Listen to KPOP, It feels good


News

Odjíždím do Chorvatska ^^)/

30. června 2015 v 16:49 | beepinkaKonnichiwa-minna^^)/
Tak jak si užíváte volno? Co vysvědčení? Mně dopadlo ještě lépe,než jsem čekala a než jsem i zamýšlela xD! Byla jsem ready ve třeťáku na trojky i čtyřky popřípadě,avšak nějak se mi to povedlo samo xD a třeťák jsem uzavřela se dvěma dvojkama. Jinak jedničky. Mám radost. Teď už jenom zasloužené volno a po prázkách se jde na čtvrťák. Jsem na to zvědavá. :DD fůůůůů >o<). O prázkách se tu budu snažit být více,než jsem byla ve školním roce. Snad mi to bude vycházet. ^^
Jinak chci vás informovat,že už zítra večer odjíždím do Chorvatska a vracím se v pondělí ráno. ^^ Přednastavím nějaký ten článek ^^..jak říkám vždy - stát bych to tu nenechala.
Btw už se mi pomalu blíží to Německo. Jsem z toho poměrně nervozní. No..ještě na to nebudu myslet..haha ;D
Dneska musím ještě balit. Snad nic nezapomenu a doufám,že přežiju cestu busem xD!
Užívejte volna a mějte se tu všichni hezky ^^)/


beepinka*

Víkend v Olmu ^^ xD

21. června 2015 v 17:04 | beepinka

Konnichiwa-minna^^)/
Tak jak se máte? Mně už konečně začaly prázdniny. Ještě jen příští pondělí do school pro výzo ^^. Jinak před chvílí jsem se vrátila z Olomouce. Byla jsem se tam podívat s rodinou na maratonu,který se tam běžel v sobotu. Brácha se běhu věnuje a má rád keňské běžce,takže jsme se na ně jeli podívat. Bylo to super nasát tu atmosféru. Obdivuju všechny ty lidi,co to uběhli. 21 km dlouhá trať....to bych nedala :D! >o< Viděla jsem bráchova oblíbence,takže super. :) Hotel jsme měli pěkný v jedné vesnici nedaleko Olmu - Litovel. xD Vůbec se mi dneska ráno nechtělo domů...bylo to totiž moc fajn. ^^


V autě jsem si cestu krátila čtením mangy. ^^ A dávala jsem k tomu Colu xD (O prázkách se ale musím vrhnout i na povinnou četbu k maturitě. Od učitele mám zadaných 5 knih T3T .. :D)Přes týden nám doma budou dělat okna,takže uvídím,co budu dělat >o Musím tady uklidit trošku,aby si nemysleli,co za hovado jsem xD .a že já jsem,co se úklidu týče :D :´D. No......s tím uklidem začnu až zítra. Přijdou ke mně do pokoje v úterý...ještě čas T.T) :D!
Mějte se hezky ^^)/ Já jdu skočit na Kpop :D!

beepinka*

Žádný čas na anime >o<)

30. května 2015 v 0:38 | beepinkaKonnichiwa-minna^^)/
Jak se máte? Právě mě probudila úplně neskutečná vichřice. Jako to co se děje venku není normální :D Musím říct,že jelikož mi profukují dost silně okna,tak mám v pokoji svojí vlastní vichřičku :´D. Proč ne že? xD Konečně je víkend a já se dostávám na blog. Thanks God.... Už šíleně dlouho jsem nekoukala na žádné anime. Nemám na to kvůli škole vůbec čas. Po očku stačím aspoň mérčit co se děje ve světě kpopu. No a ..k tomu se váže to,co chci říct. Vzhledem k tomu,že vůbec nesleduji v poslední době anime,nemám ani inspiraci pochopitelně na anime články. Takže myslím,že tu teď spíše můžete čekat články s kpopovou tématikou a nějaké ty věci z mého života. Uvidíme. Prázdniny taky začínají vypadat pro mě dost nabytě. No doufám,že si na anime nějaký čas najdu. Ani nestačím sledovat,jaké nové kousky vycházejí. ...Klidně mě můžete v komentářích informovat :D!:) Chtěla bych o prázdninách dokoukat respektivě znova rozkoukat GGO a také dokoukat Death Parade. Plus ráda bych se dostala k Tokyo Ghoul II. Možná se mi poštěstí a k dostanu se k anime dřív,než o prázkách,ale moc to zatím nevidím :o/. Help me pls. No takže asi tak.
Co plánujete dělat o víkendu? Já se musím podívat na angličtinu a také na němčinu bych měla..a na plno dalších věcí. :D Také přítel přijede,tak se těším. ^^ Užijte si víkend. Nezapomeňte odpočívat! :3

Děkuju za vaše návštěvy. Doufám,že můj bloček neopustíte pokud tu bude málo anime.

Přidávám ještě nějaké fotky ^^)/ Jak už to mám ve zvyku xD ! :


beepinka*

Konečně víkend ^w^)/

16. května 2015 v 12:27 | beepinka

Konnichiwa-minna^^)/
Jak se všichni máte? :3 Já pěkně unaveně :D... Konečně je sobota a já mohu na blog ^^)/. Ve škole je toho hafo ..ostatně jako vždy. Každopádně psali jsme už 3 cvičné didakťáky na maturitu :D ...Z obou mám za 1 ..ze třetího to bude snad 2 doufám xD ....mám fakt radost ^^. Jediné,co mě drží při životě je kpop,který stíhám aspoň po očku sledovat. *Díky bohu*. Na anime čas absolutně nemám. Tak dlouho jsem žádné neviděla. Ach jo. Jako poslední Death Parade..samozřejmě jsem nedokoukala. Nebyl zase čas. :/ Fakt mě to štve :D! grrrr..
Konečně je mi dobře. Byla jsem teď nemocná a vynechala pár dní ve school >o< Děs to dohánění! Jinak předevčírem jsem byla s tátou zařídit Německo. Už je to potvrzené. 20.7. odjíždím na dva týdny do Regensburgu. Whohou.....mám z toho trochu *dost* nervy xD! Nikdy jsem ještě takhle sama mimo ČR nejela :´D ...a hlavně takový ten pocit...nevím,kam přesně jedu..a jak to dám xD ...neumim skoro vůbec německy!! *proto tam jedu no :´D* ......ale beru to tak,že před tou maturitou to bude dobrá zkušenost. Budu tam bydlet v hostitelské rodině a chodit každý den do školy na výuku němčiny. Poznám jistě plno nových lidí. Jsem fakt nervní. :DD už teď....Co budu dělat pár dní před odjezdem?! :D ...Ale těším se.
V úterý mám ve škole službu u maturit. Uvidím maturitu z ájiny,češtiny,společenských věd,němčiny - zkrátka vše,co potřebuju. V pondělí budu doma a pak se do school dovalím jenom na chvilku. Půjdu s kámoškou k maturitě,jako podpora. Aspoň zhlédnu ještě jednou češtinu.
Abych pravdu řekla,v poslední době nemám dobré období. Přidám si hodně zkleslá a zkrátka taková smutná. Nevím,jak z toho ven. Dost mě to štve a ubíjí.
Děkuju vám za vaše komentáře. Omlouvám se,že nemohu být moc aktivní.
Užijte si víkend! ^^ Maturantům držím palce! Víte co..vyhrávaj ti,co se neposerou ^^ ;D!

:
Follow me on my instagram :

I am totally in love with this photo >o< ♥♥♥♥

beepinka*

Deutsch Deutsch Deutsch!! ^^

15. dubna 2015 v 11:56 | beepinka

Konnichiwa-minna^^)/
Jak se vede? Vše ok? U mě docela dobré teď,jelikož mám po zbytek týdne volno :D! hohoho :D! Jsem ráda ^^ Udělám si čas na anime. Chci dokoukat Death Parade. Znáte to? Podle mě hodně luxusní nápad. Kromě anime se chci podívat i na němčinu. Začala jsem chodit každý čtvrtek večer do jazykovky. Chci se opravdu zlepšit. Řekla bych,že se mi to už trošku daří,ale jde to ztuha. Musím být více trpělivější! Také kromě jazykovky chodím každé pondělí na doučko k mé profesorce na škole. Dělá se mnou maturitní témata na příští rok. Je to dobré,jelikož mi dává typy,co říct a tak. ..O letních prázdninách na těch tématech zamakám. Zkusim si je zpracovat (aspoň většinu). Příští rok to ze začátku s ní dopiluji a pak k ní budu chodit jenom na procvičování těch témat,než mi nastane maturita. Včera mě pochválila,že jsem se dobře naučila věty vedlejší. Mám radost. No..nad to všechno nějak dám.Musím se totiž hlavně soustředit od září na vypracovávání otázek na maturitku ze špolečenských věd a na češtinu. Také angličtinu budu muset pořešit. No bude to nátěr ten příští rok :D! Sakra ! >o< :D No...snažím se nad maturitou moc nepřemýšlet,ale...nejde to. Uvědomuji si totiž,že se mi ze střední školy nechce. Bojim se,že tolik srandy,jako tu,už nikdy nezažiju. Hodně mě to tam baví a nechce se mi pryč. :( ach jo.
No...ještě k němčině...slovní zásoba mi leze do hlavy strašně špatně!! Nemáte někdo typ,jak se efektivně naučit slovíčka? >o< Potřebuju fakt pomoct. :D
Musím říct,že třeťák si mě podal :D! Oproti prváku a druháku je to dobrá nálož :DD Na dnešek jsem spala od 18:30 - 9:00 :DD Všechno je v tomhle roce těžší. Látky je více ve všech předmětech a je těžší. :D Z matiky si to jedu na 4 na výzo a jsem spokojená ^^ protože fakt tu máťu nepobírám :D On moc nikdo u mě ve třídě. Z ájiny to na konci školního roku vidím na 2 na výzo,což mi je trošku líto,jelikož jsem z ní měla vždy uno. Ale je to tím,že ta gramatika je opravdu těžší a já teď hodně na ájinu chyběla,takže se to učím hlavně sama doma. No..a pak hned píšu test,co přijdu do school ..:D Easy business ...No ale tak neva.

Ještě přidám nějaké fotky z poslední doby. ^^)/
Pokud chcete,můžete mě sledovat na instagramu

:

Relax,kafíčko a nové silonky ^^ ♥

Moje dnešní snídaně ^^ Ovesná kaše s jablíčkem a nastrouhanou hořkou čokoládkou.

Minulý pátek jsem si zašla na vynikající lívanečky s borůvkama ^^

beepinka,bordel v pokoji a kocour :D

To bude pro dnešek všechno ^^
Mějte se hezky a všem,co děláte přijímačky držím palce!:) Věřte si! Dáte to!!
A děkuji vám za vaše návštěvy a komentáře.

beepinka*

Epic víkend *3*)/

23. března 2015 v 10:27 | beepinka

Konnichiwa-minna!
Včera jsem se vrátila ze suprového víkendu,který jsem strávila s mojí třídou u spolužáka na chatě. :D Bylo to epic. Mám plno skvělých vzpomínek. A řeknu vám,byl to fakt nátěr. xD Ještě nikdy jsem nebyla na takovéhle chlastačce,jelikož zábavě tohoto typu moc neholduji,ale s nima to bylo něco jiného. Dost jsem si to užila a odreagovala se. :D A nikdy jsem neměla tolik alkoholu,jako tento víkend. :D V pátek 10 panáků a v sobotu asi 15 + ještě nějaké v džusu...Kamarádka tam totiž do něj lila tajně vodku :D ,protože už nemohla a já jsem si toho vůbec nevšimla :D takže tak. No to byly kombinace :D ....vodka,becherovka,whisky apod. xD Ještě že žiju :D :´D Hráli jsem takovou tu chlastací hru,jak se tahají karty a dělají se různé úkoly,které se týkají hlavně chlastu :D! No bylo to fakt super. xD Dost jsem se pobavila. Akorát jsem tam chytila nějaký sifl. Šíleně mě bolí v krku T.T) a oddělala jsem si kolena během 14 kilometrového pochodu na vlak...No ale stálo mi to za to. Červenají mi a tepe mi v nich. Musím dojít za doktorkou.-.- ....Měla bych se učit,ale jak mi neni dobře,tak to spíše vidím na relax. Po dlouhé době bych mohla dát nějaké anime. Hohoho :) :D! Mějte se všichni moc hezky a já se zase pokusím co nejdříve ozvat.

PS: Pod perexem jsou nějaké fotky :D!
Kvalita u některých je horší :D jelikož byly foceny,když už to bylo dost rozjetý :D

Přišlo to tak náhle...

6. března 2015 v 20:44 | beepinka

Konnichiwa-minna ^^)/

Po delší době jsem tu zase s nějakým tím info článkem,aby jste věděli,že ještě žiju - přežívám. V neděli se stala hrozná věc,která mě a celou mojí rodinu sebrala. Umřel mi dědeček. Byl už starý a slabý. Je mi z toho smutno. Je to takové divné. Odešel člověk,kterého jsem znala 19 let. Jako malá jsem s nim a babičkou byla hodně často. Teď už je napořád pryč. Jediné,co mi zůstalo jsou nějaké fotky a vzpomínky. Hlavně ty vzpomínky. Nikdy jsme neměli nějaký skvělý vztah kvůli různým věcem,ale i tak to byl můj děda a měla jsem ho ráda. Proto mě toto zasáhlo a je to pro mě těžké. Odešel mi blízký člověk. V úterý pojedeme na pohřeb. Nikdy jsem na pohřbu nebyla. Když mi umřel děda z tátovy strany a prababička,tak jsem byla ještě moc malá na to být na pohřbu. Bojím se,že tam nebudu dostatečně silná. Chci tam být oporou pro mámu a babičku. Nesmím se tak skládat. Už jsem hodně plakala doma,tak tam musím být silná a pomoci rodině. Moje babička je na tom také už špatně. Zatím je v LDN a uvidíme,co dál. Když jsem tak o tom přemýšlela,je mi šíleně líto,že se děda s babičkou nemohl rozloučit. To mě strašně mrzí. Děda umřel ve spánku,což si myslím,že je asi nejlepší,jelikož neměl čas snad moc přemýšlet nad tím,že se s námi už s nikým nerozloučí,už nás neuvidí. A také neumíral v bolestech či přímo nečekal na smrt. Věřím v to,že v úterý jeho duše v pořádku odejde nahoru. Nejsem věřící,ale představuji si tak odchod naší duše - toho,co z nás zůstane - pak pryč z tohoto světa někam nahoru ke hvězdám. Občas mám takový pocit,že všichni ti,které jsem měla ráda a už odešli tam někde nahoře jsou a dohlížejí na mě. Nevím....Každopádně...je mi z toho opravdu hrozně.
Jinak......jsem ráda,že je víkend. Po dlouhé době budu mít sobotu jen sama pro sebe. Hodlám se pořádně odreagovat. Přítel mi nainstaloval Simíky pets,tak si asi zahraju. Učit se nebudu,nejspíš. Dneska jsme psali matematiku a mám 5 ..a to jsem se na to učila ...x) No.. prostorová představivost nikdy nebylo to pravé ořechové...vlastně celá matika but who cares.
Koukáte někdo na Fattyho? Jo a už si chystám One Word TAGY ^^ Byla jsem nominová od Tohru a od Penny,tak je někdy brzo asi postupně přidám. Mimo to si ještě připravuji i Song TAG,do ktetého mě nominovala Wordie-chan. Je to zábava a děkuju za nominaci holky,že jste si na mě vzpomněly,i když nemám moc čas tu být. Přes týden to prostě nestíhám. Jsem ráda,když se mi podaří nějak v pátek či o víkendu vaše bločky oběhnout. No jo..život třeťáka na gymplu je hardcore,ale tak co..musím se hodit do pohodky.
To bude ode mě prozatím vše. Mějte krásný víkend. A važte si všech chvil,které trávíte se svými blízkými.

Dědečku...
beepinka*

Should I trust ..?

15. února 2015 v 13:27 | beepinka


Konnichiwa-minna ^^)/
Tak jaký máte víkend? Doufám,že dobrý. Pořádně si ještě tu neděli užijte. Promiňte,že přidávám článek až teď,ale v tejdnu jsem neměla vůbec čas. Byl to vskutku krušný týden. Doháněla jsem 6 zameškaných dní (dostala mě chřipka ToT..) a abych pravdu řekla,ještě stále jsem to nedohnala,tak doufám,že mě teď v tejdnu nevytasej....nic neumim..a ke všemu musism ještě dopsat písemku z matiky a celkově je toho zas hromada na tento tejden. Stereometrie mě zabije! :DD >.<
Před chvílí ode mě odjel přítel. Byl tu na víkend. Odpočinula jsem si sním..bylo to moc fajn. ^^ V pátek jsme zašli na večeři do asijského bistra Panda (nejlepší čína ever!!>o<) a včera jsme se váleli doma u filmů a pak večer zase vyrazili ven na prochajdu Prahou. Koupil mi růži k Valentýnu.^^ Já ho v sobotu ráno zase překvapila srdíčkem s čokoládkama. Probudila jsem ho a obdarovala. x) :D Byl rád,takže jsem moc šťastná. Je to mezi náma zase dobré a jsem s ním šťastná. Rozumíme si po všech stránkách.......hehe..*If you know what i mean ;D!*
Dneska se musim učit. No začnu nějak po obědě. =) Během týdne se za náma konečně stavila školní psycholožka kvůli profi-testům,které jsme si dělali na začátku školního roku. Řekla mi,že nejvíce se ke mně hodí nějaké sociální zaměření..takže se mi potvrdilo to,co jsem si myslela. Promluvila jsem si s ní a hned se cítím trochu jistější.=)
Jo a děkuju vám všem,co jste popřáli mému bločku k jeho druhým narozenimám. ^^)

Jo a mám nový typ,kam si psát taháky ..xD Pod kalhoty na kontíky xD muhehe...snad mi pomohl k jedničce z testu na chemiu xD!
No..tenhle tejden bude zase peklo! Ještě,že pak další týden mám jarňáky. To aspoň budu moci nějak dohnat.."hurá" T.T ...xDDD celá žhavá xD
Jinak...v tejdnu se mi stala dost nepříjemná věc.....

2. Narozeniny blogu ^---^)/

10. února 2015 v 6:30 | beepinka

10.2.2015
Ahojky všichni ^^! Dneska jsou to již dva roky,co jsem na tomto blogu! Musim říct,že jsem šťastná,že jsem si blog založila,protože je to moje doupátko,kde se můžu svěřit s čímkoliv a sdílet s vámi všechny moje zájmy a také jsem tu poznala moc fajn lidí a chci vám tímto velmi poděkovat za vaše návštěvy. Doufám,že se vám tu líbí ^3^).
Bohužel již od září je moje aktivita velmi nízká,ale nedá se nic dělat. Snad o letních prázninách to bude zase lepší. No takže přeju mému bločku všechno nejlepší k jeho druhým narozeninám a doufám,že zase za rok oslaví své třetí narozky. ^^beepinka*

Hohoho beepinka slaví 19tiny ^^ ;D

31. ledna 2015 v 17:49 | beepinkaTak a je to tady >3< :D Nemohu uvěřit tomu,že už je to rok od toho,co jsem psala článek,kde jsem se smiřovala s tím,že vstupuji do světa dospělých :´D. Je to děsné,jak ten čas letí rychle. ToT)!!


No každopádně dneškem se ze mě stává devatenáctiletá beepinka xD Abych pravdu řekla,svou oslavu bych si představovala živejší,než ležet v posteli s hrozným kašlem a rýmou :/,ale ..jsem obklopená lidmi,co miluji,takže spokojená jsem moc ♥. :) Od přítele jsem dostala krásný černý náhrdelník s křížkem a shower gel. ^^


A rodiče mě pak překvapili úžasným BTS dortem a dostala jsem plno krásných dárečků a kytičky. Nemám ani slov. Táta to rozjel na ebayi ;D ...a dostal mě B.A.P tričkem,náramkem a náhrdelníkem + VIXX tričkem. Chce se mi plakat,jsem neskutečně šťastná. Dále jsem dostala punčošky,lak na nehty a ještě nějaké drobnosti. Zasloužim si tohle vše vůbec?

Už jsme ochutnali dortík,musím říct,že je naprosto lahodný!! ...Děkuji všem,co jste mi již popřáli na fb ^^).
Tak já poletím udělat si čajík a zalehnout ^^Mějte hezký zbytek víkendu :)!

beepinka*
 
 

Reklama