AKTUÁLNĚ

#behappy

Listen to KPOP, It feels good


News

Epic víkend *3*)/

23. března 2015 v 10:27 | beepinka

Konnichiwa-minna!
Včera jsem se vrátila ze suprového víkendu,který jsem strávila s mojí třídou u spolužáka na chatě. :D Bylo to epic. Mám plno skvělých vzpomínek. A řeknu vám,byl to fakt nátěr. xD Ještě nikdy jsem nebyla na takovéhle chlastačce,jelikož zábavě tohoto typu moc neholduji,ale s nima to bylo něco jiného. Dost jsem si to užila a odreagovala se. :D A nikdy jsem neměla tolik alkoholu,jako tento víkend. :D V pátek 10 panáků a v sobotu asi 15 + ještě nějaké v džusu...Kamarádka tam totiž do něj lila tajně vodku :D ,protože už nemohla a já jsem si toho vůbec nevšimla :D takže tak. No to byly kombinace :D ....vodka,becherovka,whisky apod. xD Ještě že žiju :D :´D Hráli jsem takovou tu chlastací hru,jak se tahají karty a dělají se různé úkoly,které se týkají hlavně chlastu :D! No bylo to fakt super. xD Dost jsem se pobavila. Akorát jsem tam chytila nějaký sifl. Šíleně mě bolí v krku T.T) a oddělala jsem si kolena během 14 kilometrového pochodu na vlak...No ale stálo mi to za to. Červenají mi a tepe mi v nich. Musím dojít za doktorkou.-.- ....Měla bych se učit,ale jak mi neni dobře,tak to spíše vidím na relax. Po dlouhé době bych mohla dát nějaké anime. Hohoho :) :D! Mějte se všichni moc hezky a já se zase pokusím co nejdříve ozvat.

PS: Pod perexem jsou nějaké fotky :D!
Kvalita u některých je horší :D jelikož byly foceny,když už to bylo dost rozjetý :D

Přišlo to tak náhle...

6. března 2015 v 20:44 | beepinka

Konnichiwa-minna ^^)/

Po delší době jsem tu zase s nějakým tím info článkem,aby jste věděli,že ještě žiju - přežívám. V neděli se stala hrozná věc,která mě a celou mojí rodinu sebrala. Umřel mi dědeček. Byl už starý a slabý. Je mi z toho smutno. Je to takové divné. Odešel člověk,kterého jsem znala 19 let. Jako malá jsem s nim a babičkou byla hodně často. Teď už je napořád pryč. Jediné,co mi zůstalo jsou nějaké fotky a vzpomínky. Hlavně ty vzpomínky. Nikdy jsme neměli nějaký skvělý vztah kvůli různým věcem,ale i tak to byl můj děda a měla jsem ho ráda. Proto mě toto zasáhlo a je to pro mě těžké. Odešel mi blízký člověk. V úterý pojedeme na pohřeb. Nikdy jsem na pohřbu nebyla. Když mi umřel děda z tátovy strany a prababička,tak jsem byla ještě moc malá na to být na pohřbu. Bojím se,že tam nebudu dostatečně silná. Chci tam být oporou pro mámu a babičku. Nesmím se tak skládat. Už jsem hodně plakala doma,tak tam musím být silná a pomoci rodině. Moje babička je na tom také už špatně. Zatím je v LDN a uvidíme,co dál. Když jsem tak o tom přemýšlela,je mi šíleně líto,že se děda s babičkou nemohl rozloučit. To mě strašně mrzí. Děda umřel ve spánku,což si myslím,že je asi nejlepší,jelikož neměl čas snad moc přemýšlet nad tím,že se s námi už s nikým nerozloučí,už nás neuvidí. A také neumíral v bolestech či přímo nečekal na smrt. Věřím v to,že v úterý jeho duše v pořádku odejde nahoru. Nejsem věřící,ale představuji si tak odchod naší duše - toho,co z nás zůstane - pak pryč z tohoto světa někam nahoru ke hvězdám. Občas mám takový pocit,že všichni ti,které jsem měla ráda a už odešli tam někde nahoře jsou a dohlížejí na mě. Nevím....Každopádně...je mi z toho opravdu hrozně.
Jinak......jsem ráda,že je víkend. Po dlouhé době budu mít sobotu jen sama pro sebe. Hodlám se pořádně odreagovat. Přítel mi nainstaloval Simíky pets,tak si asi zahraju. Učit se nebudu,nejspíš. Dneska jsme psali matematiku a mám 5 ..a to jsem se na to učila ...x) No.. prostorová představivost nikdy nebylo to pravé ořechové...vlastně celá matika but who cares.
Koukáte někdo na Fattyho? Jo a už si chystám One Word TAGY ^^ Byla jsem nominová od Tohru a od Penny,tak je někdy brzo asi postupně přidám. Mimo to si ještě připravuji i Song TAG,do ktetého mě nominovala Wordie-chan. Je to zábava a děkuju za nominaci holky,že jste si na mě vzpomněly,i když nemám moc čas tu být. Přes týden to prostě nestíhám. Jsem ráda,když se mi podaří nějak v pátek či o víkendu vaše bločky oběhnout. No jo..život třeťáka na gymplu je hardcore,ale tak co..musím se hodit do pohodky.
To bude ode mě prozatím vše. Mějte krásný víkend. A važte si všech chvil,které trávíte se svými blízkými.

Dědečku...
beepinka*

Should I trust ..?

15. února 2015 v 13:27 | beepinka


Konnichiwa-minna ^^)/
Tak jaký máte víkend? Doufám,že dobrý. Pořádně si ještě tu neděli užijte. Promiňte,že přidávám článek až teď,ale v tejdnu jsem neměla vůbec čas. Byl to vskutku krušný týden. Doháněla jsem 6 zameškaných dní (dostala mě chřipka ToT..) a abych pravdu řekla,ještě stále jsem to nedohnala,tak doufám,že mě teď v tejdnu nevytasej....nic neumim..a ke všemu musism ještě dopsat písemku z matiky a celkově je toho zas hromada na tento tejden. Stereometrie mě zabije! :DD >.<
Před chvílí ode mě odjel přítel. Byl tu na víkend. Odpočinula jsem si sním..bylo to moc fajn. ^^ V pátek jsme zašli na večeři do asijského bistra Panda (nejlepší čína ever!!>o<) a včera jsme se váleli doma u filmů a pak večer zase vyrazili ven na prochajdu Prahou. Koupil mi růži k Valentýnu.^^ Já ho v sobotu ráno zase překvapila srdíčkem s čokoládkama. Probudila jsem ho a obdarovala. x) :D Byl rád,takže jsem moc šťastná. Je to mezi náma zase dobré a jsem s ním šťastná. Rozumíme si po všech stránkách.......hehe..*If you know what i mean ;D!*
Dneska se musim učit. No začnu nějak po obědě. =) Během týdne se za náma konečně stavila školní psycholožka kvůli profi-testům,které jsme si dělali na začátku školního roku. Řekla mi,že nejvíce se ke mně hodí nějaké sociální zaměření..takže se mi potvrdilo to,co jsem si myslela. Promluvila jsem si s ní a hned se cítím trochu jistější.=)
Jo a děkuju vám všem,co jste popřáli mému bločku k jeho druhým narozenimám. ^^)

Jo a mám nový typ,kam si psát taháky ..xD Pod kalhoty na kontíky xD muhehe...snad mi pomohl k jedničce z testu na chemiu xD!
No..tenhle tejden bude zase peklo! Ještě,že pak další týden mám jarňáky. To aspoň budu moci nějak dohnat.."hurá" T.T ...xDDD celá žhavá xD
Jinak...v tejdnu se mi stala dost nepříjemná věc.....

2. Narozeniny blogu ^---^)/

10. února 2015 v 6:30 | beepinka

10.2.2015
Ahojky všichni ^^! Dneska jsou to již dva roky,co jsem na tomto blogu! Musim říct,že jsem šťastná,že jsem si blog založila,protože je to moje doupátko,kde se můžu svěřit s čímkoliv a sdílet s vámi všechny moje zájmy a také jsem tu poznala moc fajn lidí a chci vám tímto velmi poděkovat za vaše návštěvy. Doufám,že se vám tu líbí ^3^).
Bohužel již od září je moje aktivita velmi nízká,ale nedá se nic dělat. Snad o letních prázninách to bude zase lepší. No takže přeju mému bločku všechno nejlepší k jeho druhým narozeninám a doufám,že zase za rok oslaví své třetí narozky. ^^beepinka*

Hohoho beepinka slaví 19tiny ^^ ;D

31. ledna 2015 v 17:49 | beepinkaTak a je to tady >3< :D Nemohu uvěřit tomu,že už je to rok od toho,co jsem psala článek,kde jsem se smiřovala s tím,že vstupuji do světa dospělých :´D. Je to děsné,jak ten čas letí rychle. ToT)!!


No každopádně dneškem se ze mě stává devatenáctiletá beepinka xD Abych pravdu řekla,svou oslavu bych si představovala živejší,než ležet v posteli s hrozným kašlem a rýmou :/,ale ..jsem obklopená lidmi,co miluji,takže spokojená jsem moc ♥. :) Od přítele jsem dostala krásný černý náhrdelník s křížkem a shower gel. ^^


A rodiče mě pak překvapili úžasným BTS dortem a dostala jsem plno krásných dárečků a kytičky. Nemám ani slov. Táta to rozjel na ebayi ;D ...a dostal mě B.A.P tričkem,náramkem a náhrdelníkem + VIXX tričkem. Chce se mi plakat,jsem neskutečně šťastná. Dále jsem dostala punčošky,lak na nehty a ještě nějaké drobnosti. Zasloužim si tohle vše vůbec?

Už jsme ochutnali dortík,musím říct,že je naprosto lahodný!! ...Děkuji všem,co jste mi již popřáli na fb ^^).
Tak já poletím udělat si čajík a zalehnout ^^Mějte hezký zbytek víkendu :)!

beepinka*

Je to nátěr :D!

17. ledna 2015 v 22:23 | beepinka

Wáááh ....totálně to anime miluju >o<

Konnichiwa-minna!^^
V první řadě (ať už to máme za sebou :D) podotknu,že ta škola je naprosto šílená :D! >o< Úplně mě to vyšťavuje a nemám na nic čas! Třeťák je největší hell,jaký jsem doposud zažila. A bude hůř.. Když jsem si stěžovala na druhák,tak jsem ještě netušila,co mě čeká teďkon :D! V souvislosti s tím jsem začala lemtat kafe jak smyslů zbavená :D! Už si ho dávám vlastně skoro každé ráno :/ :D! No nejde to jinak. ....
Včera jsem se jela podívat na vysokou školu do Českých Budějovic. ^^ Líbilo se mi tam. Tak třeba...
Momentálně se cítím totálně mimo. Něco na mě leze :/ ToT)! Už mám v sobě paralen :D ......no snad to bude v chillu.
S přítelem jsme se zase docela dlouho neviděli.....snad to vyjde příští víkend. Je to dost na nic.
Mějte se všichni hezky a držte se ve škole :D! ^^

beepinka*

Je to hard >o< :D!

8. ledna 2015 v 23:08 | beepinka

Konnichiwa-minna^^
Tak jak se máte? Já docela dost unaveně. Ve škole je toho opravdu hodně a musim říct,že v září jsem nečekala,že to bude s mou aktiviou až takhle bledé,ale nedá se svítit. Blog se nedá s tím kvantem povinností,co mám ze školy,stíhat. Wááááh help me :D! No..prostě co si budeme povídat..život středoškoláka ve třeťáku,který se chce zlepšit,aby vůbec příští rok odmaturoval :´D! .........Doufám,že se máte všichni dobře.^^
Kpop a anime v týdnu také moc nestíhám. No hlavě to anime ne!! Kpop ještě aspoň do toho ucha pustim nebo si rychle zaspazzuju xD....... No ale celkově mě prostě štve mít tak málo času na to, co mám tak ráda >o< :D Ale tak to prostě je. Doufám,že na mě nezanevřete.
Užili jste si Silvestra? :) Já jsem byla s přítelem a rodinou :) a bylo to moc fajn!:) ..přejedla jsem se chlebíčků a dala si s přítelem super víno ^^ Bylo to uvolňující. Kravili jsme,pařili jsme.
Příští týden bude ve škole hell. Každej den asi 2 písemky či zkoušení :´D No jo..23. (nebo nějak tak) již uzavírají klasifikaci a všem učitelům,jako vždy,hoří koudel u prdele :D!
Jsem na sebe pyšná. Učitel na literaturu nám poslal ke konci vánočních prázdnin 13 stran,ze kterých jsme dneska měli psát..no nakonec píšeme až v pondělí,ale ..já jsem se to naučila...a myslím,že docela dost dobře. Info o 13 českých spisovatelých a jejich dílech. Dalo mi to pořádnou práci xD Facha ToT) celá neděle nad tim xD a pak pondělí a středa večer a ráno ve čtvrtek. No hell xD!
Také se mi stalo plno špatných věcí,o kterých tu ale nebudu psát. Nechci to sem tahat a myslet na to. Musím se zvednout a jít dál...a hlavně si nenechat srát na hlavu. Omlouvám se za tento výraz,ale v tomto případě to jinak říct už nejde.
V poslední řadě přidám nějaké fotky,které jsem fotila nedávno :) Mějte se všichni moc hezky a ať se vám daří ^^)/ ♥ A děkuji za vaše návštěvy.


Část mého pokoje xD!

Moje mrouskající kočka Máňa xD
beepinka*

Jsem zpět ^3^)/

29. prosince 2014 v 12:25 | beepinka
Konnichiwa-minna ^^)/
Tak jak jste si užili Vánoce? Já super ^^! Dostala jsem plno krásných dárků ♥.
Mám plno krásného oblečení,voňavku,náhrdelník,knížku o módě,kuchařku Ládi Hrušky (podepsanou) - táta zavtipkoval :D!, svíčku a čajík od přítelovi mamky (to na fotce nemám), hrníček s kočičkou + šampon + keramickou číču na zeď - to vše od přítele (také nemám na fotce) a pak kpopové věci - 3 alba ♥ a B.A.P batůžek!!!!!! Jsem tak šťastná!!
Ani nevím,jestli jsem si tohle všechno zasloužila .BTS - Skool Luv Affair jsem dostala od přítele ♥


V Německu to bylo moc fajn,akorát jsem si přivezla pěknou rýmu a kašel. TOT :D No jo >.< Nějaké fotky z Německa jsem přidávala na můj INSTAGRAM,tak můžete mrknout :).
A představte si....přečetla jsem knihu k maturitě..hahahha ;D Mám ze sebe radost. Dneska nebo zítra si ji ještě zpraucuji a bude to gut ;D! Jedná se o Obraz Doriana Graye (napsal Oscar Wilde). Oscar Wilde byl homosexuál,takže knížka má trošku takový nádech ^^ heheh ;D! ♥
Jo a musim říct,že ten sníh venku mě pěkně štve! Wáááh >.<
Užívejte si volna.^^ Doufám,že se máte všichni dobře :)!
beepinka*

Veselé Vánoce ^.^)/ ♥

23. prosince 2014 v 11:39 | beepinka

Ahoj všichni ^^
Chci vám všem popřát krásné Vánoce plné radosti,odpočinku,dárečků ;D! ^^ Moc si je užijte a nezapomeňte odpočívat,než se na nás zase pak vrhnou ve škole. Také vám chci moc poděkovat,že můj blog navštěvujete,i když je od září má aktivita výrazně omezena. Děkuju za každičký komentář,co mi tu zanecháváte ♥.


Co je u vás nového? ^^ Já jsem v neděli slavila sváteček. :) Od přítele jsem dostala kytičku a čokoládky. Od rodičů pak obal na knížky s čičinou,skleničku,kuchařku xD(velmi vtipně pojatá knížka ^^ :D), lak na nehty,gumičky a hřeben. Jsou na mě tak hodní ^^ Tolik hezkých věcí. :) muhehehe ;D! Už se nemohu dočkat Ježíška xD!

Kytička od přítele ^^

Dárky jsem všechny stihla pořídit,takže dobré. Jsem zvědavá,co na to rodina řekne. Snad každému udělám radost. S přítelem se obdarujeme 25. ^^ Muhehe. Pak pojedu od 26. - 28. s rodinou do Německa na trip,takže tu nebudu ^^,ale nějaký článek přednastavím. Co vy? sháníte ještě dneska dárky a nebo jste už taky v pohodě? :3 ;D

Už mám i zabaleno ;D....beepinka balící "master".

Pekli jste cukroví? My ne..my jsme s mamkou nakoupily na trhu xD! Mmmm je lahodné. *-* Dostala jsem dneska za úkol uklidit. Mně se tak nechce xD ach jo ! :D

Rohlíčky už nemáme x/ :D

Měla jsem teď krásný víkend. Přítel přijel po 45 dnech,co jsme se neviděli. V sobotu jsme se večer šli projít po Praze (jen škoda,že tak poprchávalo TOT) ..a dali jsem si svařák na Staromáku.

Stromek na Staroměstském náměstí.

V neděli jsme zašli na oběd na Anděl do PANDY. To je prostě nejlepší čína ever!! Všem doporučuji. Pak jsem mu pomáhala s nakupováním vánočních dárků a nakonec jsme zašli na kafčo do kavárny,kde jsem v pátek byla se třídou a třídním. To bylo mimochodem moc fajn. Tak nějak jsem si tam zase více uvědomovala,jak se mi z té střední školy nechce. Asi už nikdy pak nebudu zažívat takovou srandu. No..aspoň mi zůstanou ty skvělé vzpomínky,které jsem si začala zaznamenávat do zápisníčku. ...No..fakt nechci ze střední. :) ALE MATURITU DÁM! x.x wááh.

beepinka troll xD ..ten pán za mnou je dobrej xD ;D

Zítra dopoledne pojedeme za babičkou a dědou a dáme si s nimi štědrovečerní oběd xD no..obdarujeme se a pak pojedeme domů a bude nadílka doma ^^ muhehehhe ;D beepinka je nedočkavá.

Ještě se s vámi podělím o fotku našeho stromku ^^) :


Užívejte si volno a ještě jednou..přeju vám ty nejkrásnější Vánoce ^^)/ ♥ A děkuju za vaše návštěvy :)!

beepinka*

Jak z toho ven? ..

13. listopadu 2014 v 19:12 | beepinka

Konnichiwa-minna^^)/
Tak po delší době přicházím s nějakým infem z mého života. =) I když ono moc není o čem mluvit. Stále se nemohu dostat z toho černého období...stále mě to provází. Ve škole je to strašně těžké. Já tam nemám čas moc dobře jíst a pak to podle toho vypadá,když přijdu domů...ach jo. ............Mám šíleně moc učení. Nemám skoro na nic čas. Proto vám tedy musím řict,že v týdnu se mnou moc nepočítejte. Takhle v týdnu si mohu dovolit být aktivní jen výjimečně. Snažím se a budu nadále snažit být u vás co nejvíce. Ani nevíte,jak mě to drásá. Jak mám napsáno nahoře...doufám,že na mě nezapomenete. A děkuju za každý komentáře,který mi tu zanecháváte♥ Jak jsem psala..ve škole je to hell. Momentálně mi není dobře,takže uvidím,co se zítřejší školou. :o/ Čtvrtletka z matiky mi dopadla na 4....a to to byla 4. nejlepší práce ze třídy. :D Matematické znalosti mojí třídy jsou vskutku epické :D! Ale jsem za tu 4 moc ráda. Čekala jsme pětku ^^ ..a to jsem na to dřela jak krypl!! No prostě..není to můj šálek kávy. To stejné s chemií. Dostala jsem 3 a 4 .. a taky jsme na to dřela ...i s kámošem přes skype..několik hodin jsem tomu věnovala...no ale zas....jsem ráda...opět jsem to čekala horší ^^. Na druhou stranu z velké písemky z ájiny jsem dostala 2+, z němčiny 1,ze zemáku 1, z bižule 1-,z fyziky 1, diktát 3 ...takže fajn :) Známky nejsou důležité,ale znalosti,které si uchováme ano. No a jak jsem psala...špatné období mě provází stále a já se z toho nemohu dostat .Nevím,co se to se mnou děje. Asi je to i tím,že je toho na mě prostě moc. S přítelem řešíme,jestli spolu vlastně ještě vůbec budeme a nebo ne. Je toho na mě zkrátka moc a proto se mnou prosím mějte strpení. Doufám,že se máte všichni dobře :)! a daří se vám :)
beepinka*
 
 

Reklama