Listen to KPOP, It feels good


Yaoi online

Sekaiichi Hatsukoi Movie: Yokozawa Takafumi no Baai - Recenze + odkazy ke zhlédnutí ♥!

11. srpna 2015 v 18:17 | beepinka

Počet epizod: 1 film
Žánr: romantika,shounen-ai,humor
Rok vydání: 2014

S anglickými titulky ZDE!

INFO

Poté co se Yokozawa vzdal Takana však neznamená, že má od milostných trablů pokoj. Na scéně se objevuje Kirishima Zen, šéf-editor Japunu společně se svojí dcerou Hiyori. Oba vtrhnou do Yokozawova života a nemíní se ho již pustit.
(zdroj: shirai.cz)

Můj názor

Jsem ráda,že jsem se konečně dostala ke shlédnutí téhle klasiky všech klasik. Prostě Sekai-ichi♥! Příběh se mi líbil a u valentýnského speciálku jsem se culila jak debil :D! Krásné <3! Jen by to chtělo více žhavých scének TOT !! :D *No jo..beepinka nemá nikdy dost ;D*

Kirishima a Yokozawa tvoří pěkný pár >o< ♥ Co jsem se tak koukala,tak Yokozawovi je 25 a Kirishimovi...35 mmmm pěkný věkový rozdíl...To je sexy !! >o< waaah. Kirishima je ke všemu taký fešný seme!:D muhehe.
A jak jsem již psala výše,valentýnské speciálky mi fakt udělaly radost ;D Sweet >< :D! Bylo pěkné zase vidět Takana a Onoderu.
Opravdu si myslím,že tenhle film nesmí žádný milovník Sekai-ichi vynechat ^^)/

beepinka*

Love stage! - Recenze + odkazy ke zhlédnutí ^3^

30. října 2014 v 10:12 | beepinka

Počet epizod: 10
Žánr: Shounen-ai,podle mangy,romantické
Rok vydání: 2014


Online s českými titulky TU!

INFO

Izumi je zapřísáhlý otaku, který s ní, že se stane mangakou. Naneštěstí jeho schopnosti tomuto přání zdaleka neodpovídají. Naopak. V kreslení je naprosté nemehlo. Ale jak už to bývá, tak i Izumi, jako hlavní postava, má skrytý talent. V tomto případě je to něco jako "rodinné dědictví" - všichni z jeho nejbližší rodiny se pohybují v showbiznise. Ani Izumi neunikl a jako dítě si zahrál roli malé holčičky po boku krásného chlapce. Naneštěstí tento zážitek je pro Izumiho něco jako šílená noční můra, která ho neustále pronásleduje. Odmítá mít s tímto odvětním cokoliv společného! Naneštěstí pro Izumiho to nikoho až tak moc nezajímá a tak je dostrčen do role, kde si má v reklamě opět zahrát vedle onoho krásného chlapce, z kterého se mezitím stal úspěšný a všemi obdivovaný herec. Co na tom, že stejně jako tehdy bude muset hrát ženu? Nic! Tedy skoro nic...Onen chlapec se totiž do Izumiho zamiloval a jeho city přetrvávají celou dobu. O tom, že je Izumi chlapec samozřejmě zatím netuší.
(zdroj:http://michio2.blog.cz/1406/love-stage)


Můj názor
Tohle anime je něco naprosto úžasného! Je vtipné,má dobrý příběh,který mě vůbec nenudil,hezkou grafiku,pěkného semeho,roztomilého ukeho,je plné lásky a moc dojemné.♥
Hlavní dvě postavy Izumi a Ryouma si mě neskutečně získali.
Izumi je velmi roztomilý uke s krásným tělem!*w* A také pořádný otaku!:33 Prdlouš jeden ;D!

Omg Izumiho tělo *w*)

Ryouma je vskutku pěkný bishík!!>o< Úplně mě dostávalo,jak se bál,že mu někdo Izumiho vezme. Víte,šíleně se mi líbí,když je seme takový majetnický. ;D ..Taky nemůžu z toho,jak velký blázen Ryouma do Izumiho je. To mi přijde tak roztomilé a zároveň sexy :P ;D!


V tomto odstavci jsou asi nějaké spoilery ;D :
Celkově jejich láska je krásná. Moc se mi líbilo sledovat,jak se Izumi postupně zamilovává,aniž by o tom věděl a šíleně mě vzalo,když Ryouma plakal,když se mu Izumi vyznal. Chápu,jak byl strašně šťastný. Do tohoto kluka se zamiloval před mnoha lety,avšak s domněním,že je dívka. Celých deset let na ni myslel a byl tak rád,když se s ní pak po několika letech opět setkal. Navíc...bylo nádherné,že jeho láska překonala i to,že Izumi je vlastně chlapec. Opravdu je v tom krásná silná láska. Tohle je fakt něco pro mě. ♥Ale abych byla upřímná,čekala jsem,že v anime bude trochu více sexy scének. Trošku mě také štvala ta obláčková těla.....no ale nevrmind. ;D Ono...romantika a pocit zamilovanosti,které z toho přímo sálaly mě tak rozložili,že mi ani moc nevadí,že jejich první milování,kdy si oba vyznali lásku,nám nebylo ukázáno. Ono..pro mě je krásnější ta podstata,že bylo.Bože jak já jsem si užívala Ryoumovy projevy lásky...ty polibky....to bylo něco neskutečně krásného!!*w* Všechny ty jejich chvíle jsem si pouštěla několikrát!! >o< ♥Také jsem si moc oblíbila Reie a Izumiho bráchu Shouga. ^^
Rei je taky jako jeho brácha. Je šíleně hodný,jak se o něj stará. Šíleně mu na Izumim záleží. Dostalo mě jak dokázal zachovat chladnou hlavu i v okamžiku,kdy mu byla položena otázka,jestli sex mezi dvěma muži bolí. :´D bože u toho jsem chcípala. To bylo tak legendární. No neskutečně roztomilé!>o< :D! A Shougo má úžasný hlas. Takový roztomile úchylný ;D Taky prdlouš prostě ;D.Opravdu v tomhle anime je o zábavu postaráno. Děj je skvělý ^^ -zábavný,plný romantických chvilek. No nádhera. Škoda,že má jenom 10 dílů,protože se fakt moc podařilo!! :3 Určitě vám ho doporučuju ^3^)
beepinka*

Maiden Rose (Hyakujitsu no Bara) - Recenze + odkazy ke zhlédnutí*

19. ledna 2014 v 8:03 | beepinka


Maiden Rose

(Hyakujitsu no Bara)Počet epizod: 2 OVA
Žánr: Yaoi,válečné,romatické,podle mangy
Rok vydání: 2009

OVA 1 - online s anglickými titulky ZDE!
OVA 2 - Online s angickými titulky ZDE!

INFO

Klaus von Wolfstadt se snaží na každém kroku doprovázet Takiho Reizena. A důvod? Je to jednoduché. Každý byl sice z jiné strany barikády, ale kdysi dávno je něco spojilo. A nebyla to jen láska na první pohled, ale i to, že si Klause Taki vybral jako svého rytíře, který bude patřit jen jemu a při Obřadu plnoletosti mu tento titul udělil. Jejich cesty se na chvíli rozdělily a oni se znovu setkávají jako kapitán a plukovník. Klaus, stále bláznivě oddaný Takimu, se s ním drsně pomiluje. Jenže Taki je z pradávného rodu Maiden Rose - každý jeho člen je jako květina. Je křehkým zástupcem císaře, jež nesmí být pošpiněn, aby mohl vést armádu a musí dokonale skývat své city. Aniž by to Klaus věděl, tvrdě si jej vezme. Dozvídá se to až tehdy, když přinese Takiho k armádnímu doktorovi. Tou dobou, co se Taki zotavuje, je Klaus zajat, jelikož je podezdřelý ze špionáže. Bude zachráněn a odpustí mu Taki?

Můj názor:

Na tohle YAOI jsem se podívala díky Ryunce ^^! A chci ti moc poděkovat,jelikož se mi velmi líbilo a na žebřícku yaoi,které jsem viděla, se vyšplhalo hodně vysoko. Velmi se mi líbil příběh - vůbec jsem se u něj nenudila!! Kresba byla taky moc vydařená. Taki je opravud strašně roztomilý Uke. Má nádherné oči a vlasy..celkově je moc pěkný. A velmi se mi líbila oddanost k jeho vojákům.
Bacha zde SPOILER : Klaus mi přišel zezačátku hrubý (taky byl no ;D),ale pak jsem tak nějak pochopila,co ho vedlo k těm dvěma znásilněním. Podle mě se bál a byl strašně nejistý ohledně Takiho citů,jelikož ten se mu kvůli tradicím jeho rodu vyhýbal. Klausovi nešlo do hlavy,proč se mu takhle straní,když právě Taki byl ten,který ho požádal,jestli by byl s ním a stal se jeho rytířem. No a jelikož byl Taki pro něj důležitý a nechtěl se ho vzdát,tak to řešil tímto způsobem. Neříkám,že mu to schvaluji..bylo to chvílema velmi drsné ( hlavně když si ho vzal po druhé). No ale když mu ublížil tak moc,že Taki upadl do bezvědomí,viděla jsem jak moc se o něj bál,jak tam byla ta láska. A jakoby já sama za sebe jsem mu pak tohle špatné jednání odpustila. A odpustil mu i Taki. Neprohodil ani slovo,ale odpustil mu. Ke všemu se mu to zlatíčko ještě omluvilo za to,že se mu vyhýbalo. Taki je prostě sladké Ukeátko ;3. Nejvíce se mi líbila poslední milostná scéna. Plná lásky ♥ a ten polibek...wááá ^^ - Konec SPOILERU ;D.
Opravdu mě tohle anime nadchlo a to dost! Všem yaoistkám doporučuji ^^!!!
Ještě dodám,že na konci obou OVA je krátký asi čtyřminutový chibi bonus. To je velmi sladké ;D.

beepinka*

Koisuru Boukun - Recenze + Odkazy ke shlédnutí*

30. prosince 2013 v 10:36 | beepinka

Koisuru Boukun


Počet epizod: 2 OVA
Žánr: YAOI,Comedy,Romance
Rok vydání: 2010


OVA 1 - online s českými titulky ZDE!
OVA 2 - ke stažení s anglickými titulky ZDE!

Poznámka: Odkazy zatím nefungují,vymazali se,ale co nejdíve to napravím :3!

INFO

Tetsuhiro, student na vysoké se bláznivě zamiluje do svého učitele. A co si budeme povídat, milovat svého učitele, ke všemu heterosexuála není nic lehkého. Ale milovat heterosexuálního, tyranského homofoba, je opravdu k zbláznění. A přesně to Tetsuhiro zažívá na vlastní kůži. Senpai o jeho citech sice ví, ale podle všech náznaků nemá nejmenší chuť to nějak dávat najevo. Tetsuhirovi stačí, když jeho senpai chytá záchvaty vzteku, když se dozví, že jeho mladší bratr má v plánu vzít si svého milence.
Vypadá to, že náš student nemá šanci, ale co by to bylo za yaoi, kdyby se nezapíjel smutek (nad homosexuální svatbou bratra) ve dvou. Alkohol došel a Tetsuhiro musel dojít koupit nové zásoby. A co je to za štěstí všech yaoi fanynek, že senpai zatím najde v Tetsuhirově bytě láhev s jakýmsi dryákem, který Tetsuhirův kamarád popsal slovy "A little drug, that will make even the most sexualy frigid drinker horny!" Po návratu našeho studentíčka, ještě chvíli popíjejí, a jde se spát. Senpai se v noci vzbudí, a začne na sobě pociťovat účinky kokteju, který si sám namíchal. A nebylo by to yaoi anime, kdyby po cestě do koupelny neupadl a nevzbudil Tetsuhira. A začíná dlouhé a sakra rajcovní přemlouvání k akci. A že, když už k ní dojde, je to děsně dobře nakreslená scéna. (zdroj:http://shonenai.blog.cz/)


Můj názor:


Moc pěkné YAOI. Furt jsem na něj narážela v různých AMVéčkách a u jiných blogerů,tak jsem se k němu pak když jsem ho viděla u Ryunky konečně dokopala :3. Velmi se mi líbí to,že Shouichi,kterého bych typovala podle vzhledu na Semeho, byl pravým opakem x). To samé i Tetsuhiro ..toho jsem zase odhadovala na Ukeho..no nakonec on byl ten dominantní xD. A když byly Shouichimu sundány brýle,tak byl fakt roztomilý ^^! :D.


No...pro yaoistky....Mohu vás ujistit,že pěkné scénky tam byly ;D
..Hlavně je to takové ...mmmmm ...Omámený Shouichi xD!


Taky ještě bylo pěkné,jak si Shouichi uvědomoval,jak moc mu Tetsuhiro schází a že v tom je prostě něco ví....No nebudu dále prozrazovat ;3


...Opravdu se mi tohle yaoi líbilo. =) Škoda,že to byly jenom 2 OVA. Myslím,že by se ten příběh dal více rozvinout,ale tak hlavně,že vůbec ty dvě OVA tu jsou *-*'! :)


beepinka*

Seitokaichou ni Chuukoku - Recenze + odkazy ke zhlédnutí*

1. listopadu 2013 v 15:05 | beepinka

Seitokaichou ni Chuukoku


Počet epizod: 2 OVA
Žánr: YAOI,komedie,romantika,podle mangy,shonen ai
Rok vydání: 2009

OVA 1 - ke stažení s českými titulky ZDE!
OVA 2 - online s anglickými titulky ZDE!

INFO

Příběh je o zmateném Chigovi, který tak nějak najednou zjišťuje, že se zamiloval do svého spolužáka z vyššího ročníku. Postupně jeho zmatená touha graduje do takové míry, že se na "ukeho" vrhne a políbí ho, přičemž to do té doby doprovázejí jeho dotyky a svůdné hlášky. Sám je překvapený vývojem a poznává, že se do ukeho zamiloval. Naivní Kokusai(uke) si uvědomuje, že mu Chigovy doteky a polibky vůbec nejsou lhostejné a začne na něj natolik myslet, že se to nakonec celé zvrhne do krásného happy sex-endu.

Můj názor:

Skvělé roztomilé yaoi,které by měl yaoi fanoušek určitě vidět. Líbilo se mi,jak si Chiga začal uvědomovat,že je do Kokusaie zamilovaný. Celkově to bylo naplněné láskou. =) A taky se mi velmi líbila kresba. Chiga měl dokonale udělané řasy*-*! No a samozřejmě...ty ero scény byly výborné ;3!:D Jediné,co mě mrzí je,že děj končí dost otevřeně. Kluci si nestihnou říci slova symbolizující lásku a ani se nedozvíme,kdo je ten záhadný padouch,který tam způsobil nepříjemnosti. Že by bylo 3. OVA? ..No..nic o tom zatím nevím,nicméně bych byla moc ráda! :)

beepinka*

Ikoku Irokoi Romantan - Recenze + odkazy ke zhlédnutí*

14. února 2013 v 9:43 | beepinka

Ikoku Irokoi Romantan


Počet epizod: 2 OVA
Žánr: Bishounen,Podle mangy,shounen,yaoi
Rok vydání: 2007

Online s anglickými titulky:

INFO

Ocitáme se na lodi plující do Itálie. Na lodi právě ty dny má probíhat svatba mezi dvěma dětmi znepřátelených klanů yakuzy. Ale nevěsta ani
ženich z toho nejásají, jelikož je to svatba domluvená. Ranmaru (ženich) je Japonec jak se patří, po lodi se promenáduje v japonském oděvu a věčně ho zlobí vítr. Na lodi potkává blonďatého fešáka jménem Al, který má úchylku na všechno japonské. S tím pak propije svatební noc, pomlátí pár mafiánů a skončí kde? Ano, v posteli…
(zdroj:akihabara)

Můj názor:
Dobré :3 Příběh celkem šel..nebylo to nejzáživnější,ale tak stejně pro mě nejdůležitější scény byly ty ..sexuální :D (proto jsem taky na to anime koukla :D)...a ty byly fajné,takže jako celek dobré :)!

beepinka*
 
 

Reklama