Listen to KPOP, It feels good


VIXX

VIXX - Shangri-La MV!!! ♥ *3*)/

17. května 2017 v 10:49 | beepinka

Ahojky všichni,
nejprve vám chci všem neskutečně poděkovat za vaše komentáře u předchozího článku. Jsem vám nesmírně vděčná,že mě takhle držíte nad vodou. Kdykoliv mám slabou chvíli, tak se k těm komentářům vracim a pročítám si je pořád a pořád dokola. Pomáhá mi to neskutečně moc. No...teďkon mi začalo zkouškové a já se momentálně připravuji na první zkoušku,kterou mám v pátek. Věřim,že to dopadne dobře. V návaznosti na předchozí článek musím říct,že jsem bohužel zatím nepřišla na to,co chci....co je můj cíl....furt se v tom plácám a je mi z toho na nic......doufám,že letní prázdniny mi pomohou si nějak utříbit myšlenky. Teď se snažím veškeré tyhle pocity v sobě dusit,abych zvládla zkouškové. Každopádně ještě jednou vám moc děkuju!


A teďkon k tématu článku. VIXX vydali předevčírem nové MV k songu Shangri-La a já musim říct,že je to naprostý SKVOST. Jsem z toho totálně unešená. AESTHETICS AF kamkoliv se podíváte. No nádhera! MV je opravdu skvěle zpracované.


Leo (můj bias muheheh) mě totálně odrovnal. Jak může být tak krásný? Nemám slov.Ke všemu...zjistila jsem,že muži s vějíři jsou opravdu mojí obrovskou slabostí. Přijde mi to neskutečně sexy. Ani nedokážu popsat,jak moc hot to na mě působí :D! Rozhodně si nemyslím,že vějíře patří do ruky jen ženám...Po tomhle si to tvrdit rozhodně nedovolím. Pfuf. Kdykoliv na ně koukám,je mi vedroooooo :D. *tady se někdo potřebuje fakt zchladit lol*.


Do toho ještě dlouhé vážné pohledy a padající lístečky..no já jsem dead.Song je úžasný. Poslouchám ho stále dokola! Lehké propojení s klasickými nástroji je totálně parádní!

VIXX - Shangri-La MV

Wáááh NAVI moment. Proč ne že? Gosh....

Tohle je přesně jeden z důvodů,proč VIXX tolik miluju...jsou to totiž naprostí králové konceptů. A jejich songy jsou opravdu parádní. *Proud to be a STARLIGHT*


Jak se líbí nový song vám? Kdo je váš bias ve VIXX? Podělte se se mnou o vaše názory v komentářích. Těším se!


Mějte se krásně
beepinka*

VIXX - Fantasy MV (+HADES Album)

21. srpna 2016 v 12:14 | beepinka

Ahojky všichni,
tak jak se vám daří? U mě docela dobré. Konečně jsem našla brigádu. Dělám v jedné firmě administrativu. Zatím je to docela ok. Uvidím,jak to půjde dál. Jinak konečně už zpravili zobrazování videí (nešlo to nějak týden že..k posrání ><) a tak jsem tady s článečkem. Ve světě kpopu je teď tolik skvělých comebacků,že fakt nevím,co poslouchat dřív :D. Každopádně teď se společně mrkneme na nové album VIXX,které nese jméno HADES. Here we go!


HADES obsahuje 3 písně.Titulní song Fantasy je naprostá pecka! Kluci jsou opravdu králové temných konceptů!♥ Refrén je tak neskutečně powerful. A choreografie je fakt úžasná! Ta Raviho rapová část je totálně boží! A musím říct,že mi přijde,že Hyuk v tomhle comebacku úplně rozkvetl!


VIXX - FANTASY MV!

Nemůžu si dovolit nedat sem i tohle epické live vystoupení!

VIXX- FANTASY LIVE!


Druhý song nese název Love Me Do a musím říct,že jsem se do něj naprosto zamilovala. Možná se mi dokonce líbí i o maličko víc než titulní songa. :D Pusťte si to a mrkejte na tu dokonalou choreo!!! Je to tak elegantní,tak smooth....no prostě je to sexy jak hovado :D! Když jsem se na ten živák koukala poprvé,myslela jsem,že odpadnu. Jako co to je ten začátek sakra?! :D >< ♥ Jak se dotýkaj :D. A nejlepší je ta část,jak N doslova ohne Kena :D!!!!!!!!!!!! Ty kráááso to mi fakt dává. Nemůžu se toho nabažit :D! Btw Hongbin je tak moc pěknej *-* (bias wrecker no :D) ..promiň Leo lol. :DD


VIXX - LOVE ME DO LIVE!

Třetí song je takový pomalý,taky moc hezký. Poslechnout si ho můžete zde:

VIXX - HADES ALBUM!

Jak se vám líbí tento comeback? Jaký song u vás vede?
Podělte se se mnou v komentářích! ^^
Nakonec přidávám ještě nějaké gify! Klik na celý článek a ...enjoy :P

VIXX - Love Equation MV

28. února 2015 v 15:12 | beepinka

Ahoj všichni ,
jak jistě mnozí víte,VIXX jsou zpátky s novým albem a též i s klipem k songu Love Equation. Jak se vám MV líbí? Je velmi slaďoučké. Jsou zlatí a z Leových úsměvů jednou pojdu. Je neskutečně roztomilý. Každopádně mě dostává s tou zbraní :´DVIXX - Love Equation MV

Z alba se mi ale nejvícce líbí song Memory,který napsal Ravi a poté song,který zase vytvořil Leo.


Jsem ráda,že mají comeback,ale na rovinu říkám,že jsem více na jejich dark koncepty,protože tím jsou výjmeční a miluju to u nich.


beepinka*

VIXX - On And On MV

26. ledna 2015 v 20:54 | beepinka


Jsem fanynka VIXX od doby,co vydali song ON AND ON ^^..Do té doby jsem o nich vůbec nevěděla. No a teď mi došlo,že takovýhle pro mě důležitý song tu nemám :D! CHYBA!:D Takže jsem to musela napravit..muheheh ;D! Je to epická songa,která mě stále uchvacuje,jako když jsem MV viděla poprvé. Skvělý rytmus,skvělá vizáž....a ty pohyby...mmmmm *-* Love it!! >o< Já naprosto zbožňuju jejich temné koncepty!! To k nim prostě jde! A jaká byla vaše první songa od VIXX? :3 I need therapy la la la la therapy ...beepinka*

VIXX - Error MV!

13. října 2014 v 20:13 | beepinka

Asi před dvěma hodinami kluci konečně zveřejnili velmi očekávané MV k novému songu Error ^^! A já jsem nadšená! Šíleně mě dostal příběh...dojal mě. Nešlo mi nebrečet,protože je to něco mox krásného a šíleně smutného ♥ ......Takové věci miluju ...Hongbin to zahrál výborně! Song je skvělý. A řeknu vám..naprosto mě dostává Leo >o< :D A Ravi...šíleně se mi ty jeho krátké vlasy líběj :P .....No oni všichni vypadají naprosto skvěle xD No super MV ^^ Vixx mají zkrátka úžasné koncepty <3

Omg Leo is so beautiful >o<

Mmmmm...Ravi >o<


VIXX - Error MV!

Jak se líbí klip a song vám? :3 ^^


beepinka*

History of VIXX (2nd Anniversary) *-*)/

28. června 2014 v 20:56 | beepinka

24. května to byly dva roky,co VIXX debutovali. Jsem moc ráda,že jsem tuhle skupinu poznala. Tenhle rok to už už vypadalo,že se na ně dostanu do Berlína,ale nakonec to všechno mělo být jinak ...a já místo nich viděla B.A.P. Myslím si fakt,že to tak mělo prostě být. Nicméně doufám,že je někdy uvidím. Moc ráda bych,aby se mi to splnilo. Mají skvělou tvorbu...hlavně jejich temné koncepty zbožňuji. To je prostě jejich!!!
VIXX přeji vám všechno nejlepší ke druhému výročí!! FIGHTING>.<)

Tohle je dokonale udělané video vytvořené právě na počest jejich druhého výročí.
Palec hore autorovi! :3


beepinka*

VIXX - ETERNITY MV + LIVE*

30. května 2014 v 19:58 | beepinka


Ahoj lidi ^^)// Už jste taky slyšeli nový song od Vixx s názvem Eternity? Vyšel 26.5. a od té doby se ho nemohu nabažit >.<)/...Vixx zkrátka nikdy nezklamou. Tuhle skupinu mám opravdu ráda. Je to takový trošku temnější styl,což mi vyhovuje,jelikož temné koncepty ..to je to pravé pro ně si myslím :3! Song není sice tak chytlavý na první poslech,jako On and On či Voodoo doll,nicméně mi to nedá a musím si ho pouštět furt....Melodie se mi za tu dobu pod kůži stačila dostat pořádně!! :)
Musím říct,že kluci vypadají skvěle >.<) Ach...♥ ..N s těmi blonďatými vlasy tak prokouknul ..je až hříšně krásný x.x) ..!! Leo má stále černé vlasy - dělá mi tím neskutečnou radost,jelikož ta černá mu sluší tak moc,že mám problém se na něj furt nekoukat xD! Nejde mi se ovládat O.o)! Ravi je takový šmouhla :D ...taky mu to sluší >.< Ono všem >.< :D!! Tak mě tak napadá,že ve VIXX stále nemám biase..no...myslím,že časem to bude jeden z těchto tří :D! muhehehhe :D!
Jinak čekala jsem,až Ravi řekne jeho proslulé "RAVI".....napoprvé jsem to neslyšela a tak jsem se zděsila,že to do songu nezapojili,ale pak jsem si songu dala do sluchátek a pořádně nahlas a ihned se uklidnila,jelikož Ravi na to nezapomněl :D! To by nám nemohl udělat x.x)/ :D! Zašeptal to !! wááh jsem z toho nadšená ^^) Jsem na to totiž trošku ujetá :D!

Heart attack mi způsobil N s Hongbinem v 0:44 !!!!! Oh my god!!!! >>>>>>>> I am going to die ..seriously guys..! <3Tak a teď živák >.<)/♥


Nemohu se vzpamatovat z jejich dokonalosti! Když jsem koukala na toto vystoupení,musela jsem se držet,abych nepištěla na celý byt a jelikož jsou doma všichni,nebylo by to nejlepší,kdyby mi to ujelo :D a řeknu vám,že to bylo sakra těžké!!:D ..ach ..>.<))
Protože když došlo na zvýše zmiňovaný NxHongbin moment a to z větší blízkosti...No měla jsem fakt co dělat :D!


No a taky musím říct,že choreografie je skvělá..jako vždy ^^)/
Například toto je naprosto ahiashaaiojioajiojaio >>>> ♥ ! GENIÁLNÍTaky ten konec je fucking awesome >.< ...takový umělecký
.....a opět doteky!! <3

Okey guys..it´s too much on me >.<)// I am seriously dying in hectolitres of my blood >.<)// I cant even say HOW perfect this comeback is ..but ..its incredible like every VIXX´s comeback ..especially dark concepts. Love you VIXX ..
beepinka*

VIXX - "I Got a Boy" dance *-*!

14. ledna 2014 v 15:08 | beepinka


Tohle je úžasné video :D! Miluju,když kluci tančí na holčičí songy..je to
sexy a roztomilé zároveň >3< :D! VIXX se to velmi povedlo :D!
Chudáček Leo,jak si tam zezačátku sedí xD a i tak mu je to houby platné..
Stejně je donucen tančit xD Jak je nesmělý xD to je rozkošné :D!
On je Leo celkově taková zajímavá osoba*-* Takový tichý,plachý ....mmm.
Ale třeba Ken..to je zase diva..Jak se tam nakrucuje xD (1:45)
Tohle mě vážně dostalo :D! ;D


beepinka*

VIXX - VOODOO DOLL MV :33!

20. listopadu 2013 v 14:58 | beepinka


Juhůůůů konečně konečně je tu očekáváný temný koncept!

Ihned mě nadchl tento epický začátek! *boží >

To MV je tak super *-* Při nějakých záběrech mi normálně běhá mráz po zádech xD ..fujky xD! Kluci mají úžasnou choreografii =3!!! A celkově je to skvělý nápad na MV!=) Všichni vypadají tak dobře*-* Hongbin mě dostává >< :D! A jak z nich stříká ta krev,to je skvěle udělané :3!Refrén je tak energetický ...Prostě úžasné,já jsem nadšená!

Tohle je fakt tak dobré o.o Strašně se mi to zalíbilo.A už to tu máme i živě z jejich koncertu :3
Už se těším na další živá vystoupení!


Fakt úžasný comeback!


beepinka*

VIXX - Full album "Voodoo" Info + Teasers :3

14. listopadu 2013 v 19:54 | beepinka


Vixx vydají 25.listopadu jejich první full album,které ponese název "Voodoo".
Album bude obsahovat 9 songů. Na mnoha z nich se podílel Ravi a jeden "Secret Night" dokonce napsal sám.Tak se těším ^^ co vyplodil :D!
Zde je traklist:

1.) 저주인형
2.) Beautiful Killer
3.) Secret Night
4.) B.O.D.Y
5.) Say You Say Me
6.) 오늘부터 내 여자
7.) 태어나줘서 고마워
8.) Only U
9.) Someday

Jak můžete vidět,součástí alba bude i song "Only U",který kluci nedávno vydali :
Je moc pěkný,že? :3


Jinak jak už napovídají teaser fotky,bude se jednat opět o temný koncept,takže já jsem nesmírně nadšená ^^!!Takhle jsme je poznala...takže prostě ;3 A hlavně mi ten temný styl k nim neskutečně sedí. A vám?:3 No...Pojďte se pokochat fotkami k hlavnímu songu "Voodoo Doll",jenž má vyjít 20.11. :

(Ravi)
(Leo)
(N)
(Ken)
(Hongbin)
(Hyuk)
(Skupinovka ;3)

A teď je čas také na Teasery :3! :

První teaser nám ukazuje něco z choreografie*-*
Strašně se mi líbí,jak tam vykopávají :D! ;D


No a druhý teaser..ten nám prozrazuje,že toto video asi vážně nebude nic pro
slabé povahy,které nesnesou krev,sešité kůže apod. xD Takže pro mě to tedy
neni :D!!! Ale i tak to MV pak musím vidět. To nějak překousnu xD. Snad o.o!
Takže fakt upozorňuju,že je tenhle teaser docela dost nechutný :D!


___________________________________________

Tak co na to říkáte? Těšíte se na jejich comeback?:3

beepinka*
 
 

Reklama