky vycházejí. ...Klidně mě můžete v komentářích informovat :D!:) Chtěla bych o prázdninách dokoukat respektivě znova rozkoukat GGO a také dokoukat Death Parade. Plus ráda bych se dostala k Tokyo Ghoul II. Možná se mi poštěstí a k dostanu se k anime dřív,než o prázkách,ale moc to zatím nevidím :o/. Help me pls. No takže asi tak.
Co plánujete dělat o víkendu? Já se musím podívat na angličtinu a také na němčinu bych měla..a na plno dalších věcí. :D Také přítel přijede,tak se těším. ^^ Užijte si víkend. Nezapomeňte odpočívat! :3

Děkuju za vaše návštěvy. Doufám,že můj bloček neopustíte pokud tu bude málo anime.

Přidávám ještě nějaké fotky ^^)/ Jak už to mám ve zvyku xD ! :


beepinka*

Konečně víkend ^w^)/

16. května 2015 v 12:27 | beepinka

Konnichiwa-minna^^)/
Jak se všichni máte? :3 Já pěkně unaveně :D... Konečně je sobota a já mohu na blog ^^)/. Ve škole je toho hafo ..ostatně jako vždy. Každopádně psali jsme už 3 cvičné didakťáky na maturitu :D ...Z obou mám za 1 ..ze třetího to bude snad 2 doufám xD ....mám fakt radost ^^. Jediné,co mě drží při životě je kpop,který stíhám aspoň po očku sledovat. *Díky bohu*. Na anime čas absolutně nemám. Tak dlouho jsem žádné neviděla. Ach jo. Jako poslední Death Parade..samozřejmě jsem nedokoukala. Nebyl zase čas. :/ Fakt mě to štve :D! grrrr..
Konečně je mi dobře. Byla jsem teď nemocná a vynechala pár dní ve school >o< Děs to dohánění! Jinak předevčírem jsem byla s tátou zařídit Německo. Už je to potvrzené. 20.7. odjíždím na dva týdny do Regensburgu. Whohou.....mám z toho trochu *dost* nervy xD! Nikdy jsem ještě takhle sama mimo ČR nejela :´D ...a hlavně takový ten pocit...nevím,kam přesně jedu..a jak to dám xD ...neumim skoro vůbec německy!! *proto tam jedu no :´D* ......ale beru to tak,že před tou maturitou to bude dobrá zkušenost. Budu tam bydlet v hostitelské rodině a chodit každý den do školy na výuku němčiny. Poznám jistě plno nových lidí. Jsem fakt nervní. :DD už teď....Co budu dělat pár dní před odjezdem?! :D ...Ale těším se.
V úterý mám ve škole službu u maturit. Uvidím maturitu z ájiny,češtiny,společenských věd,němčiny - zkrátka vše,co potřebuju. V pondělí budu doma a pak se do school dovalím jenom na chvilku. Půjdu s kámoškou k maturitě,jako podpora. Aspoň zhlédnu ještě jednou češtinu.
Abych pravdu řekla,v poslední době nemám dobré období. Přidám si hodně zkleslá a zkrátka taková smutná. Nevím,jak z toho ven. Dost mě to štve a ubíjí.
Děkuju vám za vaše komentáře. Omlouvám se,že nemohu být moc aktivní.
Užijte si víkend! ^^ Maturantům držím palce! Víte co..vyhrávaj ti,co se neposerou ^^ ;D!

:
Follow me on my instagram :

I am totally in love with this photo >o< ♥♥♥♥

beepinka*

Deutsch Deutsch Deutsch!! ^^

15. dubna 2015 v 11:56 | beepinka

Konnichiwa-minna^^)/
Jak se vede? Vše ok? U mě docela dobré teď,jelikož mám po zbytek týdne volno :D! hohoho :D! Jsem ráda ^^ Udělám si čas na anime. Chci dokoukat Death Parade. Znáte to? Podle mě hodně luxusní nápad. Kromě anime se chci podívat i na němčinu. Začala jsem chodit každý čtvrtek večer do jazykovky. Chci se opravdu zlepšit. Řekla bych,že se mi to už trošku daří,ale jde to ztuha. Musím být více trpělivější! Také kromě jazykovky chodím každé pondělí na doučko k mé profesorce na škole. Dělá se mnou maturitní témata na příští rok. Je to dobré,jelikož mi dává typy,co říct a tak. ..O letních prázdninách na těch tématech zamakám. Zkusim si je zpracovat (aspoň většinu). Příští rok to ze začátku s ní dopiluji a pak k ní budu chodit jenom na procvičování těch témat,než mi nastane maturita. Včera mě pochválila,že jsem se dobře naučila věty vedlejší. Mám radost. No..nad to všechno nějak dám.Musím se totiž hlavně soustředit od září na vypracovávání otázek na maturitku ze špolečenských věd a na češtinu. Také angličtinu budu muset pořešit. No bude to nátěr ten příští rok :D! Sakra ! >o< :D No...snažím se nad maturitou moc nepřemýšlet,ale...nejde to. Uvědomuji si totiž,že se mi ze střední školy nechce. Bojim se,že tolik srandy,jako tu,už nikdy nezažiju. Hodně mě to tam baví a nechce se mi pryč. :( ach jo.
No...ještě k němčině...slovní zásoba mi leze do hlavy strašně špatně!! Nemáte někdo typ,jak se efektivně naučit slovíčka? >o< Potřebuju fakt pomoct. :D
Musím říct,že třeťák si mě podal :D! Oproti prváku a druháku je to dobrá nálož :DD Na dnešek jsem spala od 18:30 - 9:00 :DD Všechno je v tomhle roce těžší. Látky je více ve všech předmětech a je těžší. :D Z matiky si to jedu na 4 na výzo a jsem spokojená ^^ protože fakt tu máťu nepobírám :D On moc nikdo u mě ve třídě. Z ájiny to na konci školního roku vidím na 2 na výzo,což mi je trošku líto,jelikož jsem z ní měla vždy uno. Ale je to tím,že ta gramatika je opravdu těžší a já teď hodně na ájinu chyběla,takže se to učím hlavně sama doma. No..a pak hned píšu test,co přijdu do school ..:D Easy business ...No ale tak neva.

Ještě přidám nějaké fotky z poslední doby. ^^)/
Pokud chcete,můžete mě sledovat na instagramu

:

Relax,kafíčko a nové silonky ^^ ♥

Moje dnešní snídaně ^^ Ovesná kaše s jablíčkem a nastrouhanou hořkou čokoládkou.

Minulý pátek jsem si zašla na vynikající lívanečky s borůvkama ^^

beepinka,bordel v pokoji a kocour :D

To bude pro dnešek všechno ^^
Mějte se hezky a všem,co děláte přijímačky držím palce!:) Věřte si! Dáte to!!
A děkuji vám za vaše návštěvy a komentáře.

beepinka*
 
 

Reklama