Listen to KPOP, It feels good


Others

Nominace od Yami :)

21. září 2014 v 20:03 | beepinka
Byla jsem nominována od Yami a rozhodla jsem se,že to přeci jenom zkusím a nominaci jsem tedy neodmítla. Děkuji za nominaci=) Tákže tady jsou otázky od Yami a mé odpovědi ^^..

1) aspon 3 postavy z anime/mangy, v ktorych ste sa nasli! >:33
Úplně nejvíce ze všech anime postav jsem se našla v Nagise^^
Miluju jí ♥

Také jsem se našla v Sawako a v Mei.
Obě byly opuštěné,ale pak se našel člověk,
který jim pomohl.

2) ak by ste si mali vybrat medzi tym, co by ste sli radsej do vane plnej hmyzu alebo do klietky plnej pavukov a os, inak by vas pomaly zabijali, co by ste si vybrali? c:

Obojí bych dělala s hrůzou v očích. Asi bych šla ale k pavoukům,když bych teda musela ;D!

3) Vas najlepsi zazitok v zivote? c:

Zažila jsem plno hezkých věcí. S rodinou,s kámoši. Různé cestování...^^ A také mám zážitek,na který nikdy nezapomenu a to je to,že jsem viděla B.A.P ♥! A Youngjae na mě zamával. Kámoška na něj dělala srdíčko a on na ni..upřeně koukal na nás a já když si toho všimla,že jí ho oplácí,začala jsem mávat jako šílená a on mi to oplatil <3! DÍKY BOHU,ŽE JSME SEDĚLY HNED V PRVNÍM BALKONKU U PODIA <3!

1:47 dělal to srdíčko ^^ a pak mi začal mávat
Ještě jak ukázal...dead x.x!! <3
Můžete vidět,že kouká na jedno místo!!! ♥


4) od 1 do 10, ako by ste ohodnotili vas strach z miest, kde je vela ludi? :DD

7

5) najtrapnejsia prihoda? c:

Heh..stala se mi během prvního zářiového týdne tohoto roku. Učitelka mě na začátku hodiny poprosila,jestli bych mohla dojít pro třídnici,že ji zapomněla. No a..problém byl ten,že já za celé 2 roky,co na té škole jsem nevim,kde je sborovna,kde jsou zamčené třídnice. No takže jsem se zvedla a s bijícím srdcem (a jejími klíči) jsem opustila třídu. Přišlo mi to lepší,než před celou třidou přiznat barvu. Napadlo mě skočit k ní do kabinetu,jestli to náhodou nemyslela tak,že ji zapomněla u sebe...bohužel aby toho nebylo málo,do jejího kabinetu se lze dostat jen přes třídu,kde právě probíhalo vyučování. Kabinet měla odemčen,učitel mě tam vpustil a když se dozvěděl,co chci,tak se smál na mě tak,že jsem debil a řekl mi tak nějak kostrbatě,kde sborovna je. Ani jsem nezvedla pohled z podlahy,protože jsem nechtěla vidět pohledy těch lidí,co tam měli právě výuku. Takže ani nevím,před kým jsem se ztrapnila,ale ono možná lepší. Opustila jsem tu třídu. Teď mi došlo,že mi to už trvá dlouho a ve třídě asi čekaj a že to bude divné. Na chodbě u nástěnky jsem spatřila mého nového učitele na literární seminář...omg proč zrovně něj T.T ..no a v záchvatu hrůzy a paniky jsem se ho zeptala,jestli neví,kde je sborovna! TRAPAS jak kráva. Říkala jsem mu,že jsem pro třídnicu ještě nikdy nešla a že se moc omlouvám (omluvila jsem se asi 3x). Vzal mě tam a zeptal se mě,jaký učitel mi dal ty klíče,že to učitel nesmí .....musela jsem říct jméno učitelky. Bála jsem se,že z toho bude mít problém,no naštěstí jak se ukázalo..neřešil to. DÍKY BOHU! Pak se mě ještě zeptat u těch třídnic,jaká třída ..a já jak měla už dost a byla vynervovaná ...na to 116 ..a on ...myslím ročník ............bože...hůř jsem se před mým učitelem ztrapnit nemohla T.T Myslím si,že mě teď fakt dost nemá rád a pohlíží na mě,jako na debila.

6) Anime/manga, v ktorom by ste chceli zit? c:


Nevadilo by mi jakékoliv romantické anime ^^! Takže třeba Say "I love you",Kimi ni todoke, Ao haru ride,Special A,Kaichou wa maid-sama apod. Docela ráda bych žila třeba i v SAO heheh..a snažla se přežít ^3^ po boku Kirita-kuna jako Asuna.

7) posledne anime/ manga co ste videli/citali? :DD


Jako poslední jsem teď viděla 10.díl Ao haru ride ^^)

8) rozpravate sa obcas sami so sebou? c:

Ani ne..spíše jen občas přemýšlím nahlas,když si třeba rozplánovávám učení.

9) aky pokemon by ste chceli byt? :DD


Pika pika xD A nebo tento (jeslti je to pokemon xD) :


10) Ako by ste sa pomstili nejakej osobe, co vam znicila zivot, alebo ho riadne zneprijemnila, ak by ste mali moznost, no nesmeli by ste ju zabit? c:

Nevím,zda bych se chtěla nějak pomstít,pokud by mi ten člověk hodně ublížil. Spíše bych se snažila ho nadobro vymazat ze své paměti a sdrce. Já fakt nejsem nějak pomstychtivý člověk ;D,ale.....asi bych teda udělala něco,co vím,že nesnáší..nějaký naschvál. nevím no O.o) :D.

Jak jsem se tak koukala,někdo potom vymýšlí otázky a nominuje dál a někdo ne. ^^ Tak snad nebude vadit,že jsem žádné nevytvořila a neposílám tak tento TAG dál =).

beepinka*

Kawaii :3

24. března 2013 v 21:55 | beepinka

Předtím tu bylo žhaveso,které mělo úspěch jak tak koukám :D
(to je dobře moc dobře :D! *perverse*),tak
teď sem házím pro změnu
něco roztomilého na co jsem narazila na FB :3
Sladké♥__♥ :D!!

beepinka*
 
 

Reklama