AKTUÁLNĚ

#behappy

Listen to KPOP, It feels good


News

2. Narozeniny blogu ^---^)/

10. února 2015 v 6:30 | beepinka

10.2.2015
Ahojky všichni ^^! Dneska jsou to již dva roky,co jsem na tomto blogu! Musim říct,že jsem šťastná,že jsem si blog založila,protože je to moje doupátko,kde se můžu svěřit s čímkoliv a sdílet s vámi všechny moje zájmy a také jsem tu poznala moc fajn lidí a chci vám tímto velmi poděkovat za vaše návštěvy. Doufám,že se vám tu líbí ^3^).
Bohužel již od září je moje aktivita velmi nízká,ale nedá se nic dělat. Snad o letních prázninách to bude zase lepší. No takže přeju mému bločku všechno nejlepší k jeho druhým narozeninám a doufám,že zase za rok oslaví své třetí narozky. ^^beepinka*

Hohoho beepinka slaví 19tiny ^^ ;D

31. ledna 2015 v 17:49 | beepinkaTak a je to tady >3< :D Nemohu uvěřit tomu,že už je to rok od toho,co jsem psala článek,kde jsem se smiřovala s tím,že vstupuji do světa dospělých :´D. Je to děsné,jak ten čas letí rychle. ToT)!!


No každopádně dneškem se ze mě stává devatenáctiletá beepinka xD Abych pravdu řekla,svou oslavu bych si představovala živejší,než ležet v posteli s hrozným kašlem a rýmou :/,ale ..jsem obklopená lidmi,co miluji,takže spokojená jsem moc ♥. :) Od přítele jsem dostala krásný černý náhrdelník s křížkem a shower gel. ^^


A rodiče mě pak překvapili úžasným BTS dortem a dostala jsem plno krásných dárečků a kytičky. Nemám ani slov. Táta to rozjel na ebayi ;D ...a dostal mě B.A.P tričkem,náramkem a náhrdelníkem + VIXX tričkem. Chce se mi plakat,jsem neskutečně šťastná. Dále jsem dostala punčošky,lak na nehty a ještě nějaké drobnosti. Zasloužim si tohle vše vůbec?

Už jsme ochutnali dortík,musím říct,že je naprosto lahodný!! ...Děkuji všem,co jste mi již popřáli na fb ^^).
Tak já poletím udělat si čajík a zalehnout ^^Mějte hezký zbytek víkendu :)!

beepinka*

Je to nátěr :D!

17. ledna 2015 v 22:23 | beepinka

Wáááh ....totálně to anime miluju >o<

Konnichiwa-minna!^^
V první řadě (ať už to máme za sebou :D) podotknu,že ta škola je naprosto šílená :D! >o< Úplně mě to vyšťavuje a nemám na nic čas! Třeťák je největší hell,jaký jsem doposud zažila. A bude hůř.. Když jsem si stěžovala na druhák,tak jsem ještě netušila,co mě čeká teďkon :D! V souvislosti s tím jsem začala lemtat kafe jak smyslů zbavená :D! Už si ho dávám vlastně skoro každé ráno :/ :D! No nejde to jinak. ....
Včera jsem se jela podívat na vysokou školu do Českých Budějovic. ^^ Líbilo se mi tam. Tak třeba...
Momentálně se cítím totálně mimo. Něco na mě leze :/ ToT)! Už mám v sobě paralen :D ......no snad to bude v chillu.
S přítelem jsme se zase docela dlouho neviděli.....snad to vyjde příští víkend. Je to dost na nic.
Mějte se všichni hezky a držte se ve škole :D! ^^

beepinka*

Je to hard >o< :D!

8. ledna 2015 v 23:08 | beepinka

Konnichiwa-minna^^
Tak jak se máte? Já docela dost unaveně. Ve škole je toho opravdu hodně a musim říct,že v září jsem nečekala,že to bude s mou aktiviou až takhle bledé,ale nedá se svítit. Blog se nedá s tím kvantem povinností,co mám ze školy,stíhat. Wááááh help me :D! No..prostě co si budeme povídat..život středoškoláka ve třeťáku,který se chce zlepšit,aby vůbec příští rok odmaturoval :´D! .........Doufám,že se máte všichni dobře.^^
Kpop a anime v týdnu také moc nestíhám. No hlavě to anime ne!! Kpop ještě aspoň do toho ucha pustim nebo si rychle zaspazzuju xD....... No ale celkově mě prostě štve mít tak málo času na to, co mám tak ráda >o< :D Ale tak to prostě je. Doufám,že na mě nezanevřete.
Užili jste si Silvestra? :) Já jsem byla s přítelem a rodinou :) a bylo to moc fajn!:) ..přejedla jsem se chlebíčků a dala si s přítelem super víno ^^ Bylo to uvolňující. Kravili jsme,pařili jsme.
Příští týden bude ve škole hell. Každej den asi 2 písemky či zkoušení :´D No jo..23. (nebo nějak tak) již uzavírají klasifikaci a všem učitelům,jako vždy,hoří koudel u prdele :D!
Jsem na sebe pyšná. Učitel na literaturu nám poslal ke konci vánočních prázdnin 13 stran,ze kterých jsme dneska měli psát..no nakonec píšeme až v pondělí,ale ..já jsem se to naučila...a myslím,že docela dost dobře. Info o 13 českých spisovatelých a jejich dílech. Dalo mi to pořádnou práci xD Facha ToT) celá neděle nad tim xD a pak pondělí a středa večer a ráno ve čtvrtek. No hell xD!
Také se mi stalo plno špatných věcí,o kterých tu ale nebudu psát. Nechci to sem tahat a myslet na to. Musím se zvednout a jít dál...a hlavně si nenechat srát na hlavu. Omlouvám se za tento výraz,ale v tomto případě to jinak říct už nejde.
V poslední řadě přidám nějaké fotky,které jsem fotila nedávno :) Mějte se všichni moc hezky a ať se vám daří ^^)/ ♥ A děkuji za vaše návštěvy.


Část mého pokoje xD!

Moje mrouskající kočka Máňa xD
beepinka*

Jsem zpět ^3^)/

29. prosince 2014 v 12:25 | beepinka
Konnichiwa-minna ^^)/
Tak jak jste si užili Vánoce? Já super ^^! Dostala jsem plno krásných dárků ♥.
Mám plno krásného oblečení,voňavku,náhrdelník,knížku o módě,kuchařku Ládi Hrušky (podepsanou) - táta zavtipkoval :D!, svíčku a čajík od přítelovi mamky (to na fotce nemám), hrníček s kočičkou + šampon + keramickou číču na zeď - to vše od přítele (také nemám na fotce) a pak kpopové věci - 3 alba ♥ a B.A.P batůžek!!!!!! Jsem tak šťastná!!
Ani nevím,jestli jsem si tohle všechno zasloužila .BTS - Skool Luv Affair jsem dostala od přítele ♥


V Německu to bylo moc fajn,akorát jsem si přivezla pěknou rýmu a kašel. TOT :D No jo >.< Nějaké fotky z Německa jsem přidávala na můj INSTAGRAM,tak můžete mrknout :).
A představte si....přečetla jsem knihu k maturitě..hahahha ;D Mám ze sebe radost. Dneska nebo zítra si ji ještě zpraucuji a bude to gut ;D! Jedná se o Obraz Doriana Graye (napsal Oscar Wilde). Oscar Wilde byl homosexuál,takže knížka má trošku takový nádech ^^ heheh ;D! ♥
Jo a musim říct,že ten sníh venku mě pěkně štve! Wáááh >.<
Užívejte si volna.^^ Doufám,že se máte všichni dobře :)!
beepinka*

Veselé Vánoce ^.^)/ ♥

23. prosince 2014 v 11:39 | beepinka

Ahoj všichni ^^
Chci vám všem popřát krásné Vánoce plné radosti,odpočinku,dárečků ;D! ^^ Moc si je užijte a nezapomeňte odpočívat,než se na nás zase pak vrhnou ve škole. Také vám chci moc poděkovat,že můj blog navštěvujete,i když je od září má aktivita výrazně omezena. Děkuju za každičký komentář,co mi tu zanecháváte ♥.


Co je u vás nového? ^^ Já jsem v neděli slavila sváteček. :) Od přítele jsem dostala kytičku a čokoládky. Od rodičů pak obal na knížky s čičinou,skleničku,kuchařku xD(velmi vtipně pojatá knížka ^^ :D), lak na nehty,gumičky a hřeben. Jsou na mě tak hodní ^^ Tolik hezkých věcí. :) muhehehe ;D! Už se nemohu dočkat Ježíška xD!

Kytička od přítele ^^

Dárky jsem všechny stihla pořídit,takže dobré. Jsem zvědavá,co na to rodina řekne. Snad každému udělám radost. S přítelem se obdarujeme 25. ^^ Muhehe. Pak pojedu od 26. - 28. s rodinou do Německa na trip,takže tu nebudu ^^,ale nějaký článek přednastavím. Co vy? sháníte ještě dneska dárky a nebo jste už taky v pohodě? :3 ;D

Už mám i zabaleno ;D....beepinka balící "master".

Pekli jste cukroví? My ne..my jsme s mamkou nakoupily na trhu xD! Mmmm je lahodné. *-* Dostala jsem dneska za úkol uklidit. Mně se tak nechce xD ach jo ! :D

Rohlíčky už nemáme x/ :D

Měla jsem teď krásný víkend. Přítel přijel po 45 dnech,co jsme se neviděli. V sobotu jsme se večer šli projít po Praze (jen škoda,že tak poprchávalo TOT) ..a dali jsem si svařák na Staromáku.

Stromek na Staroměstském náměstí.

V neděli jsme zašli na oběd na Anděl do PANDY. To je prostě nejlepší čína ever!! Všem doporučuji. Pak jsem mu pomáhala s nakupováním vánočních dárků a nakonec jsme zašli na kafčo do kavárny,kde jsem v pátek byla se třídou a třídním. To bylo mimochodem moc fajn. Tak nějak jsem si tam zase více uvědomovala,jak se mi z té střední školy nechce. Asi už nikdy pak nebudu zažívat takovou srandu. No..aspoň mi zůstanou ty skvělé vzpomínky,které jsem si začala zaznamenávat do zápisníčku. ...No..fakt nechci ze střední. :) ALE MATURITU DÁM! x.x wááh.

beepinka troll xD ..ten pán za mnou je dobrej xD ;D

Zítra dopoledne pojedeme za babičkou a dědou a dáme si s nimi štědrovečerní oběd xD no..obdarujeme se a pak pojedeme domů a bude nadílka doma ^^ muhehehhe ;D beepinka je nedočkavá.

Ještě se s vámi podělím o fotku našeho stromku ^^) :


Užívejte si volno a ještě jednou..přeju vám ty nejkrásnější Vánoce ^^)/ ♥ A děkuju za vaše návštěvy :)!

beepinka*

Jak z toho ven? ..

13. listopadu 2014 v 19:12 | beepinka

Konnichiwa-minna^^)/
Tak po delší době přicházím s nějakým infem z mého života. =) I když ono moc není o čem mluvit. Stále se nemohu dostat z toho černého období...stále mě to provází. Ve škole je to strašně těžké. Já tam nemám čas moc dobře jíst a pak to podle toho vypadá,když přijdu domů...ach jo. ............Mám šíleně moc učení. Nemám skoro na nic čas. Proto vám tedy musím řict,že v týdnu se mnou moc nepočítejte. Takhle v týdnu si mohu dovolit být aktivní jen výjimečně. Snažím se a budu nadále snažit být u vás co nejvíce. Ani nevíte,jak mě to drásá. Jak mám napsáno nahoře...doufám,že na mě nezapomenete. A děkuju za každý komentáře,který mi tu zanecháváte♥ Jak jsem psala..ve škole je to hell. Momentálně mi není dobře,takže uvidím,co se zítřejší školou. :o/ Čtvrtletka z matiky mi dopadla na 4....a to to byla 4. nejlepší práce ze třídy. :D Matematické znalosti mojí třídy jsou vskutku epické :D! Ale jsem za tu 4 moc ráda. Čekala jsme pětku ^^ ..a to jsem na to dřela jak krypl!! No prostě..není to můj šálek kávy. To stejné s chemií. Dostala jsem 3 a 4 .. a taky jsme na to dřela ...i s kámošem přes skype..několik hodin jsem tomu věnovala...no ale zas....jsem ráda...opět jsem to čekala horší ^^. Na druhou stranu z velké písemky z ájiny jsem dostala 2+, z němčiny 1,ze zemáku 1, z bižule 1-,z fyziky 1, diktát 3 ...takže fajn :) Známky nejsou důležité,ale znalosti,které si uchováme ano. No a jak jsem psala...špatné období mě provází stále a já se z toho nemohu dostat .Nevím,co se to se mnou děje. Asi je to i tím,že je toho na mě prostě moc. S přítelem řešíme,jestli spolu vlastně ještě vůbec budeme a nebo ne. Je toho na mě zkrátka moc a proto se mnou prosím mějte strpení. Doufám,že se máte všichni dobře :)! a daří se vám :)
beepinka*

My first attempt at pumpkin soup *3* //"love autumn" - PHOTOS//

21. října 2014 v 14:13 | beepinka

Konnichiwa-minna ^^
Na beepinku padla podzimní nálada a to takovým způsobem,že se pustila do vaření! xD Ano čtete správně xD ... a když už je tedy ten podzim,tak mi na mysl přišla dýňová polívka. ^^ Ještě nikdy předtím jsem jí nejedla,takže jsem ji chtěla vyzkoušet. No sama jsem se do toho raději nepouštěla. Zase tolik si v kuchyni nevěřím :D! Přizvala jsem si k tomu mou máti. No řeknu vám...oloupat a nakrájet dýni byla velká fuška xD *celá jsem se orosila..xD* ....Naštěstí nám s tím pomohl brácha ^^ *such a good boy xD* ... No ale bavilo mě to a řekla bych,že se nám povedla ^^ Zde jsem ten výtvor zdokumentovala xD :
Co myslíte? Vypadá to jedle? :D

Koupily jsme dýně dvě,ale nakonec jsme zdělaly jen tu větší ^^ ..Další bude na příště xD muhehehehhe* Každopádně nemohla jsem si odpustit nenamalovat jim nějaké ksichtíky...:D ..abych pravdu řekla,bylo mi pak docela líto,když jsem sledovala bráchu s nožem v jejich dýňovém těle O.o) :D!


Tak tolik asi k mému vaření..zas tak moc se do toho nehrnu :D Všeho s mírou ..znáte ;D! No...v poslední řadě se s vámi podělím o nějaké fotky z jednoho víkendu,na který pořád myslím,protože byl opravdu krásný. S přítelem jsme si udělali supr sobotní odpoledne. Prošli jsme se Prahou ^^ ...nádherným centrem tohoto krásného města. Jsem moc ráda,že tu žiju.^^ ...Našli jsme si takové naše tajné místečko xD!
Počasí bylo skvělé...bylo tak akorát ^^ ..jen na lehkou bundičku..No super...takové počasí přesně miluju ^3^

Fotky z našeho "tajného" místa xD
*le vůl beepinka ^^ asi zase myslí na YAOI >o<*

Taky jsme spolu zašli na lahodný čajík s mátou k Vltavě ^^..hrál tam k tomu jeden pán na kytaru a zpíval takové klasiky...pěkné ^3^ a moc příjemné.


Some other photos ^^


Fakt mám tohle město ráda a tenhle den jsem si užila ^^ Bylo to velmi relaxační odpoledne ^^ Už se těším,až si to zase zopakuji :)


PS: Pod perexem fotka na vlastní nebezpečí ;D!

「I hate myself ...」

6. října 2014 v 17:02 | beepinka

Dneska je tu ten pocit zase...Zase přemýšlím nad tím,jak zbytečná jsem. Tyhle pocity se se mnou táhnou již pěkně dlouho.....

Když ze sebe máte špatný pocit..

13. září 2014 v 11:34 | beepinka

I dont like myself at all.

Konnichiwa-minaa ^^)/!
Tak jak se máte? Co škola? U mě docela haluz..pfuf! :D Na neděli toho mám dost k učení >o< xD a včera jsme psali test na lexikologii,což si myslím,že by mohlo dopadnout snad tak na 2 ^^ ..doufám :D! ,ale k tomu nám dal učitel ještě celou A4 s doplňováním y/i - vyjmenovaná slova. No..podělala jsem to. Zaprvé jsem pravopis tak nějak pozapomínala O.o) *I feel so bad!* a za druhé jak toho bylo hodně - celá A4 a ještě 8 otázek k lexikologii,tak jsem byla ve stresu,jelikož jsem nestíhala a ani jsem se nemohla pořádně nad tím pravopisem zamyslet. Takže epic fail. Nestíhal nikdo. A učitelka na němčinu nám řekla,že tohle je prý proti normě..že nám měl dát buď test na lexikologii a nebo tu A4 :D ...no..je to drsné. xD Aspoň vím,na čem musím zapracovat ;D! heheh >o< :D U vás taky nějaký epic fail ve škole? Jinak aby toho nebylo málo,zjitila jsem,že jsem fakt naprostý ignorantský kretén. Nevím skoro nic a politice,o ústavě,právu,pravomocích senátu,parlamentu....tohle jsem za svých 18 let prosrala! Nemám ze sebe dobrý pocit vzhledem k tomu,že ze společenských věd mě čeká příští rok maturita. Ach jo....další věc,co nějak změnit k lepšímu. Je hrozný,když ze sebe máte špatný pocit. Semináře mi vyšly dobře. Jo a teď něco pro pobavení. Učitel na literárním semináři nám zadal minulý týden úkol připravit si povídání o knížce,kterou jsme v poslední době četli a líbila se nám. A BUM! Beepinka,která nečetla asi tak 2 roky a něco už :D úplně v řiti že :D ..takže jsem s mamkou v její knihovně našla v pátek večer nějakou tenkou knížku :D ;D ,která ji prý docela bavila no a v sobotu jsem zasedla do křesla a přečetla jsem ji xD! pak jsem si to vypracovala no a toto úterý odprezentila ;D! docela mě i bavila. ;D myslím,že seminář mě donutí číst. TO JE JEDINĚ DOBŘE! Dneska otevřu na chvíli nějakou povinnou četbu..snad ;D! JInak mamka po mě chce přeložit nějaký anglický text do časáku,tak na to skočim..^^ :D. Jinak ve škole v týdnu toho mám tolik....děs. Nemám čas na anime aspoň mám maliličko času na kpop a na blog. Apoň něco. ach jo :/
V poslední době jsem ze sebe dost nešťastná. Připadám si šíleně ošklivá,takže zkouším,co moje tělo vydrží...včera jsem to pokazila 2 kousky pizzy,které ale v plánu nebyly. Byla jsme totiž u kamaráda a jeho mamka mě pohostila,takže to jsem odmítnout nemohla. Každopádně ..zkouším co vydržim. A hodlám v tom pokračovat.......
Dneska bych ráda zkoukla aspoň Ao haru ride(6),SAO II(6),FREE 2(8) a Love Stage(4)...^^
Včera jak jsem byla u kámoše,tak tam byl ještě jeden náš kámoš a tak nějak přišla řeč na to,že mi volá,jenom,když potřebuje školu. Je to fakt...je to tak,ale...jo...je to kruté. Furt mi říká Natálie...*I dont like when I am called like this by my friends..* ....a také řekl,že se ve škole nudí a nemá si s kym povídat,když tam ten druhej kámoš,u kterého jsme byli neni. Halo...já tam jsem a pokud vim,povídáme si občas a pomáhám ti......prostě...naprostý pocit zbytečnosti mnou včera zavládl. Když jsem pak napsala večer tomu kámošovi,u kterého jsem byla,že mě to od spolužáka zamrzelo,napsal mi humorně ať nepřeháním. Bohužel..u tohoto kámoše se zase nikdy nedočkám žádné pomoci,podpory..ničeho. A to jsem mu včera na fotku napsala,že ho mám ráda ..já husa pitomá!!!! Akorát se na lidi upnu a oni mi pak takhle ubližují,protože pro ně nejsem tak důležitá,jako oni pro mě. ..No..takže mnou pak včera kromě pocitu zbytečnosti otřásl i pocit,že jsem prostě taková sama ...sama se svými starostmi a trápeními. Nemám,komu se svěřit. Naštěstí mě ale tenhle špatný pocit trochu přešel,jelikož jsem myslela na vás. Na všechny lidi,co skrz blog znám a co mi mnohdy pomohli a podpořili mě,mohla jsem se svěřit...či co mě mnohdy pochválili. Děkuju vám moc.
Přeju vám všem krásný víkend. ^^
beepinka*
(banner by Momo-chan)
 
 

Reklama