Grafika na přání-objednávky!!
AKTUÁLNĚ

OMLUVTE MĚ PROSÍM ZE TŘÍDĚNÍ. ^^

MÁM MÁLO ČASU KVŮLI VŠ.

Listen to KPOP, It feels goodNews

Je to hard >o< :D!

8. ledna 2015 v 23:08 | beepinka

Konnichiwa-minna^^
Tak jak se máte? Já docela dost unaveně. Ve škole je toho opravdu hodně a musim říct,že v září jsem nečekala,že to bude s mou aktiviou až takhle bledé,ale nedá se svítit. Blog se nedá s tím kvantem povinností,co mám ze školy,stíhat. Wááááh help me :D! No..prostě co si budeme povídat..život středoškoláka ve třeťáku,který se chce zlepšit,aby vůbec příští rok odmaturoval :´D! .........Doufám,že se máte všichni dobře.^^
Kpop a anime v týdnu také moc nestíhám. No hlavě to anime ne!! Kpop ještě aspoň do toho ucha pustim nebo si rychle zaspazzuju xD....... No ale celkově mě prostě štve mít tak málo času na to, co mám tak ráda >o< :D Ale tak to prostě je. Doufám,že na mě nezanevřete.
Užili jste si Silvestra? :) Já jsem byla s přítelem a rodinou :) a bylo to moc fajn!:) ..přejedla jsem se chlebíčků a dala si s přítelem super víno ^^ Bylo to uvolňující. Kravili jsme,pařili jsme.
Příští týden bude ve škole hell. Každej den asi 2 písemky či zkoušení :´D No jo..23. (nebo nějak tak) již uzavírají klasifikaci a všem učitelům,jako vždy,hoří koudel u prdele :D!
Jsem na sebe pyšná. Učitel na literaturu nám poslal ke konci vánočních prázdnin 13 stran,ze kterých jsme dneska měli psát..no nakonec píšeme až v pondělí,ale ..já jsem se to naučila...a myslím,že docela dost dobře. Info o 13 českých spisovatelých a jejich dílech. Dalo mi to pořádnou práci xD Facha ToT) celá neděle nad tim xD a pak pondělí a středa večer a ráno ve čtvrtek. No hell xD!
Také se mi stalo plno špatných věcí,o kterých tu ale nebudu psát. Nechci to sem tahat a myslet na to. Musím se zvednout a jít dál...a hlavně si nenechat srát na hlavu. Omlouvám se za tento výraz,ale v tomto případě to jinak říct už nejde.
V poslední řadě přidám nějaké fotky,které jsem fotila nedávno :) Mějte se všichni moc hezky a ať se vám daří ^^)/ ♥ A děkuji za vaše návštěvy.


Část mého pokoje xD!

Moje mrouskající kočka Máňa xD
beepinka*

Jsem zpět ^3^)/

29. prosince 2014 v 12:25 | beepinka
Konnichiwa-minna ^^)/
Tak jak jste si užili Vánoce? Já super ^^! Dostala jsem plno krásných dárků ♥.
Mám plno krásného oblečení,voňavku,náhrdelník,knížku o módě,kuchařku Ládi Hrušky (podepsanou) - táta zavtipkoval :D!, svíčku a čajík od přítelovi mamky (to na fotce nemám), hrníček s kočičkou + šampon + keramickou číču na zeď - to vše od přítele (také nemám na fotce) a pak kpopové věci - 3 alba ♥ a B.A.P batůžek!!!!!! Jsem tak šťastná!!
Ani nevím,jestli jsem si tohle všechno zasloužila .BTS - Skool Luv Affair jsem dostala od přítele ♥


V Německu to bylo moc fajn,akorát jsem si přivezla pěknou rýmu a kašel. TOT :D No jo >.< Nějaké fotky z Německa jsem přidávala na můj INSTAGRAM,tak můžete mrknout :).
A představte si....přečetla jsem knihu k maturitě..hahahha ;D Mám ze sebe radost. Dneska nebo zítra si ji ještě zpraucuji a bude to gut ;D! Jedná se o Obraz Doriana Graye (napsal Oscar Wilde). Oscar Wilde byl homosexuál,takže knížka má trošku takový nádech ^^ heheh ;D! ♥
Jo a musim říct,že ten sníh venku mě pěkně štve! Wáááh >.<
Užívejte si volna.^^ Doufám,že se máte všichni dobře :)!
beepinka*

Veselé Vánoce ^.^)/ ♥

23. prosince 2014 v 11:39 | beepinka

Ahoj všichni ^^
Chci vám všem popřát krásné Vánoce plné radosti,odpočinku,dárečků ;D! ^^ Moc si je užijte a nezapomeňte odpočívat,než se na nás zase pak vrhnou ve škole. Také vám chci moc poděkovat,že můj blog navštěvujete,i když je od září má aktivita výrazně omezena. Děkuju za každičký komentář,co mi tu zanecháváte ♥.


Co je u vás nového? ^^ Já jsem v neděli slavila sváteček. :) Od přítele jsem dostala kytičku a čokoládky. Od rodičů pak obal na knížky s čičinou,skleničku,kuchařku xD(velmi vtipně pojatá knížka ^^ :D), lak na nehty,gumičky a hřeben. Jsou na mě tak hodní ^^ Tolik hezkých věcí. :) muhehehe ;D! Už se nemohu dočkat Ježíška xD!

Kytička od přítele ^^

Dárky jsem všechny stihla pořídit,takže dobré. Jsem zvědavá,co na to rodina řekne. Snad každému udělám radost. S přítelem se obdarujeme 25. ^^ Muhehe. Pak pojedu od 26. - 28. s rodinou do Německa na trip,takže tu nebudu ^^,ale nějaký článek přednastavím. Co vy? sháníte ještě dneska dárky a nebo jste už taky v pohodě? :3 ;D

Už mám i zabaleno ;D....beepinka balící "master".

Pekli jste cukroví? My ne..my jsme s mamkou nakoupily na trhu xD! Mmmm je lahodné. *-* Dostala jsem dneska za úkol uklidit. Mně se tak nechce xD ach jo ! :D

Rohlíčky už nemáme x/ :D

Měla jsem teď krásný víkend. Přítel přijel po 45 dnech,co jsme se neviděli. V sobotu jsme se večer šli projít po Praze (jen škoda,že tak poprchávalo TOT) ..a dali jsem si svařák na Staromáku.

Stromek na Staroměstském náměstí.

V neděli jsme zašli na oběd na Anděl do PANDY. To je prostě nejlepší čína ever!! Všem doporučuji. Pak jsem mu pomáhala s nakupováním vánočních dárků a nakonec jsme zašli na kafčo do kavárny,kde jsem v pátek byla se třídou a třídním. To bylo mimochodem moc fajn. Tak nějak jsem si tam zase více uvědomovala,jak se mi z té střední školy nechce. Asi už nikdy pak nebudu zažívat takovou srandu. No..aspoň mi zůstanou ty skvělé vzpomínky,které jsem si začala zaznamenávat do zápisníčku. ...No..fakt nechci ze střední. :) ALE MATURITU DÁM! x.x wááh.

beepinka troll xD ..ten pán za mnou je dobrej xD ;D

Zítra dopoledne pojedeme za babičkou a dědou a dáme si s nimi štědrovečerní oběd xD no..obdarujeme se a pak pojedeme domů a bude nadílka doma ^^ muhehehhe ;D beepinka je nedočkavá.

Ještě se s vámi podělím o fotku našeho stromku ^^) :


Užívejte si volno a ještě jednou..přeju vám ty nejkrásnější Vánoce ^^)/ ♥ A děkuju za vaše návštěvy :)!

beepinka*

Jak z toho ven? ..

13. listopadu 2014 v 19:12 | beepinka

Konnichiwa-minna^^)/
Tak po delší době přicházím s nějakým infem z mého života. =) I když ono moc není o čem mluvit. Stále se nemohu dostat z toho černého období...stále mě to provází. Ve škole je to strašně těžké. Já tam nemám čas moc dobře jíst a pak to podle toho vypadá,když přijdu domů...ach jo. ............Mám šíleně moc učení. Nemám skoro na nic čas. Proto vám tedy musím řict,že v týdnu se mnou moc nepočítejte. Takhle v týdnu si mohu dovolit být aktivní jen výjimečně. Snažím se a budu nadále snažit být u vás co nejvíce. Ani nevíte,jak mě to drásá. Jak mám napsáno nahoře...doufám,že na mě nezapomenete. A děkuju za každý komentáře,který mi tu zanecháváte♥ Jak jsem psala..ve škole je to hell. Momentálně mi není dobře,takže uvidím,co se zítřejší školou. :o/ Čtvrtletka z matiky mi dopadla na 4....a to to byla 4. nejlepší práce ze třídy. :D Matematické znalosti mojí třídy jsou vskutku epické :D! Ale jsem za tu 4 moc ráda. Čekala jsme pětku ^^ ..a to jsem na to dřela jak krypl!! No prostě..není to můj šálek kávy. To stejné s chemií. Dostala jsem 3 a 4 .. a taky jsme na to dřela ...i s kámošem přes skype..několik hodin jsem tomu věnovala...no ale zas....jsem ráda...opět jsem to čekala horší ^^. Na druhou stranu z velké písemky z ájiny jsem dostala 2+, z němčiny 1,ze zemáku 1, z bižule 1-,z fyziky 1, diktát 3 ...takže fajn :) Známky nejsou důležité,ale znalosti,které si uchováme ano. No a jak jsem psala...špatné období mě provází stále a já se z toho nemohu dostat .Nevím,co se to se mnou děje. Asi je to i tím,že je toho na mě prostě moc. S přítelem řešíme,jestli spolu vlastně ještě vůbec budeme a nebo ne. Je toho na mě zkrátka moc a proto se mnou prosím mějte strpení. Doufám,že se máte všichni dobře :)! a daří se vám :)
beepinka*

My first attempt at pumpkin soup *3* //"love autumn" - PHOTOS//

21. října 2014 v 14:13 | beepinka

Konnichiwa-minna ^^
Na beepinku padla podzimní nálada a to takovým způsobem,že se pustila do vaření! xD Ano čtete správně xD ... a když už je tedy ten podzim,tak mi na mysl přišla dýňová polívka. ^^ Ještě nikdy předtím jsem jí nejedla,takže jsem ji chtěla vyzkoušet. No sama jsem se do toho raději nepouštěla. Zase tolik si v kuchyni nevěřím :D! Přizvala jsem si k tomu mou máti. No řeknu vám...oloupat a nakrájet dýni byla velká fuška xD *celá jsem se orosila..xD* ....Naštěstí nám s tím pomohl brácha ^^ *such a good boy xD* ... No ale bavilo mě to a řekla bych,že se nám povedla ^^ Zde jsem ten výtvor zdokumentovala xD :
Co myslíte? Vypadá to jedle? :D

Koupily jsme dýně dvě,ale nakonec jsme zdělaly jen tu větší ^^ ..Další bude na příště xD muhehehehhe* Každopádně nemohla jsem si odpustit nenamalovat jim nějaké ksichtíky...:D ..abych pravdu řekla,bylo mi pak docela líto,když jsem sledovala bráchu s nožem v jejich dýňovém těle O.o) :D!


Tak tolik asi k mému vaření..zas tak moc se do toho nehrnu :D Všeho s mírou ..znáte ;D! No...v poslední řadě se s vámi podělím o nějaké fotky z jednoho víkendu,na který pořád myslím,protože byl opravdu krásný. S přítelem jsme si udělali supr sobotní odpoledne. Prošli jsme se Prahou ^^ ...nádherným centrem tohoto krásného města. Jsem moc ráda,že tu žiju.^^ ...Našli jsme si takové naše tajné místečko xD!
Počasí bylo skvělé...bylo tak akorát ^^ ..jen na lehkou bundičku..No super...takové počasí přesně miluju ^3^

Fotky z našeho "tajného" místa xD
*le vůl beepinka ^^ asi zase myslí na YAOI >o<*

Taky jsme spolu zašli na lahodný čajík s mátou k Vltavě ^^..hrál tam k tomu jeden pán na kytaru a zpíval takové klasiky...pěkné ^3^ a moc příjemné.


Some other photos ^^


Fakt mám tohle město ráda a tenhle den jsem si užila ^^ Bylo to velmi relaxační odpoledne ^^ Už se těším,až si to zase zopakuji :)


PS: Pod perexem fotka na vlastní nebezpečí ;D!

「I hate myself ...」

6. října 2014 v 17:02 | beepinka

Dneska je tu ten pocit zase...Zase přemýšlím nad tím,jak zbytečná jsem. Tyhle pocity se se mnou táhnou již pěkně dlouho.....

Když ze sebe máte špatný pocit..

13. září 2014 v 11:34 | beepinka

I dont like myself at all.

Konnichiwa-minaa ^^)/!
Tak jak se máte? Co škola? U mě docela haluz..pfuf! :D Na neděli toho mám dost k učení >o< xD a včera jsme psali test na lexikologii,což si myslím,že by mohlo dopadnout snad tak na 2 ^^ ..doufám :D! ,ale k tomu nám dal učitel ještě celou A4 s doplňováním y/i - vyjmenovaná slova. No..podělala jsem to. Zaprvé jsem pravopis tak nějak pozapomínala O.o) *I feel so bad!* a za druhé jak toho bylo hodně - celá A4 a ještě 8 otázek k lexikologii,tak jsem byla ve stresu,jelikož jsem nestíhala a ani jsem se nemohla pořádně nad tím pravopisem zamyslet. Takže epic fail. Nestíhal nikdo. A učitelka na němčinu nám řekla,že tohle je prý proti normě..že nám měl dát buď test na lexikologii a nebo tu A4 :D ...no..je to drsné. xD Aspoň vím,na čem musím zapracovat ;D! heheh >o< :D U vás taky nějaký epic fail ve škole? Jinak aby toho nebylo málo,zjitila jsem,že jsem fakt naprostý ignorantský kretén. Nevím skoro nic a politice,o ústavě,právu,pravomocích senátu,parlamentu....tohle jsem za svých 18 let prosrala! Nemám ze sebe dobrý pocit vzhledem k tomu,že ze společenských věd mě čeká příští rok maturita. Ach jo....další věc,co nějak změnit k lepšímu. Je hrozný,když ze sebe máte špatný pocit. Semináře mi vyšly dobře. Jo a teď něco pro pobavení. Učitel na literárním semináři nám zadal minulý týden úkol připravit si povídání o knížce,kterou jsme v poslední době četli a líbila se nám. A BUM! Beepinka,která nečetla asi tak 2 roky a něco už :D úplně v řiti že :D ..takže jsem s mamkou v její knihovně našla v pátek večer nějakou tenkou knížku :D ;D ,která ji prý docela bavila no a v sobotu jsem zasedla do křesla a přečetla jsem ji xD! pak jsem si to vypracovala no a toto úterý odprezentila ;D! docela mě i bavila. ;D myslím,že seminář mě donutí číst. TO JE JEDINĚ DOBŘE! Dneska otevřu na chvíli nějakou povinnou četbu..snad ;D! JInak mamka po mě chce přeložit nějaký anglický text do časáku,tak na to skočim..^^ :D. Jinak ve škole v týdnu toho mám tolik....děs. Nemám čas na anime aspoň mám maliličko času na kpop a na blog. Apoň něco. ach jo :/
V poslední době jsem ze sebe dost nešťastná. Připadám si šíleně ošklivá,takže zkouším,co moje tělo vydrží...včera jsem to pokazila 2 kousky pizzy,které ale v plánu nebyly. Byla jsme totiž u kamaráda a jeho mamka mě pohostila,takže to jsem odmítnout nemohla. Každopádně ..zkouším co vydržim. A hodlám v tom pokračovat.......
Dneska bych ráda zkoukla aspoň Ao haru ride(6),SAO II(6),FREE 2(8) a Love Stage(4)...^^
Včera jak jsem byla u kámoše,tak tam byl ještě jeden náš kámoš a tak nějak přišla řeč na to,že mi volá,jenom,když potřebuje školu. Je to fakt...je to tak,ale...jo...je to kruté. Furt mi říká Natálie...*I dont like when I am called like this by my friends..* ....a také řekl,že se ve škole nudí a nemá si s kym povídat,když tam ten druhej kámoš,u kterého jsme byli neni. Halo...já tam jsem a pokud vim,povídáme si občas a pomáhám ti......prostě...naprostý pocit zbytečnosti mnou včera zavládl. Když jsem pak napsala večer tomu kámošovi,u kterého jsem byla,že mě to od spolužáka zamrzelo,napsal mi humorně ať nepřeháním. Bohužel..u tohoto kámoše se zase nikdy nedočkám žádné pomoci,podpory..ničeho. A to jsem mu včera na fotku napsala,že ho mám ráda ..já husa pitomá!!!! Akorát se na lidi upnu a oni mi pak takhle ubližují,protože pro ně nejsem tak důležitá,jako oni pro mě. ..No..takže mnou pak včera kromě pocitu zbytečnosti otřásl i pocit,že jsem prostě taková sama ...sama se svými starostmi a trápeními. Nemám,komu se svěřit. Naštěstí mě ale tenhle špatný pocit trochu přešel,jelikož jsem myslela na vás. Na všechny lidi,co skrz blog znám a co mi mnohdy pomohli a podpořili mě,mohla jsem se svěřit...či co mě mnohdy pochválili. Děkuju vám moc.
Přeju vám všem krásný víkend. ^^
beepinka*
(banner by Momo-chan)

Back to school ^3^ ;D!

4. září 2014 v 20:40 | beepinka
Před začátkem školy jsem udělala nákupy sešitů,uklidila jsem si stůl,uspořádala učebnice a studijní materiály,uklidila prádelník apod. Dalo mi to zabrat ;D Avšak nákupy..to byla ta příjemná část přípravy :D!

Tady jsou nějaké mé nové sešity a desky. ^^
Desky mám na semináře. Sešity zprava - zemák,chemie,fyzika,právo ;D.
No a jsem nadšená z toho modrého zápisníčku a propisek >o<)/!♥

Prospisky jsem vyfotila ještě odděleně spolu s krásnými novými kousky do mé kpop sbírky. ^^
Jsou neskutečně roztomilé,že? Když jsem je viděla,nemohla jsem je tam nechat!^3^

Také jsem vyfotila můj "stromový koncept" na společenské vědy :D,který povedu již třetím rokem ;D a můj penál,který používám už asi 4 roky. ;D
Nejnovější sešit,který je vidět již na první fotce,je ten nalevo. Budu ho mít tento rok na právo. Další sešit byl v prváku na psychologii a sociologii,kterou jsme jenom začali xD. ..Třetí byl minulý rok na ekonomii a poslední čtvrtý je také z minulého roku na právo. Letos jsem si koupila A4 místo A5 na právo,jelikož jsme zjistila,že mi to vyhovuje víc. xD Jinak....miluju toho králíčka,co mám připevného k penálu..je tak šíleně roztomiloučký ..a přináší mi štěstí ^^. :)

Také jsem vyfotila mé dva šanony,které jsem rovnala. :D
V tom nalevo mám angličtinu a němčinu a v tom napravo litetaruru a společenské vědy. Zkrátka jsme si tam přesunula předměty,které budu nejvíc studovat,jelikož mě z nich čeká příští rok maturita ;D!
A také jsem našla využití pro ty mé nové kpopové obrázky ♥.

Tady tohle jsou dvě nové učebnice,které jsem si koupila ještě nějak na začátku prázdnin. :D
Tu spodní mi doporučil spolužák. Obě dvě jsou k maturitě ze společenských věd,avšak každá je trochu jiná a navzájem se docela doplňují,tak jsem raději vzala obě. Vždy připravena!:D hehe -.- gosh :D.


Doufám,že tenhle školní rok zmáknu^^)/a že půjde všechno podle mých představ. Budu držet palce i vám :)!
beepinka*

Přichází třeťák ...jak to bude s blogem? *3*

31. srpna 2014 v 10:48 | beepinka

Tak a je to tu...prázdniny jsou již u konce.(nepočítám už tyto poslední dva dny...to nemá cenu ;D). Ani nebudu mluvit o tom,jak moc rychle mi utekly. Čím jsem starší,tím mi život utíká rychleji. Děsivé... T.T .. Od pondělí jsem studentem třetího ročníku na gymnáziu. Stanovila jsem si plno věcí,kterých chci za tento školní rok dosáhnout. Chci se nabušit v angličtině a němčině! Dále chci rozšířit svoji znalost literatury a svůj všeobecný přehled. Také jsem si řekla,že se pokusím udělat něco s povinnou četbou,protože za celé dva roky mého středoškolského života jsem ani jednu knihu nepřečetla. Takže zkusím aspoň každou sobotu,když budu mít den opočinku,číst a udělat ze čtení místo otravy relax. Držte mi palce. Snad to dokážu. xD! Věřte,pro mě je to fakt challenge ;D *Jsem hrozná T.T*. Také jsem se rozhodla,že začnu žít více kulturně a budu se tak více vzdělávat. Myslím tím to,že chci začít více chodit na nějaké výstavy či do divadel. Snad se mi i tohle vyvede.
Abych byla upřímná,mám docela strach ze třetího ročníku. Vůbec se mi tam v pondělí nechce. No ale..zase věřím,že to bude ok. Jde jenom o ten prvnotní šok po dvouměsíčním volnu. ^^
Jinak teď bych vám ráda řekla o mé aktivitě tu na blogu a u vás na bločcích během tohoto školního roku. Jak jsem psala výše,stanovila jsem si hodně cílů,které chci zlomit. Budu tomu ale muset věnovat spoustu času - jak studiu,abych byla lepší a lepší,tak i přemáhání se k četbě ;D a pak četbě samotné apod,takže nebudu mít tolik času na blog bohužel. Mě samotnou to drása neskutečně,protože tohle své doupátko miluju a u vás tak ráda oxiduju. Bohužel ale nebudu tu prostě moci být moc často. Nejde to. Přemýšlela jsem a opravdu je teď prostě důležitější zaměřit se na studium. Proto se chci moc všem omluvit. Omlouvám se! Rozhodně ale nemluvím o konci či pozastavení blogu!! Jžš ne ! :D Jen tímto chci říct,že nebudu tak aktivní,ale vždy si nějaký ten čas k vám zajít či napsat nějaký článek najdu ♥. Takže prostě tím myslím janom trošku sníženou aktivitu. ^3^ nic dramatického.
To bude teď asi vše. Užijte si poslední dnen prázdnin ^3^ a přeju vám hodně zdaru do nového školního roku :) a těm co pracují přeji také pěknou neděli ^^.


beepinka*

Barcelona report ^^)/

28. července 2014 v 21:01 | beepinka

Barcelona / 23.7. - 27.7.2014 ^^


Ahoj všichni ^^)/
Tak jsem zpět z dovolené. Řeknu vám,že mi to uteklo šíleně rychle :o( Achjo! Nejraději bych tam ještě byla. Dovolená se nám povedla. Počasí bylo krásné a bylo šílené až nesnesitelné vedro xD ale lepší než déšť!! ;D Pršelo jenom jedno dopoledne =). Cesta tam letadlem byla docela dobrá. Start pro mě opět hrozný,celá jsem se klepala a svírala mamce ruku. Stydím se za tento svůj strach. O.o)) ...Přemýšlela jsem,že bych mohla jít na nějaké kurzy,které pomáhají překonat strach z lítání,uvidím...... Po přistání jsem prodělala menší šok,jelikož jsme u pásu s kufry čekaly už jenom my,náš kufr nikde. Naštěstí po děsivých několika minutách vyjel. xD Poté jsme se zorientovaly a vydaly jsme se hledat vlakové nádraží,které bylo u letiště,jelikož jsem vybrala hotel,který byl blízko jedné stanice vlaku ^^. Koupily jsme lístky na vlak a vyrazily. Ohledně vystupování jsme byly trochu zmatené,jelikož jsme přes řev lidí ve vlaku neslyšely názvy následujícíh zastávek,ale pak nám nějací dva hoši - češi a gayové ^^♥,kteří seděli vedle nás, poradili,kolikátá stanice je ta naše. Měli totiž dobrou mapu xD! Takže jsme vylezly správně,zorientovaly se kudy vylézt a pak našly náš hotel. Musím se pochválit,hotel se mi povedl vybrat skvěle! Byl na skvělé trase metra a vlaku,byly tam vynikající snídaně,velmi milý personál a krásné pokoje. Plus ještě jako třešnička takový bazének na střeše,kde jsme se jednou vykoupaly ^^. Mamka si ten hotel velmi chválila ^^) Byl fakt super,takže mám dobrý pocit z toho,že se mi ho podařilo najít. Hledání ubytování je vždy v mé režii,jelikož prý vybírám samé dobré hotely. =) I am so proud of myself xDDDDD xDD!


Opravdu jsem si to velmi užila. ^^ Několikrát jsem se prošla po Ramble.

La Rambla
Tam to žilo i v jednu v noci xD!


Tržnice Mercat de La Boqueria
Byla jsem na tržnici Mercat de La Boqueria (ze které bohužel nemám fotky :o( ),která byla famozní. Prodávali tam ovoce v takových kelímcích a nanuky z rozmixovaného ovoce a plno dalšího všemožného jídla,ale tohle ovoce bylo nejvíc cute! >.<) ^^!.....Našla jsem aspoň nějakou fotku na netu:


Sagrada Familia
Pak jsem také navštívila Sagradu Familii,kde si ale pokud někdy pojedete do Barcelony a budete jí chtít navštívit,dobře rozmyslete,kdy jí navštívíte,aby jste to stihli a nepříčilo se vám to třeba s odletem,jelikož na Sagradu se stojí dlouhá fronta na lístky a dovnitř pouštějí až o několik hodin později. My jsme k ní vyrazily s mamkou ráno a myslely jsme si,jak máme vyhráno,že tam bude malá fronta,kterou si vystojíme a hned se podíváme dovnitř.xD Zaprvé tam bylo lidí jak hadů,ve frontě jsme stály asi čtyřicet minut a za druhé když jsem kupovala lístky,tak mi slečna u kasy řekla,že další vstup je až v půl druhý xD a bylo devět,takže na tohle vážně bacha. Ale stálo to za to čekání xD! Uvnitř je to fakt krásné a hlavně je to jedinečné. Antoni Gaudí má fakt takový ojedinělý styl :3!


Vila La Pedrera (Casa Milá)
Dále jsem byla také v jeho vile La Pedrera,která byla také moc pěkná.^^ Ještě rovnou upozorňuji,že v Barceloně je draho. xD Vstup do Sagrady byl za jednoho okolo dvaceti euro a vila taky tak nějak,pokud se nepletu. xDD Je to hard O.o)


Do dalších Gaudího domů jsem nešla ^^,ale pokochala jsem se aspoň zvenku. Je to fakt velmi pěkná a zajímavá architektura. Inspiroval se přírodou ^^.Park Güell
Dále zmíním Park Güell,který byl sice krásný,ale bylo tak nesnesitelné vedro,že jsme tam moc dlouho nevydržely xD! ..........Každopádně domy ,opět od Gaudího, byly krásné!:3
Castell de Montjuïc
Také jsem byla na pevnosti Castell de Montjuïc,ze které byl překrásný výhled na Barcelonu :3

Sitges
V sobotu jsme se s mamkou vypravily vlakem do městečka Sitges několik km od Barcelony :)! Bylo to supr! Krásná pláž,sice narvaná,ale krásná a to moře....nádhera!:3 Užily jsme si tam skvělý den!:3 Btw: Sitges je takové městečko gayů a lesbiček. Gayů jsem tam viděla spoustu,jak se drží za ruce apod ♥ To bylo moc pěkné. Ve vlaku cestou tam seděli kluci vedle nás. Krásné ^^.whohou!!:D Byla jsem tam jako v ráji. Z oken v tomhle krásném městečku vysely vlajky,kterým říkám vlajky tolerance :D! Koupila jsem si tam náramek v těchto barvách,jelikož podporuji a toleruji xD! :D!

Barceloneta
Také jsme se byly koupat na městské pláži Barcelonetě v Barceloně,ale ta nebyla zdaleka tak krásná,jako ta v Sitges! Ono je to logické...je to prostě městská pláž,ale i tak to tam bylo moc fajn!.


Edit : Suvenýrky,které jsme si přivezla ^^ :


Mmmmmmm delicious! ^3^))

Byla to prostě skvělá dovolená ^^. Přiletěla jsem dnes v jednu ráno. Letadlo mělo hodinové zpoždění. Let byl dobrý,docela poklidný. Musím říct,že lítat v noci mi přijde asi lepší O.o)/! Akorát při přistávání jsme prolítali bouřkou,takže byly trošku hard turbulence,ale nebylo to jako při zpáteční cestě z Lisabonu. Díky bohu :D! Takže v pohodě ^^.
Ještě zmíním,že velmi lituji toho,že jsem se nedostala do jednoho skvělého komiksového obchodu,do kterého jsem šíleně chtěla. Můžu si za to sama,nezjistila jsem si otevírací hodiny a nějak mi tam nedošlo,že v neděli asi budou mít zavřeno,takže jsem to prosrala x( I am so stupid!!! -.-) Takže jak myslíte,že to dopadlo? v neděli ráno jsem slintala před vílohou plnou Shingeki no kyojin věcí,jako tašky,plakáty,mangy apod. Jistě bych tam byla jako v ráji. Tohle mě fakt mrzí. T.T) jsem Bakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa T.T)

No.....doufám,že se všichni máte dobře a užíváte si prázdniny,co to jde!:3 Už nám moc toho volna nezbývá xD!

Další fotky Barcelony pod perexem :3 !

 
 

Reklama


B.A.P Yes sir!


__________________________________________________